X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Po transferze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna
    Dzieki za slowa otuchy :)
    Trzymam kciuki za ciebie! :) bedzie dobrze czuje :)

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Nigdy nie mozna przekreslic jakiegokolwiek zarodeczka :-)
    Zobaczysz co Ci powie lekarz i co zaproponuje.
    Jak sama zaznaczylas jestes wielka szczesciara ;-) wiec glowa do gory. Pp rozmrozeniu bedzie widac jaki maja potencjal rozwojowy. A najlepiej sluchaj swojego serca i intuicji.

    Mi lekarz mowil ze liczy ze stymulacji na 10 komorek i dobrze jakby ze 4 zarodki byly. Ja sie tylko rozesmialam. Po starcie 8 pecherzykow powiedzialam mu ze obstawiam 4/5 komorek i 1 blastke na koniec. Slowem sie nie odezwal bo przeciez ob lekarzem jest nie ja.
    Pobrali 4 jajca 3 do zaplodnienia 2 sie rozwijaly i w 5 dniu zabralam 2 blastki a efekt poznam juz za kilka dni.
    Moja droga na nic nie ma reguly. Blastka 4AA czy 5AA nie da ciazy a z 2BB czy 1BB moga byc blizniaki ;-)

    Jeśli mogę się wtrącić Alaruna ma rację Natko nie można przekreślać żadnego zarodka. Znam sporo dziewczyn u których nie było ciąż z idealnych zarodków, a udawało się z tych niby potencjalnie słabszych.

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Mija 6ty dzień po transferze. Czas nie chce płynąć. Mam obolołe, ogromne piersi, lekko spuchnięty brzuch, ciągle coś kłuje i pobolewa jak na @.
    Beta w czwartek lub piątek...Boję się.

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette
    Znam ten bol oczekiwania. Te 10dni ciagnie sie jakby to byl rok.
    Trzymam kciuki!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa
    Wlasnie nigdy o nich nie myslalam, ze sa zle czy cos do teraz, bo zaczynam mozeza duzo czytac,analizowac. Embriolog mowila tylko, ze ten 8A to idealny, 6A bardzo dobry a reszta sa dobre... no moze poza tym 5C,ktory jest slabszy. Wiec z mezem smialismy sie, ze musimy wrocic po nasza 4dzieciaczkow :)
    Teraz juz powiem ci zaczynam myslec o crio, widze ilu dziewczynom sie nie powiodlo i czytam o jakosci tych zarodkow.

    Teraz takie pytanie mam ogolnie:
    Te 6cio i 5cio komorkowe zarodki... czy moglo byc tak, ze gdyby embriolog spojrzala na nie za godzine czy dwie to one by sie podzielily jeszcze na odpowiednio 8 czy 6? Nadal bylaby to 3doba. Punkcje mialam ok godziny 11:00 a embriolog przedstawila nam wyhodowane dzieciaczki w 3dobie ok godziny 8:00.

    Moze to glupie pytanie (chociaz ponoc glupich nie ma) ale tak mnie teraz mysl naszla taka :P

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 28 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, powiem szczerze ze nie wiem, niestety

    Długa droga za nami..
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 28 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie zjadło mi długiego posta.. zaraz zwariuje

    Długa droga za nami..
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ