X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle szanse
Odpowiedz

Ovitrelle szanse

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy zawsze jak jest stymulacja to podaje się zastrzyk na pęknięcie ?

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie czy zawsze jak jest stymulacja to podaje się zastrzyk na pęknięcie ?

    Przed punkcją tak.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Gof87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 20 września 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Tu autorka tematu :).
    Gucik wrote:
    Gof87 opowiadaj co U Ciebie? Co sie zmienilo? Poddaliscie sie ?? Czy udalo sie i sie nie pochwalilas:-)m
    Poddawanie się nie było nigdy w planach :). Szczególnie że przez ostatnie lata badanie wychodziły mi różnie ale zasadniczo dobrze więc nie wiadomo było skąd ten brak ciąży.
    Lepiej się chwalić później niż zbyt wcześnie.. Jestem w 17 tygodniu ciąży i póki co wszystkie badania wyglądają dobrze, choć spora ilość strachu i niepewności i tak utrudnia cieszenie się sytuacją.
    Nie liczyliśmy dokładnie, ale miało miejsce pewnie ok 8 lub więcej stymulacji. Była również przerwa spowodowana niespodziewaną operacją usunięcia pęcherzyka żółciowego. W sumie to zaszłam w ciąże zaraz po niej.
    Pozostaje tylko więc trzymać kciuki i oby tak dalej.
    Mam nadzieję że u wszystkich koleżanek też wszystko jest ok.

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 29 września 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie czy zawsze jak jest stymulacja to podaje się zastrzyk na pęknięcie ?
    Z tego co mi lekarz mówił to tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 22:53

  • Gof87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minęło już ponad 2 lata od mojego pierwszego postu. Trochę to trwało ale najważniejsze, że mamy córeczkę, która kończy dziś 8 tygodni :). Zdrowa i wszystko poszło bez komplikacji, czego również wszystkim życzę.

    Imbirowa lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ