Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Agnes92 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyba wrote:
    Ja nie miałam ale jeśli zauważa jakieś skurcze to pewnie dadzą, chociaż w takim przypadku wjeżdża już pewnie Atosiban
    Ok dzięki. U mnie Atosiban nie działa stąd właśnie decyzja o transferze w narkozie

03.2017 - Początek starań ❤️ / 01.2019 - Invimed Warszawa, nieudana insem.
    08.2020 - Novum; ICSI -14.09.2020 - rozpoczęcie stymulacji -Gonal, Menopur, Orgalutran)
    23.09.2020 - punkcja - 18 komórek/13 dojrzałych -6 zarodków - Hiperka - Odroczony transfer
    22.10.20 - krio 3 dniowca ❄️ 9dpt - beta <0,1 😥
    21.11 - krio 3 dniowca = 01.12- beta 10dpt - 102,2; 17.12 - 26 dpt -zarodek 3,1 mm; 22.12 - 31dpt - zarodek 6,9mm +beta 55 tyś. + ❤️
    4.01 - 💔 poronienie zatrzymane - zarodek 7,1 mm (+ 9tc); 7.01 - indukcja poronienia w szpitalu
    31.05.21 - krio 3 dniowca; 9dpt beta 0 :( / 29.07.21- krio dwóch 3 dniowców; 9dpt beta 0 :( / 02.09.21 - krio odwołany - zarodek nie dotrwał
    09.11.21 - rozpoczęcie II stymulacji (Gonal, Menopur, Cetrotide)
    19.11.21 - punkcja - 13 komórek, 11 dojrzałych - mamy 3 blastki❄️
    20.12.21- transfer 4.1.2 -10dpt beta 0
    25.01.22- transfer 2 blastek 4.3.3 - beta 0.
    Koniec przygody z IVF
  • Myszka Debiutantka

Wysłany: 25 stycznia, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo proszę Was o rade.. mam 2 letniego synka. Przeszlam 3 pelne procedury i 5 transferów. Ta ostatnia a zarazem udana mieliśmy w Novum. Chcemy zawalczyć jeszcze ten jeden raz o rodzeństwo dla syna. Poprzednio stymulował mnie dr Lewandowski z racji beznadziejnego przypadku, później oddał nas w ręce dr Zamory. To on przygotowywał nas do crio i przeprowadził transfer. Jak myślicie do kogo zapisać się teraz? Wiem, że to ostatnia próba.. na więcej nie pozwolą nam finanse.. chciałabym podjąć dobra decyzję :( doradźcie..

• tuonela Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wrote:
    Dziewczyny bardzo proszę Was o rade.. mam 2 letniego synka. Przeszlam 3 pelne procedury i 5 transferów. Ta ostatnia a zarazem udana mieliśmy w Novum. Chcemy zawalczyć jeszcze ten jeden raz o rodzeństwo dla syna. Poprzednio stymulował mnie dr Lewandowski z racji beznadziejnego przypadku, później oddał nas w ręce dr Zamory. To on przygotowywał nas do crio i przeprowadził transfer. Jak myślicie do kogo zapisać się teraz? Wiem, że to ostatnia próba.. na więcej nie pozwolą nam finanse.. chciałabym podjąć dobra decyzję :( doradźcie..
    Trzymaj się Zamory 😍długoletnie doświadczenie

Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
  • Lara7777 Koleżanka

Wysłany: 25 stycznia, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

Powiedzcie jak sobie radzicie z zapisywaniem się do swoich lekarzy prowadzących na kolejne wizyty przygotowujące do punkcji czy criotransferow. Przygotowuje się właśnie to crio i jestem juz bardzo zdenerwowana podejściem novum. Generalnie do mojego lekarza prowadzącego nie udało mi się dostać na żaden z 4 monitoringów. Caly czas trafiam do kogoś innego i każdy mam wrażenie ma inny pomysł i podejście. Dzisiaj mialam być na ostatniej wizycie i jak pęcherzyk nie peknie to zastrzyk. No wiec nie pękł a lekarz dzisiejszy stwierdził że nie daje się zastrzyków jak pęcherzyki zwykle pekaja i w zasadzie po co jestem tu od 9dc (zalecenie lekarza prowadzacego) grrrr jestem juz mega zla. Każda 5 min wizyta to koszt 180zl. Przy stymulacji i 1 transferze bylo to samo KAZDA wizyta u kogo innego.

Jestem juz tak sfrustrowana ze mysle czy by nie prosić o podanie 2 zarodkow (tyle mamy) i jakby nie wyszło się gdzieś przenieść.

Kolejne pytanie czy jest sens teraz odmrozić zarodki i hodować do 5 doby? Jak sądzicie dziewczyny?

• Tymianek Autorytet

Wysłany: 26 stycznia, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny korzystające z dofinansowania miasta, dobrze rozumiem, że podpłaty są do 3-ch procedur, ale w ramach procedury dofinansowują jeden transfer, a za pozostałe płaci pacjent?

Kkomp2.png

Starania 4 lata

💃Ona:
    33 lata
    AMH 3,25, TSH ➡Letrox, ANA 2 1:160, ANA3 ✅ PAI-1 homo ❎

👮 On:
    31 lat
    ❎Tetrazoospermia, oligospermia, ŻPN III st.
    bardzo słabe nasienie
    fragmentacja 24%

7.02 punkcja 🥚➡ 4 oocyty, zapłodnione 3 (ICSI)
    10.02 transfer ➡ 3 dniowy Kropek 🍀🙏
    7 dpt cień II kreski
    8 dpt beta 50,9 🙏 I prog. 78
    11 dpt beta 313,3
    13 dpt beta 719,9 I prog. 84
    15 dpt 1270
    22 dpt 7835 I prog. 94
    26 dpt CRL 2,8 mm i mamy ❤
    7+0 👶 CRL 13,9 mm I prog. 75 I🍭 78mg/dl
    8+6 👶 CRL 28mm I prog. 70
    9+6 👶 CRL 3,92cm ❤ FHR 162
    12+3 USG genetyczne ✅🎉 PAPPA niskie ryzyka I👶 CRL 7,37cm ❤ FHR 153
    14+5 👶 CRL 9,7cm ❤ FHR 150

mamy ❄ blastka 4AA 💞
  • Agnes92 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymianek wrote:
    Dziewczyny korzystające z dofinansowania miasta, dobrze rozumiem, że podpłaty są do 3-ch procedur, ale w ramach procedury dofinansowują jeden transfer, a za pozostałe płaci pacjent?

Tak, zgadza się. Za kriotransfery płaci pacjent

Tymianek lubi tę wiadomość

03.2017 - Początek starań ❤️ / 01.2019 - Invimed Warszawa, nieudana insem.
    08.2020 - Novum; ICSI -14.09.2020 - rozpoczęcie stymulacji -Gonal, Menopur, Orgalutran)
    23.09.2020 - punkcja - 18 komórek/13 dojrzałych -6 zarodków - Hiperka - Odroczony transfer
    22.10.20 - krio 3 dniowca ❄️ 9dpt - beta <0,1 😥
    21.11 - krio 3 dniowca = 01.12- beta 10dpt - 102,2; 17.12 - 26 dpt -zarodek 3,1 mm; 22.12 - 31dpt - zarodek 6,9mm +beta 55 tyś. + ❤️
    4.01 - 💔 poronienie zatrzymane - zarodek 7,1 mm (+ 9tc); 7.01 - indukcja poronienia w szpitalu
    31.05.21 - krio 3 dniowca; 9dpt beta 0 :( / 29.07.21- krio dwóch 3 dniowców; 9dpt beta 0 :( / 02.09.21 - krio odwołany - zarodek nie dotrwał
    09.11.21 - rozpoczęcie II stymulacji (Gonal, Menopur, Cetrotide)
    19.11.21 - punkcja - 13 komórek, 11 dojrzałych - mamy 3 blastki❄️
    20.12.21- transfer 4.1.2 -10dpt beta 0
    25.01.22- transfer 2 blastek 4.3.3 - beta 0.
    Koniec przygody z IVF
  • Idgaf Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podpowiedzcie, jak to wyglada - 2 tygodnie temu miałam kriotransfer, jak na razie udany :) w poniedziałek wysłalam mailem wyniki bety. Czy ja mam czekać na jakiś kontakt z ich strony czy muszę zadzownić i sie umowić na wizytę? Leki mam do soboty i sama recepta nie jest problemem, ale ewentualna zmiana dawkowania.

Starania od 01.2016

Niedrożne jajowody
    niedoczynność tarczycy
    AMH 10.2016: 1,1
    AMH 09.2019: 0,27

10.2019: pierwsza wizyta w Novum
    07.01.2020: start stymulacji
    21.01.2020: punkcja: 5 komórek pobranych, wszystkie dojrzałe, 3 zapłodnione, 2 zarodki
    24.01.2020: transfer 1 zarodka (udany 😁 córeczka)

Powrót po rodzeństwo:
    20.12.2021: wizyta archiwalna
    26.12.2021: nowy cykl, przygotowania do transferu
    12.01.2022: transfer na cyklu naturalnym
    20.01.2022: beta 68,99 mlU/ml 🥰
  • Idgaf Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Trzymaj się Zamory 😍długoletnie doświadczenie
    Popieram! Ja miałam tak samo - pierwsza wizyta u Lewandowskiego, potem przejał nas Zamora. Pierwszy transfer zakończony całkowitym sukcesem, od drugiego mijaja 2 tygodnie i na razie jest bardzo dobrze 😁

Starania od 01.2016

Niedrożne jajowody
    niedoczynność tarczycy
    AMH 10.2016: 1,1
    AMH 09.2019: 0,27

10.2019: pierwsza wizyta w Novum
    07.01.2020: start stymulacji
    21.01.2020: punkcja: 5 komórek pobranych, wszystkie dojrzałe, 3 zapłodnione, 2 zarodki
    24.01.2020: transfer 1 zarodka (udany 😁 córeczka)

Powrót po rodzeństwo:
    20.12.2021: wizyta archiwalna
    26.12.2021: nowy cykl, przygotowania do transferu
    12.01.2022: transfer na cyklu naturalnym
    20.01.2022: beta 68,99 mlU/ml 🥰
  • tuonela Autorytet

Wysłany: 26 stycznia, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgaf wrote:
    Popieram! Ja miałam tak samo - pierwsza wizyta u Lewandowskiego, potem przejał nas Zamora. Pierwszy transfer zakończony całkowitym sukcesem, od drugiego mijaja 2 tygodnie i na razie jest bardzo dobrze 😁
    Ja niestety nie mam szczęśliwego finału ale za każdym razem było działanie i inne badania więc polecam nie leciał z nami schematem

Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
  • Czarna mamba Przyjaciółka

Wysłany: 26 stycznia, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara7777 wrote:
    Cześć dziewczyny,

Powiedzcie jak sobie radzicie z zapisywaniem się do swoich lekarzy prowadzących na kolejne wizyty przygotowujące do punkcji czy criotransferow. Przygotowuje się właśnie to crio i jestem juz bardzo zdenerwowana podejściem novum. Generalnie do mojego lekarza prowadzącego nie udało mi się dostać na żaden z 4 monitoringów. Caly czas trafiam do kogoś innego i każdy mam wrażenie ma inny pomysł i podejście. Dzisiaj mialam być na ostatniej wizycie i jak pęcherzyk nie peknie to zastrzyk. No wiec nie pękł a lekarz dzisiejszy stwierdził że nie daje się zastrzyków jak pęcherzyki zwykle pekaja i w zasadzie po co jestem tu od 9dc (zalecenie lekarza prowadzacego) grrrr jestem juz mega zla. Każda 5 min wizyta to koszt 180zl. Przy stymulacji i 1 transferze bylo to samo KAZDA wizyta u kogo innego.

Jestem juz tak sfrustrowana ze mysle czy by nie prosić o podanie 2 zarodkow (tyle mamy) i jakby nie wyszło się gdzieś przenieść.

Kolejne pytanie czy jest sens teraz odmrozić zarodki i hodować do 5 doby? Jak sądzicie dziewczyny?

Mam bardzo podobne doświadczenia i odczucia do Twoich. Zarówno wizyty stymulacyjne, jak też przygotowania do crio odbywały się u różnych lekarzy. Moja prowadząca (dr Zygler) widziała mnie na oczy może z 3-4 razy. Rozpisała mi stymulację i z raz, dwa może udało mi się do niej zapisać na podgląd. W pozostałych przypadkach chodziłam do przypadkowych lekarzy, z czego każdy zadawał pytanie, z czym przyszłam i jak było ostatnio zamiast zerknąć w kartę. Jakiś dramat. Podczas ostatnich przygotowań do crio szczytem wszystkiego było, że jednego dnia jeden lekarz mówi, że endometrium piękne 9 mm, idę kolejnego dnia do innego lekarza i ten mi mówi, że endometrium slabiutkie 6,5 mm. Zdębiałam. Miałam wrażenie, że te wizyty są takie na odwal się i na zasadzie odhaczenia. I najważniejszą czynnością każdego lekarza było sprawdzanie od nowa, czy na pewno są te wszystkie bzdurne badania typu kiła, żółtaczka itp. Cała była ich lista i każdy musiał się od nowa upewnić, czy na pewno są. Na papierologii się skupiali a nie na rzetelnym przygotowaniu do criotransferu czyli ocenie śluzówki czy zapytaniu o moje samopoczucie.

Jedynym rozwiązaniem jest chyba przepisanie się do lekarza, który w klinice jest prawie codziennie. Dr Zamora, dr Dobek są np. bardzo często i do nich łatwiej się zapisywać na każdy podgląd. Dr Zygler w klinice bywała tylko w wybrane dni i to w takich godzinach w środku dnia, tzn. nie dla ludzi pracujących, stąd zapisanie się do niej było bardzo trudne.

Z liczbą zarodków to trudne pytanie, co do zasady blastocysty częściej się przyjmują, i standardem wielu klinik jest hodowanie do 5 doby. Zależy czy są lepsze czy słabsze zarodki, warto to skonsultować z lekarzem. Jak lepsze, to warto podhodować do 5 doby jednego, a jak słabsze to ja bym brała dwa z 2/3 doby.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 18:29

36 lat, starania od 2014 r., niepłodność idiopatyczna,
    2015 r. - bieganie po lekarzach i diagnostyka – przyczyna nie znalezniona,
    2016 r. 3xIUI – klapa,
    02.2018 r. 1 ICSI Novum - Aniołek (*) 10tc,
    11.2018 r. 2 ICSI Novum - Aniołek (*) 6tc
    Novum i Kriobank 2019-2021 4 FET :(
  • Lara7777 Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna mamba wrote:
    Mam bardzo podobne doświadczenia i odczucia do Twoich. Zarówno wizyty stymulacyjne, jak też przygotowania do crio odbywały się u różnych lekarzy. Moja prowadząca (dr Zygler) widziała mnie na oczy może z 3-4 razy. Rozpisała mi stymulację i z raz, dwa może udało mi się do niej zapisać na podgląd. W pozostałych przypadkach chodziłam do przypadkowych lekarzy, z czego każdy zadawał pytanie, z czym przyszłam i jak było ostatnio zamiast zerknąć w kartę. Jakiś dramat. Podczas ostatnich przygotowań do crio szczytem wszystkiego było, że jednego dnia jeden lekarz mówi, że endometrium piękne 9 mm, idę kolejnego dnia do innego lekarza i ten mi mówi, że endometrium slabiutkie 6,5 mm. Zdębiałam. Miałam wrażenie, że te wizyty są takie na odwal się i na zasadzie odhaczenia. I najważniejszą czynnością każdego lekarza było sprawdzanie od nowa, czy na pewno są te wszystkie bzdurne badania typu kiła, żółtaczka itp. Cała była ich lista i każdy musiał się od nowa upewnić, czy na pewno są. Na papierologii się skupiali a nie na rzetelnym przygotowaniu do criotransferu czyli ocenie śluzówki czy zapytaniu o moje samopoczucie.

Jedynym rozwiązaniem jest chyba przepisanie się do lekarza, który w klinice jest prawie codziennie. Dr Zamora, dr Dobek są np. bardzo często i do nich łatwiej się zapisywać na każdy podgląd. Dr Zygler w klinice bywała tylko w wybrane dni i to w takich godzinach w środku dnia, tzn. nie dla ludzi pracujących, stąd zapisanie się do niej było bardzo trudne.

Z liczbą zarodków to trudne pytanie, co do zasady blastocysty częściej się przyjmują, i standardem wielu klinik jest hodowanie do 5 doby. Zależy czy są lepsze czy słabsze zarodki, warto to skonsultować z lekarzem. Jak lepsze, to warto podhodować do 5 doby jednego, a jak słabsze to ja bym brała dwa z 2/3 doby.

Czarna mamba - widzę że mamy tego samego lekarza prowadzącego i takie same odczucia, u mnie do tego ta nieszczesna teczka z badaniami tak skrupulatnie przez wszystkich sprawdzana potrafiła nie raz nie znaleźć się w gabinecie lekarskim i było jej nerwowe poszukiwanie...co mnie osobiście strasznie wkurzało.

Po dzisiejszej wizycie wiem ze nieszczęsny pęcherzyk na szczęście pekł wiec humor mi się ciut poprawił, transfer w sobotę. Bierzemy 2 zarodki :)

• Dorek83 Przyjaciółka

Wysłany: 26 stycznia, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny dopiero zaczynam przygodę z Novum, jestem po 5 nie udanych in vitro w innych klinikach i mam do Was pytanie, czy któreś Was udało się bo dużych przejściach w Novum? Problem tkwi w moich komórkach i nie wiem czy dalej starać się na moich czy już myśleć o KD?

• Myszka Debiutantka

Wysłany: 26 stycznia, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorek83 wrote:
    Hej, dziewczyny dopiero zaczynam przygodę z Novum, jestem po 5 nie udanych in vitro w innych klinikach i mam do Was pytanie, czy któreś Was udało się bo dużych przejściach w Novum? Problem tkwi w moich komórkach i nie wiem czy dalej starać się na moich czy już myśleć o KD?

Dorek83 mi się udało. Przed tym jak trafiłam do Novum przeszlam 2 inne kliniki. Mialam 2 pelne stymulacje i 4 nieudane transfery. Dużo pęcherzyków ale problem z zarodkami.. mieliśmy z mężem miano beznadziejnego przypadku.. nie było łatwo ale się udało. W przeciągu pół roku od pojawienia sie w Novum byłam w ciazy :)

• Anka84 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wrote:
    Dorek83 mi się udało. Przed tym jak trafiłam do Novum przeszlam 2 inne kliniki. Mialam 2 pelne stymulacje i 4 nieudane transfery. Dużo pęcherzyków ale problem z zarodkami.. mieliśmy z mężem miano beznadziejnego przypadku.. nie było łatwo ale się udało. W przeciągu pół roku od pojawienia sie w Novum byłam w ciazy :)
    A u kogo w Novum byłaś? Ja chcę podejść jeszcze raz do ivf, ale zastanawiam się nad wyborem lekarza. Byłam u Dr Zygler. U mnie też 8 dobrych komórek z czego tylko 2 kiepsko zaplodnione i transfery nieudane.

👱‍♀️ 38lat

08.2021- AMH 1,1ng/ml ➡️04.2022 r. - 0,81ng/ml
    LH 6,3mlU/ml
    FSH 6,5 mlU/ml
    Cienkie endometrium

PAI1- hetero
    MTHR- hetero

👦36 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

Maj 2021- I wizytą w klinice

Lipiec 2021 -biopsja - mamy pojedyncze plemniki

Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- mamy 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, mamy dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8

30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c)

10.01.2022-beta < 0,5
  • Dorek83 Przyjaciółka

Wysłany: 27 stycznia, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wrote:

To super i gratuluje, ja już jestem po 3 klinikach w Białymstoku. Zostało mi już tylko Novum z Lewandowskim, albo Czechy (ale na Czechy to już sił nie mam).

• Dorek83 Przyjaciółka

Wysłany: 27 stycznia, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 ja byłam u Lewandowskiego, po pierwszej wizycie jestem zadowolona, a czas pokaże czy to był mój dobry wybór.

Anka84 lubi tę wiadomość

• Myszka Debiutantka

Wysłany: 27 stycznia, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    A u kogo w Novum byłaś? Ja chcę podejść jeszcze raz do ivf, ale zastanawiam się nad wyborem lekarza. Byłam u Dr Zygler. U mnie też 8 dobrych komórek z czego tylko 2 kiepsko zaplodnione i transfery nieudane.

Stymulował mnie Lewandowski a do krio przygotowywał Zamora. Nam mówili że czynnik meski broi. Komórki się zapładniaja ładnie a w 3 dobie gdzie włącza się właśnie czynnik meski obumierają. Z 16 zapodnionych mieliśmy tylko 2 bardzo słabe blastki. Z jednej mamy synka a 2 nie przetrwała rozmrożenia i krio zostało odwołane..

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 stycznia, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabym was podpytać, bo się oczywiście gigantycznie stresuję.

Jestem 3dpt (3dn). Nie mogę spać w nocy z bólu podbrzusza. Nospa nie pomaga. Zdarza mi się nietrzymanie moczu (takie mini-siki :D ). To jest normalne? Mój pierwszy transfer, pierwsza próba. Wcześniej diagnozowaliśmy się długo.

• Lara7777 Koleżanka

Wysłany: 27 stycznia, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam mega bole brzucha po 1 transferze ale dopiero 6dpt. Radze zadzwonić do Novum i poprosić o kontakt lekarza.

kasiejusz lubi tę wiadomość

• Tymianek Autorytet

Wysłany: 27 stycznia, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, czy w Novum (konkretny lekarz) dadzą heparynę i acard (na PAI 1) czy będa mnie wysyłać do hematologa? Macie takie doświadczenia? Zaraz ruszam ze stymulacją a wyszła mi ta mutacja i chcę działać jak najszybciej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 13:46

Kkomp2.png

Starania 4 lata

💃Ona:
    33 lata
    AMH 3,25, TSH ➡Letrox, ANA 2 1:160, ANA3 ✅ PAI-1 homo ❎

👮 On:
    31 lat
    ❎Tetrazoospermia, oligospermia, ŻPN III st.
    bardzo słabe nasienie
    fragmentacja 24%

7.02 punkcja 🥚➡ 4 oocyty, zapłodnione 3 (ICSI)
    10.02 transfer ➡ 3 dniowy Kropek 🍀🙏
    7 dpt cień II kreski
    8 dpt beta 50,9 🙏 I prog. 78
    11 dpt beta 313,3
    13 dpt beta 719,9 I prog. 84
    15 dpt 1270
    22 dpt 7835 I prog. 94
    26 dpt CRL 2,8 mm i mamy ❤
    7+0 👶 CRL 13,9 mm I prog. 75 I🍭 78mg/dl
    8+6 👶 CRL 28mm I prog. 70
    9+6 👶 CRL 3,92cm ❤ FHR 162
    12+3 USG genetyczne ✅🎉 PAPPA niskie ryzyka I👶 CRL 7,37cm ❤ FHR 153
    14+5 👶 CRL 9,7cm ❤ FHR 150

mamy ❄ blastka 4AA 💞
‹‹ 1543 1544 1545 1546 1547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ