X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 12 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka ma racje poki nie ma @ to szansa jest :) moze faktycznie sie wstrzymaj do poniedzialku i wtedy sie zobaczy a bierzesz dupka? Mi lekarz kazal odstawic dzien przed testowaniem i jak + to brac dalej . U mnie rano test bez sensu w sumie bo godzinka pozniej juz plamienie. No nic chyba powiem ginkowi ze chyba za mala ta dawka pregnylu bo zwykle jak mialam owulacje .. rzadko bo rzadko ale sie zdarzalo to czulam klucie a teraz nic wiec pewnie nie pekly pecherzyki wcale. Miala ktoras z was wieksza dawke niz 10 000?

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 12 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia nie dupka nie mialam,jest to moj pierwszy cykl z nowym lekarzem bo niestety u poprzedniego stracilam rok i wrecz mnie skrzywdzil jak to stwierdzil moj obecny

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 12 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ucielo pol posta

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 12 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    Alfica polecam tez wit d, nazywana jest teraz witamina plodnosci ;)(...)
    Jezeli test juz wyszedl pozytywny to drugi raz juz raczej nie wyjdzie
    sama już nie wiem, czy któryś był pozytywny i jeśli tak - to który...
    ogólnie też ten cykl jakiś dziwny jest... śluzu prawidłowego brak, nawet jeśli patrzeć, że z testami owu się pomyliłam przy ocenianiu, to dziś niby 14dc i zawsze koło tego terminu już były okazy typu "kurze białko" a tu nic... trochę kremowego dziś, ale ogólnie nic...

    Karolcia, jak byłaś teraz na początku, coś się zmieniło w śluzie? jakiś intensywniejszy był? czy zanikł? wiem, że gdzieś o tym pisałaś, ale znaleźć nie mogę :(

    nohope, testuj jeszcze, może będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy post tutaj. Wreszcie się przełamałam. Ja mam dziś 16 dni po zastrzyku i @ brak. Piesi mnie nigdy nie bolały a teraz rozsadza je ( mysle ze to wina zastrzyku )i mam żyły powiększone oczywiście pobolewa brzuch. Moje pytanie ile czekacie max na @ po podaniu zastrzyku? oczywiście owulacja potwierdzona

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 12 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, ja bym już chyba dawno testowała:D a kiedy miałaś owu? Chociaż myślę, że beta by już coś np jutro pokazała:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 12 października 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to zależy od długości cyklu i długości Twojej fazy lutealnej (https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wykres-i-jego-funkcjonalnosci,6.html#95)

    przy takich jednak reakcjach organizmu, chyba bym się o testowanie pokusiła...

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 12 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower 16 dni po to juz spokojnie mozesz zrobic test bo wszystko wyglada obiecujaco :) powodzenia !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 15 dc podałam zastrzyk w 21 dc juz było piękne ciałko żółte. Raczej ja czekam na @ by rozpocząć nowy cykl bo ten odpuściłam ze staraniami choć przytulanie było 4 -5 dni przed owulacja wiec na pewno nie jestem w ciąży dlatego nievtestuje tylko czekam na @

  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 12 października 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym "na pewno" to nigdy nie wiadomo :)
    objawy i tak jak dla mnie podejrzane
    za ile wg normalności powinnaś dostać @ ?
    bo u mnie po podaniu pregnylu @ przyszła szybciej niż normalnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 22:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy stymulowany cykl, ja nie mam naturalnych owulacji od 7 lat. Moje naturalne cykle to 32 -36 dni. Wiec dlatego moje pytanie ile po zastrzyku przychodzi @ ? Teraz wiadomo ma stymulowamym cyklu to inaczej niż naturalnym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 22:19

  • Furiatka Autorytet
    Postów: 257 227

    Wysłany: 13 października 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, mnie też przeraźliwie bolały piersi po pregnylu i byłam już w 99% pewna, że to ciąża, ale niestety jednak okazało się, że to taka silna reakcja na owulacje, której też długi czas nie miałam. Mimo wszystko trzymam kciuki!

    l22ng7rfko4ysjsr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, że te wszystkie wpakowane hormony rozbudziły mój organizm.
    Pierwsze 2 stymulację traktuje jak uruchomienie silnika do życia ;)
    Ale nic nie straciłam ponieważ wiem że reaguje ma stymulacje, owulacje mam, pęcherzyk pęka, druga faza jest długa odpowiednio przy naturalnym wysokim progesteronie.
    Dlatego nie mogę się doczekać kolejnego cyklu

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 13 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, jak tam u lekarza wczoraj?:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 października 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alfica wrote:
    sama już nie wiem, czy któryś był pozytywny i jeśli tak - to który...
    ogólnie też ten cykl jakiś dziwny jest... śluzu prawidłowego brak, nawet jeśli patrzeć, że z testami owu się pomyliłam przy ocenianiu, to dziś niby 14dc i zawsze koło tego terminu już były okazy typu "kurze białko" a tu nic... trochę kremowego dziś, ale ogólnie nic...

    Karolcia, jak byłaś teraz na początku, coś się zmieniło w śluzie? jakiś intensywniejszy był? czy zanikł? wiem, że gdzieś o tym pisałaś, ale znaleźć nie mogę :(

    nohope, testuj jeszcze, może będzie dobrze

    Sluz "jajko bialka" miala w czwartek, owu mialam w sb/nd. Potem juz sluzu plodnego nie bylo. Ale uzywalam zelu conxeive plus.

    Klameczka, widac czlowieczka, jeszcze bez serduszka ale na tym etapie to zupelnie normalne (5+2) kolejna wizyta za 2 tyg.
    Do konca 1 trymwstry zastrzyki i dupek 3x1

    Klameczka lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 13 października 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia napewno bede testowac,trzymam nadzieje do konca!tym bardziej ze wczoraj mialam nitke krwi w sluzie.myslalam moze ze to @ ale w sumie troszke za wczesnie by bylo bo pregnyl mialam podawany dopiero 17dc przy pecherzyku 19mm wiec owulka mogla byc dosc pozno☺ wiec licze na to ze sie moze fasolinek mośći

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Furiatka Autorytet
    Postów: 257 227

    Wysłany: 13 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, mi po pregnylu jajory ruszyły same z siebie, więc zawsze jest jakiś pozytyw :)

    l22ng7rfko4ysjsr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką cichą nadzieję !! A u mnie nadal @ brak i nawet brzuch przestał boleć ;)

  • MagdaaaZzz Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 13 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponawiam pytanie:


    mam do sprzedania 1 opakowanie Clo oraz 2 ampuiłki pregnylu.

    Czy któraś chciałaby zakupić?

    kontakt mailowy proszę: [email protected]

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 14 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,

    ja też będę miała 1 cykl z pregnylem...
    jestem po poronieniu i od lipca nie wychodzi... zajście...

    cykle rozjechane długie...

    byłam w 10 dc na monitoringu w dwóch jajnikach dominujące do 12mm pęcherzyki dzisiaj powtórka monitoringu , jest szansa, że mogę dzisiaj już dostać zastrzyk?

    czy któraś może spojrzeć na mój wykres? :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ