Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a ja wierze ze jest jeszcze szansa :)

    Malinka1984_ lubi tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:06

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia dziś wizyta?

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:06

    Malinka1984_, problemik, Ania_84 lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciukaski kochane i wysylam wiruski :-)

    Asia_88, problemik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje!!! Wiruski niech przechodzą!!! ;)

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie trochę nieśmiałe ale szczere wiruski :)

    problemik lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Niki007 Przyjaciółka
    Postów: 74 45

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik - dziękuję za info a propos hiperki. Współczuję Ci, że aż tak Cię dopadło...
    Ja się czuję co raz lepiej, więc mam nadzieję, że już mnie to nie będzie dotyczyło :)

    lady - a Ty nie miałaś dzisiaj robić bety?

    problemik lubi tę wiadomość

  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze się, że już czujesz się lepiej Niki :)

    Niki007 lubi tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Karo85 Autorytet
    Postów: 542 523

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Pink czekamy na dobre wieści i ściskam kciuki za betę.

    06.2010- córeczka :)
    5.06.2014- Aniołek [8 tc]
    21.06.2015- córeczka[24 tc] :(
    niedrożny LJ., AMH 4,78 PCO, IO.Mutacja MTHFR CT i AC
    02.02- INV Bocian BS,krótki p. 6 komórek/3 zarodki
    16.02- transfer 2 x 8A. - :(
    CRIO 28.04.- :( 3 BA
    II pro. Novum- długi p.19.08-transfer 1x8A.
    4 sniezynki na zimowisku
  • Malinka1984_ Przyjaciółka
    Postów: 113 210

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Malinka a ja wierze ze jest jeszcze szansa :)
    ja już nie wierzę 9dpt test negatywny.W poniedziałek 11dpt i idę na bete,szkoda mojego zdrowia i wydłużania cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2016, 08:01

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    08.04.2015 ur.się K.
    25.07.2016 i cud-TP 22.03.2017 spodziewamy się synka
    p19udqk3ynm95e86.png
  • Malinka1984_ Przyjaciółka
    Postów: 113 210

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink kciuki za wypasioną betę,czekamy na wieści.

    08.04.2015 ur.się K.
    25.07.2016 i cud-TP 22.03.2017 spodziewamy się synka
    p19udqk3ynm95e86.png
  • Niki007 Przyjaciółka
    Postów: 74 45

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady kciuki zaciśnięte! :)

  • Malinka1984_ Przyjaciółka
    Postów: 113 210

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Pink i jak wynik?

    08.04.2015 ur.się K.
    25.07.2016 i cud-TP 22.03.2017 spodziewamy się synka
    p19udqk3ynm95e86.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:07

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink trzymam kciuki :)

    Malinka przykro mi :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Malinka1984_ Przyjaciółka
    Postów: 113 210

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink wynik już pewnie masz,nie trzymaj nas w niepewności...

    08.04.2015 ur.się K.
    25.07.2016 i cud-TP 22.03.2017 spodziewamy się synka
    p19udqk3ynm95e86.png
  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wysyłam Ci zaproszenie, przyjmij proszę chciałam Cię prosić o pomoc w dojechaniu do kliniki a ty z tego co pamiętam mieszkasz w Warszawie.

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:07

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ