X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 18 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę pić z Wami, bo mi też temperatura spadła :(

    alfica lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 18 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    Chyba będę pić z Wami, bo mi też temperatura spadła :(
    to witaj w gronie zapijających smutek cyklu straconego...

  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 18 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    (...)
    Testy owu moga wykryc ciaze bo lh jest podobne do bhch- ale nie musi tak byc. Testy moga Ci wychodzic dodatnie na koniec cyklu a w ciazy nie musisz byc ale mozesz miec jakies problemy z hormonami.
    Ja sprawdzalam owu bo takie mialam pod reka.
    pomocy, Karolcia
    poranny sikacz - czułość 25 - negatyw
    teraz zrobiłam test owu, kreska od owu duuuużo ciemniejsza od testowej...
    jakiś pomysł?
    bo sama się gubię... dziś niby (jeśli wierzyć wcześniejszym pomiarom) 11dpo

  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 19 października 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, dziś sikacz (17:00) czułość 10 - negatywny, do tego dołączył śluz kurze białko i mam komplet gwarantujący ból głowy, bo sama już nie wiem, co myśleć... dziś niby 22dc

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 19 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfica ja specjalista nie jestem ale mysle sobie ze dobrze wrozy na owulke juz za pozno definitywnie..22dc to jeszcze za wczesnie na ciazowy napewno nic nie wykaze jeszcze. Czasem dopiero pare dni po planowanej @ . Sluz jest typowy jak na ciaze z tego co wyczytalam. Oj trzymam kciuki mocno za ciebie . A ja sie lacze w bolu i piciu wina z reszta dziewczyn:) Dzis bylam na pierwszym usg u gina 6dc pecherzyk znowu tylko na lewym jajniku 13mm na prawym nic . Mialam na prawym torbiele usowane laparoskopowo i moim zdaniem jest nieczynny. Gin mowil ze wiecej pregnylu juz mi nie moze podac bo i tak biore podwojna dawke. No nic bedziemy probowac a tym czasem polewam sobie i za nowy cykl :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 21:50

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 19 października 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfica jeszcze przeszukalam angielskie forum i tam laski pisza ze ta druga linia musi byc tak samo ciemna albo ciemniejsza od testowej i w takim wypadku to moze oznaczac ciaze bo test ovu wykrywa lh ktore jest bardzo podobne do hcg do tego stopnia ze test ovu nie jest w stanie ich rozroznic. Natomiast test cizowy czyta tylko i wylacznie hcg.Jesli mialas juz potwierdzona ovulke to mysle ze jest szansa a masz jeszcze jakies objawy np bole piersi itd?

  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 19 października 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia, objawów to ja mam od groma... tylko zastanawiam się na ile są/były związane ze stresem ostatnich dni i kiepską pogodą za oknem: pobolewanie na dole brzucha, biust, mdłości, zawroty o ból głowy... cały zestaw... tylko, że ja się zaczęłam zastanawiać ostatnio czy to owu z 10dc to było to, czy powinnam liczyć, że owu dopiero w 21dc się pojawiało???
    czyli jednak przemyśleć temat hcg?
    kurka wodna, a ja już wczoraj i dziś po lampce wina za stracony cykl piłam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 22:33

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 20 października 2016, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no bo tylek przetrzepie za brak pozytywnego myslenia :D Cykl jest stracony jak dostaniesz @,poki jej nie ma to nic straconego! Jak masz cykle jakos 28 dniowe mniej wiecej to mozesz sobie isc na bete jakos krotko po weekendzie :) A poki co trzymam kciuki :))))

  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 20 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia, obstawiam u mnie krótką lutealną i tyle... przy założeniu, że ten pierwszy test był negatywny, a pozytyw prawidłowy dopiero 2dni temu, to by się nawet zgadzało, dlaczego do tej pory celowanie w 14dc nie dawało efektów :)
    jedyne co mi tu nie pasuje to kontrole u gina przy kilku/nastu/ poprzednich cyklach, gdy ten 14-16dc były dniami owu...

    ech, takie moje szczęście widocznie :/

    mam zakupionego kolejnego sikacza, ale jakoś czuję, że nie warto marnować

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 8dni po pregnylu dzis zrobilat test i jest nieatywny. Jak to jest jesli bym byla w ciazy to caly czas od podania pregnylu byl by test pozytywny ?jestez w tym zielona bo to moj pierwszy zastrzyk prosze o jakas dobra rde :/

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 21 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Dziewczyny jestem 8dni po pregnylu dzis zrobilat test i jest nieatywny. Jak to jest jesli bym byla w ciazy to caly czas od podania pregnylu byl by test pozytywny ?jestez w tym zielona bo to moj pierwszy zastrzyk prosze o jakas dobra rde :/

    Hej☺ jesli zrobilas test i jest negattwny,to oznacza ze teat nie wykrywa juz hormonu ktory mialas w zastrzyku,jesli bylabys w ciazy to twoj organizm jeszcze nie zaczal produkowac hcg bo jest za wczesnie.poczekaj do terminu okresu i wtedy testuj,aaa i jeszcze jak sprawdzasz czy pregnylu nie ma juz w organizmie to najlepiej teatami jedej firmy bo mozna sie ucieszyc jak ja glupia

    zonaboba lubi tę wiadomość

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 21 października 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde no nie wiem co jest ze mi ucina tak te posty..

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 21 października 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum mnie nie chce nawet słuchac :( :P

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 21 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba tak jak nohope pisala nie masz juz pregnylu czyli teraz jak zrobisz tescik w terminie miesiaczki to jesli bedzie pozytywny to przynajmniej bedziesz wiedziala ze to juz nie jest pregnyl czego serdecznie ci zycze :) Ja tez tak sprawdzalam u mnie to troche dluzej zajelo ale ja mialam podwojna dawke.

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 23 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza? Jak tam u was dziewczyny?Ja nowy cykl zastrzyk we wtorek bedzie i do dziela :D Alfica a ty jak tam sie czujesz ?

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 23 października 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ się kończy, biorę gonal, nie wiem kiedy pregnyl wskoczy, zobaczymy :) nowy cykl, nowe szanse :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Furiatka Autorytet
    Postów: 257 227

    Wysłany: 23 października 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również @ dobiega końca. Na razie przerwa w stymulacji. Robimy z małżem badania i szykujemy się do IUI. Trzymajcie kciuki, żeby badanie nasienia, które mąż ma wtorek, wykazało, że w ogóle mamy z czego odfiltrować żołnierzyków, bo wyniki póki co takie sobie. Przez tę pogodę za oknem same czarne myśli dopadają mnie ostatnio. Też tak macie?

    l22ng7rfko4ysjsr.png
  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 24 października 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez tez depresja jesienna :) Ja sie nawet juz jakos nie nastawiam w tym cyklu bo w tamtym juz tak sie staralismy i leki bralam i przytulanko kiedy trzeba i wogole i nici z tego. Juz nie wiem sama wkurzam sie bo kuzynka 22 lata i przyszla wlasnie powiedziec ze wpadli z chlopakiem i w ciazy jest no i oczywiscie tragedia bo studia bo pracy nie ma a ja tak siedze i slucham i az wyszlam bo mnie krew zalewa. Ludzie chca a nie moga a ci co nie chca maja .. brak sprawiedliwosci na tym swiecie oj brak .

  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 24 października 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dopiero 8dc takze nic sie nie dzieje,lekarz kazał się zgłosić w połowie cyklu tylko nie wiem jak to zrobię bo akurat trafiły mi się wtedy 3 dni pod rząd na 12 godzin w pracy;/ Karcia a z tymi ciążami w rodzinie to też sie podłamałam,ostatnio bratowa zadzwoniła że zaprasza w listopadzie całą rodzinę bo "mają coś do powiedzenia" i każdy skacze pod sufit,tylko nie ja.chyba się nie wybiorę ;/

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 24 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia84 wrote:
    A co tu taka cisza? Jak tam u was dziewczyny?Ja nowy cykl zastrzyk we wtorek bedzie i do dziela :D Alfica a ty jak tam sie czujesz ?
    kalendarz zmienił mi owu z 9dc na 21dc więc cała gama objawów wydaje się być z perspektywy czasu stresem... życie... czekam na @
    mi akurat pogoda pasuje - jakoś tak się zgrywa z moim cyklem :) czyli jak wychodzisz na dwór ch*j wie jak się ubrać = jak próbuję trafić w owu ch*j wie, kiedy wypadnie :D życie :D :D :D

    Dziewczyny - głowy do góry, cycki do przodu i lecimy kolejny cykl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 21:03

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ