Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furst eheh ten słownik

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baczka...troszkę się martwię...nie chciałabym przerywać teraz przez jakieś dwa małe pecherzyki...no ale jak miałoby to w czymś przeszkodzić to z drugiej strony lepiej poczekać...zobaczymy co jutro pokaże badanie i co powiedzą w klinice

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska dlaczego miałaś USG w Oslo a nie w klinice ? Ze względu na dojazd ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda chyba tak...:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 marca idę znów...oni wysłali mnie do lekarza, którego znają...a że jest w tej klinice gdzie ja zwykle chodzę to miałam latwiej;)

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelaska wrote:
    Już widać brzuszek:) a płeć znasz?

    Widać brzuszek ale taki niewyrazny :) Będzie dziewczynka :)

    alda, pelaska lubią tę wiadomość

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę:):) pozytywnie oczywiście:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wyglądały Wasze miesiączki po Synareli? Moja jest wyjątkowo skapa i wygląda na to, że będzie krótka...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Pelaska ja mam normalna szósty dzień tylko trochę obfita przez pierwsze 3 dni.Lekarz mi mówił ze może tak być ze będzie obfita kilka cykli po poronieniu

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest taka sredniawa...po ostatniej stracie też kilka pierwszych miesiaczek miałam obfitych...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska co u Ciebie ?jak estradiol? Masz już jakieś wieści?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers ale super teraz niech MALUTKA zdrowo rośnie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda co u Ciebie ?kiedy tescik? Kciuki moje zaciśnięte no musi nam się udać

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda masz jakieś odczucia?
    Ja miałam trochę ale nie łączyła ich z tym ze jestem w ciąży iiii była niespodzianka niestety nie udało się i nasz MALUSZEK ODSZEDŁ
    Nie wiem co by robić i jak żeby się już teraz udało do końca 9 miesiaca

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka...jak na złość serwisowali dzisiaj maszyny i wynik będzie albo dzisiaj później albo jutro rano...narazie kazali mi jutro rano wziąć 2 psiki Synareli i dadzą znać co z zastrzykami...siedzę zestresowana:/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka testuje w piątek ;-) dzisiaj mam ochotę na słodycze a to wróży zbliżający się okres :-( słodycze jem TYLKO przed okresem ........

    Pelaska będzie dobrze :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alda:) mam taką nadzieję...
    Trzymam kciuki za piatek:)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymam kciuki za Was dobrze będzie

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baczka:) ja też trzymam kciuki mocno zacisniete

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) dzwoniłam do laboratorium...estradiol- 0,08...nie wiem dobrze czy źle...nie znam się na tym ;)czekam na decyzję kliniki teraz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 10:04

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ