X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Drogie,
    chyba przyszedł już czas na ten post.

    Dzisiaj 6dpt test bielusieńki, wczoraj beta zero, więc zarodki nawet nie podjęły próby implantacji. Za dużo razy miałam transfer żeby wierzyć, że ruszająca beta 7dpt będzie wróżyć coś dobrego. Także oczywiście jutro też siknę na test, leki jeszcze biorę ale nadziei już nie mam.

    Pomysłu na siebie też już nie.

    Sił tym bardziej.

    To były trudne 5 lat i na tym kończymy starania. Nie mam już sił walczyć. Jest mi cholernie przykro i nie mogę pogodzić się z tą niesprawiedliwością ale widocznie tak miało być.

    Także trzymam kciuki zwłaszcza za Dinusie! Bądźcie szczęśliwe mimo wszystko!

    Amica
    Amica 😔 przytulam. Wierzę, ze to chwilowe zwątpienie, odpoczniesz i wrocisz!

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica będziesz brala leki do wtorku ? Zrobisz kolejna betę? Teraz jeszcze taki trudny czas z tym dlugim weeekndem i zamknietymi laboratoriami. Jak przeczytalam Twoj post to wyslalam męża do apteki i po pracy tez zrobiłam sikańca, niestety tez biało, powtórzę jeszcze jutro. A beta dopiero we wtorek.

  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica tak bardzo trzymałam Kciuki, jest mi tak przykro i tak bardzo nie mogę w to uwierzyć, ze mam małą iskierke nadzei, ze jednak Ci się udało tym razem.

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka_o wrote:
    Amica będziesz brala leki do wtorku ? Zrobisz kolejna betę? Teraz jeszcze taki trudny czas z tym dlugim weeekndem i zamknietymi laboratoriami. Jak przeczytalam Twoj post to wyslalam męża do apteki i po pracy tez zrobiłam sikańca, niestety tez biało, powtórzę jeszcze jutro. A beta dopiero we wtorek.
    Na razie biorę ale nie wiem czy do wtorku będę czekać.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica ściskam bardzo mocno 😘 😘 😘

    Wierze ze wszystko się dobrze u Ciebie ułoży. Odpoczniesz i po tylu latach walki jeszcze odwazysz się powalczyć....

    Dużo sił.....

    Nie poddawaj się jeszcze dziewczyno!!

    event.png
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Na razie biorę ale nie wiem czy do wtorku będę czekać.


    Amica z calego serca zycze Ci szczęścia. Wiem jak jest Ci ciężko , nam się udało po 5 latach starań. Milion badan, kilka inseminacji, akupunktura, wszelkie zioła i suplementy , morze wylanych łez itp. Probowalismy wszystkiego o czym slyszelismy, włącznie z nastawianiem budzika na 2 w nocy bo to bedzie idealnie w owulację. Po 4 latach podjelismy decyzję o in vitro (bardzo sie tego bałam , bo jak się nie uda to przeciez nic juz nie zostało -dopiero w klinice dowiedziałam sie ile tam jest mozliwosci i różnych metod). Przygotowania trwaly bo musielismy robic depozyt nasienia, biopsję itp , z uwagi na małą ilosc plemnikow i slabe parametry. I wtedy udało sie za pierwszym trasferem. Teraz wiem ile szczescia mielismy. Teraz piąty trafsfer za nami w walce o drugie dziecko i jak widac to natura sama decyduje kiedy jest odpowiedni moment. Wydawalo by sie, ze skoro pierwszy trafser był odrazu sukcesem to teraz pojdzie jak.po masle a tu psikus. Juz ponad rok za nami. Za kazdym razem mam inny plan a to nikomu nie mowic , a to w sumie przyjaciółce tym razem się zwierzę bo to przeciez nie ma wpływu , a to od transferu nawet nie patrze na kawe, po kolejnym juz piję bo przeciez to nie ma znaczenia. Ale jak widac co bysmy nie robiły to nie w naszych rękach jest ostateczna decyzja. Musimy walczyc i zwiększać tym szanse, najwazniejsze by razem z partnerem mocno się w tym wspierac i wyplakac się kiedy czujemy ze jest taka potrzeba. Możliwości nigdy się nie kończą... 😉

  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 1 maja 2021, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy wy Cos widzicie na tym teście oprocz kreski kontrolnej?

    https://naforum.zapodaj.net/5360667a6b30.jpg.html

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 1 maja 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Kochane czy wy Cos widzicie na tym teście oprocz kreski kontrolnej?

    https://naforum.zapodaj.net/5360667a6b30.jpg.html


    Na zdjeciu widzę jedną.

  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 1 maja 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja po poraanym sikańcu i jedna gruba krecha 😭 pozostaje mi czekac do wtorku i ostetcznie potwierdzic betą.

    A juz myslalam , ze to bedzie ten szczesliwy transfer. Pani dr mi się wysniła. Dr W nie bylo tego dnia w klinice i na transfer umowili nas do Pani dr S. Kilka dni wczesniej w nocy snilo mi sie ze urodzilam coreczke i miala na imie Hania. W dzien transferu pod gabinetem zerkam na tabliczke pani dr a tam Hanna S. . No mowie jak juz na tylu lekarzy imie sobie wysnilam to musi byc dobrze ale jak narazie klops

    Kamila 90 lubi tę wiadomość

  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 1 maja 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka_o wrote:
    Ja po poraanym sikańcu i jedna gruba krecha 😭 pozostaje mi czekac do wtorku i ostetcznie potwierdzic betą.

    To moja koleżanka ma tak samo w sobotę transfer blastocysty dzisiaj robi test ciążowy bialo owulacyjny za to dodatni a nie brala zastrzyku do crio i tez siedzi jak na szpilkach i czeka na bhcg we wtorek.

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 1 maja 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Drogie,
    chyba przyszedł już czas na ten post.

    Dzisiaj 6dpt test bielusieńki, wczoraj beta zero, więc zarodki nawet nie podjęły próby implantacji. Za dużo razy miałam transfer żeby wierzyć, że ruszająca beta 7dpt będzie wróżyć coś dobrego. Także oczywiście jutro też siknę na test, leki jeszcze biorę ale nadziei już nie mam.

    Pomysłu na siebie też już nie.

    Sił tym bardziej.

    To były trudne 5 lat i na tym kończymy starania. Nie mam już sił walczyć. Jest mi cholernie przykro i nie mogę pogodzić się z tą niesprawiedliwością ale widocznie tak miało być.

    Także trzymam kciuki zwłaszcza za Dinusie! Bądźcie szczęśliwe mimo wszystko!

    Amica
    Amica cos się zmieniło?

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 1 maja 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    majka_o wrote:
    Ja po poraanym sikańcu i jedna gruba krecha 😭 pozostaje mi czekac do wtorku i ostetcznie potwierdzic betą.

    To moja koleżanka ma tak samo w sobotę transfer blastocysty dzisiaj robi test ciążowy bialo owulacyjny za to dodatni a nie brala zastrzyku do crio i tez siedzi jak na szpilkach i czeka na bhcg we wtorek.


    Sikańcom nie ufam bo juz mialam psikusy , ale to czekanie do wtorku to niełatwa sprawa. Dla nas kazda minuta do prawdy to jak wieczność. Raz przy ciazy biochemicznej i poziomie bety 17 test jedna kreska, innym razem na tescie dwie kreski, pędzę na betę a tam wynik 5. Takze tylko beta prawdę nam powie.

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 1 maja 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Amica cos się zmieniło?
    Zmieniło się tyle, że już całkiem przestałam czuć cokolwiek. Zawsze przy każdym transferze czułam brzuch, jeszcze do czwartku też coś tam czułam a od wczoraj już nic. Test dalej biały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2021, 15:00

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 1 maja 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechaliśmy do szpitala zrobić bete. Beta <1.2

    Odstawiam leki. Dziękuję Wam za kciuki, ale happy endu nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2021, 18:49

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja dostałam takie bardzo delikatne plamienie. Nigdy tak nie mialam , zawsze dostawalam okres dopiero kilka dni po odstawieniu lekow.

  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 1 maja 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Pojechaliśmy do szpitala zrobić bete. Beta <1.2

    Odstawiam leki. Dziękuję Wam za kciuki, ale happy endu nie będzie.


    Amica bardzo mi przykro 😥

  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 2 maja 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to chyba coś widac więcej niż 1 kreskę. Też to widzicie?

    958e4c35d190.jpg

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 2 maja 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Teraz to chyba coś widac więcej niż 1 kreskę. Też to widzicie?

    958e4c35d190.jpg

    Teraz widac delikatną drugą kreskę. Kiedy mialas transfer ? Blastka to była ?

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 2 maja 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja tutaj nic nie widzę mam nadzieję że się myle

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 2 maja 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Niestety ja tutaj nic nie widzę mam nadzieję że się myle

    Ja mniej więcej w polowie między pierwsza kreską testową a tym bialym paskiem z napisem maxx widzę bardzo delikatną różową kreskę.

‹‹ 1389 1390 1391 1392 1393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ