X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem
Odpowiedz

OSTRZEGAM przed Panem Krzysztofem Lukaszukiem

Oceń ten wątek:
  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam laparoskopie w Szpitalu na Szaserow, usuwana torbiel z lewego jajnika. Diagnoza, ze wszystko jest ok. Miesiac po operacji udalam sie do Pana Lukaszuka poniewaz partner mial problemy. Zaplacilam z gory za wizyte. Powiedzialam Panu Luaksuzkowi ze jestem meisiac po laparoskopii ale ze mna jest wszystko ok. Na to Pan Lukaszuk zmusil mnie ze wykona mi USG mimo ze mowilam ze nie ma takiej potrzeby. Ale bez tego nie chcial rozmawiac ani oddac pieniedzy. Po sekundzie tego USG natychmiast stwierdzil ze uszkodzono mi oba jajniki oidczas laparoskopii i zostalo mi tylko in vitro, na dodatek by moze z komorka dawczyni. USg mi nie dal,nawet nei zapytal czy mam meisiaczke. a miesiaczkuje normalnie. Operowany mialam tylko jeden jajnik i ten operowany jajnik zostal uratowany i ma sie bardzo dobrze. Dwa dni po wizycie u Pana Lukaszuka powtorzylam Usg i okazalo sie ze mam na jajniku cialko zolte.
    Zglosilam sprawe do Rzecznika Praw Pacjenta.Pan Lukaszuk nie chce wydac USG na ktorym postawil ta szokujaca dla mnie diagnoze. Rzecznik stwierdzil naruszenie moich praw do dokumentacji meedycznej o czym powiadomil dyrektora NFZ.
    W dalszej kolejnosci zglosze zlamanie wobec mnie etyki lekarskiej itp.
    Dodam ze zaszlam w ciaze natychmiast, po jednej probie w sposob naturalny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich baranów lekarzy powinni zamykać w więzieniu!!!!

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jest to kierownik klinik Invicta. Bylam w szoku jak mi powiedzial ze jestem bezplodna, praktycznie bez szans na wlasne dziecko i ze tylko in vitro. A dwa dni pozniej na USG mialam piekne cialko zolte.W ciaze tak jak pisalam zaszlam natychmiast, naturalnie bez zadnych wspomagaczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam ze ta klinika naciaga...

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma wrote:
    Tak, jest to kierownik klinik Invicta. Bylam w szoku jak mi powiedzial ze jestem bezplodna, praktycznie bez szans na wlasne dziecko i ze tylko in vitro. A dwa dni pozniej na USG mialam piekne cialko zolte.W ciaze tak jak pisalam zaszlam natychmiast, naturalnie bez zadnych wspomagaczy.

    Strasznie przykra sprawa :( pewnie pełno stresu sie najadłaś a tu taki cyrk i ostra kasa zapewne poszła... Jeszcze płatne z góry-bez sensu. Wydaje mi sie że to było celowo zeby invitro wcisnąć bo to kasa duża dla nich... Przykre że takie rzeczy sie dzieją... Mam nadzieję że uda Ci się wszystko załatwić tak, żeby szanowny pan doktor odczuł konsekwencje swojego zachowania...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przezylam straszny szok jak to uslyszalam, mimo ze wiedzialam ze to co on mowi nie moze byc po prostu prawda,ze to absurd co on mowi. Nie wierzylam wlasnym uszom.
    Jak mozna komus zrobic taka psychiczna krzywde, ja tego nie pojmuje. Na dodatek nie wydal tego USG a kazdy pacjent ma prawo do otrzymania swoich badan.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ta klinika to jakaś porażka. Nastawieni jedynie na kasę i ivf. Mi tam naopowiadali, że mam syf w brzuchu, że mam pozwać szpital który mi to zrobił. Jajników prawie nie ma ( miałam usuwaną torbiel endo), macica cała w zrostach. Na koniec dr powiedział, że czym prędzej na invitro póki jestem świeżo po tej laparo. Dodał, że najlepiej z komórką młodej dawczyni bo moje napewno są do niczego po laparo. A i wypatrzył wodniaka na jajowdzie, którego nikt nigdy nie widział nawet podczas laparo.
    Wyłam całą drogę do domu. Na szczęście wizyta za free była.

    Ja sie dzis zapisalam właśnie na darmową konsultacje...tak z ciekawosci...ale widze ze to nie byl dobry pomysł...fakt w innym miescie...ale invicta cieszy opinią ze naciagaja na ivf a nawet ze zanizaja wyniki np nasienia...my tam robilismy...ciekawe jak wyjdą gdzie indziej

  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mowil ze mam zorbic u nich rezerwe jajnikowa i od razy mowil ze wynik bedzie tragiczny bo mam tak zniszczone jajniki...Na szczescie nie zrobilam u nich badan rezerwy bo jestem pewna ze wynik bylby nieprawdziwy.
    Hipisiatko masakra, wspolczuje Ci tej traumy ktora przezylas jak uwierzylas w te bzdury ktore Ci tam naopowiadali. Koniczynka ja mam silne przekonanie ze wyniki z tej kliniki beda mocno zmienione.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze pojde i zobacze co mi/ Nam nagadają?? Chodze do innej kliniki gdzie sporo lekarzy odeszlo z invicty wlasnie tam...niestety nasienie robilismy w invikcie bo bylo najbliżej...
    Mojemu lekarzowi poki co ufam i wiem ze nie naciaga na kase bo daje np hsg na NFZ i nie namawia na multum badań..akceptuje badania z wszystkich labo, a tam badan nie robie z uwagi na odległość..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Koniczyna a do którego lekarza się zapisalas? Ja polecam z tej kliniki dr Kunickiego. Jedyny który rzetelnie przekazał nam wiadomości i plan działania.

    Adam Stencel...ale ja w innym miescie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 20:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma przede wszystkim przykro mi, ze czegos takiego doswiadczyłaś :/

    Wiecie dziewczyny, ze dr Łukaszuk jest ekhm ekspertem na tym forum? ;) Na stronie głównej u gory sa 2 działy, gdzie mozna zadawac mu pytania. Ciekawa jestem co sami administratorzy Ovufriend by powiedzieli na taką historię z tym dr...

    Pampuma, dydone lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A widziałaś odpowiedzi niby tego eksperta ? W pale się nie mieści jakie beznadziejne. Albo pisze, że nie ma kompletu badań i całej historii pacjentki albo zaprasza na konsultację do kliniki.
    Nie czytałam, ale tak mi się w oczy rzuciło, że on jest właśnie tym "ekspertem" ;) i może warto o całej sytuacji poinformować Ovufriend, może zmienia eksperta na forum

    Pampuma lubi tę wiadomość

  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 17 maja 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za wsparcie, co przezylam to moje i nie chcialabym by inni tez takie cos przezyli. Najgorsze ze jak udziela tu porad to pewnie wiecej ludzi do niego trafia. Mi zal kazdego kto do niego trafi bo po tym czego doswiadczylam nie wierze ze innych traktuje inaczej. Ja plakalam kilka dni pomimo ze wiedzialam ze jego diagnoza to abstrakcja.Wpadlam w jakas histerie i paranoje. Wiedzialam ze ta diagnoza to absurd ale nie moglam wrecz pojac jak lekarz moze cos takiego powiedziec. Nikt nie powinien czegos takiego doswiadczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 16:11

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potworne. Dzięki że o tym napisałaś. Trzeba się od nich trzymać z dala. Całe szczęście że mam pod domem inną klinikę bo nad nimi też się zastanawiałam.

    Pampuma lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 19 maja 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również nie polecam tej kliniki.
    Mąż musiał powtórzyć badanie nasienia przed inseminacją i umówiliśmy się właśnie do Invicty. Bo w miarę blisko, bo szybko, bo w godzinach które nam odpowiadały. Ale powiem szczerze, że tak sfochowanego i nieprzyjemnego personelu nie spotkałam w żadnej innej klinice. Pani była zdziwiona, że wchodzę do pokoju razem z Mężem (sam chciał, woli ze mną) i po badaniu jeszcze z pretensją zapytała Męża czemu zostawił długopis w pokoju! W ogóle przepraszam, że przyszłam i przeszkodziłam w piciu kawki i pogaduchach.
    Mąż mocno się wkurzył, byliśmy tam ostatni raz. Jeżeli będziemy musieli znowu zrobić badanie to będę omijała tą klinikę z daleka.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten cwaniaczek z filmiku https://www.youtube.com/watch?v=F0sYkyUO2cw

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to on, nie moge nawet na niego patrzec.

  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    również mialam "przyjemność" wizyty u tego lekarza. Na szczęście była to wizyta darmowa, ale po niej również zrezygnowaliśmy z dalszego leczenia.

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • Pampuma Przyjaciółka
    Postów: 146 34

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzecznik Praw Pacjenta postawil Panu Lukaszukowi zarzuty o niewydanie mi dokumentacji medycznej, czyli mojego USG. Pan Lukaszuk krecil i robil wszystko by jej nie wydac. W koncu pod naciskami Rzecznika by wydal mi moje USG wyslal mi....jakas kartke zapisana takim maczkiem ze ciezko to odczytac. USG to w zadnym wypadku nie przypomina. Zadnego opisu USG, zadnych zdjec. Ta klinika ma swoje wlasne przepisy niezgodne z przepisami prawa.
    Juz bym chciala by ta sprawa miala jakis final bo narazie wlecze sie i wlecze..
    Jakbym miala USG z jego diagnoza ze uszkodzono mi operacyjnie oba jajniki to moglabym zglosic sprawe do prokuratury ze wymyslil taka diagnoze. A tak sprawa tkwi w miejscu.


  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 20 maja 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jakbyś z policją tam poszła ale chyba bez wyroku sądowego nie jest to możliwe. A co na tej karteczce jest napisane?

    npV2p1.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ