X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz powtorzylam test i negatywny.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendra przykro mi, szkoda, że nie zrobiłaś z porannego moczu.

    U mnie też 31 dc i jeszcze jakieś bladziochy wychodzą, ale to po Pregnylu

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jeden, zrobie rano dla spokojnosci sumienia-to bedze 32 dc. Ale na tescie pisalo, ze nie ma znaczenia czy z moczu porannego czy np wieczornego, ale od kiedy pamietam, to zawsze sie mowilo ze w porannym jest najwyzsze stezenie.
    India a w ktorym dc mialas pregnyl i w jakiej dawce?

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk w 18 dc, potrójna dawka.

    Zobaczysz jak się sytuacja rozwinie, jak @ nie będzie to zrobisz test. Trzymam kciuki

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki, daj znac, jak wyszlo u Ciebie. A tak w ogole to kiedy planujesz testowac?

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie testuje od 4 dni ;) a od 3 wychodzi bladzioch. Jakoś tak dziwnie ;)
    Jednak @ już czuję. Na wypadek gdyby się do jutra nie pojawiła to może rano podjadę na betę

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te drugie kreski to sie robia coraz mocniejsze czy coraz slabsze?

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ta dzisiejsza jest trochę słabsza niż te z wczoraj i przedwczoraj dlatego wiem, że to Pregnyl. Ale sama jestem zaskoczona, że mi tak długo wychodzi w testach

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie podwojna wychodzila do niemal 11 dnia cyklu ale ja mialam podwojna dawke. Z kazdym dniem byly coraz slabsze.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory też miałam podwójne dawki, ale w tym cyklu lekarz zaszalał ;) Niestety pęcherzyk i tak najprawdopodobniej nie pękł tylko zaczął się wchłaniać.
    Jutro i tak mam umówioną wizytę, więc pewnie mi zrobią USG żeby zobaczyć czy nie ma przypadkiem torbieli

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie zastanawiam czy jest sens powtarzac ten test jutro czy ta pojutrze. Mysle, ze gdyby cos mialo wyjsc, to juz by wyszlo. Jak bylam w ciazy z corka (dwa lata temu) to wlasnie w 31 dc pokazala sie druga kreseczka.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Ja do tej pory też miałam podwójne dawki, ale w tym cyklu lekarz zaszalał ;) Niestety pęcherzyk i tak najprawdopodobniej nie pękł tylko zaczął się wchłaniać.
    Jutro i tak mam umówioną wizytę, więc pewnie mi zrobią USG żeby zobaczyć czy nie ma przypadkiem torbieli
    To daj znac, co i jak. Ja do tej pory bylam na Ovitrelle, ale jako ze moj lekarz wyjezdza na polroczny staz, to musialam czasowo zmienic lekarza, a on z kolei pregnyl przepisuje.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India a robisz cały czas testy z tej samej firmy? Ja miałam zastrzyk z pregnylu w 13 dc, w 15 dc rano była owu. Czy ma sens zrobić test w sylwestra? Tzn. 25 dc. ? Bo idę na imprezę i zastanawiam się czy coś wypić czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 08:03

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Podłączę się na chwilę Dziewczyny do Was - Mała Mi skąd decyzja o dr Horaku? Czytałam opinię w necie i jest tyle samo pozytywnych, co negatywnych? Szukam kogoś, kto na Śląsku jest dobrym diagnostą i dlatego mnie zaciekawiłaś:)
    I drugie pytanie/prośba, możesz napisać jakie dokładnie hormony w 3dc robiłaś - chcę we wt na własną rękę zrobić i nie wiem czy wybrałam dobre (LH, FSH, testosteron, AMH i estradiol), a widzę, że Ty wypisałaś coś jeszcze - pomożesz?:)

    Cookiemonster, zacznę od końca :) Już szczerze nie pamiętam bo kartę z wykazem badań zostawiłam w laboratorium ale było jak piszesz: LH, FSH, Estradiol, Prolaktyna, AMH, witamina D3, i jakieś dwa MAR-testy IgG pośr. chyba i jakiś drugi. Ale co to i na co to, to nie mam pojęcia :/
    A co do Horaka to...mój endo jest u niego specjalistą od "prostowania pacjentek pod względem tarczycy" i jak usłyszał, że ja już nie wracam do swojej kliniki bo im już nie ufam, to mi zaproponował Horaka. Sam stwierdził, że pracuje z nim od 16 lat i widzi efekty. A, że chyba żadnemu lekarzowi tak nie ufam jak mojemu endo...który w dodatku dał mi "zielone światło do starań" (na takie zielone światło czeka Horak przy każdej pacjentce mającej problemy z tarczycą) ... to uznałam, czemu nie tam.
    Poza tym, we wrześniu moja znajoma urodziła ślicznego chłopczyka....a starali się 6 lat...przeszli chyba połowę lekarzy od niepłodności w okolicy, a problem znalazł i wyleczył właśnie Horak.
    Na razie wiele nie mogę powiedzieć, bo byłam dopiero na 1 wizycie (5 stycznia idę na drugą), ale szczerze, to żaden ginekolog...ba lekarz nawet, nie zrobił tak dokładnego i szczegółowego wywiadu ze mną jak on.
    Siedziałam bitą godzinę, ale obejrzał wszystkie papiery co miałam, przebadał mnie i co najważniejsze dla mnie, ma plan działania :)
    Co do badań... miałam wyniki z Gyncentrum i sam powiedział, że ich nie kwestionuje bo widać mają porządne laboratorium, choć sam stwierdził, że najbardziej ufa swoim :) No i dodatkowo, moje już się trochę zdezaktualizowały, ale dały mu duże światło na sytuację moją i męża.
    Miałam czekać do @ bo wg ugs było ciałko żółte i jak to on stwierdził: jeśli dobrze serduszkowaliśmy to powinno być tu pięknie... no ale daliśmy ciała hihi bo @ przyszła :)
    Tak więc, ja jestem już po badaniach, mąż dzisiaj będzie dzwonił umówić się na swoje ...i 5 stycznia dowiem się kiedy idę na laparoskopię :)
    Po drugiej wizycie będę wiedzieć coś więcej :) Na razie jestem pozytywnie nastawiona :)

    India daj znać jak tam beta?!

    Kendra... a bierzesz luteinę?? Bo może ona Ci wydłuża cykl przy jednoczesnych negatywnych testach ?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie mam dylemat czy iść na tą betę. Test negatywny, tylko @ brak :/

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India... ale Ty dopiero dzisiaj 12 dpo masz??!!
    To znak, że pregnyl się wypłukał a na ew. wykrycie HCG w moczu za szybko?!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała owy jezeli w ogóle była to wcześniej 1 lub 2 dni. Zresztą na usg w ogóle było ja trudno potwierdzić. Poza tym jadę dziś do kliniki i przynajmniej będę przygotowana jak lekarz zapyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 09:58

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1, trzymajcie kciuk żeby dziś @ przyszła

    Ale mam za to ładne TSH :) 1,24 :D

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta... szkoda...ale za to TSH piękniste :)
    Też bym takie chciała :)
    Moje na razie powyżej 3...ale wierzę, że spada sobie spokojnie i weźmie z Twojego przykład :)
    Na którą jedziesz do kliniki??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi ja ostatnio czyli jakoś 3 m-ce temu miałam 2,2. A leki biorę jak mi się przypomni. Wizyta na 16. Mała u ciebie też wszystko ładnie się reguluje a będzie lepiej

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ