Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki Dr Przybycienia - IVF
Odpowiedz

Pacjentki Dr Przybycienia - IVF

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • evkill Autorytet

Wysłany: 18 września 2018, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest nas tylko 4 od Przybycienia na tym forum?

Aga_ni napisz na privie proszę jak wizyta.

moja historia

"Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • mamaporaz2 Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piąta;) ale już po ivf

• evkill Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaporaz2 wrote:
    Ja piąta;) ale już po ivf

Pierwsze IVF, jak poszło? ile zarodków? robiłaś PGS?

moja historia

"Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • mamaporaz2 Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Pierwsze IVF, jak poszło? ile zarodków? robiłaś PGS?
    Pierwsze ivf konkretnie icsi. 31lat amh 1.8 endometrioza. Z 15 komórek 6 się nadawało, w 3 dobie 6 zarodków, w piątej transfer jednej blastocysty 4aa, zamrożone trzy blastocysty klasy aa i ab, w szóstej dobie zamrożona klasy bc. Transfer z assisted hatching, na encortonie. Synek na świecie 4 mrozaki i ciężka decyzja czy je oddać bo drugie dziecko już mamy.
    PGS nie robiłam choć dr sugerował ale jak to powiedział stwierdziłam że mam twarda dupę i ryzykuje.

Podobnie jak Ty mthfr i niedoczynność (Hashimoto)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 14:45

• evkill Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest encorton? Jezu, super że za pierwszym razem. .oge zapytać ile Cię to wszystko wyniosło

moja historia

• aga_ni Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaporaz2 wrote:
    Pierwsze ivf konkretnie icsi. 31lat amh 1.8 endometrioza. Z 15 komórek 6 się nadawało, w 3 dobie 6 zarodków, w piątej transfer jednej blastocysty 4aa, zamrożone trzy blastocysty klasy aa i ab, w szóstej dobie zamrożona klasy bc. Transfer z assisted hatching, na encortonie. Synek na świecie 4 mrozaki i ciężka decyzja czy je oddać bo drugie dziecko już mamy.
    PGS nie robiłam choć dr sugerował ale jak to powiedział stwierdziłam że mam twarda dupę i ryzykuje.

Podobnie jak Ty mthfr i niedoczynność (Hashimoto)

Gratuluję i zazdroszczę :)

23.10 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • aga_ni Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Za trzy dni będę wiedzieć czy pierwsze podejście w Macierzyństwie u dr P się powiodło. Pobolewa mnie jak przed każdą @ i morale mi spadły na łep na szyję

Em, widziałam na innym wątku, że beta nie urosła. Przykro mi :( Wiem, że to teraz marne pocieszenie, przynajmniej dzisiaj, ale to super że macie jeszcze zarodki.

evkill lubi tę wiadomość

23.10 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • mamaporaz2 Autorytet

Wysłany: 19 września 2018, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Co to jest encorton? Jezu, super że za pierwszym razem. .oge zapytać ile Cię to wszystko wyniosło
    Encorton to steryd. :) Brałam do 12tyg, oprocz tego ciąża na heparynie mimo że dr P nie widział potrzeby to moja ginekolog prowadząca i moja hematolog zauważyły-czysto profilaktycznie ale jednak. Może niepotrzebnie ale nie zaszkodziło.
    Dokładnie nie wiem ale myślę że procedura plus leki do tego ok 12tyg coś koło 15tys...

evkill lubi tę wiadomość

• skórka33 Autorytet

Wysłany: 20 września 2018, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie od dr P, ale też z Macierzyństwa. Mi się udał pietwszy transfer, jutro zaczynam 30tc. Ale to nie znaczy że jestem tak bez ograniczeń zadowolona z kliniki. Straciłam tam przed tym zanim się udało mnóstwo czasu i pieniędzy. Zaczęliśmy tam od wizyt u androloga, który po wielu badaniach stwierdził jasno że parametry nasienia nie spełniają kryteriów do ivf. Zasugerował dawcę. Jednak lekarka do której się zapisałam w klinice przekonała nas żeby spróbować z własnym nasieniem, oparła się na badaniach sprzed 6 miesięcy. Uwierzyliśmy jej zapewnieniom. I jaki efekt? Żadnego zarodka. Jedyne co wyszło na dobre to zamrożenie nadprogramowych oocytów, bo pobrano mi 16 komórek dobrej jakości. Nie muszę pisać jaka byłam zawiedziona i zła. Gdyby nie zamrożone komórki to nie wróciłabym już do Macierzyństwa. Ale wróciłam, jadnak do innego lekarza. Zresztą tamta lekarka już tam nie pracuje. Do kolejnej procedury wykorzystano moje mrożone oocyty i nasienie dawcy. Efekt-pierwszy transfer udany, 4 blastocysty zamrożone.

evkill, aga_ni lubią tę wiadomość

dqpr3e5egbs5bec7.png
  • evkill Autorytet

Wysłany: 21 września 2018, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://gazetakrakowska.pl/hipokrates-malopolski-ginekolog-roku-aktualne-wyniki/ar/13450241

Jakby ktoś chciał zagłosować na naszego doktora lub innego :)

moja historia

• EwaD. Nowa

Wysłany: 5 maja 2019, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem pacjentką dr P. A czy ktoś tu z naszych jeszcze zagląda? Bo mam sprawę i potrzebuje pomocy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2019, 12:32

• bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2019, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaD. wrote:
    Ja tez jestem pacjentką dr P. A czy ktoś tu z naszych jeszcze zagląda? Bo mam sprawę i potrzebuje pomocy.
    Ewa, ja jestem od doktora :) pisz śmiało

• evkill Autorytet

Wysłany: 17 maja 2019, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonnie co u Ciebie?

moja historia

• bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 18 maja 2019, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Bonnie co u Ciebie?
    Hej, u nas dobrze, dzidzia rośnie i brzuch też :)
    A co u Ciebie?

• evkill Autorytet

Wysłany: 21 maja 2019, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonnie1234 wrote:
    Hej, u nas dobrze, dzidzia rośnie i brzuch też :)
    A co u Ciebie?
    Jestem po drugiej punkcji i czekam na transfer.

moja historia

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego