Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 7 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    A u nas dziś o 18:30 wizyta. Trzymajcie kciuki, żeby już dali nam termin transferu ;)
    Trzymam kciuki :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Aaa78 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 7 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaa_86 wrote:
    Ja jestem po dwóch nieudanych crio..

    Polaa czy mogłybyśmy pogadać na priv.wyslij mi zaproszenie

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 7 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:20

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 8 września 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 4 ładne pęcherzyki. Punkcja w piątek o 9.30. Chyba dopada mnie stres.Asia_88 głowa do góry :) Trzeba być tylko dobrej myśli.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 8 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:21

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 8 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:21

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 8 września 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się u dr E.T.

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 8 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda_31 ja tez leczę się u dr. T ;)

    Asiu, tak mnie zastanawia, że dostałaś clo, przecież ono potrafi upośledzać endometrium... Mam nadzieję, że na Ciebie lepiej zadziała, niż na mnie (ja byłam stymulowana do wskazania dnia współżycia). Jaką dawkę dostałaś?

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 8 września 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:22

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 8 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np nie dostawałam antykoncepcji, tylko od 16dc brałam duphaston. Ale to tak tylko dla sprawdzenia, czy będziesz stymulowana clo z nadzieją, że pojawi się "naturalna" owulacja i wtedy będziesz miała crio?

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 8 września 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia faktycznie IO ma duzy wpływ na jakość komórek ja przy pierwszym IUI brałam dopeiro metformax 2 tyg - wyszło jak wyszło , a druga IUI była po prawie pół roku od brania i nawet dr mi mówiła że o wiele lepiej zareagowały bo nie potrzebowały dodatkowych zastrzyków ..
    u mne wyszła i insulinooporność i hiperinsulemia :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 8 września 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:22

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 10 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po punkcji mamy 2 zapłodnione komórki. w poniedziałek podobno transfer. Mam pytanie do was: Na zaleceniach mam zapisane luteina pod język i lutinus dopochwowo. A doktorek napisał mi na recepcie luteinę dopochwowo. Jak u was po pukcji to wyglądało?

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 10 września 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kto robil Ci punkcje? Bo doktor T mowila, ze nie robi, wiec tak sie zastanawiam kto....

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 10 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcję robił dr P.Z. A doktor T ma robić transfer

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 12 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:22

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Niki007 Przyjaciółka
    Postów: 74 45

    Wysłany: 12 września 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Asiu :)
    U mnie wszystko OK. Dziś byłam na przymusowej wizycie, bo wczoraj mocno bolał mnie brzuch i na szczęście jest wszystko w porządku:) maluch w brzuchu intensywnie figlował a ból był najprawdopodobniej od jelit.
    Dziś zaczęłam 15 tydz:)
    A jak u Ciebie? Kiedy kolejne podejście?
    Wiecie co u Karo? Miała skontrolować bete i się już nie pojawiła..
    Co u pozostałych dziewczyn?
    Ściskam:)

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 12 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:23

    Niki007 lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Niki007 Przyjaciółka
    Postów: 74 45

    Wysłany: 12 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki Asia! I czekam na te dobre wieści:) wierzę, że to już niedługo!
    Udanego chiLLowania!:)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:30

    Asia_88 lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ