Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Niecały rok temu sami się przeprowadzaliśmy piękny to był czas powodzenia w nowym miejscu 🙂

    Dziękujemy my mieliśmy pierwsza noc w Boże Ciało.
    Nie ma w ogole porównania nad mieszkaniem a swoim domem 😍

    Dotipik lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • C.B.3 Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biobio3 wrote:
    Wczoraj wieczorem przyszły wyniki Sanco czekamy na tęczowego synka ryzyka niskie ,robiłam na wyjeździe organizacyjnie wyszło.

    Ps : z przymrużeniem oka dziewczyny będą miały w czym wybierać 🤪męskie forum nam się robi


    Gratulacje 💐

    Dotipik lubi tę wiadomość

  • C.B.3 Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina_30 wrote:
    Na chwilę obecną ja i C.B.3 dziewuszki 😂możliwe , że kogoś pominęłam


    Dokładnie u nas dziewczynka♥️ zobaczymy jaki trend będzie dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 11:11

    Dotipik lubi tę wiadomość

  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    C.B.3 wrote:
    Dokładnie u nas dziewczynka♥️ zobaczymy jaki trend będzie dalej


    U nas będzie chłopiec i dziewczynka .Dochodzi trzecia panna

    Dotipik lubi tę wiadomość

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 wrote:
    U nas będzie chłopiec i dziewczynka .Dochodzi trzecia panna


    Ania kiedy masz termin CC pamiętam , że byłyśmy miej więcej w podobnym terminie u mnie przełom września początek października 🙂

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Ania kiedy masz termin CC pamiętam , że byłyśmy miej więcej w podobnym terminie u mnie przełom września początek października 🙂


    U mnie 30 tc jak wszystko będzie ok to 37/38 tc rozwiązanie.Dzieci mi tak wariują w brzuchu , że masakra moja macica już ledwo daje radę walczymy w domu ma chwilę obecną jest stabilnie .Doc mówił , że najważniejszy kolejny miesiąc po 34 tc już ma spokojnie . Niedługo będą miały coraz mniej miejsca liczę , że szaleństwo się uspokoi 😅

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 wrote:
    U mnie 30 tc jak wszystko będzie ok to 37/38 tc rozwiązanie.Dzieci mi tak wariują w brzuchu , że masakra moja macica już ledwo daje radę walczymy w domu ma chwilę obecną jest stabilnie .Doc mówił , że najważniejszy kolejny miesiąc po 34 tc już ma spokojnie . Niedługo będą miały coraz mniej miejsca liczę , że szaleństwo się uspokoi 😅

    To będziemy rodziły w podobnym czasie u mnie rozwiązanie ciut później i jestem ciut dalej w tygodniach ciąży . Końcówka no nie jest to mój ulubiony czas żołądek już mam tak ściśnięty najlepiej przechodzą zupy i płyny jestem szczupłej budowy brzuch mam ogromny brzuch cały w tejpach fizjoterapia i urofizjo super dają rade .Przy dwójce to szczerze dla mnie kosmos.

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    To będziemy rodziły w podobnym czasie u mnie rozwiązanie ciut później i jestem ciut dalej w tygodniach ciąży . Końcówka no nie jest to mój ulubiony czas żołądek już mam tak ściśnięty najlepiej przechodzą zupy i płyny jestem szczupłej budowy brzuch mam ogromny brzuch cały w tejpach fizjoterapia i urofizjo super dają rade .Przy dwójce to szczerze dla mnie kosmos.


    Jeszcze trochę 💪 tejpy zbawienie sama mam i nie wyobrażam sobie chłodzenia bez nich

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 wrote:
    Jeszcze trochę 💪 tejpy zbawienie sama mam i nie wyobrażam sobie chłodzenia bez nich

    Urofizjoterapia to złoto także polecam każdej ♥️

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia mogę na priv bym chciała podpytać o zajęcia yoga dostałam zielone światło
    .

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Michasia mogę na priv bym chciała podpytać o zajęcia yoga dostałam zielone światło
    .


    Jak coś również służę namiarami chodziłam teraz odpuściłam

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Jak coś również służę namiarami chodziłam teraz odpuściłam


    Odezwę się na priv 🙂

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Odezwę się na priv 🙂


    Wysłałam zaproszenie

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Michasia mogę na priv bym chciała podpytać o zajęcia yoga dostałam zielone światło
    .


    Pewnie 🙂

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • C.B.3 Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michasia🌸 wrote:
    Pewnie 🙂


    Mogę dołączyć do rozmowy na priv? .W piątki mam wizytę u dr T podpytam .

  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    C.B.3 wrote:
    Mogę dołączyć do rozmowy na priv? .W piątki mam wizytę u dr T podpytam .

    Wysłałam zaproszenie

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    C.B.3 wrote:
    Mogę dołączyć do rozmowy na priv? .W piątki mam wizytę u dr T podpytam .


    Wysłałam zaproszenie

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Paniwiosna Ekspertka
    Postów: 248 212

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na ile jakieś patenty przy nudności na branie leków? Muszę jakoś ogarnąć acard ,duphaston i medargin doustnie kombinuje na wszystkie sposoby

    👩‍🦰32 l 👨‍🦰32 l
    Ivf
    08.09.2025 ♥️♥️ 1k2o
    27.01.2026 1306 g i 1280g
    9.03.3026 ostatnia wizyta
    11.03.2026 przyjęcie do szpitala

    13.03.2026 Zosia 🐼2310 g Celina 🐼2402 g 36+0
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 550 461

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paniwiosna wrote:
    Dziewczyny na ile jakieś patenty przy nudności na branie leków? Muszę jakoś ogarnąć acard ,duphaston i medargin doustnie kombinuje na wszystkie sposoby


    Chodź na priv u mnie pudding z topioki działał super przemycałam sporo leków

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 20 sierpnia 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek25 igły do prolutexu o których pisałaś faktycznie u mnie również się sprawdzają 🥳🥳

    Co do clexany i przelewanie bardziej się uśmiałam 🤣niż to wszystko warte zostaje przy normalnym podawaniu 🙂ale są fajne zdjęcia na pamiątkę 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2025, 14:16

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ