X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju tyle napisałyście.. Postaram się to ogarnąć szybciutko..

    Czekoladki - tak mi przykro, oby się torbielka szybko wchłonęła..

    Fryzjerka - witam Cię, liczymy na wiadomość o 2 kreseczkach.. ;)

    Karolcia - wszystko będzie dobrze, jesteś pod kontrolą lekarza

    Pszczelka - super wiadomość! Tak szybki termin w naszym NFZ jest niemożliwy, to dobrze mieć takie znajomości :)

    Chihuahua - obyś zaszła w ciążę i oczarowała pech, który u nas ostatnio się zadomowił..

    Oj India trzymaj się, od pon. rzucisz się w wir pracy i może szybciej Ci zleci czas do owulki.. Oby była owocna ;)

    MalaMi - udanej imprezy i owocnych starań o fasolka ;)

    Asiulek - życzę powodzenia w nast. cyklu

    Martoszka - straszne jest to że wkoło pełno ciężarnych, a my dalej nic. Wśród moich koleżanek to chyba jakaś epidemia fasolek, co chwilę się dowiaduje że którąś w ciąży :( Z jednej strony chcę Ci powiedzieć walcz i nie poddawaj się, ale są mi osobiście znane przypadki kiedy po skapitulowaniu nagle stał się cud.. Trzeba myśleć pozytywnie (wiem wiem łatwo powiedzieć)

    Monik - wiem co czujesz, ja sobie "zaplanowałam" urodzić dziecko w tym roku, a od zawsze wszystkim mówiłam, jak pytali kiedy dziecko, że przed 30-tka się wyrobie, ale teraz w to wątpię :(

    Anakonda - trzymam kciuki, by pęcherzyki okazały się owocne ;)

    A u mnie średnio, bo wszystko było dobrze i wczoraj się pokłóciłam z mężem, do tego jest przeziębiony i nie wiem co z tego będzie.. W środę mam monitoring, ale nie wiem czy nie zrezygnować...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 12:47

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie walczę. Robię dwa cykle z clo i pregnylem i koniec. Męża wyślę tylko na powtórne badania nasienia, bo miał problemy męskie wcześniej i tyle.

    M&M
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za wsparcie tez czekam na te 2 || :)


    martoszka nie poddawaj się po 2 cyklach , wszystko przed nami :) .

    mała mi super ja również 3mam kciuki :)(y)

    anakonda czekamy na kolejne wiadomości :)

    reszta kobitek trzymam kciuki aby wszysko było dobrze bo wkoncu będą te 2 kreseczki :)

    pozdrawiam ciepluchno


    ps ja nadal chora jutro chyba pojde do GP do lekarza


    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjerka wrote:
    dzięki dziewczyny za wsparcie tez czekam na te 2 || :)


    martoszka nie poddawaj się po 2 cyklach , wszystko przed nami :) .

    mała mi super ja również 3mam kciuki :)(y)

    anakonda czekamy na kolejne wiadomości :)

    reszta kobitek trzymam kciuki aby wszysko było dobrze bo wkoncu będą te 2 kreseczki :)

    pozdrawiam ciepluchno


    ps ja nadal chora jutro chyba pojde do GP do lekarza
    Teraz idzie mój 7 cykl i od czerwca siedzę u gina co 2 tygodnie. Z resztą, podjęłam decyzję o rozwodzie, więc nawet nie miałabym się z kim starać :)

    M&M
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka przepraszam widocznie gdzieś mi umknęło ze starasz się już od tylu miesięcy. o co do Twojej decyzji to przykro mi nie wiedziałam :(

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podjęłam ją dzisiaj, więc nikt o tym nie wiedział

    M&M
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, zyczę Ci aby wszytsko sie ułozyło w Twoim życiu i jeszcze przyjdzie czas na wystaraną dzidzię :) posyłam Ci dobrą energię :)
    Czekoladko wszystko będzie dobrze, takich babek jak my nie pkona jakaś tam torbiel :) sama wygrałam już z niejedną, więc jestem niczym chuck norris w tej dziedzinie ;)
    u mnie 6 dzien luteiny, nie czuje się niestety w żaden sposób na ciążę; ale staram się myśleć pozytywnie już o kolejnym cyklu, mam nadzieję że faktycznie dostanę 10000 pregnyl i będzie supcio :D

    czekolada lubi tę wiadomość

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wierze że wszystko sie ułoży :-)

    Chihuahua dokładnie najlepiej nie myśleć i miło sie rozczarować choć szczerze mówiąc ja tak nie potrafię ;-) ale chętnie bym się tego nauczyła :-)

    A tak sobie myślę o tym co wcześniej napisałam czekoladce naszej i olśniło mnie ze ten mój cykl jest taki jak kiedyś na hsg miałam czyli bez stymulacji i co gorsze bez luteiny.
    I teraz mam problem bo chciałam brać luteine profilaktycznie żeby zapobiec ewentualnej torbieli ale uświadomiłam sobie że jej nie mam :-/
    Lekarz mój nie przyjmuje wiec mi recepty nie da może uproszę jutro w aptece a jak nie to poszukam w necie może ktoś będzie miał odsprzedać.
    Obawiam się że jak nie będę brać luteiny to znowu bede miala 2m-ce stracone na leczenie antykoncepcją a tego bym nie przeżyła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 19:28

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Pisze na szybko z tel.jestem w drodze do domu..Monik, jeszcze dokladnie spr jak dotre ale chyba bym mogla Cie wspomoc lutka bo zdaje mi sie ze mam..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja nie to ze wierze w martoszke ze jej się uda i ułoży ja to WIEM :) :) :) . będzie dobrze i wszystko jej się ulozy

    pozdrowienia martoszka :) :@

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarłam :)

    Monik, mam całe opakowanie 30 tab. dowcipnych , pisz na priv gdzie wysłać [email protected].

    Mała Mi, zdążyłam przed 24 :) urodzinkowy buziak jeszcze raz ode mnie!!!
    Jak znajdziesz chwilę to napisz koniecznie jak tam?

    Martoszka, jesteś mężatką od niedawna...nie wiem co zaszło ale każdy związek ma gorszy i lepszy czas... Moja babcia mawiała, że kiedyś to było inaczej...jak się coś zepsuło w domu to się naprawiało, a teraz jak się coś psuje to się wyrzuca i kupuje nowe... Nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie... wierzę że wszystko się ułoży i jak to jedna ze wspaniałych kobietek tutaj pisze "po burzy przyjdzie "Słońce " :)

    Suzi, właśnie tak mi kogoś brakowało :) Oby ten cykl był udany :) trzymam kciuki :)

    Czekolada, monitoring ważna sprawa, racja, trzeba mieć wszystko pod kontrolą :)

    anakonda, to teraz wszystkie mocno kciukamy :) Twój maż bierze Profertil i wyniki lekko pogorszone? hm... to nie tak ma działać :( Ja kupiłam 3 opakowanie Profertilu i liczę że pomoże... A Ty Kochana,moze kup androwit bo tańszy o niebo ale żeby coś tam sobie M łykał,ale czuję i kciukam za to ze kolejne opakowanie Prof nie będzie potrzebne!!! :D

    Nikita, aj te burze... ale bez nich byłoby nudno :) a kłótnia oczyszcza atmosferę...a jak potem można się miło godzić...i godzić...:)

    fryzjerka, idź idź , tylko na wszelki wypadek powiedz że możesz być w ciąży :) żeby leków za mocnych nie dał

    cziłała, na ciążę można się czuć normalnie :) ja nie miałam żadnych specjalnych objawów na początku ciąży...więc :) ściskam mocno kciuki

    India,kończysz powoli z @ wiec zaraz do dzieła ! :)

    Pszczelko?

    ...jak dobrze być w domku...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 22:41

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik ja mam w domu duphaston jak byś chciała.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa lata po ślubie jestem. nie wiesz jak to u mnie wyglada, wiec nie mow, ze ja sie pozbywam problemu z dnia na dzien.

    M&M
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,hej ;-)

    Martoszka myślę że nie to miała Asiulek na myśli.... ja to przynajmniej inaczej odebrałam i sądze że 2 lata to to nie zbyt wiele i nie za mało na problemy. Zawsze one były i będą. A my tu tylko chcemy aby wszystko sie dobrze Tobie ułożyło a do tego czasem trzeba wiecej czasu aby wszystko z biegiem czasu ,,same'' sie problemy rozwiązały.
    no i jak to Asiulek pieknie napisała potem można sie godzić...i godzić <3

    Asiulku, czekoladko bardzo Wam dziekuje <3

    Polecę do apteki i jak tam nie dostane to na pewno odezwę sie :-)

    Jak ja się cieszę że WAS mam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 08:39

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 23 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, ja dziś wolne ale jestem poza domem i zabralam ze soba do torebki lutke ,wiec dawaj tylko cynk to zalece na poczt.. :) .

    Jestem zla, wsciekla i bardzo zawiedziona... nie moge oddac krwi przez te hormony ktore biore... :( :( :( :( a specjalnie urlop wzielam.. :(

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 23 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinko, aj teraz zobaczylam ze i Ty sie dawno nie odzywalas..?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszko oczywiście ze Asiulek nie wie jak jest i jestem pewna ze nie miała zamiaru powiedzieć nic co miałoby CIe urazić. No ale w sumie hmm chyba większosc z nas mogła pomyslec ze to jakis Twój gorszy humor czy wkurzyłaś się na męża
    Bo osobiście nie wyobrażam sobie że jak dzis decyduje sie na rozwód ( tzn ze od dluższego czasu dzieje sie coś złego nie jestem w stanie dogadac sie z mężem)
    A Skoro jest mi z nim źle, nie moge sie dogadac w jakiś sposób mnie krzywdzi to od 7 mies nie starałabym się z nim o dziecko.Dziecko na zgodę?O to tyle.
    Mam nadzieje że z mężem czy z innym partnerem doczekasz się dziecka.

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za pamięć . czytam wasze wpisy na bieżąco . Życzę owocnego cyklu. Ja jak pisałam ten cykl mam naturalny i zaczęłam mierzyć temp. Jak narazie mój cykl wyglada ok, oczywiście nie chce sie nakręcacza bo ja to potrafię sobie mega wkręcić a potem wyje z 3 dni!!!
    Mrulinka obserwuje twój cykl i wyglada obiecująco :)
    Czekoladka będzie dobrze , musi być - ja na 9 marca mam zabieg na torbiele , po cichu liczę ze ze nie będę musiała ;)
    Martoszka tylko spokój nas uratuje!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 10:22

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no musialam Wam napisać.Az mi łzy poleciały. Dzis mialam ta wizyte kwalifikacyjną więc zadzwoniłam by ja odwołac.
    Pani mi mówi ze odwołuje ze juz miejsc nie ma. No i tu szok. A ona mi mówi ze w kwietniu bedą znowu zapisy. I ze jak ja juz bylam zapisana to mam miejsce zaklepane. Ze umawia mniena 15 kwietnia a jak bede wiedziala ze nie wyrobie to zebym zadzwonila to przesuną.
    Wielkie UFFFFFFFF mogę spodkojnie wyleczyc watrobe i nikt nie zabierze mi miejsca.
    Haha jeszcze maz wczoraj sprawdzil moją polise- mam z nia ub zdrowotne takie minimalne. Ale za usunięcie woreczka dostane na pocieszenie ok 3 tys.

    kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słoneczka :)
    Obiecuję, że nadrobię wszystko dzisiaj wieczorem i przy okazji zdam relację po wieczornym usg.
    Ale teraz tak na świeżo ... Pszczelko bardzo, bardzo się cieszę :)
    Opatrzność czuwa nad Tobą :) Te nasze kciukasy i zdrowaśkowanie pomaga - niech tylko ktoś powie, że jest inaczej to ma w zęby :)
    Bardzo się cieszę :) tym bardziej, że kasa za woreczek przyda się jak nic...
    Widać teraz, że naprawdę masz tam drogocenne kamienie i ktoś już je nawet wycenił na niezłą sumkę :)

    Buziaki dla wszystkich :) i uśmiechać mi się tutaj ładnie...taka bajeczna pogoda za oknem...wiosna idzie ach... cudnie... i takie piękne wiadomości przy poniedziałku :) proszę o więcej :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ