X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    To gratuluję :-)
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć 🙂 mam nadzieję, że beta będzie ładnie rosła 🙂 A Ty jak się czujesz? Pracujesz czy jesteś na L4?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć 🙂 mam nadzieję, że beta będzie ładnie rosła 🙂 A Ty jak się czujesz? Pracujesz czy jesteś na L4?
    Ja jestem od kilku dni na L4 już. Ogólnie dobrze się czuje tylko odbijają mnie mdłości 🤨

  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam zrobić drugą betę. Po dwóch dniach miałam sprawdzić czy rośnie. I w środę, to będzie 14 dpt powtórzyć. Jakie przyjmujesz leki? Czy Pani Profesor kazała Ci odstawić jakieś leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Dzisiaj byłam zrobić drugą betę. Po dwóch dniach miałam sprawdzić czy rośnie. I w środę, to będzie 14 dpt powtórzyć. Jakie przyjmujesz leki? Czy Pani Profesor kazała Ci odstawić jakieś leki?
    Ja odstawiłam bromegon na prolaktyne bo tak Pani Profesor kazala
    Ogólnie biorę acard, Wit D, folian
    Czasami b6 i b12 bo mam wysokie stany po wynikach. Z leków to tylko dopochwiwo cyclogest i zaszczyki neoparin.

  • Karolina9 Ekspertka
    Postów: 271 99

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️czy któraś z was przed in vitro podhodzila może do inseminacji na Polnej? Zastanawiam się jaka jest skuteczność tej procedury w tej placówce i czy nie marnuje na nią czasu. Moze lepiej od razu in vitro. Lekarz, który wykonywał nam inseminacje piwiedzial, że jak się nie uda to trzeba by zrobić in vitro. Odniosłam wrażenie, że nikt za bardzo tam nie wierzy w iui i robią je tak dla sztuki. Dodam, że u nas oslabione nasienie. Dajcie proszę znac czy udało wam się in vitro na Polnej 😉

  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Dziś powtórzyłam betę. 13 dpt 1393 :D

    Niunia8705 lubi tę wiadomość

  • Paula04 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina9 wrote:
    Hej dziewczyny ☺️czy któraś z was przed in vitro podhodzila może do inseminacji na Polnej? Zastanawiam się jaka jest skuteczność tej procedury w tej placówce i czy nie marnuje na nią czasu. Moze lepiej od razu in vitro. Lekarz, który wykonywał nam inseminacje piwiedzial, że jak się nie uda to trzeba by zrobić in vitro. Odniosłam wrażenie, że nikt za bardzo tam nie wierzy w iui i robią je tak dla sztuki. Dodam, że u nas oslabione nasienie. Dajcie proszę znac czy udało wam się in vitro na Polnej 😉

    Witam, ja podchodziłam 2 razy, bez efektu. Mam wrażenie podobne do twojego... Po drugim nieudanym lekarz powiedział, ze kolejne podejście jest bez sensu, bo jakbym miało się udać to by się udało... Jesli chodzi o in vitro to u mnie pozytywnie 😊

  • Karolina9 Ekspertka
    Postów: 271 99

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula04 wrote:
    Witam, ja podchodziłam 2 razy, bez efektu. Mam wrażenie podobne do twojego... Po drugim nieudanym lekarz powiedział, ze kolejne podejście jest bez sensu, bo jakbym miało się udać to by się udało... Jesli chodzi o in vitro to u mnie pozytywnie 😊
    Super Gratuluje 😁a, za którym razem wam się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Dziewczyny. Dziś powtórzyłam betę. 13 dpt 1393 :D
    Gratulacje 😘

  • Paula04 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina9 wrote:
    Super Gratuluje 😁a, za którym razem wam się udało?

    Za pierwszym razem 😊 w zeszłym roku podawano mi mrozaczka i ku mojemu zaskoczeniu też sie udało 😊 Ale wiadomo zaczynają od najmocniejszych zarodków i z każdym kolejnym podają coraz słabsze.

    W ogole dziewczyny jak wygląda w dobie pandemii podejście do transferu- trzeba być zaszczepionym?

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam ogromną prośbę. Nigdzie nie ma prolutexu a jestem w dużej potrzebie, może komuś został?

  • Barbara04 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na Dąbrowskiego w tej Aptece gdzie Motimed? Ja tam wszystko kupowałam i było zawsze dostępne

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbara04 wrote:
    A na Dąbrowskiego w tej Aptece gdzie Motimed? Ja tam wszystko kupowałam i było zawsze dostępne

    Niestety nigdzie nie ma. Kłopot z dostawami w całej Polsce. Jestem dopiero w 7tc, biorę 2x1 prolutex i boję się, że nue uda się go niczym zastąpić

  • MichałS Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Kupię pilnie prolutex - potrzebuję 14 fiolek łącznie...

    Mogę dojechać w każdy rejon Polski i odebrać osobiście :) nie ma w żadnej aptece w całym kraju i ma być dopiero w połowie stycznia :(

  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Niestety nigdzie nie ma. Kłopot z dostawami w całej Polsce. Jestem dopiero w 7tc, biorę 2x1 prolutex i boję się, że nue uda się go niczym zastąpić
    Do kiedy masz brać prolutex i u kog się leczysz? Ja jestem w 6tc i zostały mi 3 sztuki. Moja lekarka kazała odstawić po zakończeniu opakowana. Jaki jest powód przyjmowania Prolutexu u Ciebie?

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Do kiedy masz brać prolutex i u kog się leczysz? Ja jestem w 6tc i zostały mi 3 sztuki. Moja lekarka kazała odstawić po zakończeniu opakowana. Jaki jest powód przyjmowania Prolutexu u Ciebie?

    Ja myślę że to zależy od lekarza, ja bralam prolutex do końca 12 tc, najpierw 2x1 potem 1 dziennie, moja znajoma u Prof Banaszewskiej, znacznie szybciej odstawiała i z ciąża było wszystko dobrze, też zależy czy na cyklu, naturalnym czy sztucznym.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Do kiedy masz brać prolutex i u kog się leczysz? Ja jestem w 6tc i zostały mi 3 sztuki. Moja lekarka kazała odstawić po zakończeniu opakowana. Jaki jest powód przyjmowania Prolutexu u Ciebie?

    Hej, leczę się u prof. Pawelczyka. Powód wiadomy - jestem po in vito, świeży transfer więc organizm sam nie produkował progesteronu. W 5 tygodniu ciąży miałam krwawienie, więc tym bardziej.
    Miałam brać prolutex 2x1 jeszcze przez 2 tygodnie, ale niestety na tę chwilę z powodu braków w aptece muszę zejść na jedna dawkę dziennie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Biorę też Duphaston i cyclogest.
    Nie znam się na tym, ale może skoro jest już pęcherzyk żółtkowy, to może organizm też zaczął trochę produkować tego progesteronu. Tym się pocieszam, ale nie ukrywam, że strasznie się boję.

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Ja myślę że to zależy od lekarza, ja bralam prolutex do końca 12 tc, najpierw 2x1 potem 1 dziennie, moja znajoma u Prof Banaszewskiej, znacznie szybciej odstawiała i z ciąża było wszystko dobrze, też zależy czy na cyklu, naturalnym czy sztucznym.

    Hej, a pamiętasz może kiedy mniej więcej zeszłaś na jedną dawkę? Pytam, bo nie ukrywam, że szukam pocieszenia...U mnie to dokładnie 7 tydzień 4 dzień

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Hej, a pamiętasz może kiedy mniej więcej zeszłaś na jedną dawkę? Pytam, bo nie ukrywam, że szukam pocieszenia...U mnie to dokładnie 7 tydzień 4 dzień

    Po 9 tc zeszłam na 1 zastrzyk dziennie.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Mona1990 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Hej, leczę się u prof. Pawelczyka. Powód wiadomy - jestem po in vito, świeży transfer więc organizm sam nie produkował progesteronu. W 5 tygodniu ciąży miałam krwawienie, więc tym bardziej.
    Miałam brać prolutex 2x1 jeszcze przez 2 tygodnie, ale niestety na tę chwilę z powodu braków w aptece muszę zejść na jedna dawkę dziennie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Biorę też Duphaston i cyclogest.
    Nie znam się na tym, ale może skoro jest już pęcherzyk żółtkowy, to może organizm też zaczął trochę produkować tego progesteronu. Tym się pocieszam, ale nie ukrywam, że strasznie się boję.
    Ja jestem w 6 tg i Pani Profesor mówiła, że nie przepisze mi więcej prolutexu, bo tego leku już nigdzie nie ma. Mam zużyć opakowanie do końca i zakończyć. Oprócz tego przyjmuję 3x1 Ultrogestan i Estrofem(cykl sztuczny) Też się martwię, że to za wcześnie, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wczoraj miałam plamienie i pobiegałam od razu na betę. Jutro rano robię powtórkę, żeby sprawdzić czy przyrasta. Trzymam kciuki za mnie i za Was, żeby te święta były pierwszymi najpiękniejszymi dla nas świętami.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ