X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 12 października 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeziębienie mnie właśnie rozłożyło, wzięłam unż i leżę w wyrze, do jutra musi mi przejść, amh pojadę jutro rano zrobić, dzień mnie nie zbawi.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 12 października 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Edka, kciuki zaciskam za wypasione ( w granicach normy ;P ) AMH, i mam nadzieje ze IUI nie bedzie potrzebna :). Znowy idziemy leb w leb ;P z tym ze u mnie nic nie bedzie bo jak sie nie przeziebie bedzie laparo. I niech juz jest, bo taki odkladany stres to nic dobrego
    To ja trzymam kciuki za Twoje zdrowie, niech już nic nie stanie na drodze, miej już to za sobą. Ty za mnie tez trzymaj, trzymaj .... ;)

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 12 października 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki zdrowiejcie ja tez chora :/ a tu do pracy na 2 zmiane trzeba iść :/

    tulipanna we wtorek miałam podany Pregnyl a w czwartek miałam monitoring i pęcherzyka już nie było :) ćmienie póki co ustało. czekam co będzie dalej. jakoś sie nie nastawiam na ten cykl bo za mało <3 było

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka jasny gwint glowa mnie boli, w pracy moja kierownik chodzi zasmarkana kaszle tak ze wypluwa pluca ... Znowu sie boje ze sie zaraze :( i nic z operacji nie wyjdzie. Nie wiem co robic :( chyba dzis apap wezme ... Sama nie wiem nawet co moge zrobic zeby bylo lepiej... Lykam odpormax... Ale kurde jak katar nawet zlapie to sie moge chyba znowu z terminem pozegnac a wtedy to juz chyba podpale ta firme...

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 12 października 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    dziewczynki zdrowiejcie ja tez chora :/ a tu do pracy na 2 zmiane trzeba iść :/

    tulipanna we wtorek miałam podany Pregnyl a w czwartek miałam monitoring i pęcherzyka już nie było :) ćmienie póki co ustało. czekam co będzie dalej. jakoś sie nie nastawiam na ten cykl bo za mało <3 było
    No wiec mowie-pekl pecherzyk a cmilo Cie bo draznil plyn w zatoce douglasa. Stad pojawia sie ból po owulacji,ten płyn drazni i pobolewa

    Dea28 lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 12 października 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    No dzieje się, bo prawdopodobnie przyjdzie @. Okres zaczynający się plamieniem nie jest tu niczym nadzwyczajnym..
    I miałaś racje:(

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 12 października 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Edka jasny gwint glowa mnie boli, w pracy moja kierownik chodzi zasmarkana kaszle tak ze wypluwa pluca ... Znowu sie boje ze sie zaraze :( i nic z operacji nie wyjdzie. Nie wiem co robic :( chyba dzis apap wezme ... Sama nie wiem nawet co moge zrobic zeby bylo lepiej... Lykam odpormax... Ale kurde jak katar nawet zlapie to sie moge chyba znowu z terminem pozegnac a wtedy to juz chyba podpale ta firme...
    i jak tam? dużo witaminy c, albo w maseczce siedź w pracy ;)

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 13 października 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna na razie spokój, poza tym że mega przeziębiona jestem i pewnie ta temperatura też niewiarygodna :/

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie wzielam urlop na zadanie i mysle co dalej. Na 10,15 mam lekarza i jak nie da zwolnienia sama sobie urlop wypisze do konca tygodnia

    obudzialm sie juz z podwyzszona temperatura a na noc wzielam apap...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 08:49

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 13 października 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu to niedobrze, ja nie moge sobie niestety sama urlopu wypisać :( od dzisiaj mega kaszel mi sie zaczął.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 13 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie nie wiem co mam zrobić :/ czy iść do lekarza czy iść do pracy :/

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 13 października 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam musze zrobić AMH a biorę clo to chyba nie ma znaczenia co???

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam L4. posiedze w domu- u mnie w pracy siedlisko zarazkow.
    Edka nie mam pojecia ... jak amsz watpliwosci to zrob w drugiej polowie cyklu - chociaz nie wydaje mi sie zeby to stanowilo przeszkode ...

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 13 października 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu już spoko ;) wyczytałam, ze antykoncepcja czy terapia hormonalna, jak i dzień cyklu nie ma znaczenia, nie trzeba być nawet na czczo :)a do tego przeanalizowałam, ze gdyby nie można było to by mnie gin na AMH nie wysyłał jednocześnie każąc mi zażywać clo :P a Ciebie jak coś rozkłada to apap to lipa, bo nie jest przeciwzapalny, ja wiem ze może dla staraczek bezpieczniejszy, ale przy takich stanach lepsza jest polopiryna albo Nurofen, chodzi o te działanie p/zapalne, apap nie ma takich właściwości.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 13 października 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam przygotowania badaniowe do inseminacji. Jutro zrobię to AMH, bo na nie czeka się 2 tygodnie. Oboje musimy zrobić WR, HBs,HIV i HCV. Jeśli któreś z tych badań na wynik czeka się dłużej to wtedy tez szybciej zrobimy, a jak nie to trochę czasu na to jeszcze mamy. W poniedziałek będę miała 9dc więc będę już świeżo po @, z resztą krwawienie to raczej już jutro ustąpi, będę jeszcze tylko plamić, ale do poniedziałku powinno być już czysto, wtedy zrobię wymazy; ogólny, na chlamydię i cytologię. Wszystko to już miałam, ale musi być świeże, a cytologia z 12 m-cy a moja ma z 1,5 roku. Na cyto też na wynik czeka sie 2 tygodnie. w czwartek 22.10 w 12 dc idę na monit, zobaczymy co tam urosło po clo, które żrem od dziś do soboty. Pewnie na jednym monicie się nie skończy. Tak liczyłam mniej więcej, to jak sie nie uda w tym cyklu to w następnym bym chciała robic tą IUI, to by było ok. 20.11, wszystko oczywiście zależy od tego cyklu ile trwał będzie itp. Badania zrobię, bo jak nawet zajdę to już nie będę musiała ich robić w ciąży, mówię o tych WR<HBs, HIV i HCV. Nie wiem tylko jak gin podejdzie do tego mojego pomysłu że w listopadzie, czy nie bedzie chciał zrobić znowu cyklu odstępu w stymulacji, wtedy IUI by mi wypadała ok 20.12 co trochę lipnie, bo jak się przesunie owu to kto mi tą IUI zrobi w wigilię czy święta??

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 13 października 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Przeczytałam prawie cały topic i jeśli nie macie nic przeciwko to chęcią dołączę.
    To mój pierwszy cykl stymulowany z CLO i pregnylem i w zasadzie pierwszy cykl porządnie monitorowany.
    Moja historia w dużym skrócie:
    Mieszkam w Irlandii.
    Staramy się od jakichś czterech lat, pierwszy rok zupełnie nieowocny, w drugim i trzecim cztery poronienia na bardzo wczesnym etapie (5,6 tydzień) po nich zdiagnozowano u mnie hiperprolaktynemię czynnościową i Hashimoto. Zaliczyliśmy klinikę niepłodności gdzie nam powiedziano że nie zajmą się naszym przypadkiem bo w zasadzie my w ciążę zachodzimy tylko nie jesteśmy w stanie utrzymać (kurczę jakbym nie wiedziała - oczywiście za trafną diagnozę trzeba było zapłacić).TZ miał badane żołnierzyki dwa razy - niby wszystko w porządku dopóki nie trafiliśmy do obecnej lekari u której mam nadzieję w końcu nam się powiedzie. Pani doktor zauważyła u mojeho TZ bakterie i po dwóch terapiach antybiotykowych dostaliśmy zielone światło na starania. Cykl stymulowany bo bardo chcielibyśmy bliźniaki. Tyle o mnie.

    Gratuluję wszystim ciężarówkom!!!
    Pozdrawiam,
    Kasiek

    Asiulek, Nikita2 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 14 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka trzymam kciuki będzie dobrze :)

    Witaj Kasiek23 :)

    Edka lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z ta tempka? Obudzilam sie dzis do toaley o 5:30 i zmierzylam teperature bylo 36.98. Zawsze mierze o 6:30 jak wstaje do pracy. Wiec o 6:30 bylo tylko 36.80. Wydawalo mi sie ze w ciagu godziny powinna jeszcze isc w gore?! Juz sie pogubilam w tym wszystkim. Czytalam ze wstawanie na siu siu nie powinno miec wplywu a jednak... ???

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Jak to jest z ta tempka? Obudzilam sie dzis do toaley o 5:30 i zmierzylam teperature bylo 36.98. Zawsze mierze o 6:30 jak wstaje do pracy. Wiec o 6:30 bylo tylko 36.80. Wydawalo mi sie ze w ciagu godziny powinna jeszcze isc w gore?! Juz sie pogubilam w tym wszystkim. Czytalam ze wstawanie na siu siu nie powinno miec wplywu a jednak... ???
    Cześć Kasiek!
    Ostatnio doczytałam kilka ciekawostek o mierzeniu temperatury, może Ci się przydadzą:
    1) jeżeli mierzysz elektronicznym, zanim go włączysz, wkładaj go do miejsca w którym będziesz mierzyć na 2 minuty. Dopiero potem włącz i zacznij pomiar.
    2) pomiar zaraz po obudzeniu-bez wstawania itd
    3) jeżeli odchylenie czasowe wynosi +/- 30 minut, nie ma to znaczenia. Natomiast jeżeli więcej niż 1 h, to wtedy za każdą godzinę wcześniejszego niż zwykle pomiaru dodajemy 0,1, a za każdą godzinę późniejszego pomiaru odejmujemy 0,1.

    Mam nadzieję, że pomogłam:)
    pozdrawiam i powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 11:47

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ruda:) Nie wiem dlaczego, ale zawsze myslalam ze jak mierze pozniej to dodaje 0,1 stopnia

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ