X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Co u Ciebie? Jak samopoczucie?
    Witaj 😊 Czytałam twój blog. Podziwiam Cię .Jesteś bardzo silna babka i bardzo ci kibicuje .Ja kiepsko się czuje. Głowa boli zawroty raz gorąco raz zimno oszalec można. Od wczoraj jajniki mi rozwala pytałam w klinice powiedzieli że to normalne i używać mam paracet. Standard Hihihi. Jak się czujesz? Pewnie czas się dłuży czekając na ten dzień. Ja w piątek usg obym wyprodukowała jajeczka

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W wrote:
    Witaj 😊 Czytałam twój blog. Podziwiam Cię .Jesteś bardzo silna babka i bardzo ci kibicuje .Ja kiepsko się czuje. Głowa boli zawroty raz gorąco raz zimno oszalec można. Od wczoraj jajniki mi rozwala pytałam w klinice powiedzieli że to normalne i używać mam paracet. Standard Hihihi. Jak się czujesz? Pewnie czas się dłuży czekając na ten dzień. Ja w piątek usg obym wyprodukowała jajeczka

    Ja już się czuje lepiej, ale jajniki dadal czuje i brzuch ciężki i taki napuszony.. I czas wwwoooollllnoo leci. Od dziś mnie o dziwo zaczęły boleć piersi, zwykle bolaly zaraz po przyjęciu ovitrelle. Więc zapewne crinone daje o sobie znać

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W jak wizyta ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kasik_W jak wizyta ?
    Alda ratuj gdzie mogę kupić jeden zastrzyk fostimon .potrzebuje na jutro 😱

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam w jednej aptece w Oslo. Po wizycie super .Mam 16 jajeczek I to takich ładnych:) W poniedziałek rano punkcja .

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W wrote:
    Znalazłam w jednej aptece w Oslo. Po wizycie super .Mam 16 jajeczek I to takich ładnych:) W poniedziałek rano punkcja .


    Super :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Super :-)
    Trochę się bałam bo bolą mnie te jajka i myślałam że może jestem przestymulowana ale jednak nie:)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super.
    Ciekawe ile będzie komórek, pamiętaj że nie w każdym pęcherzyku jest komórka jajowa

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Super.
    Ciekawe ile będzie komórek, pamiętaj że nie w każdym pęcherzyku jest komórka jajowa
    Zobaczymy. Mam nadzieję że będzie jak najwięcej. Właśnie mąż zrobił mi zastrzyk z ovitrelle i rano w poniedzialek jedziemy na punkcje:) Jak się czujesz ? Kiedy testujesz?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym wolała mieć mniej jajeczek... Ostatnio 23 i tylko jedna się nadawała....

    Test oficjalnie w czwartek ale nie spodziewam się 2 kresek.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W wrote:
    Właśnie mąż zrobił mi zastrzyk z ovitrelle i rano w poniedzialek jedziemy na punkcje:)


    Powodzenia :-) Daj znać po punkcji jak było :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    ja bym wolała mieć mniej jajeczek... Ostatnio 23 i tylko jedna się nadawała....


    Za długo się "wyciszają" :-(

    Porozmawiaj z lekarzem na temat IVF na naturalnym cyklu .......



    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Za długo się "wyciszają" :-(

    Porozmawiaj z lekarzem na temat IVF na naturalnym cyklu .......

    Rozmawiałam z kilkoma na ten temat... Twierdzą że moje komórki są na to za słabe... Dlatego lepiej żebym ich miała więcej

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po punkcji:) Bolało tylko troszkę. Mam 7 jajeczek :) niezly wynik jak na mój wiek 39 lat .W środę transfer .Trzymajcie kciuki 👌

    Aggga08, pati1980 lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W wrote:
    Jestem po punkcji:) Bolało tylko troszkę. Mam 7 jajeczek :) niezly wynik jak na mój wiek 39 lat .W środę transfer .Trzymajcie kciuki 👌


    Ja miałam 8 komórek :-) zarodków 5 :-) też miałam 39 lat :-) Trzymam kciuki :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Ja miałam 8 komórek :-) zarodków 5 :-) też miałam 39 lat :-) Trzymam kciuki :-)

    A udało się? Jeżeli mogę zapytać? Ja Podchodze do invitro ponieważ mam niedrozny jajowod A drugiego brak po ciąży pozamacicznej .Ogólnie wyniki mamy bardzo dobre więc jest szansa na dzidzie:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik_W wrote:
    A udało się? Jeżeli mogę zapytać?


    Jestem w ciąży :-) za miesiąc mam termin :-)

    Mi dawali tylko 10% szans na ciąże ale się udało :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Jestem w ciąży :-) za miesiąc mam termin :-)

    Mi dawali tylko 10% szans na ciąże ale się udało :-)
    Cudownie :) Bardzo się cieszę że się udało:) Ja mam dwoje dzieci. Ale mój młodszy synek pragnie rodzeństwo jeszcze:) Ja też czuje jeszcze potrzebę dzidziusia. Jutro po 12 będą dzwonić .Umrę do tego czasu :)))

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak się czułuście po punkcji mnie teraz zeszła morfina i chodzić nie mogę z bólu. Cały Brzucho boli jak cholera i przy siusianiu. Czy to normalne?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak... Mnie zwykle boli przez tydzień


    Ja zaczynam krwawic więc 6 ivf nie udane...

‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ