X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym cos doradzic, ale nie wiem... U mnie zatrzymuja sie przed blastka, wiec nie bedziemy dohodowywac. Teraz jestem po doglebnej rozmowie z embriologiem i z powrotem jestem na hustawce czy podawac dwa, czy podawac jeden...

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny przygotowuje się do kolejnego transferu (8!)Po raz pierwsxy chce podejsc na naturalnym. Mam 2 mrozaki z 2 doby. W poniedzialek 1 monitiring, 12 dzien cyklu. Powiedzcie hodowac zarodek do blastki? W poprzedniej procedurze miałam 6 zarodkow, w tym 4 blastki. Jednak w tej ostatniej 14 komórek A tylko 4 zarodki. Z dwóch miałam świeży transfer i nic. Już sama nie wiem? Czy to nie za duże ryzyko, jak tyle odpadło?
    A mialas zawsze podawane blaski? Moze warto podac dwudniowca tym razem...

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny przygotowuje się do kolejnego transferu (8!)Po raz pierwsxy chce podejsc na naturalnym. Mam 2 mrozaki z 2 doby. W poniedzialek 1 monitiring, 12 dzien cyklu. Powiedzcie hodowac zarodek do blastki? W poprzedniej procedurze miałam 6 zarodkow, w tym 4 blastki. Jednak w tej ostatniej 14 komórek A tylko 4 zarodki. Z dwóch miałam świeży transfer i nic. Już sama nie wiem? Czy to nie za duże ryzyko, jak tyle odpadło?
    Marmis,jesli to dwa ostatnie z tej procedury to moze warto od razu podawac?Przy transferze beda juz trzydniowe.No chyba,ze sa bardzo,bardzo slabe,to chyba wtedy bym hodowala do blastki.

    carola12
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Marmis,jesli to dwa ostatnie z tej procedury to moze warto od razu podawac?Przy transferze beda juz trzydniowe.No chyba,ze sa bardzo,bardzo slabe,to chyba wtedy bym hodowala do blastki.
    Jeden jest bardzo dobry według oznaczeń 5.1
    A drugi 5.3- słabszy. Dwóch już nie biorę, bo doczytałam, że przy kirach AA mogą się nawzajem zwalczac. Co zmniejsza, a nie zwiększa szanse...

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha5000 wrote:
    A mialas zawsze podawane blaski? Moze warto podac dwudniowca tym razem...
    Wiesz ja juz mam tyle transferów za sobą. Mialam podawane raz 2 zarodki trzydniowe i beta nawet nie drgnela. Przy blastce była ciaza- ale ja stracilam- miałam krwiaki. Przy kolejnym 6-dniowcow beta trochę ruszyla- A potem spadła. Teraz miałam podane 2 dwudniowe i beta 0. No i jestem w kropce...

    Marmis
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jeden jest bardzo dobry według oznaczeń 5.1
    A drugi 5.3- słabszy. Dwóch już nie biorę, bo doczytałam, że przy kirach AA mogą się nawzajem zwalczac. Co zmniejsza, a nie zwiększa szanse...
    To moze bierz od razu tego dobrego a hoduj do blastki tego slabego Ja tak robilam i te z 3 nie dotrwaly do blastki i uwazam,ze dobrze,ze sie nie ludzilam niepotrzebnie no i zaoszczedzilam ponad 3 tys

    carola12
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Chcialabym cos doradzic, ale nie wiem... U mnie zatrzymuja sie przed blastka, wiec nie bedziemy dohodowywac. Teraz jestem po doglebnej rozmowie z embriologiem i z powrotem jestem na hustawce czy podawac dwa, czy podawac jeden...
    A masz ostatnie 2? Ja w ogóle uważam, że jednak criotransfery mimo wszystko są bardziej skuteczne. U mnie na na 4 criotransfery 2 razy cos się zadziało W tym raz zaszlam w ciążę i do 5 tygodnia była. A na 3 świeże transfery beta zawsze 0.

    Marmis
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    A masz ostatnie 2? Ja w ogóle uważam, że jednak criotransfery mimo wszystko są bardziej skuteczne. U mnie na na 4 criotransfery 2 razy cos się zadziało W tym raz zaszlam w ciążę i do 5 tygodnia była. A na 3 świeże transfery beta zawsze 0.

    Tak to moje dwa ostatnie zarodki, oba mrozone w 3 dobie. Jeden 12kom, drugi 9kom. Oba ocenione na 3 klase z powodu nierownych blastomerow, mimo prawie braku fragmentacji. Ten 9kom podobno ma blastomer, ktory sie przestal dzielic - myslalam, ze to znaczy, ze jest nierokujacy, ale embriolog powiedzial, ze to wcale tak nie jest.

    Juz bylam przekonana, ze robimy przerzut dwoch i do widzenia, ale embriolog jednak troche mnie odwodzil od podwojnego transferu. Ale powiedzial tez, ze zarodki chodowane razem i podawane razem potrafia wspierac swoj wzajemny rozwoj, ze moze dlatego lekarz chce sprobowac podac dwa.

    Generalnie powiedzial, ze kazda opcja, podanie jednego lub podanie dwoch ma sens i swoje plusy, ale ze jest ryzyko ciazy blizniaczej. Jednak nasze zarodki maja tendencje do zatrzymywania sie w rozwoju i raczej nie wierze, ze oba by sie przyjely.

    Sorry za wywod, ale bajzel mam w glowie. Juz bylam zdecydowana na podwojny transfer, a teraz mam watpliwosci.

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Tak to moje dwa ostatnie zarodki, oba mrozone w 3 dobie. Jeden 12kom, drugi 9kom. Oba ocenione na 3 klase z powodu nierownych blastomerow, mimo prawie braku fragmentacji. Ten 9kom podobno ma blastomer, ktory sie przestal dzielic - myslalam, ze to znaczy, ze jest nierokujacy, ale embriolog powiedzial, ze to wcale tak nie jest.

    Juz bylam przekonana, ze robimy przerzut dwoch i do widzenia, ale embriolog jednak troche mnie odwodzil od podwojnego transferu. Ale powiedzial tez, ze zarodki chodowane razem i podawane razem potrafia wspierac swoj wzajemny rozwoj, ze moze dlatego lekarz chce sprobowac podac dwa.

    Generalnie powiedzial, ze kazda opcja, podanie jednego lub podanie dwoch ma sens i swoje plusy, ale ze jest ryzyko ciazy blizniaczej. Jednak nasze zarodki maja tendencje do zatrzymywania sie w rozwoju i raczej nie wierze, ze oba by sie przyjely.

    Sorry za wywod, ale bajzel mam w glowie. Juz bylam zdecydowana na podwojny transfer, a teraz mam watpliwosci.
    Rozumiem Cię doskonale. Też się zastanawiałam poprzednio czy brać dwa. A lekarka powiedziała 2- , na dodatek wsztstko tak szybko się działo, że właściwie decyzja tuż przed wejściem na fotel była. Ja się teraz tej myśli uchwycIłam, że przy tych moich kirach to 2 niewskazane. I dlatego już nie mam przynajmniej pod tym względem wątpliwości. Ale za to inne powstają. Eh....kojarzę, że Ty masz planowany na piatek 13 grudnia transfer? Ja marzę, żeby möj był 14 w sobotę. To nie musiałabym w pracy urlopu brać. Bo mam.masakryczna robotę- a raczej atmosferę w niej. Ale teraz ide naturalnym. Ostatnio owu byla ok. 15 dnia cyklu Ale teraz kto to wie...

    Marmis
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    Aś Kochana :( dopiero nadrabiam forum i zobaczyłam tą wiadomość od Ciebie. Okropnie mi przykro :( to takie niesprawiedliwe, że znowu Ciebie coś takiego spotkało. Kurczę, aż nie wiem co Ci więcej napisać. Jesteś strasznie silną Kobietą i z pewnością staniesz jeszcze do walki. Życzę Ci dużo siły i przytulam mocno.
    Asieńko dziękuję :-) A Ty już powinnaś rodzić :-) Daj znać, a może już urodziłaś ? ;-) Czas leci strasznie szybko. Ja mam wrażenie, że już tyle dziewczyn urodziło/ zaszło w ciążę, a ja siedzę na tym forum i siedzę..... Pewnie niedługo się pożegnam z sukcesem bądź nie... Dłużej nie ma sensu tego ciągnąć.
    Ps. A tak na marginesie żal jeszcze bardziej, bo po badaniach genetycznych wyszło, że zarodek był zdrowy i że to była dziewczynka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 14:31

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Asieńko dziękuję :-) A Ty już powinnaś rodzić :-) Daj znać, a może już urodziłaś ? ;-) Czas leci strasznie szybko. Ja mam wrażenie, że już tyle dziewczyn urodziło/ zaszło w ciążę, a ja siedzę na tym forum i siedzę..... Pewnie niedługo się pożegnam z sukcesem bądź nie... Dłużej nie ma sensu tego ciągnąć.
    Ps. A tak na marginesie żal jeszcze bardziej, bo po badaniach genetycznych wyszło, że zarodek był zdrowy i że to była dziewczynka :(
    Aś kurcze co może być u Ciebie przyczyną? Ja już też powoli zaczynam odliczanie do końca pröb. Zostały mi 2 mrozaki. Chce teraz w grudniu zabrać jednego. Wykorzystać co mam. I zacząć inne życie. Bez podporządkowanie wszystkiego jednemu celowi...W grudniu kończę 41 lat. I to miała być moja granica....

    Marmis
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Asieńko dziękuję :-) A Ty już powinnaś rodzić :-) Daj znać, a może już urodziłaś ? ;-) Czas leci strasznie szybko. Ja mam wrażenie, że już tyle dziewczyn urodziło/ zaszło w ciążę, a ja siedzę na tym forum i siedzę..... Pewnie niedługo się pożegnam z sukcesem bądź nie... Dłużej nie ma sensu tego ciągnąć.
    Ps. A tak na marginesie żal jeszcze bardziej, bo po badaniach genetycznych wyszło, że zarodek był zdrowy i że to była dziewczynka :(
    Aś-przynajmniej masz towarzystwo w tym dlugim siedzeniu na forum-mam nadzieje,ze dobre;).
    To oczywiscie taki gorzki zart.

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    carola12
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Aś kurcze co może być u Ciebie przyczyną? Ja już też powoli zaczynam odliczanie do końca pröb. Zostały mi 2 mrozaki. Chce teraz w grudniu zabrać jednego. Wykorzystać co mam. I zacząć inne życie. Bez podporządkowanie wszystkiego jednemu celowi...W grudniu kończę 41 lat. I to miała być moja granica....
    Marmis,pewnie juz to wiesz,ale bardzo czesto jest tak,ze ta granica czesto jest dziwnie elastyczna Ja mialam skonczyc na 1 ivf a jestem po 4.

    carola12
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1235

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, Aś a nie chcecie iść do immunologa? Ja 2 transfery udane i w 8 tygodniu poronione (teraz ciąża bliźniacza) i 2 biochemiczne i stwierdziłam że idę. Nie mam nic do stracenia a przynajmniej będę miała inny punkt widzenia bo w novum ciągle słyszę że jestem stara i to dlatego. Ide w grudniu do dr. Jerzak. Pewnie jakies dodatkowe badania zleci ale już tyle kasy wydałam że 1000 więcej mnie nie zbawi a przynajmniej będę miała jasna sytuację.

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Arcola, ja byłam u Jerzak z wynikami immuno to rzuciła tylko sarkastyczne i co będzie się Pani szczepiła? A potem na wyniki KIRow powiedziała cytując "ja nie wiem co się teraz wszyscy rzucają na te KIRy, robią a nikt nie wie o co w nich chodzi. Nie wiem może miała gorszy dzień, ale immulplogiem to jej nazwac sorry ale nie mogę.

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Aś kurcze co może być u Ciebie przyczyną? Ja już też powoli zaczynam odliczanie do końca pröb. Zostały mi 2 mrozaki. Chce teraz w grudniu zabrać jednego. Wykorzystać co mam. I zacząć inne życie. Bez podporządkowanie wszystkiego jednemu celowi...W grudniu kończę 41 lat. I to miała być moja granica....
    Marmis może infekcja a może immunologia, chociaż ja w ciazy byłam z encortonem i bez tak wiec nie wiem do końca gdzie leży przyczyna. Zobaczymy jakie dr mi zleci dodatkowe badania, ale gdzieś tam z tylu głowy mam ze jak się ma udać to się po prostu uda. Ja już tyle widziałam na tym forum ze gdyby to było takie proste (w sensie immunologia) to wszystkie byłybyśmy już w ciazy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 17:17

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Aś-przynajmniej masz towarzystwo w tym dlugim siedzeniu na forum-mam nadzieje,ze dobre;).
    To oczywiscie taki gorzki zart.
    Carola Twoje towarzystwo jest fantastyczne :)) Aczkolwiek wolałabym się z Tobą spotkać na kawce i żeby obok stały wózki z naszymi maluchami ;))) Trzymam cały czas kciuki

    carola12 lubi tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Marmis, Aś a nie chcecie iść do immunologa? Ja 2 transfery udane i w 8 tygodniu poronione (teraz ciąża bliźniacza) i 2 biochemiczne i stwierdziłam że idę. Nie mam nic do stracenia a przynajmniej będę miała inny punkt widzenia bo w novum ciągle słyszę że jestem stara i to dlatego. Ide w grudniu do dr. Jerzak. Pewnie jakies dodatkowe badania zleci ale już tyle kasy wydałam że 1000 więcej mnie nie zbawi a przynajmniej będę miała jasna sytuację.
    Jak dla mnie dr Jerzak z całym szacunkiem to strata czasu i kasy, ale pewnie każdy swoje musi wydać. Zrób sobie sama badanie cukru z obciążeniem i insulinę oraz podstawowe badania genetyczne. Dodatkowo kieruje do zaprzyjaźnionego dietetyka, gdzie tez każda osoba dostaje taka sama rozpiskę. Wizyta u dr Jerzak 450 pln gotówką ;) Musisz się stawić co najmniej dwa razy, badania ponad 1000 pln, dietetyk coś około 200 już nie pamietam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 17:20

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1235

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Cześć Arcola, ja byłam u Jerzak z wynikami immuno to rzuciła tylko sarkastyczne i co będzie się Pani szczepiła? A potem na wyniki KIRow powiedziała cytując "ja nie wiem co się teraz wszyscy rzucają na te KIRy, robią a nikt nie wie o co w nich chodzi. Nie wiem może miała gorszy dzień, ale immulplogiem to jej nazwac sorry ale nie mogę.
    Widać z której strony się nie spojrzy tam dupa. Ehhh ciężko z tymi lekarzami, bo niby są zaangażowani ale nie do końca. Sama już nie wiem co myśleć. No nic pójdę do niej i zobaczymy czy się zrażę czy nie.
    Mi to w novum brakuje trochę takiego wsparcia i żebym czuła się zaopiekowała. Może jakby oni byli inni to bym dalej nie szukała. Ale przy tym wszystkim co już przeszłam to bym chociaż oczekiwał zlecenia jakich badań np kariotypow.
    Trombofilii tez nie kazali robić bo nie mam a jak się okazało mam i przynajmniej to clexane mogłabym z upustem kupować.

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1235

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Jak dla mnie dr Jerzak z całym szacunkiem to strata czasu i kasy, ale pewnie każdy swoje musi wydać. Zrób sobie badanie cukru z obciążeniem i insulinę oraz podstawowe badania genetyczne. Kieruje do dietetyka zaprzyjaźnionego gdzie tez dostaje każda osoba taka sama rozpiskę. Wizyta u dr Jerzak 450 pln gotówką ;)
    No to juz sama nie wiem. Mam te badania i według mnie sa ok. Bardziej myślałam o badaniach na homocysteinę, ana i poziom wit b, d i kw foliowego. Może sama je sobie zrobię zanim wydam kasę na wizytę u niej.
    Pytanie czy to ana można zrobić bez problemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 17:21

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
‹‹ 935 936 937 938 939 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ