X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 10 października 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na pewno dobrze odczytujesz testy? Kreska testowa jest rownie badz bardziej nasycona niz kontrolna?
    Jezeli dobrze odczytujesz to proponuje jednak zbadac hormony bo to nie jest normalne zeby plamic i zeby testy wychodzily dodatnie tyle czasu.

    Klameczka, nohope trzymam kciuki!

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • malgosiah Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 10 października 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie kiepsko. Pregnyl +CLO nie zadziałał. Lekarka zaniepokojona a ja załamana. Raczej mam sie nastawiać na invitro. Mam teraz zrobić czysty cykl bez stymulacji i zbadać przytastanie LH i estrogenu. Na razie muszę jakos dotrwać do końca cyklu bo boje sie ze CLO przedobrzylo bo juz w 15dc moje piękne pecherzyki były cystami na cała objętość jajników i mam nadzieje ze tym razem obejdzie sie bez szpitali.

    Ewentualnie jest jeszcze pomysł zeby spróbować z ovitrelle zamiast pregnylu i cos zostało wspomniane o podaniu jakiegoś sterydu. Ale sama lekarka wątpiła Zeby to pomogło. Trochę nam chodzi po głowie ze chyba nie dla nas dom pełen dzieci. Będą nam musiały starczyć koty jakby co :P

    Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i życzę Wam samych okrąglutkich pękajacych pęcherzyków.

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 października 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgosiah przykro mi.
    Ale nie warto tracic nadziei!. Nawet tutaj na ovu sa dziewczyny, ktore podchodzily do invitro i maja z niego bobaska a potem mialy niespodzianke i naturalnie zaskakiwaly.
    A jaka dawke pregnylu dostajesz? 10tys?

    A moze mialas za duza dawke clo, ze sie porobily cysty?
    Kurcze wiem, ze dziewczyny uzywaly tez czegos innego niz clo, pregnyl i ovitrelle.
    Zapytaj lekarki moze o jakies inne sposoby albo idzcie do kliniki leczenia nieplodnoci, moze beda miec wiecej pomyslow.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy hcg 4,8 10 dni po pregnylu to może być jeszcze pozostałość po zastrzyku? Pobieralam wczoraj krew i wysylalam próbkę mojemu lekarzowi, myślałam, że tylko progesteron wysnaczy a on jeZcze hcg zrobił i teraz się zastanawiam? Napisał, ze jak @ nie przyjdzie to mam się zglosic na kolejne badanie, ale to za tydzien, a ja już ciekawska jestem :D

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 11 października 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczko a miałaś podawane 5000 czy 10000? Jeśli ta mniejsza dawka to myślę że można się delikatnie w duchu uśmiechać,jeśli tą większą to chyba bym uzbroiła się w cierpliwość:) ale powtórz może dla pewności za 48 godzin,Ja miałam podawaną mniejszą dawkę i u mnie już 5 dni po podaniu nie wykrywało na testach. jestem teraz 9 dni po podaniu i też mnie aż skręca żeby zrobić betę:P ale trzymam mocno kciuki za to aby Twoja rosła w górę!:)

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam 5000:) niestety mieszkam w Niemczech i tu nie da się prywatnie zrobić badania, a na pewno nie u nas na wsi. A do Monachium mam 130 km i tam chodze do ginekologa, kazał przyjechać na betę jak @ nie przyjdzie, a ona ma być w niedzielę, więc muszę czekać... ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że ta dawka już wyparowała:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 11 października 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj a my narzekamy na naszą służbę zdrowia :P Tak trzymać,bądzmy dobrej myśli-kiedyś musi nam się udać! :):)

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj też nie za wesoło:D prawie wszystkie choroby leczy rodzinny, żeby skierowanie do specjalisty dostać to graniczy z cudem...
    A jestem dobrej myśli, bo ja dość "duża" jestem, to tym bardziej musiało się już to już rozejść po kościach i moich kilogramach :P

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 października 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka sprawdz bhcg i zobaczysz czy przyrasta.
    Mi lekarz przy 80 11 dni po pregnylu powiedzial zeby sie nie cieszyc 5ylko powtorzyx badanie

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, no właśnie mogę sprawdzić dopiero w przyszłym tygodniu:( no cóż, będę grzecznie czekać, ewentualnie zrobię test pod koniec tygodnia, tak jak planowałam :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 11 października 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,mój lekarz to już całkiem mi pozwolił testować po 15-16 dniach bo wiedział że ja niecierpliwa:P ale poczekam bo teraz nie ma co latać na betę i się zastanawiać czy to już fasolinka czy pregnyl czy cuś:P

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w szoku, jak widziałam w mailu wynik hcg:) bo tak mi się wydawało, że to dużo za wcześnie :) ja niby cierpliwa jestem, ale nie w przypadku testowania :D nie pierwszy raz szaleje kilka dni przed @:) ale mam nadzieję cicha, że ostatni :) Tobie też tego życzę, Nohope :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 11 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny ! Klameczka oby @ nie przyszla to najwazniejsze. Nohope u mnie po 10.000 pregnylu w 11dzien po juz nie bylo nic w organizmie. Ja tam sie jakos nie nastawiam bo nic nie przemawia za ciaza. Cycki nie bola wcale a energi mam tyle ze caly dom posprzatalam wlacznie z myciem okien :D troche jedynie brzuch boli jak na @ no ale ma przyjsc niedlugo takze to normalne :( Ja w Angli i tu tez masakra zeby jakies badania zrobic chociaz ja tylko do prywatnej kliniki chodze bo na fundusz to juz bym chyba predzej umarla niz sie doczekala wizyty albo badan :D

    Klameczka lubi tę wiadomość

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 11 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Klameczka! i koniecznie dawaj znać jak się czegoś dowiesz :*

    Klameczka lubi tę wiadomość

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 11 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh zapomnialam pytac mialam taki bol jajnika lewego wczoraj i przedwczoraj czy to mozliwe ze to po duphastonie? Mialyscie jakies skutki uboczne?

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nohope, dam znać :)

    Karcia, niestety nie pomogę, pierwszy raz biorę progesteron i jedyne co odczuwam to wzrost temperatury, przez całe zycie, obojętnie która faza zawsze miałam ponizej 36,4, a teraz codziennie 36,9-37,2.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 19:55

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka pozniej doczytalam, ze Ty w Niemczech.
    Nie pozostaje nic innego niz czekac, trzymam kciuki za 2 kreski!

    Karcia watpie zeby bol jajnika byl od dupka. Ja po nim nie mam zadnych skutkow ubocznych, nawet podwyzszonej temp.
    Wiec Klameczka moze jak.wyzsza temp to jednak na fasolke?

    Nohope- mi lekarz kazal testowac 11 dni po pregnylu- bo ja od razu zastrzyki musze brac ;)

    Klameczka lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 11 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    A na pewno dobrze odczytujesz testy? Kreska testowa jest rownie badz bardziej nasycona niz kontrolna?
    Jezeli dobrze odczytujesz to proponuje jednak zbadac hormony bo to nie jest normalne zeby plamic i zeby testy wychodzily dodatnie tyle czasu.
    (...)
    no i wyszło, że taka stara, a nie douczona :)
    doczytałam dopiero, że w sumie po pierwszym teście powinnam sobie odpuścić robienie, bo tylko ten pierwszy mi się (w porównaniu z późniejszymi) wydał najbardziej ciemny... już sama nie wiem... pamiętam, że jak robiłam je ok. roku temu to też nie czułam różnicy w nasyceniu :/

    jeśli dobrze doczytuję wpisy - wszystkie Staraczki powinny w weekend coś wiedzieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 20:36

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostawialam testy i porownywalam je ze soba.
    Robisz je wieczorem badz popoludniu? Bo rano moze wyjsc falszywie dodatni bo po nocy wieksze stezenie lh jest

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 11 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robię wieczorami między 18 a 20:00, testów nie zostawiałam, ale w sumie to jutro kupię kolejną paczkę i przez 5ni dni będę dalej robić :) najwyżej zmarnuję kolejne 20PLN :/ ale wg moich cykli dotychczasowych teraz powinnam mieć owu, więc może warto...
    aaaa i po napisanych gdzieś wyżej radach zaczynam od dziś łykać magnez i żelazo :) czyli zaczynam o sobie dbać, wreszcie!

    może ten cykl tak zupełnie na straty nie pójdzie :)

‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ