X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Sfustrowana_29 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 14 września 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć Wam. Dziś Lekarz powiedział mi, że jeżeli mam problem z lufami tylko in vitro wchodzi w grę. Czytalam cały wątek ale chciałabym upewnić się in vitro kosztuje na Polnej 7510 plus do tego leki i badania krwi. A co z transferem zarodków i zamrożeniem reszty? Też to jest w tej kwocie czy muszę coś dodać? PRZEPRASZAM, że piszę ale wolę się dowiedzieć co i jak. I mam Jeszcze jedno pytanko. Dostajecie dotacje do in vitro bo mieszkacie w Poznaniu czy dlatego że w województwie wlkp?

    Marylkaa lubi tę wiadomość

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 15 września 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Cześć Wam. Dziś Lekarz powiedział mi, że jeżeli mam problem z lufami tylko in vitro wchodzi w grę. Czytalam cały wątek ale chciałabym upewnić się in vitro kosztuje na Polnej 7510 plus do tego leki i badania krwi. A co z transferem zarodków i zamrożeniem reszty? Też to jest w tej kwocie czy muszę coś dodać? PRZEPRASZAM, że piszę ale wolę się dowiedzieć co i jak. I mam Jeszcze jedno pytanko. Dostajecie dotacje do in vitro bo mieszkacie w Poznaniu czy dlatego że w województwie wlkp?

    Część, dofinansowanie jest i dla miasta Poznań, ja takie miałam, jak również dla województwa Wielkopolskiego, więc jest taka możliwość, jeżeli chodzi o ivf bez dofinansowania to nie mam za dużej wiedzy w tym temacie.

  • Sfustrowana_29 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 15 września 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy mogłabys powiedzieć mi gdzie należy przedzwonić aby dowiedzieć się czy jest jeszcze taka możliwość. Dzwoniłam na Polna do administracji - rejestracja programów dofinansowania ale cisza..

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 23 września 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    mam do Was ogromną prośbę. Jeszcze przed podejściem do procedury, lekarz kazał mi brać m.in. encontolon w dość dużej dawce: dwie tabletki (5) dziennie. Wiem, że to steryd, dlatego jestem trochę przerażona. Czy też to brałyście? Jakie miałyście skutki uboczne?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 23 września 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Witajcie,
    mam do Was ogromną prośbę. Jeszcze przed podejściem do procedury, lekarz kazał mi brać m.in. encontolon w dość dużej dawce: dwie tabletki (5) dziennie. Wiem, że to steryd, dlatego jestem trochę przerażona. Czy też to brałyście? Jakie miałyście skutki uboczne?

    Nie miałam żadnych. Po kilku miesiącach brania tylko twarz zrobiła mi się "nalana".

    Marylkaa lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 23 września 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Witajcie,
    mam do Was ogromną prośbę. Jeszcze przed podejściem do procedury, lekarz kazał mi brać m.in. encontolon w dość dużej dawce: dwie tabletki (5) dziennie. Wiem, że to steryd, dlatego jestem trochę przerażona. Czy też to brałyście? Jakie miałyście skutki uboczne?

    Również bralam 10 mg, tylko od początku cyklu, w którym robiliśmy transfer, bralam prawie 3 miesiące, nie miałam większych skutków ubocznych jedynie częściej mnie łapały jakieś przeziębienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 07:55

    Marylkaa lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 23 września 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Cześć. Czy mogłabys powiedzieć mi gdzie należy przedzwonić aby dowiedzieć się czy jest jeszcze taka możliwość. Dzwoniłam na Polna do administracji - rejestracja programów dofinansowania ale cisza..

    Może spróbuj jeszcze raz, albo ewentualnie do Pań położnych pod numer który jest na stronie może przekierują.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 30 września 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Również bralam 10 mg, tylko od początku cyklu, w którym robiliśmy transfer, bralam prawie 3 miesiące, nie miałam większych skutków ubocznych jedynie częściej mnie łapały jakieś przeziębienia.

    Bardzo dziękuję. Dziś startuję z tymi lekami - stresuję się strasznie, tym bardziej dziękuję za pociechę :)

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 30 września 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... to może jeszcze nieśmiało spytam - czy są tu może dziewczyny, które leczyły się u profesora Pawelczyka?
    Nie ukrywam, że im bliżej procedury, tym większy stres. Jeśli znalazłaby się dobra dusza, która też leczy się u profesora i mogłaby mi przybliżyć, jak to wszystko w praktyce będzie przebiegać byłabym niezmiernie wdzięczna.

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 1 października 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Bardzo dziękuję. Dziś startuję z tymi lekami - stresuję się strasznie, tym bardziej dziękuję za pociechę :)

    Powodzenia ✊ ja nie u Profesora Pawełczyka więc tutaj nie pomogę.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 1 października 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Powodzenia ✊ ja nie u Profesora Pawełczyka więc tutaj nie pomogę.

    Dzięki :) A miałaś może scratching endometrium? Swego czasu miałam histeroskopię z biopsją, ale to w ogólnym znieczuleniu, a scratching pewnie jest bez znieczulenia, więc zastanawiam się czy da się przeżyć

    Kikulek1994 lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 1 października 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Dzięki :) A miałaś może scratching endometrium? Swego czasu miałam histeroskopię z biopsją, ale to w ogólnym znieczuleniu, a scratching pewnie jest bez znieczulenia, więc zastanawiam się czy da się przeżyć

    Tak miałam, dla mnie nie było to bolesne, w pewnym momencie czułam lekki dyskomfort,

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Kashanka89 Przyjaciółka
    Postów: 71 104

    Wysłany: 2 października 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się u prof. Pawelczyka. Chętnie odpowiem na pytania.

    Marylkaa lubi tę wiadomość

    25.11.2019r. - IVF transfer (1 blastka 3.3.3)
    20.07.2020r. - Leon
    26.05.2022r. IVF transfer moruli - nieudany

    01.07. 2022 24dc beta HCG 20
    04.07.2022 27dc beta HCG 192
    06.07.2022 29dc beta HCG 527
  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 2 października 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie,
    Dziś zaczęłam stymulację. Leczę się u prof. Banaszewskiej. Otrzymaliśmy dofinansowanie z miasta 5000 czyli rozumiem, ze przelew za punkcję wynosi ok 1510 złotych tak? Do tej ceny doliczyć muszę mrożenie zarodkow 1084 zł i przechowywanie 400 zl. Jaki jest koszt transferu w tabeli widzę 1672 zl. Czy są jeszcze jakieś koszta? Czy źle to rozumiem. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Ja też lecze się u Pani Profesor Banaszewskiej
    Zaczynam procedurę i chętnie się czegoś dowiem

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 7 października 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashanka89 wrote:
    Ja leczyłam się u prof. Pawelczyka. Chętnie odpowiem na pytania.
    Witaj,
    niestety nie mam jak napisać na priv. Wysłałam Ci zaproszenie.

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 11 października 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Hey
    Ja też lecze się u Pani Profesor Banaszewskiej
    Zaczynam procedurę i chętnie się czegoś dowiem

    Dopiero teraz zobaczyłam zaproszenie, przyjęłam 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dopiero teraz zobaczyłam zaproszenie, przyjęłam 🙂
    Wyslalam wiadomość

  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 13 października 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.
    Ja również leczę się u prof. Banaszewskiej. U nas pierwsza procedura. Całość rozpoczęła się w marcu br. Po punkcji uzyskano 3 zarodki. Jestem po dwóch nieudanych transferach:(. Czekam na szczegółowe badania i trzeci transfer. Niestety nie załapaliśmy się do programu i nas cała procedura dotychczas kosztowała ponad 19000,00 PLN. Prof. Banaszewską jednak z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo konkretna i rzetelna osoba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Hej wszystkim.
    Ja również leczę się u prof. Banaszewskiej. U nas pierwsza procedura. Całość rozpoczęła się w marcu br. Po punkcji uzyskano 3 zarodki. Jestem po dwóch nieudanych transferach:(. Czekam na szczegółowe badania i trzeci transfer. Niestety nie załapaliśmy się do programu i nas cała procedura dotychczas kosztowała ponad 19000,00 PLN. Prof. Banaszewską jednak z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo konkretna i rzetelna osoba.
    Też jestem pacjentka Pani doktor i mam 1 in vitro

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ