X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem
Odpowiedz

OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem

Oceń ten wątek:
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 576 392

    Wysłany: 5 maja 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma-ciesz sie tym że zostałaś mamą i pozwól innym decyodowac o wyborze lekarza. Ja dzięki profesorowi Łukaszukowi mam córeczkę. Żałuję że nikt nie namówił mnie wcześniej na in vitro-straciłam tak cenny czas, rezerwe....

    bl9cdf9hblh1blya.png
  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 5 maja 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja za nikogo nie decyduje jakiego lekarza ma wybrac. Tylko opisalam co mnie spotkalo bo uwazam ze nikt nie zasluguje na takie cos. Moze Ty potrzebowalas in vitro i Tobie pomogl ale ja nie potrzebowalam, z premedytacja chcial mnie oszukac. Wiesz ze in vitro obciaza caly organizm pomijajac inne kwestie, ale jego nie interesowalo go nic tylko to zeby mnie oszukac, tylko pieniadze. Pisze prawde jak bylo. Gdzie tu jakakolwiek etyka lekarska? Z powodu jego slow przezylam szok jakiego nikomu nie zycze. Dla mnie nie zasluguje on niestety ani na miano lekarza, ani na miano profesora, ani na miano czlowieka.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ