X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik - jak mi przykro, nastepnym razem na pewno się uda, już było tak blisko.. :(
    Mala mi - ja dziś też kupiłam test, raczej żeby mieć pewność że mam czekać na @..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 17:46

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik kochana ściskam Cię. Skontaktuj się z lekarzem bo faktycznie na dwoje babka wróżyła. A zbada Cię lekarz to będziesz wiedziała.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zabiegu. Cały dzień przespałam i ciągle mi się w głowie kręci.
    ale ból podbrzusza delikatny. Oto mój opis:
    "Jama macicy kształtu i wielkości prawidłowej. Endometrium różowe, gładkie, cienkie. Ujście maciczne jajowodów uwidoczniono-prawidłowe. Kanał szyjki macicy makroskopowo niezmieniony".
    czyli ogólnie żadnego polipa nie znaleźli. I trochę zwątpiłam :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszystko ok, żadnych nieprawidłowości nie ma :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik kochana tak mi przykro, mocno przytulam!! consoling2.gif
    Ech... bezsensu no :(

    czekolada to w sumie można sie cieszyć, że wszystko OK. a Ty miałaś podejrzenie polipa? bo już wyleciało mi z głowy hanghead.gif

    Mi przeziębienie nie odpuszcza, nawet nie pojechałam po wypis ze szpitala. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak podejrzenie polipa. Dlatego niby w ciążę nie mogłam zajść. Ciekawe co teraz wymyślą.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słonka :)
    Jak u Was nastroje??
    Monik - aż boję się zapytać :(
    Czekoladko, też jestem ciekawa co Ci teraz wymyślą...oby już nic nie wymyślili i pozwolili Wam działać skutecznie :)
    Pszczelka, a Wy kiedy idziecie na kolejną wizytę do IVF??
    India, kuruj się i stawaj do działania w nasze szeregi :)

    U mnie tempka w dół więc już dzisiaj odstawiłam Duphaston i będę dzwonić do gin żeby ustalić plan działania - tym razem z IUI...a tak bardzo wierzyłam, że nam się uda :( Ech
    Trudno...życie toczy się dalej. Na szczęście mamy Adasia więc jesteśmy jak wygrani na loterii.
    Najbardziej chyba już tylko boli smutek na twarzy męża, który (teraz to widzę bardzo wyraźnie) bardzo chciał żeby się tym razem udało. Pół nocy nie spał bo czekał aż zmierzę temperaturę ... miał nadzieję, że pójdzie do góry :(
    Chyba pozwolę sobie i jemu na tę jedną IUI i chyba odpuścimy bo psycha siada i odbija się to na Adasiu chyba bardziej niż nam się wydaje :(
    Nie chcę żeby miał sfrustrowanych rodziców ;)
    Na szczęście ja już smutki wypłakałam, żałobę przeżyłam w niedzielę i już mam siły na ostatnie - decydujące wsparcie.
    @ przychodź !!! :D

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na usg watroby- wszystko z nia ok- ufffff:)

    czekolada lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    47b20s0.gif Super wieści Pszczelko :)

    Poza tym Kochana Solenizantko aem32.gif
    Niech Ci się spełni, to o czym marzysz i kropka 2vsj1nm.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 12:13

    Pszczelka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka jeszcze raz ! Sto lat sto lat :-)


    Asiulek Gdzie jesteś ?? Przywołuję Cię do porządku! :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj 19dc i lecę zaraz do gina zobaczyć czy pękły po zastrzyku jajca :)

    M&M
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kciukami Martoszka :) i czekamy na dobre wieści :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak:
    endo 8 mm, jeden pęcherzyk pękł i śladu po nim nie ma, drugi zaraz pęknie, a trzeci się wchłonie.
    Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, no ale poczekamy i zobaczymy:)

    M&M
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszyć się Martoszka, cieszyć :)
    Jak kombinowaliście dobrze to może się udać przy pierwszym pęcherzyku, a jak po macoszemu było to teraz poprawcie, co by na ten nowopęknięty żołnierzyki zdążyły :)
    A my tutaj kciukamy i czekamy na zielony finał .... za 14 dni :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję, ale nie badzo to widzę.
    Nie no my się przykładaliśmy w tamtym tygodniu i dzisiaj jeszcze i jutro:)

    M&M
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bardzo dobrze, że się przykładaliście i się przykładacie, i przykładać będziecie ... :)
    Dlatego liczymy na pozytywne efekty :)
    Pozytywne myślenie to połowa sukcesu :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka wrote:
    Karolcia chyba pisała ze robiła bete ( ale nie wiem w którym dniu cyklu) i wyszło jej 85 i lekarz kazal powtórzyc czy przyrasta bo może to byc po pregnylu- jak cos pokręciła to myśle ze Karolcia sprostuje.
    A najlepiej to odpowie lekarz czy to mogła byc fasolinka czy pozostałości z Pregnylu.
    Jakby nie było rozumiem Twój smutek bo najgorzej to dac nadzieję i pożniej ja odebrać;(
    Ja tak mialam we wrzesniu. Dwa testy wyszły pozytywne a po 2 dniach dostalam okresu i nie wiem czy to klamliwe allegrowe testy ( dwa różne) czy coś tam sie działo.

    dokładnie tak- ależ masz pamięć!- 11 dni po pregnylu robiłam betę, ale lekarz kazał powtórzyć bo mówił, że to mogą być pozostałości po zastrzyku.

    Monik bardzo mi przykro :( najgorsze, że rozbudzili nadzieję..
    Pszczelka bardzo się cieszę, że z wątrobą wszystko ok!

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Napisałam dłuuugiego posta i wszystko szlag trafił, niechcący skasowałam:(
    O jacie........

    Kobietki moje Kochane, podczytuję na bieżąco, w pracy , w telefonie, w domu do poduszki ale jak już mam się zebrać żeby napisać to albo padnę i usnę albo jak dziś, kurna mać skasuję buuuu

    Pszczelka, SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
    Dobre wieści,wątroba w porządku więc wszystko pomalutku zbliża Cie do upragnionego celu:)

    Monik, nawet nie wiem co napisać...tak bardzo mi przykro... :( :( :( tulę Cię mocno :{}


    Czekolada,India, już obie jesteście po zabiegach, więc teraz (albo zaraz) do dzieła!!!
    India,jak zdrówko?
    Czekoladko, ciekawe jakie tory działania teraz lekarz wyznaczy...skoro wszystko dobrze :)

    Anakonda,dzisiaj miałaś wizytę u gina? Tak?
    A jeśli chodzi o badanie nasienia , to wyślę M w następnym miesiącu a w tym cyklu jeszcze niech połyka Profertil .

    Mała Mi, dopóki @ nie ma ja ciągle wierzę, ściskam i zdrowaśkuję !
    A swoją drogą to piękna historia przydarzyła się Twojej koleżance :)Oby takich cudów jak najwięcej wśród nas :)

    Kotka,kiedy idziesz na rozmowę do księdza? Ciekawi mnie co powie:) No i wogóle co z wynikami nasienia Twojego męża? Powtarzał? Awogóle tona jakim etapie cyklu teraz jesteś ?

    Nikita, Suzii, Mrulinka ,co u Was?

    Martoszka,cieszyć się cieszyć:) Ściskam kciuki :)

    Tulipanna, oby laparo wszystko załatwiła i inseminacja nie była potrzebna. Trzymam kciuki :)

    Karolcia, ile przytyłaś? głaskam po brzuszku i ściskam Was mocno :)

    Ja w tym miesiącu jeszcze na luzie, co będzie to będzie. Może raz jeszcze nawiedzi mnie szczęśliwie wspaniała naturalna bezlekowa i bezproblemowa owulacja :) bo ten moment lubię najbardziej...jak mierzę codzień temp. i nagle strzał.........hop siup do góry :) i już dwa cykle tak :) liczę jeszcze na trzeci :) ....a jak nie, to już w przyszłym zdaję się na mojego doktorka, tylko wcześniej mężuś zbada żołnierzyki.

    Nom, to uciekam spać :) kolorowych snów dla wszystkich :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 21:46

    Martoszka, czekolada lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo! Wreszcie koleżanka napisała ;-)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 11 lutego 2015, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku ja też po tych stymulacjach mam książkowe owulacje, wydaje mi się że nigdy tak nie było, ale być może po prostu nauczyłam się obserwacji swojego ciała. Do dzisiejszego dnia liczyłam ze w tym cyklu też tak będzie ale niestety mój M powtarza badanie w poniedziałek, a mi owu wypada w niedzielę. Ze względu na przygotowanie do badań o jakimkolwiek przytulaniu w trakcie dni plodnych mogę zapomnieć. Przesunąć też nie mogę bo my na te badania to musimy cały dzień poświęcić i ciężko nam wygospodarowac wolne od pracy. Ale jakoś tak nie przejmuje się za bardzo. Nauczyłam się czekać. Stoję w miejscu już od jakiegoś czasu, przywzyczailam się.

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ