Forum Starając się z pomocą medyczną OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem
Odpowiedz

OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem

Oceń ten wątek:
  • Pampuma Koleżanka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze trafil sie tam jeden uczciwy. Ale generalnie cala klinika powinna moim zdaniem zostac zamknieta. Lamia prawo. Nie tylko abstrakcyjnymi diagnozami przez ktore ktos kiedys moze nawet popelnic samobojstwo tak sie zalamie. Niewydanie dokumentacji medycznej jest pzestepstwem. Ja mojego USG nie dostalam do dzisiaj, a kazdy pacjent ma prawo do wlasnych badan. Przeczytalam tez tutaj ze od innych chca pieniadze za wydanie badan co tez jest niezgodne z prawem. Sa prywatna klinika, nienadzorowana, wiec mysla ze im wszystko wolno. Na szczescie jest taka instytucja jak Rzecznik Praw Pacjenta. Bo o zglaszaniu czegokolwiek do Izby Lekarskiej mozna zapomniec, solidarnosc zawodowa rzadzi.

m_d_f lubi tę wiadomość

• e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez to zauważyłam :)

34bwqqmz9vw0hq75.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    08.07.20 - mamy serduszko ♥️
    30.07.20 - szpital bakterie w moczu
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
  • Pampuma Koleżanka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cale szczescie ze zmienili eksperta.

• Pampuma Koleżanka

Wysłany: 5 maja, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo mi sie zajsc w ciaze za pierwszym podejsciem, ciaza naturalna. Bez zadnych lekow wspomagajacych zajscie. To potwierdza ze proponowanie mi in vitro w dodatku z komork dwczyni przez ta klinike bylo pszustwem, podloscia, zlamaniem etyki lekarskiej.

• Asia2000 Autorytet

Wysłany: 5 maja, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma-ciesz sie tym że zostałaś mamą i pozwól innym decyodowac o wyborze lekarza. Ja dzięki profesorowi Łukaszukowi mam córeczkę. Żałuję że nikt nie namówił mnie wcześniej na in vitro-straciłam tak cenny czas, rezerwe....

bl9cdf9hblh1blya.png
  • Pampuma Koleżanka

Wysłany: 5 maja, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja za nikogo nie decyduje jakiego lekarza ma wybrac. Tylko opisalam co mnie spotkalo bo uwazam ze nikt nie zasluguje na takie cos. Moze Ty potrzebowalas in vitro i Tobie pomogl ale ja nie potrzebowalam, z premedytacja chcial mnie oszukac. Wiesz ze in vitro obciaza caly organizm pomijajac inne kwestie, ale jego nie interesowalo go nic tylko to zeby mnie oszukac, tylko pieniadze. Pisze prawde jak bylo. Gdzie tu jakakolwiek etyka lekarska? Z powodu jego slow przezylam szok jakiego nikomu nie zycze. Dla mnie nie zasluguje on niestety ani na miano lekarza, ani na miano profesora, ani na miano czlowieka.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego