X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Nowa12344321 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 26 lutego, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Hej hej, potrzebujesz zaleceń na piśmie od immunologa. Wtedy przepiszą cokolwiek będzie potrzeba.
    Bez zaleceń sami nie podają accofilu. Tylko małą dawkę encortonu ewentualnie.
    Dziękuję pięknie za odpowiedź! 😊

    Mam jeszcze jedno pytanie, może podpowiecie coś na własnym doświadczeniu.
    Jesteśmy umówieni na za dwa tyg na wizytę pierwszo-razową.
    Zastanawiam się czy przed wizytą zrobić sobie jeszcze cykl stymulowany czy odpuścić i iść na naturalnym do kliniki?
    Moja Pani gin powiedziała że jak chcemy jeszcze stymulację to możemy już ostatni raz spróbować na tej samej dawce co poprzednio a jeśli nie chcemy to po prostu już klinika.
    I teraz nw czy odpuścić już ten cykl czy jeszcze działać stymulacją? Czy w klinice na pierwszej wizycie ma to jakieś znaczenie?

    Starania od 10.2022, 2 straty
    11.2022 - cp - usunięcie jajowodu prawego
    04.2023 - SONO HSG - jajowód lewy drożny
    08.2023 - zaczynamy stymulację -naturalnie brak owulacji - AROMEK, Ovitrelle
    09.2023 - II, pęcherzyk ciążowy, czekamy na ❤️
    10.2023 - poronienie zatrzymane 7 tc
    01.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    02.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    03.2024 - cykl naturalny - ciąży brak
    04.2024 - histeroskopia - stan zapalny endometrium - antybiotyk
    ———-
    Niedoczynność tarczycy, IO, PCOS, Adenomioza, PAI-1, MTHFR,
    AMH - 6,74
    KIR - Bx
    Kariotypy - OK
    Badanie nasienia - OK
  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 26 lutego, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Historia teransferowa i historia leczenia jest ważna.
    U nas już w drugiej procedurze postanowili zapladniac wszystkie komórki i hodować do blasktki bez żadnych dopłat.

    Jeśli to kolejna procedura, ale pierwsza u nich to niestety czuje,że będą kazali dopłacać za hodowanie. Już na samym początku możecie wszystko ustalić z ginekologiem, a potem z embriologiem. Np Jeśli zaplodni się 6komorek i będzie 6zarodkow to 3 hodujecie do 3 dobry, a 3 do 5 itp.
    Wszystko możecie ustalić.
    Dzięki! Ja po trzech procedurach i 3ch transferach (znów nic:(), z czego po pierwszej 2 blastki, po drugiej 0 a w trzeciej 1. Idziemy na pierwszą konsultacje do dr Z.mory, on chyba jest często w klinice i jednak prowadzi swoje pacjentki, tak? Na to liczę, nie chce być piłeczka do zonglowania../ Liczę że podejdzie do nas indywidualnie, przeanalizuje procedury, hormony etc...

  • MariMari Autorytet
    Postów: 532 765

    Wysłany: 26 lutego, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa12344321 wrote:
    Dziękuję pięknie za odpowiedź! 😊

    Mam jeszcze jedno pytanie, może podpowiecie coś na własnym doświadczeniu.
    Jesteśmy umówieni na za dwa tyg na wizytę pierwszo-razową.
    Zastanawiam się czy przed wizytą zrobić sobie jeszcze cykl stymulowany czy odpuścić i iść na naturalnym do kliniki?
    Moja Pani gin powiedziała że jak chcemy jeszcze stymulację to możemy już ostatni raz spróbować na tej samej dawce co poprzednio a jeśli nie chcemy to po prostu już klinika.
    I teraz nw czy odpuścić już ten cykl czy jeszcze działać stymulacją? Czy w klinice na pierwszej wizycie ma to jakieś znaczenie?

    Ja bym nie robiła nic.
    I tak zlecą komplet świeżych badań, bo chcą mieć swoje przez startem stymulacji do ivf. Zaczniecie nowy rozdział na świeżo. Niektóre badania jak Lh wykonuje się na początku cyklu, będą potrzebowali nowe amh, nowe badanie nasienia partnera itp

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2016 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    preg.png
  • MariMari Autorytet
    Postów: 532 765

    Wysłany: 26 lutego, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia85 wrote:
    Dzięki! Ja po trzech procedurach i 3ch transferach (znów nic:(), z czego po pierwszej 2 blastki, po drugiej 0 a w trzeciej 1. Idziemy na pierwszą konsultacje do dr Z.mory, on chyba jest często w klinice i jednak prowadzi swoje pacjentki, tak? Na to liczę, nie chce być piłeczka do zonglowania../ Liczę że podejdzie do nas indywidualnie, przeanalizuje procedury, hormony etc...

    Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
    Doktor Sowińska-T. tez ma bardzo dobre opinie.
    Mi dr Zamo... robił transfery, udawały się...nie jego wina, że były biochemy.podobno ma rękę do transferów.
    Kciuki za Was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 13:22

    Julia85 lubi tę wiadomość

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2016 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    preg.png
  • Nowa12344321 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 26 lutego, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Ja bym nie robiła nic.
    I tak zlecą komplet świeżych badań, bo chcą mieć swoje przez startem stymulacji do ivf. Zaczniecie nowy rozdział na świeżo. Niektóre badania jak Lh wykonuje się na początku cyklu, będą potrzebowali nowe amh, nowe badanie nasienia partnera itp
    Rozumiem, mam nadzieję że za dużo badań nie będę musiała robić bo mam mnóstwo.
    AMH z grudnia, mam wysokie bo PCO, nasienie ze stycznia br, wymazy z teraz. Więc pewnie jakiś hormony ewentualnie. Chyba że jakieś zupełnie dodatkowe

    Starania od 10.2022, 2 straty
    11.2022 - cp - usunięcie jajowodu prawego
    04.2023 - SONO HSG - jajowód lewy drożny
    08.2023 - zaczynamy stymulację -naturalnie brak owulacji - AROMEK, Ovitrelle
    09.2023 - II, pęcherzyk ciążowy, czekamy na ❤️
    10.2023 - poronienie zatrzymane 7 tc
    01.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    02.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    03.2024 - cykl naturalny - ciąży brak
    04.2024 - histeroskopia - stan zapalny endometrium - antybiotyk
    ———-
    Niedoczynność tarczycy, IO, PCOS, Adenomioza, PAI-1, MTHFR,
    AMH - 6,74
    KIR - Bx
    Kariotypy - OK
    Badanie nasienia - OK
  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 26 lutego, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
    Doktor Sowińska-T. tez ma bardzo dobre opinie.
    Mi dr Zamo... robił transfery, udawały się...nie jego wina, że były biochemy.podobno ma rękę do transferów.
    Kciuki za Was.

    Dzięki za odpowiedz. Ja dziś beta - negatywna, ale zbadałam amh - 3,2 , wiek w tym roku 39. Mam nadzieję, że nam pomoże Za.ora...
    Mamy synka naturalnie z 2017. Wtedy zachodziłam raz dwa, jedna pozamaciczna 2016, później z jednym jajowodem od razu ciąża i w 2021 biochemiczna. Starania od połowy 2020 naturalne, a inv 2023 i trzy transfery z beta 0...
    ...Echhh, ciezko...

  • Nowa12344321 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 27 lutego, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile czasu minęło u Was od pierwszej konsultacji w Novum do rozpoczęcia jakichś działań typu stymulacja? :)

    Starania od 10.2022, 2 straty
    11.2022 - cp - usunięcie jajowodu prawego
    04.2023 - SONO HSG - jajowód lewy drożny
    08.2023 - zaczynamy stymulację -naturalnie brak owulacji - AROMEK, Ovitrelle
    09.2023 - II, pęcherzyk ciążowy, czekamy na ❤️
    10.2023 - poronienie zatrzymane 7 tc
    01.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    02.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    03.2024 - cykl naturalny - ciąży brak
    04.2024 - histeroskopia - stan zapalny endometrium - antybiotyk
    ———-
    Niedoczynność tarczycy, IO, PCOS, Adenomioza, PAI-1, MTHFR,
    AMH - 6,74
    KIR - Bx
    Kariotypy - OK
    Badanie nasienia - OK
  • MariMari Autorytet
    Postów: 532 765

    Wysłany: 27 lutego, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa12344321 wrote:
    Dziewczyny, ile czasu minęło u Was od pierwszej konsultacji w Novum do rozpoczęcia jakichś działań typu stymulacja? :)

    To szybko idzie, nie zwlekają. Jeśli masz już badania to od następnego cyklu wystartujecie. Jeśli będzie trzeba jakieś badania dorobić, a beda zależne od dnia cyklu to już ryzyk fizyk czy się wyrobisz. Czy w tym, czy w kolejnym cyklu badania, a w następnym stymulacja do ivf.
    Nasza wizyta startowa była w marcu, a pierwszy transfer już w czerwcu. Moglby być w maju, ale miałam hiperke po stymulacji i zarodki zamrożono do kolejnego cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 16:05

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2016 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    preg.png
  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 14 marca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, krotkie pytanie: Dr Z.m... czy dr L...(P. )?
    Umówieni jesteśmy do Z..ale jak poczytałam na str No.um opinie to cudtworca jest L...;)

    Jak z Waszego doświadczenia to wygląda?
    Jesteśmy po 3 stym i 3 nieudanych transferach blastek.

    Pozdrawiam

  • Nowa12344321 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 14 marca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy wiecie możne czy doktor L…. Jan prowadzi pacjentki?

    Starania od 10.2022, 2 straty
    11.2022 - cp - usunięcie jajowodu prawego
    04.2023 - SONO HSG - jajowód lewy drożny
    08.2023 - zaczynamy stymulację -naturalnie brak owulacji - AROMEK, Ovitrelle
    09.2023 - II, pęcherzyk ciążowy, czekamy na ❤️
    10.2023 - poronienie zatrzymane 7 tc
    01.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    02.2024 - cykl stymulowany - ciąży brak
    03.2024 - cykl naturalny - ciąży brak
    04.2024 - histeroskopia - stan zapalny endometrium - antybiotyk
    ———-
    Niedoczynność tarczycy, IO, PCOS, Adenomioza, PAI-1, MTHFR,
    AMH - 6,74
    KIR - Bx
    Kariotypy - OK
    Badanie nasienia - OK
  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 14 marca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia85 wrote:
    jak poczytałam na str No.um opinie to cudtworca jest L...;)

    Niestety nie pomogę z doświadczenia ale opinie słyszałam raczej inne :)

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • Nafnaf Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 marca, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Jestem u dr La.gner, po transferze, czekam jeszcze kilka dni na testowanie ;) ale ogólnie czulam się bardzo zaopiekowana. Jak masz jakieś pytania to służę pomocą.
    Ja właśnie jestem zapisana na wizytę do dr. Langner. Czy mogłabyś przybliżyć wiedze ile wizyt miałaś do transferu? Czy na pierwszej wizycie miałaś już wszystkie badania? Mam już częściowe wytyczne( ale obawiam się że stresu coś już pomieszałam i nie mam wszystkiego. Szczegolnie tych co maja waznosc moesiac nie robilam bo w sumie nie wiem dokladnie co i jak.Niestety zależy mi na czasie w związku z granicą wieku do refundacji;( zostało mi 2.5 misiaca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 23:00

  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 295 681

    Wysłany: 14 marca, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nafnaf wrote:
    Ja właśnie jestem zapisana na wizytę do dr. Langner. Czy mogłabyś przybliżyć wiedze ile wizyt miałaś do transferu? Czy na pierwszej wizycie miałaś już wszystkie badania? Mam już częściowe wytyczne( ale obawiam się że stresu coś już pomieszałam i nie mam wszystkiego. Szczegolnie tych co maja waznosc moesiac nie robilam bo w sumie nie wiem dokladnie co i jak.Niestety zależy mi na czasie w związku z granicą wieku do refundacji;( zostało mi 2.5 misiaca

    U nas był problem z czynnikiem męskim wiec suplementacja trwała 3 miesiące. Jak wyniki nasienia były ok to od razu ustaliliśmy ze jak tylko pojawi się miesiączka to działamy, mialam juz czesc badan, a czesc dorobilam w miedzyczasie, bo akurat stracily waznosc. Na wizycie dostalam juz recepty na leki do stymulacji i instrukcje co i jak. 1 wizyta była chyba w 7 dniu cyklu, a w 13 mialam punkcje i po 3 dniach transfer
    W międzyczasie chyba 2-3 wizyty. Ale to zależy jak będziesz reagować na stymulacje.
    Jeśli wszystkie wyniki będą w normie i pójdziesz krótkim protokołem to się wyrobisz.
    Trzymam kciuki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 23:09

    22.02.2024 transfer 3 dniowego zarodka

    9dpt: beta 86,2; 11dpt: beta 204; 13 dpt: beta 492; 15 dpt: beta 1030; 18 dpt: 3365, 22 dpt: 12092 🚀
    🍀🥹🥰

    6+3 -> 5,7 mm maleństwa 🥹❤️
    9+1 -> CRL 2,31 cm, FHR 171 🥰
    10+2 -> CRL 3,57 cm, FHR 167, wiercący się mały brzdąc, pierwsze słuchanie bijacego ❤️🥹
    13+1 -> usg prenatalne, niedomykalnosc zastawki trójdzielnej, czekamy na wyniki pappa +plgf, 7,2 cm maluszka
    -> 29.05 i 3.06 wizyta


    preg.png
  • fiszka Ekspertka
    Postów: 147 109

    Wysłany: 15 marca, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia85 wrote:
    Cześć Dziewczyny, krotkie pytanie: Dr Z.m... czy dr L...(P. )?
    Umówieni jesteśmy do Z..ale jak poczytałam na str No.um opinie to cudtworca jest L...;)

    Jak z Waszego doświadczenia to wygląda?
    Jesteśmy po 3 stym i 3 nieudanych transferach blastek.

    Pozdrawiam

    Ja byłam w takiej samej sytuacji jak Ty
    3 stymulacje i 4 transfery
    Poszliśmy na wizytę startową do Szefa, dał wytyczne, rozpisał stymulację. Wyszły 3 zarodki z czego 1 śpi obok mnie ( to był 7 transfer ). Szef tylko rozpisuje stymulację i potem chyba prowadzi monitring( tak było przynajmniej w moim przypadku ) . Do transferów przygotowywał mnie dr Jan .
    Z dr Zamorą miałam raz kontakt gdy stwierdził brak akcji serduszka , poronienie po 5tym transferze.
    Powodzenia 🍀

  • fiszka Ekspertka
    Postów: 147 109

    Wysłany: 15 marca, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa12344321 wrote:
    Hej dziewczyny, czy wiecie możne czy doktor L…. Jan prowadzi pacjentki?
    Nie wiem jak teraz bo urodziłam w listopadzie ale do końca byłam pacjentką dr .Jana
    Musisz w Novum dopytać 😉

  • Nafnaf Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 marca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    U nas był problem z czynnikiem męskim wiec suplementacja trwała 3 miesiące. Jak wyniki nasienia były ok to od razu ustaliliśmy ze jak tylko pojawi się miesiączka to działamy, mialam juz czesc badan, a czesc dorobilam w miedzyczasie, bo akurat stracily waznosc. Na wizycie dostalam juz recepty na leki do stymulacji i instrukcje co i jak. 1 wizyta była chyba w 7 dniu cyklu, a w 13 mialam punkcje i po 3 dniach transfer
    W międzyczasie chyba 2-3 wizyty. Ale to zależy jak będziesz reagować na stymulacje.
    Jeśli wszystkie wyniki będą w normie i pójdziesz krótkim protokołem to się wyrobisz.
    Trzymam kciuki 🤞
    Niestety ale zżera mnie stres...boję się. Że czegoś do końca nie zrozumiałam że zleconych badań i przez to wszystko się przedluzy. Został mi posiew i powtórne badanie nasienia. Właśnie one jest ważne miesiąc.. Tylko nie wiem miesiąc czyli do którego momentu dokładnie...

  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 15 marca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiszka wrote:
    Ja byłam w takiej samej sytuacji jak Ty
    3 stymulacje i 4 transfery
    Poszliśmy na wizytę startową do Szefa, dał wytyczne, rozpisał stymulację. Wyszły 3 zarodki z czego 1 śpi obok mnie ( to był 7 transfer ). Szef tylko rozpisuje stymulację i potem chyba prowadzi monitring( tak było przynajmniej w moim przypadku ) . Do transferów przygotowywał mnie dr Jan .
    Z dr Zamorą miałam raz kontakt gdy stwierdził brak akcji serduszka , poronienie po 5tym transferze.
    Powodzenia 🍀

    Dzięki za odpowiedź. Gratuluje! To w jakim wieku Ci się udało? Przy jakim amh? U nas nasienie 1-3% na przestrzeni roku. My idziemy do Z bo ja chce być prowadzona przez jednego a nie skakać pp różnych, a dr Z podobno jest codziennie, i ma dobre opinie. Zobaczymy po pierwszej wizycie. W Twoim przypadku był empatyczny? Jakie wrażenie zrobił?

  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 15 marca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nafnaf wrote:
    Ja właśnie jestem zapisana na wizytę do dr. Langner. Czy mogłabyś przybliżyć wiedze ile wizyt miałaś do transferu? Czy na pierwszej wizycie miałaś już wszystkie badania? Mam już częściowe wytyczne( ale obawiam się że stresu coś już pomieszałam i nie mam wszystkiego. Szczegolnie tych co maja waznosc moesiac nie robilam bo w sumie nie wiem dokladnie co i jak.Niestety zależy mi na czasie w związku z granicą wieku do refundacji;( zostało mi 2.5 misiaca

    Hej, a już wiadomo co i jak z refundacja?? Jaka granica wieku? Jakie warunki? I czy z innego miasta będziemy mogli starać się o refundację w Warszawie? Kto pierwszy ten lepszy czy jak? Jedt jakąś lista na którą można się wpisywać? Bardzo chciałabym załapać się na refundację i mam stres że pewnie się nie uda.
    Pozdrawiam i powodzenia!!

  • Julia85 Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 15 marca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiszka wrote:
    Ja byłam w takiej samej sytuacji jak Ty
    3 stymulacje i 4 transfery
    Poszliśmy na wizytę startową do Szefa, dał wytyczne, rozpisał stymulację. Wyszły 3 zarodki z czego 1 śpi obok mnie ( to był 7 transfer ). Szef tylko rozpisuje stymulację i potem chyba prowadzi monitring( tak było przynajmniej w moim przypadku ) . Do transferów przygotowywał mnie dr Jan .
    Z dr Zamorą miałam raz kontakt gdy stwierdził brak akcji serduszka , poronienie po 5tym transferze.
    Powodzenia 🍀

    Mogę wiedzieć czy miałaś transferowane blastocysty czy po 3dniu? I czy jakies dodatki do transferu? Cykl sztuczny? Ja zawsze blastocysty. Możesz podzielić się czym.bylas stymulowana podczas pierwszych trzech a czym w 4tej? Jakie dawki? Czy jakoś przygotowaliście się do tej 4tej procedury (suple?)? Czy po tych 4 pierwszych transferach miałaś histeroskopie/biopsje endo jaoes badania? I czy można prosić żeby w labie Twoim zaplodnieniem/zarodkami zajmowała się dr K..? Czy nie ma szans?
    Będę Ci wdzięczna za odpowiedź jak znajdziesz chwilę...🌷

  • Nafnaf Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 marca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia85 wrote:
    Hej, a już wiadomo co i jak z refundacja?? Jaka granica wieku? Jakie warunki? I czy z innego miasta będziemy mogli starać się o refundację w Warszawie? Kto pierwszy ten lepszy czy jak? Jedt jakąś lista na którą można się wpisywać? Bardzo chciałabym załapać się na refundację i mam stres że pewnie się nie uda.
    Pozdrawiam i powodzenia!!
    Dokładnie wszystko będę wiedzieć w środę. Ja chce się załapać na tą które daje mst. Warszawa niestety granicą wieku 40 lat więc spełniam wszystko jeszcze przez 2 miesiące. Jeżeli pytasz o tą refundację co wchodzi 1.06 to granicą wieku chyba też 40 lat gdzieś czytałam. Nie wnikałam już w szczegóły bo ja się na nią nie zalapie:(

‹‹ 1678 1679 1680 1681 1682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ