X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

Oceń ten wątek:
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam do Was - od wczoraj biorę Ovarin, mam nadzieję że pomoże :) głównym moim problemem jest marne endometrium... biore kwas foliowy od marca i on mi juz skrócił cykle do 30 dni a teraz jeszcze Ovarin mam brac to moze jeszcze bedzie lepiej, miesiączki tez mam słabe tak więc mam nadzieje że uda Nam się wszystkim :)

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na marne ednometrium proponuje czerwone wino i orzechy... serio, przekonałam się na sobie... Pierwszy monitoring endo 5,8 a w kolejnym cyklu 10,2

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej pozwolicie, że się dołączę :) Ja też biorę Ovarin. Poprzednio udało mi się zajść w ciążę w trzecim miesiącu stosowania. Jak dla mnie efekt był bo w końcu wszystko się unormowało, libido podniosło i nawet śluz płodny pojawił, którego nigdy nie było.Teraz znów biorę tylko się zastanawiam czy można go brać cały czas czy np. w kuracjach po 3 miesiące??

  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia 2903 ale super endo Ci urosło :) właśnie 3 dni temu zaczełam też pić winko :) i jem orzechy brazylijskie bo choruje na Hashimoto oraz pije siemie lniane :) mam nadzieje że podziała... Mi gin powiedziała że mam brać aż do skutku nie mówiła ile kuracja ma trwać

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę już 2 opakowanie Ovarinu ze względu na TSH. Zauważyłam poprawę wygląd włosów. Można stosować zamiennie - inozytol ma też Inofem i Inofolic. Na pewno jest to suplement który warto stosować. Powodzenia.

  • Oxalis Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja biorę już drugie opakowanie i chyba mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Faktycznie libido mi wzrosło, chyba, że to taki szybki skutek odstawienia antykoncepcji (chociaż z drugiej strony kiedyś już odstawiałam i nie zauważyłam takiej zmiany w libido jak teraz). Zobaczymy przy następnych badaniach, dam Wam znać.

    atdcg7rfqc62tife.png
    atdc6iye2h6c0u4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki.Mam pytanie ,czy biorac tabletki Ovarin traci sie na wadze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 10:23

  • stokrotka 28 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Postanowiłam się dołączyć bo żadna z moich koleżanek nie przechodziła tego co . Pierwsza ciąża - pierwszy cykl i mamy 3 latkę. Od maja 2015 walka o 2 dzidzie. Wyniki , badania porządku - owulacji brak . Cykle 34-50 dni . Pierwszy cykl z clo 27 październik -> 11 dc monitoring jajo 11 mm , 18 dc owulacja prawdopodobnie dzień wcześniej ale z pęcherzyka 18 mm ( ale w ogóle byla) cykl trwał 28 dni. I znów clo i dodatkowo ovarin . Ogólnie czekanie męczy a koleżanki pocieszają ze kiedys musi się udać , ale kiedy. Trzymam za Was kciuki . Ps Wy wiecie jak to jest.

    Stokrotka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam skład Ovarinu. Zawiera on m.in. kwas foliowy, wit. D, b12, b6 (wszystko w mniejszych dawkach niż powinno się przyjmować) oraz Inozytol. Wszystko oprócz tego Inozytolu łykam. Poczytałam teraz o nim, same dobre rzeczy piszą ;) Kupię sobie opakowanie i zobaczymy :)

  • islanegra Ekspertka
    Postów: 167 207

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę Was dobijać, ale biorąc Ovarin non stop już od 7 miesięcy nie zauważyłam żadnych z wypisywanych przez Was objawów:> Może jednak nie miałam niedoborów witamin, które on zawiera i dlatego nie zrobił różnicy... Każda z nas jest w końcu inna!

    3x IUI - 2016 👎👎👎
    2x IMSI - 2017 - ❄❄❄,❄❄
    1 ET - 2017 👎
    2,3 FET - 2018 👎👎
    3 IMSI - 2019 - 4 ET 3-dniowców 👎, brak blastocyst do mrożenia - wszystkie zarodki padły po 3 dniu 😞
    1 AZ pl - FET X 2019 - poronienie 9tc
    allo-mlr 0%, szczepienia limfocytami=>allo-mlr 70%-83%
    2 AZ pl - FET 03.02.2023 - poronienie 8tc
  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wczoraj gin zalecił mi łykanie Ovarinu (do tej pory zażywałam jedynie kwas foliowy). Ciekawa jestem, czy też zadziała na mnie tak, jak opisujecie (śluz, libido, itd.) :) Aktualnie jestem w 14dc, więc pewnie dopiero w styczniu odczuję pierwsze objawy suplementacji.
    Dzięki za wasze wpisy, bo teoria teorią, a fajnie wiedzieć, jakie skutki są w praktyce ;)

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • Kasiek.87 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny....pisałam jakiś czas temu i....jestem w ciaży!!! :) wydaje mi się że to dzieki ovarinowi chociaz udało się przy pierwszym opakowaniu! na początku gdy miałam plamienia zamiast okresu lekarz nie mógł potwierdzić ciąży ale tez jej nie wykluczył....kazał dalej brać ovarin az do kolejnej wizyty bo "on podtrzymuje również ciąże" tak więc głowa do góry!

    pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się

    Oxalis, Skarpeta lubią tę wiadomość

    po 12 miesiącach starań udało się!!! upragniony dzidziuś rośnie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek gratulacje :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od tego cyklu też biorę ovarin...i łudzę się że może skróci i unormuje mi cykl...i może wreszcie będę miała szybszą owulację...
    gratucaje Kaziek.87

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek ogromne gratulacje!! :) Rośnijcie zdrowo!

  • Marcella Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore juz 4 cykl

    Marcela,21cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drugi cykl z ovarinem.mam problemy z gospodarką hormonalną i w tej kwestii zdaje się pomagać - przed miesiączką zawsze miałam kilkudniowe plamienia,przed ostatnią już tylko dwa dni plamień i normalna miesiączka. :) Kasiek.87 ogromne gratulacje!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 09:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po 2,5 op. Ovarinu znów zobaczyłam zieloną kropeczkę!Tym razem w cylku bez starań.
    W poprzedniej ciąży było dokładnie tak samo ;)

  • Motylek1318 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dopiero teraz się zalogowalam. Zaczęłam właśnie brać ovarin biorę go od 16 grudnia. Mimo, że coś czuje, że mnie niestety już nic nie pomoże w zajściu w upragnioną ciążę. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. A jak Wasze wrażenia??

    Motylek1318
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w Nowym Roku:-)
    Dziewczyny czy biorąc ovarin można wspomagać się dodatkowo wiesiołkiem?mam problemy z brakiem śluzu rozciągliwego.Olej z wiesiołka ma już w składzie witaminy B6 iB12,więc czy przyjmowanie dwóch preparatów na raz nie spowoduje nadmiernego gromadzenia tych witamin?czy nadmiar jest metabolizowany i wydalany z moczem?

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ