X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

Oceń ten wątek:
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 14 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... tak się zastanawiam- co stoi u nas na przeszkodzie , bo wszystko już miałam badane :( a dziecka nie ma ... 13 miesięcy to może i znowu nie tak długoo, ale dla nas to wieczność :(

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Monal Ekspertka
    Postów: 137 88

    Wysłany: 14 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od lutego to jakoś starań nie ma. Cały czas tabletki blokujące prace jajników. Plus moje jakieś infekcje, plamienia, cykl okolo 50 dni. Jakieś anomalie których nie miałam. Zmieniłam w końcu lekarza w sierpniu i poszłam na operacje. Poprzedni lekarz kazał czekać i działać. A ja ciągle to bóle to infekcja itd. Nie dało rady przy tym. Dopiero teraz będziemy działać po tak długim czasie. Boję się strasznie. Do tej pory tylko czekałam na okres. Obym w tym już nie musiała.
    Mam nadzieję, że Wam sie uda w najbliższym czasie :-)
    A jaki plan działania masz po tym miesiącu bez monitoringu?

    3jgxpc0zh44cocy1.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 14 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monal wrote:
    U nas od lutego to jakoś starań nie ma. Cały czas tabletki blokujące prace jajników. Plus moje jakieś infekcje, plamienia, cykl okolo 50 dni. Jakieś anomalie których nie miałam. Zmieniłam w końcu lekarza w sierpniu i poszłam na operacje. Poprzedni lekarz kazał czekać i działać. A ja ciągle to bóle to infekcja itd. Nie dało rady przy tym. Dopiero teraz będziemy działać po tak długim czasie. Boję się strasznie. Do tej pory tylko czekałam na okres. Obym w tym już nie musiała.
    Mam nadzieję, że Wam sie uda w najbliższym czasie :-)
    A jaki plan działania masz po tym miesiącu bez monitoringu?

    Hm... chyba żaden :p Niech się dzieje co chce o.O robię tylko testy owulacyjne :/ a ty kiedy monitoring? :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Monal Ekspertka
    Postów: 137 88

    Wysłany: 14 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr mówił żebym zadzwoniła w 7 dniu cyklu i wtedy mi powie kiedy mam przyjść. Dzisiaj dopiero 3 dc.
    Dr kazał też mi kupić testy owulacyjne, żebym wiedziała czy jest ten wyrzut hotmonu lh. Mam je robić od 10 dc. Ani on ani ja nie wirmy kiedy będzie u mnie owulacja bo ja po tym wszystkim nawet nie wiem jak długi będe miała cykl. Nigdy jeszcze nie robiłam takiego testu. Podczas monitoringow robilas testy owulacyjne? Coś ci to potwierdzało?

    3jgxpc0zh44cocy1.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 14 października 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pco, więc te testy w sumie niepotrzebnie, że robię :( fałszywe wychodzą ponoć :/ chociaż ostatnio się trochę polepszylo, więc zobaczymy :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Kasiek.87 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 25 października 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,
    przyłączam się do wszystkich starających się z Ovarinem :)
    według mojego nowego lekarza dziewczyny zachodzą po nim w ciąże "jak szalone", więc mam nadzieję że i mi i Wam pomoże...
    Jestem po Inofolicu który w sumie nic nie zmienił...

    Generalnie problemów wg lekarzy z zajściem w ciąże mieć nie powinnam ale dzidziusia nadal nie ma...

    pszczola2000 lubi tę wiadomość

    po 12 miesiącach starań udało się!!! upragniony dzidziuś rośnie
  • Polawola Autorytet
    Postów: 446 579

    Wysłany: 27 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was, od marca bralam inofolic, bardzo ładnie mi wyregulować cykl, który mam jak w zegarku co 29 dni.
    Ostatnio koleżanka poleciła mi Ovarin. jestem w połowie opakowania i jestem zadowolona, znacznie bardziej wolę brać tabletki zamiast wypijac niesmaczny napój ale infolic tez był dobry.

    36l, 2010- naturalny cud
    starania od 03.2016,
    4 inseminacje :(
    Ona:hsg🆗histeroskopia🆗Usunięta tarczyca, era🆗cytokiny ❌
    On: 02.2018 operacja znp- brak poprawy, astenoterato.
    I hbIMSI 10.2018, dł prot, hiperstymulacja, zamrozono 7 oocytow, brak zarodkow :(
    II hbIMSI 01.2019, kr protokół ❄️❄️❄️
    01.02.19 2x 3dn zarodków ❌
    14.02.20- 1x 4aa- CB
    III IMSI- ❄️❄️❄️❄️
    26.11.20- transfer 4aa❌
    24.01.22 transfer 3AA👍♥️🍀

    Udało się :) warto próbować 👶🏼
  • Kasiek.87 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 28 października 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Inofolic od końca lipca do października i nie widziałam zadnej różnicy ( może dlatego że zawsze miałam regularny cykl). Generalnie został mi on przepisany na podwyższoną prolaktynę...miałam też " silnie odczuwać owulację " ale też nic się w tym temacie nie zmieniło

    Zmieniłam lekarza i On stwierdził że Ovarin ma więcej dobrych składników ( wit. z grupy B i wit. d3 - tak mówił chociaż składu nie analizowałam) w każdym razie dla mnie przyjmowanie go jest znacznie łatwiejsze :)

    Teraz pozostaje czekać na efekty ;)

    po 12 miesiącach starań udało się!!! upragniony dzidziuś rośnie
  • Polawola Autorytet
    Postów: 446 579

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę femibion i do tego ovarin, wiec trochę za dużo tych witamin jest, ale planuje brać tak intensywnie przez trży miesiące. W ovarin podoba mi się to, że ma postać tabletek i przez to są bardziej dyskretne (można brać w pracy).

    36l, 2010- naturalny cud
    starania od 03.2016,
    4 inseminacje :(
    Ona:hsg🆗histeroskopia🆗Usunięta tarczyca, era🆗cytokiny ❌
    On: 02.2018 operacja znp- brak poprawy, astenoterato.
    I hbIMSI 10.2018, dł prot, hiperstymulacja, zamrozono 7 oocytow, brak zarodkow :(
    II hbIMSI 01.2019, kr protokół ❄️❄️❄️
    01.02.19 2x 3dn zarodków ❌
    14.02.20- 1x 4aa- CB
    III IMSI- ❄️❄️❄️❄️
    26.11.20- transfer 4aa❌
    24.01.22 transfer 3AA👍♥️🍀

    Udało się :) warto próbować 👶🏼
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 10 listopada 2016, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczyny, czy dobrze robie biorac ovarn 2 razy dziennie rano wieczor np 7 i 19 czy lepiej brac rano od razu 2 tabletki? Jak robicie i jak Wam radzili lekarze?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz brac od razu, niektore dziewczyny biora na raz i to z polecenia lekarza.

    Ja sie zastanawiam .... bralam clo od pazdziernika zeszlego roku przez 6 cykli z przerwami, ostatni cykl z clo mialam od polowy lipca do polowy sierpnia br i od tego czasu na razie mam regularny nawet mam owu , we wrzesniu i 25 pazdziernika jak bylam na usg to mi potwierdzila, teraz ostatnio pecherzyk mial 23,3 a na nastepny dzien pekl wiem bo mialam 14 dniowa faze jak zawsze. mam nadzieje ze w te miesiace jak nie bylam to mialam z lewego bo prawy niedrozny. Teraz chce w styczniu isc zeby sprawdzic swoja teorie. Tez mam brac ovarin tylko sie zastanawiam czy teraz zaczac czy dopiero za miesiac? jak myslicie? i tak dopiero od 20 grudnia moge sie starac bo mialam szczepionke na rozyczke

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszesz same pozytywy okresy regularne ovu potwierdzone pecherzyk piekny az ogromny wiec to kiedy ovarin to chyba kwestia obojetnie to tylko suplement diety miesiac w ta czy w tamta chyba nie zrobi roznicy Sa rozne teorie jedni mowia ze pare miesecy trzeba brac zeby dzialalo ja z kolei na ovarinie zaszlam w ciaze w pierwszym opakowaniu brania (niestety pechowa i stracona) ale zaszlam Wiec reguly chyba nie ma kazdy organizm jest inny ale to nie jest mocne jak
    Clo to witaminy wiec nie zaszkodzi zaczac juz

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale clo już bralam i już nie będę bo moja gin stwierdziła że jak miałam 3 cm pecherzyk to znaczy że był przestymulowany i już nie będziemy tego brać tylko ja wtedy też bralam to razem z jedną saszetka inofemu i boję się ze to przez to

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Otojestkasia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 10 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy miesiąc stosuję ovarin, zobaczymy jak podziała. Ale libido znacząco się zwiększyło :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Otojestkasia
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komu ovarin pomógł i po ilu cyklach ? Czy faktycznie reguluje gospodarkę hormonalną?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też biorę Ovarin drugi cykl tak naprawde...

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • Piti89 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny!
    Ja tez biore Ovarin co prawda 2 dzien, ale nie licze na jakis cud:)

    Do tej pory bralam tylko jeden miesiac Ovarin I nie zauwazylam zadnych zmian ani w libido, ani sluzie, ani owulacji... ale moze potrzeba pobrac tego wiecej, albo po prostu na mnie nie dziala.
    Teraz zamierzam brac 3 miesiace regularnie I zobaczymy...

    Piti89
  • Piti89 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2903 wrote:
    Też biorę Ovarin drugi cykl tak naprawde...
    Kasia, zauwazylas jakies zmiany po miesiacu przyjmowania?

    Masz PCOS?

    Piti89
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam PCOS. Zobaczyłam znaczną zmianę w śluzie... Jest go zdecydowanie więcej.

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • Anetaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny! Ja zaczęłam brać Ovarin jakieś 6 dni przed owulacja, w dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test i pokazala sie druga jasniutka kreska :) od tego czasu minal juz tydzien i caly czas bralam ovarin ale teraz się zastanawiam czy powinnam go nadal brać czy przestawić się na zwykły kwas folowy. Co myślicie?

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ