Forum Starając się z pomocą medyczną OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem
Odpowiedz

OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem

Oceń ten wątek:
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze trafil sie tam jeden uczciwy. Ale generalnie cala klinika powinna moim zdaniem zostac zamknieta. Lamia prawo. Nie tylko abstrakcyjnymi diagnozami przez ktore ktos kiedys moze nawet popelnic samobojstwo tak sie zalamie. Niewydanie dokumentacji medycznej jest pzestepstwem. Ja mojego USG nie dostalam do dzisiaj, a kazdy pacjent ma prawo do wlasnych badan. Przeczytalam tez tutaj ze od innych chca pieniadze za wydanie badan co tez jest niezgodne z prawem. Sa prywatna klinika, nienadzorowana, wiec mysla ze im wszystko wolno. Na szczescie jest taka instytucja jak Rzecznik Praw Pacjenta. Bo o zglaszaniu czegokolwiek do Izby Lekarskiej mozna zapomniec, solidarnosc zawodowa rzadzi.

m_d_f lubi tę wiadomość

• e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez to zauważyłam :)

km5sbd3m9cmh5pox.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
    04.03.21 - Igunia na świecie
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cale szczescie ze zmienili eksperta.

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 5 maja 2020, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo mi sie zajsc w ciaze za pierwszym podejsciem, ciaza naturalna. Bez zadnych lekow wspomagajacych zajscie. To potwierdza ze proponowanie mi in vitro w dodatku z komork dwczyni przez ta klinike bylo pszustwem, podloscia, zlamaniem etyki lekarskiej.

• Asia2000 Autorytet

Wysłany: 5 maja 2020, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma-ciesz sie tym że zostałaś mamą i pozwól innym decyodowac o wyborze lekarza. Ja dzięki profesorowi Łukaszukowi mam córeczkę. Żałuję że nikt nie namówił mnie wcześniej na in vitro-straciłam tak cenny czas, rezerwe....

bl9cdf9hblh1blya.png
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 5 maja 2020, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja za nikogo nie decyduje jakiego lekarza ma wybrac. Tylko opisalam co mnie spotkalo bo uwazam ze nikt nie zasluguje na takie cos. Moze Ty potrzebowalas in vitro i Tobie pomogl ale ja nie potrzebowalam, z premedytacja chcial mnie oszukac. Wiesz ze in vitro obciaza caly organizm pomijajac inne kwestie, ale jego nie interesowalo go nic tylko to zeby mnie oszukac, tylko pieniadze. Pisze prawde jak bylo. Gdzie tu jakakolwiek etyka lekarska? Z powodu jego slow przezylam szok jakiego nikomu nie zycze. Dla mnie nie zasluguje on niestety ani na miano lekarza, ani na miano profesora, ani na miano czlowieka.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego