X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe spokooojnie ja dopiero przed laparoskopia - oby sie w koncu odbyla :) dopuszczam jedynie ciaze jako powod odwolania zabiegu :D

    Kotka kiedy testujesz?

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 8 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero 5dpo więc jeszcze trochę czasu zostalo. Ale w sumie nie wiem czy będę test robić. Słabo w tym cyklu serduszkowanie nam szło. Musiał by to być fart nad fartem , na który oczywiście liczę.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 26 dc a kluje mnie cos od kilku dni - max 3,

    nam nawet niezle szlo przytulanie, ale nie mierzylam temp i nie wiem kiedy byla owu

    teoretycznie w sobote powinnam dostac okes

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 16:46

  • ewusia87 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wyszłam od ginekologa. Doktor powiedział ze dziwna sprawa bo pęcherzyk jeszcze nie pękł. A pregnyl dostałam w poniedziałek. Pan doktor wyjeżdża teraz na wakacje wiec w sumie nie wiem co dalej :(

    Musi się udać ! (:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką dostałaś dawkę ? może za małą ? Dziewczyny czasami biorą podwójną i więcej

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 8 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może ktoś tak miał drugi miesiąc clo teraz duphaston i znów plamienia dziś 26 dc -12dpo czy wie ktoś może czemu tak się dzieje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 18:21

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    Dziewczyny może ktoś tak miał drugi miesiąc clo teraz duphaston i znów plamienia dziś 26 dc -12dpo czy wie ktoś może czemu tak się dzieje?
    No dzieje się, bo prawdopodobnie przyjdzie @. Okres zaczynający się plamieniem nie jest tu niczym nadzwyczajnym..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewusia87 wrote:
    A ja właśnie wyszłam od ginekologa. Doktor powiedział ze dziwna sprawa bo pęcherzyk jeszcze nie pękł. A pregnyl dostałam w poniedziałeek. Pan doktor wyjeżdża teraz na wakacje wiec w sumie nie wiem co dalej :(
    A jakiej wielkości ten pęcherzyk miałaś???Tzn w poniedziałek i jaki jest dziś

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • ewusia87 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek dostałam pregnyl 2x5000. Pęcherzyk miałam w pon 18 mm a dziś 22mm. Dlaczego nie pękł ? :( Lekarz w sumie powiedział mi tylko ze czasem tak się zdarza.

    Musi się udać ! (:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 8 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewusia..no dziwna sprawa. A gin dał Ci jakieś wskazówki czy tylko powiedział, że jedzie na urlop i "radź sobie kobieto sama"?

    Miki widzę że bierzesz leki na tarczyce. Co masz zdiagnozowane ? robiłaś AntyTPO i tsh ostatnio bo ja teraz mądra jestem i widzę na Twoim wykresie podobne zależności jak u mnie.

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • ewusia87 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie od raz powiedział ze jedzie na urlop . zapytałam kiedy i czy będzie owulacja to powiedzial ze ciężko powiedzieć ;( spodziewałam się czego innego zwłaszcza ze mąż ma dziś urodziny...

    Musi się udać ! (:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewusia, skonsultuj u innego i głowa do góry :)

  • ewusia87 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 października 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, pójdę do innego. A macie jakieś pomysły czym to może być spowodowane ? Boję się że to coś poważnego ;(

    Musi się udać ! (:
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 8 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Ewusia..no dziwna sprawa. A gin dał Ci jakieś wskazówki czy tylko powiedział, że jedzie na urlop i "radź sobie kobieto sama"?

    Miki widzę że bierzesz leki na tarczyce. Co masz zdiagnozowane ? robiłaś AntyTPO i tsh ostatnio bo ja teraz mądra jestem i widzę na Twoim wykresie podobne zależności jak u mnie.
    Mała_Mi79 miałam wysokie tsh jak na wiek rozrodczy jak to określiła endok. Ponad 3 czasami 3.5 dla zwykłego lekarza niby w normie brrr ostatnio jakieś 3 msc temu było ok. 2.7 a i wybieram się na badanie. AntyTPO było ok. Zastanawia mnie moja temperatura minimalny wzrost po owulacji później skok ja ten miesiąc odpuszczam leki i lekarza musze mózg zresetować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 22:05

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 8 października 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    No dzieje się, bo prawdopodobnie przyjdzie @. Okres zaczynający się plamieniem nie jest tu niczym nadzwyczajnym..
    Podejrzewam ze przyjdzie,:( ale przed clo i duphastonem tak nie miałam -a mój gin jak zapytalam -czasami tak się dzieje i tyle

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie tez przyjdzie malpa tak czuje. Tempka spadla dzis o 1 kreske 27dc. Wstalam z bolem piersi - dziwne to jakies bo po bokach, i nie mam boli okresowych. Dziwne to wszystko, ale tempka mowi ze okres idzie.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 9 października 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, a temp. spadła o jedną kreskę z dziesiętnych czy setnych??
    Nie masz udostępnionego wykresu więc nie widzę, ale te bóle piersi, po bokach, no i brak bóli okresowych... kobieto... nosz same zaprzeczenia podałaś bo puenta na końcu "okres idzie".
    Opu...myśl, co chcesz, a ja i tak wiem swoje :)
    PS. Pozdrów ode mnie Twojego "chorwackiego fasolka" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 07:26

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No spoko pozdrowie kiedys hahah teoche mnie rano brzuch bolal okresowo :) ale jak sie trafi kiedys chorwacki babel to tak pozdrowie :)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 9 października 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra opu, już nie nękam, bo wiem, jak takie nakręcanie jest ciężkie na psychikę :)
    Pamiętam, jak moja temp leciała w dół a Wy pisałyście (to co ja też robię...i pewno robić będę ;)), że dopóki nie ma @ jest nadzieja :)
    Ech ciężki ten czas oczekiwania... dlatego już nie będę Cię nękać ... tylko cicho sobie siądę i pozdrowaśkuję :)
    A Ty się odpręż :) Za dwa dni będziemy wiedziały co to masz za objawy ;)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 9 października 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Wam napiszę, że jak nie mierzę tempki, to tak od trzech dni ją sprawdzam, utrzymuje się wysoko, w granicach 36,77. Tyle że tempką samą się nie sugeruję, nie raz miałam śliczne temperatury i nic, a ten wykres np. co zaszłam wcale śliczny nie był a jednak kropek zielony był. Bardziej mnie zastanawia to, że ja mam równe 7 dni przed @ wszystkie objawy @, teraz nic, coś mnie kłuje momentami, a tak to cisza, aż dziwne...Nawet cycki mnie nie bolą. Dziś, wg mnie 11 dpo, 27 dc, FL mam 12 dniową, a cykle 26/27, ale to przy owu w 13/14 dc, w tym cyklu miałam wg siebie w 16 dc. No nic czekam....

    ijpbi09kncb0qlr5.png
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ