Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    U mnie pusty pęcherzyk. Tyle w temacie naturalnych starań.
    :( myslalam ostatnio jak u Ciebie sytuacja...
    Arcola decydujecie sie na transfer? Bierzecie 2 czy 1 zarodek?

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Jusia 82 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis!!! Czemu Ty tu się nie chwalisz swoimi planami tylko ja węsząc po innych wątkach się dowiaduję?!!?!?!

:D

azoospermia, zespół antyfosfolipidowy, Mutacja MTHFR C677T (układ homozygotyczny), dodatnie ANA1,ANA2, kariotyp OK

Starania od 2014
    ICSI maj 2018
    1 transfer 30 maja 2018 r., 2 transfer - 30 czerwca 2018r. (cb), 3 transfer - 22 listopada 2018 r. :(
    ICSI sierpień 2019
    4 transfer 12 sierpnia 2019 r. ( 7t*)
    5 transfer 23 stycznia 2020 r. :(
    histeroskopia- 12 marca 2020 r. (wszystko ok)
    6 transfer 4 czerwca 2020 :(
    ❄️❄️❄️
  • amica Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola, przykro mi strasznie. Tak bardzo mi jest smutno kiedy dziewczyny które starają się latami dostają kolejne ciosy. To takie niesprawiedliwe i nie potrafię się z tym pogodzić. To co, plan B?

Nic nie tworzy przyszłości, tak jak marzenia.

Starania od 09 2016

2 procedury ICSI, 7 transferów, 4cb, 2 poronienia (12tc [*], 6tc[*])

03.09.2020 7 transfer
    6dpt - beta 26.81
    9dpt - beta 159
    13dpt - beta 684
    19dpt - beta 5189
    19dpt - krwiak
    21dpt - beta 4390 💔

AMH 0.76, PAI-1 homo, czynnik V R2 homo, MTHFR hetero, IO, Hashimoto

Koniec walki
  • amica Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis! Do tablicy! Spowiadać się 😁

Marmis lubi tę wiadomość

Starania od 09 2016

03.09.2020 7 transfer
    6dpt - beta 26.81
    9dpt - beta 159
    13dpt - beta 684
    19dpt - beta 5189
    19dpt - krwiak
    21dpt - beta 4390 💔

Koniec walki
  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Bardzo mi przykro 😞

33 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    ❄❄❄❄❄❄ cdn
    There is always hope
  • Hekate Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Bardzo wspolczuje :(

obydwoje po 33 lata
    starania od 2018r.
    czynnik męski
    1 ICSI styczeń/luty 2020 - 12 oocytów, 6 zapładnianych, zapłodnił się tylko 1 i to dopiero po dwóch dniach
    świeży transfer luty 2020 - beta <0,2
    2 IMSI maj/czerwiec 2020
    12 oocytów, 9 zapłodnień, transfer świeży + 6 mrozaczków
    4.06 - świeży transfer - ciąża biochemiczna
    22.07 - criotransfer - beta <0,1
    21.08 - criotransfer - beta <0,1
    zostały 3 mrozaczki
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Marmis!!! Czemu Ty tu się nie chwalisz swoimi planami tylko ja węsząc po innych wątkach się dowiaduję?!!?!?!

:D
    Oj..Wybaczcie. Pomroczniosc jasna 😁 Wydawalo mi się, ze tu u nas juz dawno pisalam. Naprawiam swoj blad. Dzis jedziemy do Katowic. Jutro histetskopia. Mam nadzieje- bo wczoraj dopadl mnie straszny bol ucha. dzis na szczescie lepiej. Oby tak zostało. I jak wszystko będzie ok, to juz w kolejnym cyklu transfer AZ. Mamy juz w Reproficie w Ostravie zarezerwowany zarodek. Doktor Paliga ocenila, ze bardzo dobry. Pisalam tez do doktora Pasnika i dał mi nowe zalecenia. Wiec dzialamy i zobaczymy co przyszlosc przyniesie.Trzymahcie kciuki.

Sofia2019, Jusia 82, amica, Durkapa, [email protected] 35, Andziorek, HINATA, Aś2018 lubią tę wiadomość

Marmis
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Arcola przykro mi bardzo Mialam cicha nadzieje, ze tym razem sie uda. Przytulam mocno.

Marmis

Wysłany: 11 sierpnia, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Oj..Wybaczcie. Pomroczniosc jasna 😁 Wydawalo mi się, ze tu u nas juz dawno pisalam. Naprawiam swoj blad. Dzis jedziemy do Katowic. Jutro histetskopia. Mam nadzieje- bo wczoraj dopadl mnie straszny bol ucha. dzis na szczescie lepiej. Oby tak zostało. I jak wszystko będzie ok, to juz w kolejnym cyklu transfer AZ. Mamy juz w Reproficie w Ostravie zarezerwowany zarodek. Doktor Paliga ocenila, ze bardzo dobry. Pisalam tez do doktora Pasnika i dał mi nowe zalecenia. Wiec dzialamy i zobaczymy co przyszlosc przyniesie.Trzymahcie kciuki.
    Trzymam kciuki mam nadzieję, że znajdziesz po takim czasie rozwiazanie swoich problemów. Fajnie, że działasz! 🤞❤

33 lata, AMH 3,6
    ❄❄❄❄❄❄ cdn
    There is always hope
  • Jusia 82 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:

Super, super,super.... wiedziałam że tak łatwo się nie poddasz i będziesz działać.
    A jakie zalecenia nowe od Paśnika?
    Czy Ty jesteś jeszcze na tym urlopie m.?

Marmis lubi tę wiadomość

azoospermia, zespół antyfosfolipidowy, Mutacja MTHFR C677T (układ homozygotyczny), dodatnie ANA1,ANA2, kariotyp OK

Starania od 2014
    ICSI maj 2018
    1 transfer 30 maja 2018 r., 2 transfer - 30 czerwca 2018r. (cb), 3 transfer - 22 listopada 2018 r. :(
    ICSI sierpień 2019
    ❄️❄️❄️
  • amica Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ekstra że działacie! To trzymam kciuki! Właśnie, co Paśnik zalecił?

Starania od 09 2016

03.09.2020 7 transfer
    6dpt - beta 26.81
    9dpt - beta 159
    13dpt - beta 684
    19dpt - beta 5189
    19dpt - krwiak
    21dpt - beta 4390 💔

Koniec walki
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Marmis, ekstra że działacie! To trzymam kciuki! Właśnie, co Paśnik zalecił?
    Zalecenia to encorton od 10 dnia cyklu , ale tylko 5 mg. I następnego dnia po transferze po 1/3 ampułki accofilu codziennie. No i standard: heparyna i acard .

[email protected] 35 lubi tę wiadomość

Marmis

Wysłany: 11 sierpnia, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie przeżyłam wizyte u dr Dobek... przeżyłam to dobre słowo.... w skrócie mam się ogarnąć, bo życie to nie bajka, a poronienia się zdarzają, trzeba nie rozmyslac i płakać tylko załatwić sprawę z poronieniem- na pytanie o badania jakie mogę zrobić usłyszałam proszę poronic najpierw...

33 lata, AMH 3,6
    ❄❄❄❄❄❄ cdn
    There is always hope
  • Korikala Koleżanka

Wysłany: 11 sierpnia, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acrola, Alicja bardzo mi przykro, niestety przyłączam się do Was ..u mnie ta próba zakończyła się bez happy endu. Dotrwałam do 8 tygodnia, beta ponad 13 tys.- zaczęłam od 50.. ale niestety pęcherzyk 1 cm. Była to naprawdę żmudna przeprawa, robić co 2 dzień betę, ciągle słyszeć od lekarzy, że dobrze nie jest, ale już ostatecznością było wylądowanie w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Na szczęście skonczylo się tylko na podejrzeniach, może dzięki temu zaczelam ta próbę traktować bardziej na zimno, ciesząc się, że mogło skoczyć się gorzej. Jest jak jest, dziewczyny co nas nie zabije to nas wzmocni. Niestety u mnie mimo obumarcia ciąży na razie beta rośnie, słabo, ale jednak. Mi dr z mojego miasta powiedziała, że mam odstawić leki i czekać, żadnych leków wywołujących poronienie, dopiero mam się odezwać jak zacznę krwawić, ale martwi mnie czy np. takie leki nie przyspiesza tego, czy dzięki nim może bym się lepiej oczyściła? Jak myślicie?

• Jusia 82 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja w Krainie Czarów wrote:
    Dziewczyny właśnie przeżyłam wizyte u dr Dobek... przeżyłam to dobre słowo.... w skrócie mam się ogarnąć, bo życie to nie bajka, a poronienia się zdarzają, trzeba nie rozmyslac i płakać tylko załatwić sprawę z poronieniem- na pytanie o badania jakie mogę zrobić usłyszałam proszę poronic najpierw...

o ja pier..... inaczej tego nie da się skomentować.... przykro mi :(
    to niedopuszczalne w takim miejscu jak klinika niepłodności....

Starania od 2014
    ICSI maj 2018
    ICSI sierpień 2019
    ❄️❄️❄️
  • Fresa Ekspertka

Wysłany: 11 sierpnia, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś

Współczuję! 😔😔😔 Trzeba nie mieć serca, żeby prowadzić w ten sposób rozmowę z kimś, kto właśnie przeżywa swój prywatny dramat. W głowie mi się to nie mieści...

gannvfxm6dts38et.png
    13.06- I wizyta stymulacyjna dr Z-P
    15.06- II wizyta stymulacyjna, dr Z
    18.06- punkcja, dr W
    23.06- transfer, blastocysta 4AA ❤️
    🔹6dpt - druga kreska🙏
    🔹9dpt - 126,58mlU/ml
    🔹20dpt- pęcherzyk/🔹26dpt- jest serduszko!❤️
  • Jusia 82 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korikala wrote:
    Acrola, Alicja bardzo mi przykro, niestety przyłączam się do Was ..u mnie ta próba zakończyła się bez happy endu. Dotrwałam do 8 tygodnia, beta ponad 13 tys.- zaczęłam od 50.. ale niestety pęcherzyk 1 cm. Była to naprawdę żmudna przeprawa, robić co 2 dzień betę, ciągle słyszeć od lekarzy, że dobrze nie jest, ale już ostatecznością było wylądowanie w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Na szczęście skonczylo się tylko na podejrzeniach, może dzięki temu zaczelam ta próbę traktować bardziej na zimno, ciesząc się, że mogło skoczyć się gorzej. Jest jak jest, dziewczyny co nas nie zabije to nas wzmocni. Niestety u mnie mimo obumarcia ciąży na razie beta rośnie, słabo, ale jednak. Mi dr z mojego miasta powiedziała, że mam odstawić leki i czekać, żadnych leków wywołujących poronienie, dopiero mam się odezwać jak zacznę krwawić, ale martwi mnie czy np. takie leki nie przyspiesza tego, czy dzięki nim może bym się lepiej oczyściła? Jak myślicie?

Co za przykre wiadomości..... :(
    Mi w takiej sytuacji kazali odczekać do 2-3 tyg po odstawieniu leków a jeśli nie dostanę krwawienia to wtedy leki na poronienie.

Starania od 2014
    ICSI maj 2018
    ICSI sierpień 2019
    ❄️❄️❄️

Wysłany: 11 sierpnia, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korikala wrote:
    Myślałam o Tobie ostatnio. Strasznie mi przykro 😞 mnie ponad tydzień trzymal progesteron. Rozkrecilo się w weekend, czekam nadal na oczyszczenie, bo są jeszcze fragmenty. coraz mocniej boli mnie brzuch, więc chyba się dzieje. Chodzę na usg kontrolnie, więc czekam. Skierowanie do szpitala w razie czego mam. Musisz być cierpliwa. Jeśli nie masz temperatury i fizycznie jest ok to czekaj. Wiem, że to jest trudne. Żyje już z tym ponad 2 tygodnie...

33 lata, AMH 3,6
    ❄❄❄❄❄❄ cdn
    There is always hope
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, bardzo mi przykro, ze takie coś musiałaś uslyszec. Juz pomijajac tej dr kompetencje ( mialam 1 wizyte i mam dość) to jeszcze poziom empatii level zero. Mogla darowac sobie te komentarze... serio.

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Andziorek Ekspertka

Wysłany: 11 sierpnia, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś

moja dr "NO. 1" ........ miałam u niej raz monitoring 2 lata temu. Od tego czasu unikam jej jak ognia, a często mi ją proponują. W naszym życiu są momenty, kiedy bardzo potrzebna jest emaptia drugiej osoby.... szkoda, że ona tego nie rozumie. Co do badań, rób je na własną rękę (KIR czy immunologii klinika Ci nie zleci).

Starania od 09.2014
    03.2017 - I IVF - brak transferu
    08.2017 - II IVF - ET- cb, FET 11.2017 cb, FET 06.2018 :(
    08.2018 - III IVF ET - :(
    11.2018 - IV IVF ET - :(, FET 07.2019 :(, FET 10.2019 cb
    03.2020 - V IVF - FET 06.2020 :( FET 08.2020 :( ❄️
‹‹ 1154 1155 1156 1157 1158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego