X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, ja polopiryny nie biore bo rozrzedza krew a jestem przed laparo, dlatego wzielam apap :). Trzymam kciuki za badania :) a kiedy IUI?

    Witaj Kasiek23 :) A jesli moge zapytac jak poznac obecnosc bakterii w nasieniu ? Jakie wskazniki na to wskazuja ? ( amslo maslane :) )


    Mała Mi gdzie jestes ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 12:12

    Edka lubi tę wiadomość

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 14 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Edka, ja polopiryny nie biore bo rozrzedza krew a jestem przed laparo, dlatego wzielam apap :). Trzymam kciuki za badania :) a kiedy IUI?

    ?
    Jak sie w tym cyklu nie uda to liczę na listopad

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)) trzymam kciuki za ten cykl jednak :)

    Edka lubi tę wiadomość

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, mojej pani doktor nie podobala sie liczba leukocytow w morfologii wiec sprawdzila nasienie pod mikroskopem a pozniej wyslala probki na dokladny posiew. Wyszlo co wyszlo chyba e.coli albo cos podobnego (nie pamietam). P

    Edka, nadzieja umiera ostatnia. Trzymam kciuki :)

    Edka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczba leukocytow w morfologii ? tzn w badaniu nasienia -w nasieniu ? morfologia to budowa plemnikow ( chyba)

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry, nie znam sie Opu, masz racje w badaniu nasienia.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 14 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh zrobione, wynik za 8 dni roboczych

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 14 października 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu Kasiek chyba chodziło o morfologię krwi, ze za dużo leukocytów, wiec lekarka wzięła nasienie pod mikroskop i wyszlo co wyszlo

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehhe moze :) Edka uporzadkowala nam sprawe :) Edka kciuki za wynik :)

    Edka lubi tę wiadomość

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 14 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziś ide na krew czy była owulka i cos tam do ivf .
    ostatnio pobolewa mnie brzuch i jajnik tj na @ :/ pewnie na dniach dostane w najbliższym tyg . a w poniedziałek jak jechałam do pracy do w metrze zasłabłam :/ wysiadłam szybko i usiadłam na ławce masakra chwile po siedziałam i wróciłam do domu zadzwoniłam do szefowej i powiadomiłam ja ze do pracy nie dojadę to dala mi już cały dzień wolny.i lezalam caly dzień w lozku bo zle się czułam .niewiem co to było czy spadek ciśnienia czy co ,przestraszyłam się troche bo bylam sama a w metrze nie ma zasiegu zebym mogla zadzownic po meza :/.

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, kasiek chciala zabrzmiec madrze a wyszla na idiotke :D
    chodzilo o badanie nasienia :)
    Fryzjerka a ktory to twoj dpo? Moze ... nie dopowiem ale moze...

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerko, moze przemeczenie, stres ? albo faktycznie cisnienie - ja tez mam czasami takie zjazdy... Najniebezpieczniejszy zaliczylam za kierownica.... myslalam ze zemdleje zanim sie zatrzymam ... jak na zlosc nie bylo gdzie zjechac ... Pomogl mi wtedy sok z cukrem - kupilam zwykly cappy ( bo oczywiscie teraz znalezc sok z cukrem to mega problem - cukier naturalny z owocow nie zalatwi sprawy)
    Albo ciaza ;)))


    Kasiek, jaka idiotke :) Dziewczyno :)) co ty mowisz ... Boze ja bym wiele oddala za to zeby nie wiedziec nawet co to jest endometrium albo kiedy mam owulacje ... takzeby te problemy mnie nie dotyczyly .... Kolezanki mnie nie rozumieja ... nie kumaja co ja mowie do nich ... masakra ... bardzo chcialabym tez nie posiadac tej wiedzy, zamiast wiedzy wole dzidzie ;) ale jest jak jest ...

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu doskonale wiem o czym mowisz. W zasadzie niedawno rozmawialam z kolezanka o roxnych takich sprawach i ona do mnie ze skad ja tyle wiem i ze ona wogole nie wie nic o swoim organizmie
    Ja jej na to ze z checia zamienila bym te wiedze na taka piekna coreczke jak jej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 15:59

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 14 października 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrcze jak ja nie lubie pisac z komorki. Ucina wypowiedzi w pol zdania, a tak sie czlowiek nagimnastykuje zeby cos napisac.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby z tej naszej wieedzy takie cuda wyszly :)

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 14 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    I miałaś racje:(
    nie lubię tego...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 14 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Opu, mojej pani doktor nie podobala sie liczba leukocytow w morfologii wiec sprawdzila nasienie pod mikroskopem a pozniej wyslala probki na dokladny posiew. Wyszlo co wyszlo chyba e.coli albo cos podobnego (nie pamietam). P

    Edka, nadzieja umiera ostatnia. Trzymam kciuki :)
    noooo to e-coli wytępic trzeba koniecznie antybiotykiem a potem jeszcze raz posiew

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 14 października 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Edka, kasiek chciala zabrzmiec madrze a wyszla na idiotke :D
    chodzilo o badanie nasienia :)
    Fryzjerka a ktory to twoj dpo? Moze ... nie dopowiem ale moze...
    oj tam na idiotkę, nie zawsze da sie napisać, co by się pewnie w rozmowie łatwiej wytłumaczyło ;) a z tym e.coli to co antybiotykoterapia?

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 14 października 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Qrcze jak ja nie lubie pisac z komorki. Ucina wypowiedzi w pol zdania, a tak sie czlowiek nagimnastykuje zeby cos napisac.
    tez tak mam :/

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 14 października 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek dzis jest 6dpo to chyba za wcześnie na objawy ciążowe bo w pon był dopiero 4dpo

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ