Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 26 maja 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka🙂 wrote:
    Michasia🌸 mam tylko takie pytanie wlewy z osocza miałaś robione na Polnej ? Pytam bo sama poruszałam kiedyś ten temat co prawda w mojej pierwszej klinice pastelova ale niestety tam tego nie robią


    Tak

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 26 maja 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Zobaczyłam- piękny różowy tort:)
    U mnie niestety druga procedura bez rezultatu;(
    Powodzenia przy transewerze.:)


    Przykro mi 😔

    U mnie dopiero defakto udana trzecia procedura w pierwszej brak zarodków plus mój wiek 38 lat też nie pomaga ,operacja na jajnikach .

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Zobaczyłam- piękny różowy tort:)
    U mnie niestety druga procedura bez rezultatu;(
    Powodzenia przy transewerze.:)


    Przykro mi :( trzymaj się dzielnie!

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik dużo siły dla Ciebie i męża 😘

    Dotipik lubi tę wiadomość

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 26 maja 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Dziękuję. Z takich depresyjnych utworów, przy których lepiej się płacze polecam Kaśka Sochacka "trochę tu pusto":)


    Pamiętam jak sama upadałam brałam skrzypce i jechałam gdzieś na polane do lasu w jakieś ciche miejsce i grałam długo grałam i płakałam to była taka moja odskocznia( mieszkamy w bloku )

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 27 maja 2025, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik bardzo przykro 😔

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 27 maja 2025, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka piękny torcik 🙂

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 27 maja 2025, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala i agatkaagatka spokojnych końcówek dla Was i szczęśliwego rozwiązania 🙂

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Milka🙂 Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia🌸dziękuję przepraszam będę miała jeszcze jedno pytanie dotyczące ewentualnie sterydów i akceptacji zaleceń innych specjalistów jak np większa dawka clexany immunologia w mojej pierwszej klinice nic z tych rzeczy niestety i jeszcze tutaj bym chciała się dopytać.

    preg.png
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik dużo siły dla Was

    Dotipik lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka🙂 wrote:
    Michasia🌸dziękuję przepraszam będę miała jeszcze jedno pytanie dotyczące ewentualnie sterydów i akceptacji zaleceń innych specjalistów jak np większa dawka clexany immunologia w mojej pierwszej klinice nic z tych rzeczy niestety i jeszcze tutaj bym chciała się dopytać.


    Jestem na Polnej już sporo czasu nie jest tak , że każda od góry do dołu ma sterydy ale jeżeli są wskazania od innych specjalistów czy np sytuacja niepowodzenia trasferu to w kolejnym podejściu jako dodatkowy lek jest sprowadzany tak samo z clexaną i dawkami zależy od danego przypadku .Osobiście mam zalecenia clexany 0,8 od hematologa i tak też mam brać mój lekarz tutaj nic nie zmieniał.Immunologia jest akceptowana

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • Milka🙂 Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 27 maja 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia🌸 wrote:
    Jestem na Polnej już sporo czasu nie jest tak , że każda od góry do dołu ma sterydy ale jeżeli są wskazania od innych specjalistów czy np sytuacja niepowodzenia trasferu to w kolejnym podejściu jako dodatkowy lek jest sprowadzany tak samo z clexaną i dawkami zależy od danego przypadku .Osobiście mam zalecenia clexany 0,8 od hematologa i tak też mam brać mój lekarz tutaj nic nie zmieniał.Immunologia jest akceptowana

    Dzięki za odpowiedź i informacje

    preg.png
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 27 maja 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Dotipik dużo siły dla Was
    Dziękuję.
    Dużo zdrówka dla Was .

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 28 maja 2025, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaagatka i jak u Was po wizycie ? Ja mam dzisiaj czuje , że to będzie ostatnia w poniedziałek 37 tc odstawiłam progesteron i tak mi się zaczął brzuch stawiać,skurcze czuje , że się powoli zaczyna🙈

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 28 maja 2025, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala wrote:
    Agatkaagatka i jak u Was po wizycie ? Ja mam dzisiaj czuje , że to będzie ostatnia w poniedziałek 37 tc odstawiłam progesteron i tak mi się zaczął brzuch stawiać,skurcze czuje , że się powoli zaczyna🙈


    Trzymam kciuki ✊

    W piątek planowe przyjęcie 35 tc .W poniedziałek doc długo sprawdzał przepływu słabną też kolejne dostałam leki na nadciśnienie bo też poszło w górę id kilku dni rozwiązanie w 36/37 tc zależnie od wyników i jak dalej będą wychodziły przepływy .Przepływy u mnie u Zosi wszystkie dobre .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2025, 07:02

    Ewelinamala lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 28 maja 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Trzymam kciuki ✊

    W piątek planowe przyjęcie 35 tc .W poniedziałek doc długo sprawdzał przepływu słabną też kolejne dostałam leki na nadciśnienie bo też poszło w górę id kilku dni rozwiązanie w 36/37 tc zależnie od wyników i jak dalej będą wychodziły przepływy .Przepływy u mnie u Zosi wszystkie dobre .


    Spokojnej końcówki 😘

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 28 maja 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Trzymam kciuki ✊

    W piątek planowe przyjęcie 35 tc .W poniedziałek doc długo sprawdzał przepływu słabną też kolejne dostałam leki na nadciśnienie bo też poszło w górę id kilku dni rozwiązanie w 36/37 tc zależnie od wyników i jak dalej będą wychodziły przepływy .Przepływy u mnie u Zosi wszystkie dobre .


    Wszystko gotowe ,skurcze się piszą jestem w kontakcie z położną doc mówił , że do końca tygodnia / początek kolejnego powinnam urodzić 🙂

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 29 maja 2025, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala mogę na priv? Mam pytanie odnośnie położnej .

    Szczęśliwych rozwiązań i powodzenia dla staraczek 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2025, 06:45

    Ewelinamala lubi tę wiadomość

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 29 maja 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina_30 masz już wyznaczony termin wizyty ? .Pozdrawiam

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 29 maja 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia🌸 wrote:
    ewelina_30 masz już wyznaczony termin wizyty ? .Pozdrawiam


    Tak już wszystko wiem .

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ