X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Oddam gonal

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 30 stycznia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam prawie dwa opakowania gonalu. Ważne do grudnia , ale pytałam lekarza i mówi , ze spokojnie można jeszcze używać . Chętnie oddam, aż szkoda wyrzucić .

    Kasiaw183, Nova88 lubią tę wiadomość

  • Ania8585 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Czy masz jeszcze moze te opakowania Gonalu?

  • Nova88 Koleżanka
    Postów: 32 0

    Wysłany: 17 kwietnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć, mam prawie dwa opakowania gonalu. Ważne do grudnia , ale pytałam lekarza i mówi , ze spokojnie można jeszcze używać . Chętnie oddam, aż szkoda wyrzucić .
    Chętnie odkupie gonal w jakiej cenie I do kiedy termin waznosci

  • Nova88 Koleżanka
    Postów: 32 0

    Wysłany: 17 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova88 wrote:
    Chętnie odkupie gonal w jakiej cenie I do kiedy termin waznosci kontakt [email protected]

  • Nova88 Koleżanka
    Postów: 32 0

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć, mam prawie dwa opakowania gonalu. Ważne do grudnia , ale pytałam lekarza i mówi , ze spokojnie można jeszcze używać . Chętnie oddam, aż szkoda wyrzucić .
    Masz jeszcze gonal chętnie odkupie ode,wid się na meila [email protected] lub 793 890 222

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ