X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj robilam tez cytologie, potem okazało się, ze mam przekrwioną szyjkę, jeszcze do tego sutki chyba mnie bolą. No ale nic. Czekam na rozwoj sytuacji.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby mój mąż miał ekstra nasienie to pewnie bym była bardziej optymistycznie nastawiona,a tak to oczywiscie negatywnie. Myślę, by na wiosnę wybrać się z nim do androloga.

    M&M
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotko, do badania wystarczy 3 dni abstynencji, więc piątek, sobota i niedziela, plemniki żyją w śluzie 5 dni więc nic straconego, dziś, jutro serduszkować można i ewentualnie w poniedziałek po badaniu poprawić :)

    Martoszka, androlog to dobry pomysł. A do tego czasu mąż może sam się podkurować,łykać jakiś suplement, ew. l-karnitynę albo kawę wypić godzinę przed serduszkowaniem. A jakie wyniki ma mąż?
    Ja teżrobiłam cytologię , jutro odbieram wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 07:32

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50% szybkich gdzie norma jest na wyniku od 60. I az 22% bez ruchu:( niby gin powiedziala by się tym Na razie nie przejmować, no ale jak.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wynik swojej odbiorę na monitoringu w nowym cyklu.

    M&M
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek mój też bierze profertil ale dopiero 1 opakowanie kończy . My jak do drugiej IUI będziemy w przyszłym tygodniu podchodzić to będziemy mieli wyniki i porównamy czy coś sie zmienia
    Po wizycie ok gin myślał że ma mnie już z głowy a tu d.pa Też miałam nadzieje ale niestety trza iść do przodu . Tym bardziej że przy tylu pęcherzykach i jeszcze nic nie zaskoczyło .
    Powtarzamy schemat z poprzedniego cyklu 2x1 CLO + gonal 5 ampułek . Przyszły piątek -sobota IUI .
    Monik jak będziesz miała siłę to napisz choć słowo bo martwie sie . Wiem jak to boli i jakie to niesprawiedliwe . Dlatego ja tak szybko bety nie chce i nie będe robiła raz już to przeżyłam co ty i boję się powtórki.

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie miałam humoru żeby napisać..

    Pszczelka - super wiadomość!
    Martoszka - 3mam kciuki!
    Asiulek - miło że napisałaś :)
    Anakonda - mój gin też na ostatniej wizycie się zdziwił, że ja nie w ciąży.. :/
    ale teraz widzę, że u Ciebie wszystko jest na dobrej drodze - kciukam mocno!

    Wczoraj zrobiłam sikańca (Pink test) - negatyw :( dziś powinnam dostać @ ale od wczoraj tylko śluz.. teraz się boję, że nie dostanę @ i znów trzeba będzie brać Luteinę na wywołanie. A potem pytanie ile dni mój cykl miał skoro było wywołanie @ i kiedy będzie owu.. :/ eh
    Ale domyślam się czemu mogło nie zaskoczyć ostatnio = było suucho.. to podobno skutek uboczny Clo, więc już się zabezpieczyłam na przyszły cykl - kupiłam olej z wiesiołka ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek, ale przywaliłaś od razu z grubej rury ;) ile przytyłam ;)
    jestem jakieś 8-9kg na plusie. Czasem waga się jeszcze zlituje i pokazuje 59, ale przeważnie już widzę 6 z przodu...
    Głaszcie brzuszek a nuż się zarazicie jak przesyłane nie działają ;)

    pszczelka nie doczytałam czemu, ale życzę wszystkiego ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Martoszka, wAŻNE są wszystkie parametry, nie tylko te o których napisałaś.. może te nie są najlepsze,ale też i nie najgorsze..

    anakonda, to daj znać jak i czy się nasienie poprawiło. Trzymam kciuki :)

    Nikita, clo faktycznie może powodować suchość, ale i upośledzać endo. A na endo coś Tobie gin przepisał ?

    Karolcia, przepraszam,nie chciałam Cię urazić. A nasza pszczelka miała wczoraj urodzinki :)

    ..odebrałam dziś cytologię..będę żyła :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i do tego dodajmy jeszcze pojedyncze leukocyty.

    M&M
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek - gin kazał mi brać Inofolic 2 sasz. dziennie.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e no nie uraziłaś, nie miałaś czym :) po prostu muszę się przyzwyczaić do tego że będę cooooraz większa ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam z ciekawości po jakim czasie "schodzi" z Was pregnyl?
    Dzisiaj robiłam ten o czułości 25, a jestem 9dni po pregnylu i mam cień cienia i ciekawa jestem jak to u Was wygląda? Sprawdzała któraś?

    M&M
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, u kazdej inaczej. Ile jednostek dostałaś, przypomnij proszę. Najbezpieczniej testować min.14 dni po zastrzyku. W 9 dni, na dwoje babka wróżyła.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5000j. Ja testowałam z czystej ciekawości :)
    U mnie to akurat okres będzie 14 dni po :)

    M&M
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek, co Ty - urlop masz?? O takiej "niespotykanej" porze piszesz :) Jak miło :)

    Martoszka, ja niestety nigdy nie robiłam testów porównawczych :( chyba za bardzo bałabym się zobaczyć złudne 2 kreseczki :(
    Liczę, że Twój test wyjdzie jak nie taki sam to mocniejszy za kilka dni :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na to nie liczę, bo mam ból brzucha i sutki mnie bolą strasznie stasznie od wczoraj, ale jak okres nie przyjdzie to machnę sobie jeszcze w sobotę tak dla potwierdzenia :)

    M&M
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka - ja 7 dni po 2 amp. Pregnylu miałam test negatywny. Teraz żałuję, że nie zrobiłam testu np. 2 dni po. Miałabym pewność czy pielęgniarka dała mi db zastrzyk.. ;)

    kotkapc lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jak @ nie przyjdzie to zrobię w sobotę jeszcze jeden. Dziękuję, że opisałaś, bo to mój pierwszy raz z pregnylem, więc chciałam wiedzieć jak każdej z Was to wygląda :)

    M&M
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka ja 9 dni po pregnylu miałam jeszcze cień cienia,ale nie wiem czy to było jeszcze po pregnylu czy już dzidzia. 11 dnia beta była 85, ale lekarz kazał się jeszcze nie cieszyć bo to mogły być pozostałości po pregnylu

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ