X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzionek :-) Z niecierpliwoscia czekam na relacje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 18:25

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo! Dzis nas poinformowano, ze mamy 7 pieknie dzielacych sie zarodkow:) Musi byc dobrze!;) Dziekuje, ze o mnie myslisz! Dam jutro znac:) Zabieg o 12:45.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Transfer juz za nami:) Mam w sobie zarodek:) Niesamowite uczucie!!!!
    Sam transfer trwal 5 minut, pozniej krotka rozmowa z pielegniarka i teraz jestesmy w drodze do domku.
    Nie wierzymy, ze pierwsza procedura juz za nami! Dzis mija rowno miesiac od kiedy zaczelam
    przygotowania do in vitro. Ale czas szybko zlecial!
    Trzymam kciuki za Wasza pierwsza rozmowe! Informuj na biezaco jakie wrazenia z wizyty i jaki plan dalej. Lykke til:)

    alda, Madzia_wro lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Justi! :-) Trzymam kciuki za zagniezdzenie groszka i zeby zadomowil sie na 9 pieknych miesiecy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:16

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, ze wierzysz w naszego groszka:)
    Zwolnienie daja od dnia punkcji do transferu. Mi cudem udalo sie wyprosic jeszcze na jutro. Wiec w poniedzialek wracam do pracy. Mysle, ze tak bedzie dla mnie lepiej, bo w domu bym miala za duzo czasu na rozmyslanie a tak rzuce sie w wir pracy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 18:00

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliscie mozliwosc zobaczyc wszystkie zarodki? Jak dlugo moga byc zamrozone?

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych emocji nawet nie pytalismy, czy mozemy je zobaczyc... Widzielismy tylko ten, ktory dostalam- najpierw byl przekaz na monitorku z laboratorium jak go pobieraja, a potem juz widzielismy go w macicy na usg:) Taki maly bialy przecinek:)
    Zamrozone beda do 3/12/2020, czyli 5 lat.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Justi. My po wizycie ktora okazala sie kwalifikacja do ivf.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:16

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za relacje! Trzymam kciuki, by wszystko szybko poszlo!
    Wklad wlasny na leki to 16 tys na wszystkie procedury lacznie. My tez mamy lacznie trzy podejscia, czyli juz zostaly tylko dwa. Kazdy transfer kosztuje 1500 kr, reszte doplaca panstwo.
    Przykro mi z powodu poronienia:( Musisz myslec pozytywnie, ze tym razem sie uda!
    U mnie od dnia transferu nie ma zadnych objawow. Juz 6 dni minelo i groszek powinien juz sie zagniezdzic, a ze nic nie czulam, to niestety mysle, ze musimy probowac dalej... Test w czwartek za tydzien.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi bedzie dobrze...!!!Trzeba myslec pozytywnie!!!! :-) Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:17

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Justi.
    Mam pytanie o zastrzyki uzywalas "pen" czy strzykawki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:17

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie ciesze! Czas szybko zleci, zobaczysz:) Juz za pare miesiecy bedziesz miec malego groszka w brzuszku:)
    Jedyne laboratorium o jakim wiem, to Furst.
    Menopur mialam w zastrzykach, jak kupilam opakowanie to w nim juz byl stos igiel. Malutkie i cieniutkie igielki, czulam jakby to bylo uklucie komara. Ovitrelle na wywolanie owulacji natomiast byla w penie.
    Ja dzis testowalam i mialam slabo widoczna kreseczke...! Duzo za wczesnie testowalam, i obawiam sie, ze to jeazcze hormony daly pozytywny wynik. Jutro powtorka, a w pon lub wtorek ide na bete do Furst:)
    Udanego weekendu:) Cieszcie sie dana Wam szansa:)

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi gratulacje :-) Niech marzenia doczekaja spelnienia :-) Mocno trzymam kciuki niech beta pieknie przyrasta :-) az mi sie lezka w oku zakrecila z radosci :-)

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje:) Dzis tescik jeszcze bardziej pozytywny:) Jutro lece na bete (oczywiscie ginekolog mowi, ze to niepotrzebne, ale ja wole sie upewnic, tak jak w Polsce radza ginekolodzy.

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Justi 0clapping.gif
    Emocji ciag dalszy :-) Czekam na dalsze relacje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 21:17

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło, że udało mi się trafić na to forum. Ja jadę jutro na pobranie jajeczek do szpitala Ullerål w Oslo. Terapię ze sprayem Synarela zaczęłam 4.11.2015. 2.12 doszły zastrzyki Puregon 600. Wczoraj rano były ostatnie kropelki, a wieczorem zastrzyk Ovitrelle. Na ostatnim usg jajeczka miały rozmiar 15 mm i było ich po 8 w każdym jajniku. Mam pytanie do Justi. Czy Ty dostałaś dwa embriony czy jeden? Lekarz z Rikshospitalet powiedział ze dostanę dwa, ale ja wolałabym tylko jeden. Z góry bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Alda trzymam mocno za Ciebie kciuki. Do marca juz nie tak długo.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madzia! Ja zaczelam wyciszanie jajnikow 3/11:) Prawie w tym samym terminie, co Ty:)
    Zycze powodzenia! Ja wlasnie dostalam wynik bety: 98! Ciaza potwierdzona!!!!!❤️
    W Porsgrunn kobietom ponizej 35 roku zycia podaja jeden zarodek przy dwoch pierwszych probach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:31

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi GRATULACJE http://smileys.sur-la-toile.com/repository/f%eates/fete-champagne-4821.gif ale sie ciesze 041.gif

    Witaj Madzia :-) Trzymam kciuki za punkcje :-) Daj znać jutro jak wrazenia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 18:47

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem po punkcji. Wszystko poszło ładnie i miałam 11 jajeczek. Miałam podobne objawy po zabiegu jak Justi. Wieczór rzeczywiście był najgorszy, ale rano wstałam jak nowo narodzona. Miło, że dostajemy zwolnienie lekarskie. Też mam nadzieję, że przedłużę je do piątku włącznie.
    Właśnie dostałam telefon ze szpitala, że 9 z 11 jajeczek zostało zapłodnionych, ale tylko 4 przetrwały noc. Jutro jedziemy na zabieg. Oby wszystko poszło dobrze. Nawet nie myślałam, że będę to tak przeżywać. Całą terapię przeszłam dość dobrze, ale im bliżej było terminu, tym bardziej się denerwowałam. Po dzisiejszym telefonie zwyczajnie się popłakałam.


  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia mocno trzymam kciuki za maluchy,niech pieknie sie dziela :-) Rozmawialiscie o transferze z lekarzem? Dlaczego chca zrobic transfer 2 zarodkow?



    Justi mam nadzieje ze wpadniesz tu od czasu do czasu i napiszesz co u Was slychac ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:18

    e5skzzc.png


    [**]




1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ