X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi żadnego postanowienia wielkopostnego nie ma, praca mnie ograniczyła :( dzisiaj 7 dzień pracuje ale na szczęście jutro wolne bo padam już na ryłko.
    Widzę że pracowicie u Ciebie, ale bynajmniej zrelaksujesz się na imprezce :)
    Pszczelka super, super, super, juuupi, to już tak blisko :) jakby się dalo to byśmy wszystkie za Ciebie zrobiły te wypłaty - tylko nie gwarantuje że pieniążki nie poszłyby na nsze konta hihi :)
    Czekolada jak już sie porozumiesz z tesciową w sprawie uroków to zapytaj czy nie ma jakiegoś przepisu z żabiej nogi, rozmarynu czy czegoś tam na przyciągnięcie dobrej energii :) biorę wszystko hihi
    Karolcia nie martw się Twoja córcia będzię piękna i zdrowa :) brzusio podgoni i urodzisz najbardziej proporcjonalne dzieciatko na świecie, będzię tak idealna że zrobi światową karierę i wygryzie anję rubik :D a co, w końcu super geny ma :)
    Fryzjerka witam serdecznie :) i trzymam kciuki za dwie krechy :)
    co do mnie sinusodia raz mam wrażenie że nie pękło i przerasta,a raz lapie się na tym że doszukuje sie u siebie jakichs sygnałow...typowe :)
    Pocieszam się tym, że oba wyjścia są dobre jak zajdę to wgl magia, jak nie to zaraz zacznę nowy cykl i nowa szansa. Dziś 4 dzień z luteiną. :)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem po Pregnyl-owych przejściach i mocno trzymam za Was kciuki!!!
    Gdybyście były zainteresowane mam do odsprzedania 2 opakowania Pregnyl 5000j.m. (przechowywany w lodówce) ważne do 11-2015r. i dwa opakowania ważne do 05-2016r.
    Jeśli, ktoś chętny zapraszam na Priv.
    Pozdrawiam!

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam piątkowo :)

    Anakonda jak tam po IUI? Już mocno zacisnęłam kciuki :D

    Mała Mi Ty jutro na USG wyruszasz? Mam nadzieję, że ładnie w brzuszku wszystko wygląda i będziesz kolejną do zafasolkowania :) Oczywiście kciukasy za piękny, okrąglutki pęcherzyk. No i koniecznie się odezwij.
    A z medytacjami to spokojnie, <3 na pewno nie przeoczę... a korzyść z jogi może być spora, bo oprócz wyciszenia gibkości nabiorę - mąż się ucieszy :D

    Fryzjerka przed Tobą kilka dłuuugich dni, ale nie ma wyjścia i trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

    Monik daj znać co u Ciebie?

    czekoladko mam nadzieję, ze torbiel się wchłania, bo jak nie to.... Grrrr28.gif

    Pszczelko no to super się ułozyło z tak szybkim terminem :)

    Karola na pewno będzie wszystko dobrze... najważniejsze, ze masz dobrą opiękę lekarska i wszystko jest pod kontrolą ;) niech córcia rośnie zdrowa <3

    Asiulek ??? jesien.gif

    U mnie dopiero co zaczął się nowy cykl, ale jakże ważny, bo pierwszy po laparo, więc jeszcze trochę czekania przede mną. Mam nadzieję, że chociaż owulacja się pojawi.
    Wczoraj odebrałam wynik TSH, niestety znowu podskoczył... chyba pójdę do endokrynologa, bo ostatnio szybko wynik idzie w górę i nie wiem jaka jest teho przyczyna? Mam już 2,16, wiem może i nie jakoś super dużo, ale w październiku było 1,6 więc różnica spora.Pozostałe tarczycowe na szczęście w normie

    W stresie wyczekuję na wynik przeciwciał p/plemnikom, ale będzie dopiero w przyszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki.

    Ogólnie ostatnio nie mam weny na forum... w sumie to chyba nawet celowo się odcinam. Oczywiście nadal będę zaglądać, bo jak tu zrezygnować zupełnie, ale ostatnio czuję jakieś wypalenie ;)
    Niestety dziś ostatni dzień mojego L4, a od poniedziałku przykre zderzenie z rzeczywistością czyli powrót do pracy... ależ mi się nie chce. W domku tak było fajnie :)

    Czy w najbliższym czasie szykuje się jakieś testowanie??


    Buziaki dla wszystkich http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam 30 słusznych rozmiarów krokietów. Padam :( Teraz łapię szmatę i zmykam ogarniac dalej. Spokojnego wieczoru :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 19:49

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witacie dziewczyny dzięki za wsparcie chyba tego mi brakowało - od dziewczyn co to samo przechodzily/-dza :).

    Tak czeka mnie kilka długich dni choć na razie o tym niemysle nawet sobie mysle ze nic z tego niebedzie :( przez ta chorobę ona mnie dobija dycham i mam temperaturę nie wysoka bo 38 i naszczescie tylko rano i wieczorem. Wicie osłabiony organizm i może nieutrzymac :/ . ale i jakas jest nadzieja .


    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala mi krokieciki pewnie pyszne :), tylko się nie przemęczaj :) miłego sprzątania i imprezy :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka trzymaj się dzielnie. Oby ta gorączka już Ci minęła i żebyś spokojnie wytrwała do testowania :) Będzie dobrze :)
    Ja już ogarnęłam wszystko, co się dało i zaraz zmykam spać. Rano usg...stresuję się nieco :/

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi życzę powodzenia będzie dobrze :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!!!

    Czytam Was po krótkiej przerwie i aż ciepło robi mi się w sercu jakie jesteście wszystkie wspaniałe, troskliwe, po prostu kochane!!!!!!!!!

    Mała Mi, dobrze ze pilnujesz porządku :) chwała Ci za to :)
    Wiesz że 22.02 urodził się Chopin? A przynajmniej tak miał zapisane w metryce chrztu :)
    Chrześnica mojego męża również w niedzielę świętuje i jutro wybieramy się na 11 urodziny 11 latki :) impreza 3 dniowa hehe, wracamy w poniedziałek wieczorem.
    Więc Kochana już dzisiaj przyjmij ode mnie życzenia płynące prosto z serducha:
    po 1 primo: siostrzyczki lub braciszka lub siostrzyczki i braciszka lub siostrzyczki i siostrzyczki lub braciszka i braciszka dla Adasia !!! :)
    po 2 primo: takiego uśmiechu i optymizmu jaki roztaczasz wokół na całe życie
    po 3 primo: miłości,miłości i jeszcze raz miłości
    po 4 primo: ...i wszystkiego czego pragniesz!!!!!!!

    wielki urodzinowy buziak :*

    no i ... 23 już musi się udać!!!!!!!!! :) ja mocno trzymam kciuki i zdrowaśkuję!!!
    a, i dla Adasia urodzinowy buziaczek od nieznajomej "ciotki" :*

    India, ja mam książkę do jogi , kiedyś ćwiczyłam, ale ostatecznie stwierdziłam że to za spokojne trochę dla osoby z podejrzeniem wrodzonego ale nie zdiagnozowanego wciąż adhd i przerzuciłam się na siłownie, którą zresztą już też dawno odpuściłam z lenistwa... ale to już inna bajka.
    Joga jest super, nie tylko ćwiczy ciało ale duszę i umysł :)
    Polecam książkę Kareen Zebroff . Mogę Ci pożyczyć :)
    Jeśli chodzi o wyniki tsh, to do 4 jeszcze daleko ale faktycznie sporo podskoczyły, warto skonsultować z endo.
    Szybko wracasz do pracy, ja po laparo dostałam 1,5 m-ca zwolnienia :) choć zdatna do roboty byłam już po tygodniu . No ale wiem, ze powroty są trudne... przeżywałam to niedawno w listopadzie jak wracałam po prawie dwóch latach nieobecności . Da się przeżyć :)
    Trzymam kciuki za wyniki męża .

    Czekolada, pizza....mniam! :) szczupłemu wsio wolno :) ale poczekaj, niedługo spuchniesz :) i będziesz wyglądać jak piłka :D :D :D
    Torbielki przeważnie wchłaniają się po miesiączce. Ale jak za tydzień masz wizytę to będziesz jeszcze przed @?

    Pszczelka, wszystko układa się pomyślnie :) a wypłaty...hm.... urlop na żądanie? ;) w końcu masz 4 dni ustawowo :D

    Kotka, jak badania męża? Kiedy powtarza? Kurcze...właśnie myślę o tych kebabach.... aj bym oszamała...a dziś piątek ;)

    Karolcia, grunt do dobry lekarz. A lekarz który widzi takie rzeczy to nie byle jaki lekarz! Najważniejsze że jesteście obie w dobrych rękach :) Na pewno wszystko będzie dobrze :) Tylko się niepotrzebnie nie stresuj :)

    fryzjerka, bidulko... aspirynka, , nóżki wymoczyć, termofor i pod kołderkę się kurować!

    betti, kiedy wybierasz się do lekarza?

    anakonda, takie piękne warunki - 5 pęcherzyków :) dawaj nam tu szybko znać jak po IUI?

    cziłała, 6 dni po pregnylu jesteś tak? czekamy na super wieści :) trzymam kciuki!

    Agib, jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję że lepiej. Umówiłaś męża do androloga?

    Martoszka co u Ciebie? Wyjechałaś dokądś w piątek 13 lutego i nie dajesz znaku życia???? :(

    Monik, odezwij się!

    Nikita, coś nam przycichłaś...co u Ciebie?

    U mnie nic nowego, więc rzadko się odzywam bo nie ma o czym pisać... ale czytam wszystko na bieżąco :) ...w tym miesiącu nie zapowiada się na naturalną owulację bo temp. spada zamiast rosnąć a już 18dc więc koniec chyba tego dobrego , trzeba udać się do fachowca od pęcherzyków, pęknięć i innych cudów :) pewnie w przyszłym cyklu tak zrobię, ale wcześniej wyślę M do Novum na testy czy Profertil zdał egzamin :)
    Jak już wcześniej pisałam, wybieram się jutro w długa trasę i wracam/wracamy w poniedz. na wieczór, więc odezwę się w pon lun wtorek . Choć jak znam siebie to jak znajdę jakieś połączenie z netem to nie omieszkam skrobnąć parę słów :). No , w zasadzie mam jeszcze telefon , więc mam Was na bieżąco :)

    buziki moje kochane słoneczka :* :* :* kolorowych snów :* :* :*








    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 22:47

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 21 lutego 2015, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pisałam, bo nie mam o czym. Zaczęlam nowy cykl i zastanawiam się co dalej. Ogólnie chyba się poddajemy, bo za duzo czasu juz zmarnowałam w kolejkach do gina.

    M&M
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podawaj się Martoszka. W końcu musi sie udać , ja mam ostatńi cykl bo mój M wyjeżdża na 3 mce,. Ten m-c na luzie .

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś udało mi sie w 2 cs. AlE z innym chłopakiem, teraz po 8 latach idzie nam 7 cykl. Do tego od sierpnia co dwa tygodnie monit u gina. i jak widzę te same babki tam w ciazy lub co dopiero zaszly, a ja jestem tam od tak dawna i tylko w brzuchu mam tłuszcz. te starania niszczą mnie psychicznie. Zrobię jeszcze ten i kolejny cykl z clo i pregnylem by organizm nie zwariował i potem dam sobie spokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 08:32

    M&M
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi zaciskam kciuki divers2337.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 08:45

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    India ,Asiulek <3

    Witam również nowe koleżanki

    India mam dobre przeczucie że teraz po laparo uda się szybciudko zafasolkować :-)
    I nie stresuj sie wynikami na pewno beda dobre

    Asiulku nie trac wiecej już cykli i biegnij do gina :-)

    Czekoladko ty to sie masz z tymi torbielkami pogadaj może z ginem żeby zrobił coś i zapobiegł temu a nie tylko leczył

    Pszczelko jak dobrze że na wszystko jest jakaś rada i tak wszystko sie powoli układa.
    Ja też wysłałam zgłoszenie do invicty do in vitro i mieli sie odezwać w ciągu 36godz ale mineły już 3 dni i cisza.

    Karolcia ja wierze że córcia nadrobi ,,spóżniony tydzień'' i wszystko zakończy sie dobrze :-)

    Anakondo ja równie czekam na wieści z IUI

    Kochane ja Was systematycznie podczytuje ale jakoś nie mam siły nic napisać.
    Po Tym wszystkim co ostatnio się zadziało wbrew pozorom miałam dużo siły na dalsze działania ,próby itd. Aż do czasu gdy pania Ania w recepcji mojego gina oznajmiła mi że w tym miesiącu lekarz zrobił sobie przerwę i monitoringów nie robi tylko pełne wizyty ciężarnych są :-( No i po tym wszystkim opadłam z sił.... cały cykl stracony,kolejny miesiąc czekania. Pierwsza IUI miałam w listopadzie potem grudzień stracony,styczeń IUI i teraz znowu luty stracony i tak wszystko opóznia sie w czasie którego ja nie mam:-(

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, miałaś napisać chociaż zdanie! Rozumiem, ze masz zawrót w domu ale my się martwimy :-(

    Anakonda ehhh następna cisza...Jak tu z Wami wytrzymać! ;-)

    India, a kiedy będziesz miała wyniki ?? Oj coś wiem o tych powrotach, ja miałam ten problem po 3 miesiącach powrotu najgorsze parę dni.

    Fryzjerka zdrowia życzę! Kuruj się domowymi sposobami.

    Asiulek, Ty to jak zwykle mnie rozkładasz na łopatki :-D w pozytywnym sensie. No właśnie będę przed miesiączką albo już mogę ja mieć, ale lekarz kazał przyjść. Bo chce zacząć stymulację i dlatego.

    Martoszka, zmień może lekarza a jak jestem wykończona tym to faktycznie zrob przerwę bo to niestety w niczym nie pomoże :-(

    Suzii oby to był ten cykl! :-)

    Monik, cieszę się że się odezwałaś :-) Myślę że każda z Nas martwi się Tobą :-) tak to jest nie nie urok to s...za przeproszeniem. A nie ma możliwości abyś poszła do innego gina ??

    Chihuahua trzymam kciuki za testowanie.

    Jeśli chodzi o te moje torbiele to nie wiem czy da się to leczyć ? nie pytałam lekarza, ale ostatnio czytałam że w takich sytuacjach po owulacji powinnam brać duphaston aby nie powstawały nowe. Kiedyś to mi to nie przeszkadzało ale teraz jak się staramy szkoda jest mi marnować kolejne cykl.
    Dziś ból jest mniejszy ale coś tam odczuwam jeszcze tydzień aby zakończył się dobrze przyszły tydzień.

    Miłego weekendu Wam życzę :-) :-) :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko ja zawsze biore luteine dowcipnie i nie mam problemu z torbielami.
    Miałam raz torbiel jak miałam cykl na hsg i wtedy wlasnie nie bralam luteiny bo tez nie bylam stymulowana na poczatku cyklu i po tym musialam wyleczyc ja antykoncepcja.
    Wiec może ten duphaston czy luteina bylaby wybawieniem od powracajacych torbieli.

    Ja gina nie moglam zmienic bo tylko moj ma układ z klinika że on mnie przygotowuje do IUI a klinika mi tylko ja wykonuje. A najbliżej mam gdańsk ok.120km gdzie mi ja robią.
    A nie wiem jak by to miało wygladać jak bym sama sobie zażyczyła Iui w klinice no i tyle kilometrów dojżdzać na 10minutowy monitoring to nie bardzo by mi pasowało i z czasem i finanswo biorąc pod uwagę minimum 3 wizyty i czwarta na IuI

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co lekarz innego zrobi? Nic. Poczeka do 12 miesięcy i odeśle do kliniki. Każdy zrobi tak samo.

    M&M
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Jestem jestem
    No jak to po IUI odbyła się . Wczoraj byłam na podglądaniu i lewy jajnik opróżniony czyli pękły 2 lub 3 było ciałko żółte płyn za macicą w prawym gorzej bo nie wszystkie ale ważne by jeden pękł i dał to czego chce. A i wyniki tż lekko pogorszone od poprzednich i nie wiem czy wykupować 3 opakowanie profertil czy dać tylko androwit

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 16:33

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondo no to super że jajeczka pękły :-)
    A słyszałam że najlepszy jest sam cynk na poprawe ;-)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Słoneczka :)
    Biję się w piersi ale nie dało rady wcześniej ... zakręcony dzień na maksa.
    A i teraz padam na ryjek dosłownie, więc telegraficzny skrót.
    Jest jeden dominujący pęcherzyk ale jakiś taki nierówny i pewno nie ma w nim komórki jajowej. Ginka kazała go spisać na straty.
    Ale.. w lewym jest jeszcze jeden mały a w prawym dwa małe, więc dajemy im czas na podrośnięcie i w poniedziałek idę po 18 na usg a we wtorek IUI.
    No to tyle :)
    Zmykam spać :)

    Monik super, że się odezwałaś, już się martwiłam :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ