X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki Dr Przybycienia - IVF
Odpowiedz

Pacjentki Dr Przybycienia - IVF

Oceń ten wątek:
  • klauduchx4 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Jak CI się udało dostać do dr? Ja próbuję OC października i za każdym razem brak miejsc, lista rezerwową chyba jest długa...

    Wiesz co szczerze mówiąc nie miałam z tym żadnego problemu w maju tamtego roku zadzwoniłam pierwszy raz sie umówić,zapisalam sie na za miesiąc i od tej pory byłam 2 razy. Teraz czekam na 3 wizytę. Wiem ze jest problem z pierwoszorazowymi bo czytałam forum ale ja musiałam chyba po prostu trafić w jakiś moment gdzie rejestrowali i nie było problemu

  • IKRK Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jestem juz dlugoletnia pacjentka dr JP w Krakowie. Moge prosic o dodanie mnie do grupy na FB?

  • IKRK Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wrote:
    Jakie miałyscie endometrium do transferu

    Raz 7 raz 9, niestety przy zadnym sie nie udalo.

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Po roku bezowocnych starań podjęliśmy decyzję o leczeniu u dr P. Kierując się mega opiniami w Internecie (również Waszymi). Niby jesteśmy zdrowi (wszystkie podstawowe badania ok). Chcieliśmy pogłębić diagnostykę o genetykę i immunologię. I dzisiaj dowiaduje się że dr.P nie pracuje już w Macierzyństwie a w Tarnowie nie ma możliwości zrobienia jakichkolwiek zaawansowanych zabiegów bo to jedynie przychodnia.
    Dziewczyny, które jesteście w trakcie stymulacji wiecie coś o tym? Co teraz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dostałam dzisiaj telefon z Macierzyństwa, że doktor już u nich nie pracuje :(

    Po długich staraniach dostałam się do niego w Tarnowie, przeniósł mnie do Krk, pierwsza próba nieudana, ale to świetny lekarz i jestem w trakcie leczenia, a tu taka wiadomość.

    Czy ktoś wie, czy dr przyjmuje w jakiejś innej klinice ?

    Zmartwiła mnie tez wiadomość na stronie Macierzyństwa: „W dniu 26 stycznia 2023 r. rozwiązaliśmy z dr Jerzym Przybycieniem umowę o świadczenie usług medycznych ze skutkiem natychmiastowym. Powodem rozwiązania umowy była utrata zaufania do dr Przybycienia. Dla nas dobro i bezpieczeństwo naszych Pacjentów zawsze jest największą wartością. Wszystkim Pacjentom zapewniamy ciągłość leczenia w naszym ośrodku w oparciu o bardzo doświadczony i wykwalifikowany zespół medyczny.”

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannea wrote:
    Cześć dziewczyny, dostałam dzisiaj telefon z Macierzyństwa, że doktor już u nich nie pracuje :(

    Po długich staraniach dostałam się do niego w Tarnowie, przeniósł mnie do Krk, pierwsza próba nieudana, ale to świetny lekarz i jestem w trakcie leczenia, a tu taka wiadomość.

    Czy ktoś wie, czy dr przyjmuje w jakiejś innej klinice ?

    Zmartwiła mnie tez wiadomość na stronie Macierzyństwa: „W dniu 26 stycznia 2023 r. rozwiązaliśmy z dr Jerzym Przybycieniem umowę o świadczenie usług medycznych ze skutkiem natychmiastowym. Powodem rozwiązania umowy była utrata zaufania do dr Przybycienia. Dla nas dobro i bezpieczeństwo naszych Pacjentów zawsze jest największą wartością. Wszystkim Pacjentom zapewniamy ciągłość leczenia w naszym ośrodku w oparciu o bardzo doświadczony i wykwalifikowany zespół medyczny.”
    No właśnie też byłam zdziwiona taka informacja. Tak jak napisałam wyżej chciałam zacząć leczenie u doktora A tu takie info. Z tego co wiem nie przyjmuje w innej klinice póki co ale mogę się mylić.

  • klauduchx4 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIewczyny jestem w trakcie stymulacji i przygotowań do invitro. Spokojnie Doktor będzie w najbliższych dniach rozmawiał z placówkami w Krakowie także placówkę na pewno znajdzie.
    Macierzyństwo tylko straci. Pacjentki przenoszą się za Doktorem. Napiszcie na priv to dodam do grupy. Przypominam że tylko jego pacjentki lub które maja zamiar rozpocząć leczenie u Doktora.

  • IKRK Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klauduchx4 wrote:
    DIewczyny jestem w trakcie stymulacji i przygotowań do invitro. Spokojnie Doktor będzie w najbliższych dniach rozmawiał z placówkami w Krakowie także placówkę na pewno znajdzie.
    Macierzyństwo tylko straci. Pacjentki przenoszą się za Doktorem. Napiszcie na priv to dodam do grupy. Przypominam że tylko jego pacjentki lub które maja zamiar rozpocząć leczenie u Doktora.

    Prosze o dodanie do grupy, jestem pacjentka w krk w Macierzynstwie, ale od 2tygodni jezdze do Tarnowa. Tak czulqm, ze to sie tak skonczy i doktor zrezygnuje. Teraz pytanie co dalej. W Tarnowie tylko monitoring pozostaje.

  • SMN008 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem pacjentka doktora w macierzyństwie, bardzo proszę o dodanie mnie do grupy na fb. Dziękuje z góry!

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o dodanie do grupy. Jestem pacjentką Doktorka z KRK.

    KINGASZ lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klauduchx4 wrote:
    DIewczyny jestem w trakcie stymulacji i przygotowań do invitro. Spokojnie Doktor będzie w najbliższych dniach rozmawiał z placówkami w Krakowie także placówkę na pewno znajdzie.
    Macierzyństwo tylko straci. Pacjentki przenoszą się za Doktorem. Napiszcie na priv to dodam do grupy. Przypominam że tylko jego pacjentki lub które maja zamiar rozpocząć leczenie u Doktora.

    W takim razie proszę o dodanie do grupy na fb i z góry dziękuję!

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wiecie co się stało? Skąd taka decyzja i wpis Macierzyństwa. Jeśli chodzi o wiedzę doktora to raczej bez dwóch zdań jest najlepszy (p.s nigdy nie widziałam tylu pozytywnych komentarzy na temat jednej osoby;)

    AnnaLom lubi tę wiadomość

  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 601 582

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy Pan Dr przyjmuje normalnie w Tarnowie
    Ma mnie przygotować do transferu czechach

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowo🙂 wrote:
    Kochane czy Pan Dr przyjmuje normalnie w Tarnowie
    Ma mnie przygotować do transferu czechach
    Tak. W Tarnowie przyjmuje normalnie

    Staraniowo🙂 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 601 582

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jeszcze jestem po 3szczepieniach limf męża. Mam powtórzyć allo Mlr . W Prokocimiu póki co nie robią . Gyncentrum robi inna metoda. Czy któraś z Was wie czy Dr P respektuje wynik z gyncentrum
    Czy któraś z Was wie jakie ma teraz zalecenia

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowo🙂 wrote:
    Powiedzcie mi jeszcze jestem po 3szczepieniach limf męża. Mam powtórzyć allo Mlr . W Prokocimiu póki co nie robią . Gyncentrum robi inna metoda. Czy któraś z Was wie czy Dr P respektuje wynik z gyncentrum
    Czy któraś z Was wie jakie ma teraz zalecenia

    Ja miałam wszystkie badania robione w Gyncentrum i zostały przyjęte przez dr P. Było to w sierpniu, więc jeśli nic się od tamtej pory nie zmieniło to myślę, że nie powinno być problemu.

  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klauduchx4 wrote:
    DIewczyny jestem w trakcie stymulacji i przygotowań do invitro. Spokojnie Doktor będzie w najbliższych dniach rozmawiał z placówkami w Krakowie także placówkę na pewno znajdzie.
    Macierzyństwo tylko straci. Pacjentki przenoszą się za Doktorem. Napiszcie na priv to dodam do grupy. Przypominam że tylko jego pacjentki lub które maja zamiar rozpocząć leczenie u Doktora.

    Hej, wysłałam do Ciebie zaproszenie do grona przyjaciółek, ponieważ też chciałabym dołączyć do grupy na FB. :)

    Edytaw lubi tę wiadomość

  • Misia Autorytet
    Postów: 388 114

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może do której kliniki doktor Przybycień przechodzi

  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wrote:
    Wiecie może do której kliniki doktor Przybycień przechodzi
    Też próbuję się dowiedzieć. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś dziewczyna należąca do grupy na FB się ze mną skontaktowała prywatnie - bardzo zależy mi na dołączeniu do niej.

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 1 lutego 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry_7 wrote:
    Też próbuję się dowiedzieć. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś dziewczyna należąca do grupy na FB się ze mną skontaktowała prywatnie - bardzo zależy mi na dołączeniu do niej.
    Też próbuję się dostać do grupy ale narazie bezskutecznie. Co do kliniki chyba narazie rozmowy trwają bo dr chciałby żeby jego pacjentki miały możliwość bezkosztowego przeniesienia zarodków.

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ