X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś miał transfer ostatnio na polnej ?

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 21 października 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Ktoś miał transfer ostatnio na polnej ?

    Zobacz na priv 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 października 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1990 wrote:
    Hej wszystkim.
    Ja również leczę się u prof. Banaszewskiej. U nas pierwsza procedura. Całość rozpoczęła się w marcu br. Po punkcji uzyskano 3 zarodki. Jestem po dwóch nieudanych transferach:(. Czekam na szczegółowe badania i trzeci transfer. Niestety nie załapaliśmy się do programu i nas cała procedura dotychczas kosztowała ponad 19000,00 PLN. Prof. Banaszewską jednak z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo konkretna i rzetelna osoba.
    Trzymam kciuki, aby 3 podejście bylo ostatnim. Jakie badania proponują dalej?

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 października 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was mogłaby napisać jak wygląda przygotowanie do kriotransferu? Jak często trzeba chodzić na monitoring endometrium? W którym dniu cyklu następuje transfer po owulacji tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę bo miałam świeży

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 408 395

    Wysłany: 22 października 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 5689 wrote:
    Czy któraś z Was mogłaby napisać jak wygląda przygotowanie do kriotransferu? Jak często trzeba chodzić na monitoring endometrium? W którym dniu cyklu następuje transfer po owulacji tak?

    To zależy czy będziesz miała na cyklu sztucznym /naturalnym, sztuczny to są z max dwie wizyty, tak najczęściej wypada, natomiast na naturalnym to z 3 max 4, i tutaj zależy jakie długie masz cykle kiedy występuje u Ciebie owulacja, następnie dochodzi progesteron i po pięciu dniach transfer 🙂
    Co do leków to są różne więc nie chce za bardzo pisać, też pewnie zależy od lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2021, 21:27

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 408 395

    Wysłany: 22 października 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Nie pomogę bo miałam świeży

    Kciuki za transfer 🙂

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 23 października 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    To zależy czy będziesz miała na cyklu sztucznym /naturalnym, sztuczny to są z max dwie wizyty, tak najczęściej wypada, natomiast na naturalnym to z 3 max 4, i tutaj zależy jakie długie masz cykle kiedy występuje u Ciebie owulacja, następnie dochodzi progesteron i po pięciu dniach transfer 🙂
    Co do leków to są różne więc nie chce za bardzo pisać, też pewnie zależy od lekarza.

    Bardzo dziękuję :)
    Czyli 5 dni po owulacji jest transfer jak rozumiem.
    A czy w cyklu sztucznym to bierze się leki w tabletkach czy raczej zastrzykach?
    Bardzo Ci dziękuję :)

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 23 października 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Nie pomogę bo miałam świeży

    Powodzenia :)
    Przebywasz po transferze na l4?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 408 395

    Wysłany: 23 października 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 5689 wrote:
    Bardzo dziękuję :)
    Czyli 5 dni po owulacji jest transfer jak rozumiem.
    A czy w cyklu sztucznym to bierze się leki w tabletkach czy raczej zastrzykach?
    Bardzo Ci dziękuję :)

    Dzień owulacji jest dniem 0 plus 5 dni tyle ile ma zarodek branie progesteronu i później tranafer na cyklu sztucznym estrogeny najczęściej w formie doustnej, progesteron zastrzyki, dopochwowo i mogą być też doustne, no i powodzenia🙂

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 23 października 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to teraz wyglądana na Polnej w pandemii. W 1dc mam iść na usg, by sprawdzić czy mogę zacząć stymulacje, ale przecież oni tam nie pracują w niedzielę. Macie może doświadczenie? Jeśli @ przyjdzie dziś będę w kropce...

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 408 395

    Wysłany: 23 października 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Dziewczyny, jak to teraz wyglądana na Polnej w pandemii. W 1dc mam iść na usg, by sprawdzić czy mogę zacząć stymulacje, ale przecież oni tam nie pracują w niedzielę. Macie może doświadczenie? Jeśli @ przyjdzie dziś będę w kropce...

    Hmm, nie wiem co doradzić, ja przed rozpoczęciem stymulacji miałam wizytę u lekarza prowadzącego w gabinecie akurat, może dopytaj lekarza jak przyjdzie jutro miesiączka co zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2021, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Kciuki za transfer 🙂
    Dziękuję 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2021, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 5689 wrote:
    Powodzenia :)
    Przebywasz po transferze na l4?
    Tak mam L4

  • Barbara04 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 24 października 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Dziewczyny, jak to teraz wyglądana na Polnej w pandemii. W 1dc mam iść na usg, by sprawdzić czy mogę zacząć stymulacje, ale przecież oni tam nie pracują w niedzielę. Macie może doświadczenie? Jeśli @ przyjdzie dziś będę w kropce...
    Z tego co wiem to tam zawsze ktoś jest w niedzielę, bo przecież miesiączki nie przesuniesz, jak tak wypada to tak musi być. Chodzi mi oczywiscie o poradnie w budynku D bo tam się wszystko odbywa.

  • Barbara04 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 24 października 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 5689 wrote:
    Powodzenia :)
    Przebywasz po transferze na l4?
    Mi lekarz mówił że po transferze można normalnie iść do pracy, byleby nie dźwigać, ale ja i tak zrobiłam po swojemu i wzięłam L4 aż do dnia w którym miałam sprawdzić poziom bhcg. Starałam się dużo odpoczywać i myśleć pozytywnie ( z tym było ciężko) ale cieszę się że wzięłam to L4 bo ja po transferze miałam brzuch jak balon do tego stopnia że już chciałam jechać na pogotowie.

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 24 października 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Dziewczyny, jak to teraz wyglądana na Polnej w pandemii. W 1dc mam iść na usg, by sprawdzić czy mogę zacząć stymulacje, ale przecież oni tam nie pracują w niedzielę. Macie może doświadczenie? Jeśli @ przyjdzie dziś będę w kropce...
    W niedzielę także sa tam dyżury do 14. U kogo się leczysz?

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 24 października 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dzień owulacji jest dniem 0 plus 5 dni tyle ile ma zarodek branie progesteronu i później tranafer na cyklu sztucznym estrogeny najczęściej w formie doustnej, progesteron zastrzyki, dopochwowo i mogą być też doustne, no i powodzenia🙂
    Dziękuję za informację 😊

  • Marta 5689 Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 24 października 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Tak mam L4
    Dużo odpoczynku, zdrówka i powodzenia 😊 na jak długo masz l4 do czasu zrobienia testu?

  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 24 października 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbara04 wrote:
    Z tego co wiem to tam zawsze ktoś jest w niedzielę, bo przecież miesiączki nie przesuniesz, jak tak wypada to tak musi być. Chodzi mi oczywiscie o poradnie w budynku D bo tam się wszystko odbywa.
    Dzięki. oczywiście @ jak na złość, dzisiaj. Z prof trudno się skontaktować, ale kiedyś mówił, że jak dostanę wieczorem to na drugi dzień można przyjść. W sumie 16 to nie wieczór, ale tam o tej porze raczej nikogo nie ma. Idę jutro z samego rana, mam nadzieję, że nie zawaliłam. W ogóle jakoś pechowy termin mi wyjdzie, bo kontrole przypadną akurat na długi weekend :(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ