X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 3 lipca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Beta 12dpt 479 mIU/ml :)


    Pieknie gratulacje niech pieknie rośnie dalej 😍🥰

    Martulek lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ninkaminka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 lipca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezova wrote:
    Hej, czy miałyście może przed in vitro histeroskopię na Polnej? Mam wadę macicy do zoperowania. Zastanawiam się nad tym szpitalem i czy przy znieczuleniu miejscowym faktycznie nic nie czuć.. Widziałam na stronie, że wśród pracowników nie ma już wymienionego prof. L.P. :( Co myślicie o pozostałych lekarzach? Jestem zapisana do dr J.W-B. Widziałam, że dr J.B. ma też dobre opinie na forum.

    Dr J. W-B bardzo polecam!

    Bezova lubi tę wiadomość

  • Bezova Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 14 lipca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdybyście szukały prof.P - widziałam, że zaczął pracę w Invimedzie :)

  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 15 lipca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezova wrote:
    Dziewczyny gdybyście szukały prof.P - widziałam, że zaczął pracę w Invimedzie :)


    😯😯😯😯😯

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 275 251

    Wysłany: 15 lipca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    😯😯😯😯😯


    Jestem ciekawa o co poszło czy to dyrekcja czy co teraz jeszcze zrobili cały oddział endojrynologii i Prof Meczekalski kieruję też tym fragmentem co miał Prof P czy teraz już tylko na Polnej utrzymują się osoby co mają układy pozycje czy ma nastąpić całkowita wymiana kadry 🤷‍♀️ tak jak było z Prof Szymanowskim lata kierował porodówka jeden z najlepszych lekarzy w Poznaniu później już nic nie miał do powiedzenia na Polnej i odszedł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 08:02

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 15 lipca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Jestem ciekawa o co poszło czy to dyrekcja czy co teraz jeszcze zrobili cały oddział endojrynologii i Prof Meczekalski kieruję też tym fragmentem co miał Prof P czy teraz już tylko na Polnej utrzymują się osoby co mają układy pozycje czy ma nastąpić całkowita wymiana kadry 🤷‍♀️ tak jak było z Prof Szymanowskim lata kierował porodówka jeden z najlepszych lekarzy w Poznaniu później już nic nie miał do powiedzenia na Polnej i odszedł.


    Mi się wydaje że dobrze myślisz układy i jeszcze raz układy bo co innego skoro Prof.P i Prof Szymanowskim skoro kierowali i byli najlepsi to coś musi być na rzeczy bo dobrych lekarzy się nie ......... ta cała zmiana się zaczęła jak ja tam zaczynałam ivf jeszcze Prof. Banaszewska robiła mi monit do punkcji to jakoś kwiecień maj 2022

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 15 lipca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek jak ty się kochana czujesz 😊

    Martulek lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 275 251

    Wysłany: 15 lipca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Mi się wydaje że dobrze myślisz układy i jeszcze raz układy bo co innego skoro Prof.P i Prof Szymanowskim skoro kierowali i byli najlepsi to coś musi być na rzeczy bo dobrych lekarzy się nie ......... ta cała zmiana się zaczęła jak ja tam zaczynałam ivf jeszcze Prof. Banaszewska robiła mi monit do punkcji to jakoś kwiecień maj 2022

    Z całej ekipy Onier został syn i córka prof co albo są kierownikami oddziałów jak Prof Ozegowska albo mają coś do powiedzenia we władzach akademi medycznej, niestety wszędzie są układy ale na Polnej to już przegięcie ilu lekarzy poodchodziło.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 294 153

    Wysłany: 15 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek trzymam ✊✊

    Martulek lubi tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 294 153

    Wysłany: 15 lipca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Z całej ekipy Onier został syn i córka prof co albo są kierownikami oddziałów jak Prof Ozegowska albo mają coś do powiedzenia we władzach akademi medycznej, niestety wszędzie są układy ale na Polnej to już przegięcie ilu lekarzy poodchodziło.


    Kiedyś słyszałam, że Prof Drews poszedł na emeryturę a się okazało, że jednak jest ma oddziale tylko nie ordynator już Prof Markwitz za Niego wszedł a coś mi się zdaje, że albo jest we władzach albo jakieś układy z Prof Tykarskim rektorem akademi ja tym razem też się trochę zbuntowała i jestem u mojego hematologa w Warszawie na poród szczerze nie chciało mi się męczyć tam ma Polnej

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 184 89

    Wysłany: 15 lipca, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Martulek jak ty się kochana czujesz 😊
    Dziś byłam na pierwszym USG w Medicover 6+0 i był mały zarodek i pulsujące serduszko :) szłam tam usłyszeć, że coś jest nie tak bo piątek / sobota miałam ogromne skurcze, myślałam, że umrę. Ale wszystko ok jak na razie 🙈 zobaczymy co dalej. Nie napalam się bo różnie może być 🙏 dzięki, że pytacie 😘

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 15 lipca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziś byłam na pierwszym USG w Medicover 6+0 i był mały zarodek i pulsujące serduszko :) szłam tam usłyszeć, że coś jest nie tak bo piątek / sobota miałam ogromne skurcze, myślałam, że umrę. Ale wszystko ok jak na razie 🙈 zobaczymy co dalej. Nie napalam się bo różnie może być 🙏 dzięki, że pytacie 😘


    Super taka wiadomość chciałam przeczytać 🥰🥰gratulacje kochana 🥳🥳

    A lekarz nie przepisał ci nospy na te skurcze
    Może weź sobie magnez jak nie zażywasz

    Martulek lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 184 89

    Wysłany: 16 lipca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Super taka wiadomość chciałam przeczytać 🥰🥰gratulacje kochana 🥳🥳

    A lekarz nie przepisał ci nospy na te skurcze
    Może weź sobie magnez jak nie zażywasz
    Tak, tak biorę nospe i magnez :) dzięki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 18:56

    ........ lubi tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 184 89

    Wysłany: 30 lipca, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś USG u Pawelczyka - 8w3d 😍❤️

    Dominikaaa, ........ lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 294 153

    Wysłany: 2 sierpnia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziś USG u Pawelczyka - 8w3d 😍❤️


    Super 🙂

    To i ja się pochwalę w 34 tygodniu przyszły na świat moje dwie zdrowe córeczki Zoja i Zosia ❤️❤️ same oddychają radzą sobie bardzo dobrze. U mnie już było duże ryzyko zatorowości i zakrzepicy więc zapadła decyzja o zakończeniu ciąży ja się czuje bardzo dobrze i do ciężkich przypadków polecam Warszawe.

    Martulek, ........ lubią tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 184 89

    Wysłany: 2 sierpnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Super 🙂

    To i ja się pochwalę w 34 tygodniu przyszły na świat moje dwie zdrowe córeczki Zoja i Zosia ❤️❤️ same oddychają radzą sobie bardzo dobrze. U mnie już było duże ryzyko zatorowości i zakrzepicy więc zapadła decyzja o zakończeniu ciąży ja się czuje bardzo dobrze i do ciężkich przypadków polecam Warszawe.
    Gratuluję ❤️❤️❤️

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 3 sierpnia, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Super 🙂

    To i ja się pochwalę w 34 tygodniu przyszły na świat moje dwie zdrowe córeczki Zoja i Zosia ❤️❤️ same oddychają radzą sobie bardzo dobrze. U mnie już było duże ryzyko zatorowości i zakrzepicy więc zapadła decyzja o zakończeniu ciąży ja się czuje bardzo dobrze i do ciężkich przypadków polecam Warszawe.


    Gratulacje zdrowych córeczek super ze same oddychają są silne dziewczynki po mamusi 🥰🥰💪💪💪💪

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2380 3235

    Wysłany: 3 sierpnia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziś USG u Pawelczyka - 8w3d 😍❤️


    Cudowna wiadomość gratulacje kochana rosnijcie zdrowo 😊😊🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    Martulek lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 294 153

    Wysłany: 3 sierpnia, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek tak jeszcze gdzieś mi mignęło, że miałaś zalecane szczepienia? Zdecydowałaś się? Pozdrawiam


    Tak Wam jeszcze powiem, że w szoku jestem jak bliźniaki jedno jajowe są podobne, dosłownie wizualnie jak dwie krople wody, temperamenty mają całkowicie inne jedna jest bardziej spokojna druga potrafi dokazać i nawet mi się jeszcze myli czy mam Zosię czy Zoje

    ........ lubi tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 184 89

    Wysłany: 3 sierpnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Martulek tak jeszcze gdzieś mi mignęło, że miałaś zalecane szczepienia? Zdecydowałaś się? Pozdrawiam


    Tak Wam jeszcze powiem, że w szoku jestem jak bliźniaki jedno jajowe są podobne, dosłownie wizualnie jak dwie krople wody, temperamenty mają całkowicie inne jedna jest bardziej spokojna druga potrafi dokazać i nawet mi się jeszcze myli czy mam Zosię czy Zoje
    Miałam immunopresje na 14 dni w cyklu poprzedzającym transfer. Do szczepień nie podeszłam bo mąż się nie zgodził 🤪
    Ja jestem z bliźniaków dwujajowych tak w ogóle i moja siostra też jest w ciąży 2 tyg krócej niż ja 🙈 zdrówka dla was ❤️

    ........ lubi tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ