X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakies objawy jakies zniany kiedy bierzecie ovarin?
    Wczoraj mialam dziwne klucia jajnikow raz lewy raz prawy ale ten prawy czesciej i to uczucie inne niz zawsze to nie bol
    Nie myslalam ze on mi pomoze ale moze cos zaczyna sie 'naprawiac' bardzo bym chciala
    Ale tez nie chce sie nakrecac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola2000 ja biore dopiero 38 dzien jedyne co zauwazylam to sluz duzo i w koncu go widze :)
    Nie wiem czy mozna go laczyc z femibion
    Cykl mi sie nie wydluza bo biore luteine dodatkowo
    Jesli chodzi o wage to nie wiem bo baterie musze do wagi kupic hehe :)

  • Chochliczek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa, co prawda dużo tu zaglądam ale wcześniej się nie udzielałam. Jeśli chodzi o mnie brałam Inofem przez dwa miesiące, później przerzuciłam się na ovarin - ma więcej substancji pomocniczych (z polecenia lekarza) nie widzę różnicy, do tego biorę castagnus żeby obniżyć prolaktynę. Nie zauważyłam żadnego spadku ani wzrostu wagi. Za to nasilił się PMS ale nie wiem czy to sprawka castagnusa czy ovariu... a może sama sobie już wmawiam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem nowa, biorę 2 opakowanie Ovarinu. Mam bardzo długie i nieregularne cykle zazwyczaj 40-50 dni. Ostatni to nawet 110 dni! Już myślałam że jestem w ciąży ale niestety nic :(. Jestem osobą młodą, dotąd nie brałam nic na uregulowanie cyklu. Poza tym moja pani ginekolog jest chyba trochę średnia... Muszę znaleźć kogoś innego. Myślimy już powoli z mężem o dzidzi. Ostatnio miałam @ 2 marca i teraz czekam, ale uwaga po Ovarinie wyraźnie były dni kiedy czułam więcej śluzu, oraz wzrost libido. Nie wiem czy to prawda i czy się nakręcam tylko. Teraz czuję się trochę dziwnie i zastanawiam się nad testem ciążowym ale to jest problem - moje okropnie długie cykle, nie wiem czy jest sens już testować, czy coś mogę już wykryć. Ten lepszy okres (niby owulacja? Nie jestem pewna na 100%) to 14-16 marca. @ chyba i tak nie mam się co spodziewać. Mam trochę obolałe piersi, zmiany nastroju, zmęczenie i trochę ostatnio bardzo mi się chciało jeść. Jednak pomimo to nie wiążę tego z ciążą bo już tyle testów przeszłam że nie chcę się nakręcać. Jak myślicie czy już powinnam robić test?

  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie drugiego opakowania Ovarin. Wcześniej nie miałam problemów z owulacją ani przedłużającymi się cyklami. Zaczęłam go brać ze względu na dobre opinie. Poczekam na efekty :)

    pszczola2000 lubi tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ovarin biorę już chyba 4 miesiąc, jak na razie bez skutku, ale zauwazyłam, że nasilił mi się PMS i mam bardzo dobre wyniki proga, więc może coś tam pomaga, odstawiłam CLO i biorę własnie ovarin, kwas foliowy, bromka i wit.d3 i po wizycie na usg wszystko w jak najlepszym porządeczku. zobaczymy jak to będzie dalej, bo staramy się dość długo już

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:56

  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Od listopada brała tabletki antykoncepcyjne ponieważ miałam 2 torbiele, które musiałam zniwelować. Od 1 lutego biorę baron, 2 tabletki dziennie.cykle mam regularne. Mam 27 lat. I od 2 lat staramy się z mężem o dzidzie. Miałam również robiona drożność jajowodow. 17 marca miałam @ i muszę czekać tydzień. Wiem że stres to najgorszy wróg ale jak tutaj się nie stresować. Pozdrawiam.

    27 lat
  • hura2017 Przyjaciółka
    Postów: 82 50

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey Dziewczyny,
    ja juz drugi miesiac łykam Ovarin oraz wiesiołek (I połowa cyklu) i co sie okazało? @ przyszła po 28 dniach, jak w zegarku. Powrócił silny PMS jak za dawnych lat a więc wahania nastrojów :) a tak poza tym to przez cały cykl czuje sie dobrze. Byc moze to placebo ale warto w cos wierzyc :)


    3jgxe6hh5xvk7g82.pngimg]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxe6hh5xvk7g82.png[/img]
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hura2017 wrote:
    hey Dziewczyny,
    ja juz drugi miesiac łykam Ovarin oraz wiesiołek (I połowa cyklu) i co sie okazało? @ przyszła po 28 dniach, jak w zegarku. Powrócił silny PMS jak za dawnych lat a więc wahania nastrojów :) a tak poza tym to przez cały cykl czuje sie dobrze. Byc moze to placebo ale warto w cos wierzyc :)
    może nie placebo :) mi też okres się wyrównał i jest co 28dni odkąd biorę ovarin

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakim dniu cyklu zaczęlyscie go brać ???

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    W jakim dniu cyklu zaczęlyscie go brać ???

    obojętnie, to suplement :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK mam i ja zobaczymy jak to będzie ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • just90 Przyjaciółka
    Postów: 62 72

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    w4sqrjjgjtllnb0u.png

    Aniołek 9 tydzień 19.08.2019

    1usa3e5e71kfn4vq.png
  • just90 Przyjaciółka
    Postów: 62 72

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja pani doktor mówiła żebym brała po jednej, ale wszyscy piszą ze trzeba po dwie dziennie. Jak myślicie czy jest sens brać tylko jedną? Czy tylko jedna pomoże?

    w4sqrjjgjtllnb0u.png

    Aniołek 9 tydzień 19.08.2019

    1usa3e5e71kfn4vq.png
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just90 wrote:
    Mi moja pani doktor mówiła żebym brała po jednej, ale wszyscy piszą ze trzeba po dwie dziennie. Jak myślicie czy jest sens brać tylko jedną? Czy tylko jedna pomoże?
    Ja również od trzech miesięcy biorę ovarin. Cały czas czekam na cud. Biorę 2 dziennie.

    27 lat
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just90 wrote:
    Mi moja pani doktor mówiła żebym brała po jednej, ale wszyscy piszą ze trzeba po dwie dziennie. Jak myślicie czy jest sens brać tylko jedną? Czy tylko jedna pomoże?

    raczej lepiej po dwie. ja też na początku brałam po jednej bo wyrzuciłam ulotkę i nie doczytałam. dopiero na kolejnej wizycie doktor zalecił jednak brać po dwie. wtedy mają lepsze działanie.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie może dziewczyny gdzie to trochę taniej kupić? ostatnio zapłaciłam prawie 80zł!!! massakra

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • just90 Przyjaciółka
    Postów: 62 72

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marlena za odpowiedz. Mam stwierdzone pcos wiec mysle ze jedna to trochę mało. Ja kupuję w aptece Gemini i zapłaciłam 45 złotych za opakowanie

    w4sqrjjgjtllnb0u.png

    Aniołek 9 tydzień 19.08.2019

    1usa3e5e71kfn4vq.png
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    a wiecie może dziewczyny gdzie to trochę taniej kupić? ostatnio zapłaciłam prawie 80zł!!! massakra
    ja ogolnie kupuje przez internet bo mieszam w uk i jest to drozej tutaj. ale w polskiej aptece internetowej sa taniej.http://www.ceneo.pl/42948047
    https://www.doz.pl/apteka/p122206-Ovarin_tabletki_60_szt._ ogolnie w aptece stacjonarnej siostra mi kupowala w Polsce i za 1 paczke placila 56. dziwne ze tak duzo zaplacilas.

    27 lat
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ