X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower za czary dziekuje, ale nam sie udalo i zaskoczylo, w 8tyg jestem :)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,w poniedziałek byłam u gina- pęcherzyk 15mm,poszłam wczoraj podrósł do 17mm więc dał mi zastrzyk i czekam:) tylko martwi mnie brak płodnego śluzu...drugi miesiąc łykam wiesiołka ale jakoś nie widzę u siebie śluzu "białka jaja". Flower to razem będziemy czekać :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Mała-90 Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 2 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny! :-)
    A mam do Was takie pytanie, wam też się tak wydłużał cykl jak bierzecie clo?
    Ja normalnie miałam cykle 26-29 dniowe, dzisiaj jest 37 dzień cyklu i okresu nie widać... jutro będę dzwonić do lekarza bo niestety miał teraz urlop.

    m3sx3e3kct2ziiqy.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nohope- ja po poronieniu mialam mega problem ze sluzem i uzylam.zelu conceive + i zaskoczylo pomimo,ze <3 bylo tylko raz w 13dc.
    Mala-90 ja jak mialam clo od 2-6 dnia cyklu to cykle mi sie skrocily do 26 dni a jak bralam 3-7 to mialam standardowo 28dni.
    Testy negatywne? Jak negatywne to pewnie bedziesz potrzebowac luteine albo duphaston na wywolanie @

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba spróbuje tego żelu Karolcia,kurde wszystko pod górke,wczoraj mój nie mogł "stanąc na wysokości zadania" same nerwy i stres;/ ide jutro zobaczyć czy pękło :)

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest tani (kolo 30zl kosztuje na gemini) ale u nas pomogl.
    Mozesz tez zazywac wiesiolka- jak zazywalam to byla poprawa sluzu ale mi np bylo strasznie niedobrze i mi sie nimi odbijalo.

    Ja nie mowilam mezowi, ze to te dni bo wtedy od razu sie spinal i tracil checi. A tak to oboje bylismy zadowoleni- on sie noe stresowal a kiedy trzeba bhlo to ❤ bylo

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, chciałabym do Was dołączyć jestem kolejny cykl już na clo, teraz dodakowo gonal f i pregnyl. Zastrzyk z pregnylu dostałam rano w sobotę (trzy pęcherzyki dominujące)
    od dziś dopiero zaczął dość mocno boleć mnie brzuch czy to normalne?
    Jutro idę na monitoring czy pękły więc z pewnością moje wątpliwości zostaną rozwiane ale chciałam się także Was poradzić.
    Staraliśmy się od wieczora w dniu podania pregnylu do wtorku wieczorem, czy to dobrze?
    Pozdrawiam Was serdecznie

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łykam wiesiołka drugi miesiąc ale nie widzę narazie efektów,a co do tego nie mówienia to jakoś się nie da u nas :P często mamy razem wolne to zawsze wie kiedy do lekarza idę itd,nawet sam się ciągle dopytuje o wszystko,sam po forach czyta więc stara się być na bierząco :D no ale jak przyjdzie co do czego to stres go zjada..tak pomyślałam że ten żel to chyba jedank nie jest dla nas.wiem ze poprawia środowisko,ale ja jednak i tak jestem czasem az "za śliska" w trakcie więc podejrzewam że jakbyśmy jesczcze użyli żelu to wogole byśmy nic nie czuli ;P

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i witaj Madzia! starania po pregnylu są zwykle zalecane od dnia zastrzyku,przez kolejne 3 dni:)

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nohope to będę dobrej myśli, chociaż w ostatnim cyklu też wszystko było jak trzeba a nic nie wyszło :/

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie marwt się,nie jesteś sama u mnie było to samo niby wszystko zrobione jak należy a ciązy dalej nie ma.Zresztą nie jedna z nas przezywa to samo :) ale chociaż tutaj możemy się pożalić i wspierać :)

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze przyjdzie czas co będziemy się śmiać z tego okresu jak będziemy po nocach nie spać z powodu naszych dzieciaków.
    A żeby wygrać trzeba grać ;)
    JA mam takie pytanie czy mogę testować z krwi 13 dni po pregnylu ? Bo jest później długi weekend i nie mam szans aż do następnego wtorku

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nohope wrote:
    (...) tak pomyślałam że ten żel to chyba jedank nie jest dla nas.wiem ze poprawia środowisko,ale ja jednak i tak jestem czasem az "za śliska" w trakcie więc podejrzewam że jakbyśmy jesczcze użyli żelu to wogole byśmy nic nie czuli ;P
    mam to samo, jak przyjdzie co do czego, to ślisko na tyle, że po chwili nie mam pewności kto gdzie się kończy, a kto gdzie zaczyna :D
    Flowwer wrote:
    (...)
    JA mam takie pytanie czy mogę testować z krwi 13 dni po pregnylu ? Bo jest później długi weekend i nie mam szans aż do następnego wtorku
    obstawiam, że tak, tylko nie wiem czy wpierw bym sikaczem nie sprawdziła czy się pregnyl wypłukał - jak negatyw to od razu na hcg... choć w sumie to pewnie już coś tym sikaczem może się okazać :) oby pozytyw!

    a u mnie dziś wyjątkowo złośliwa i bolesna @ więc kolejny cykl przede mną

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower a ile jednostek dostalas? 5 czy 10tys?
    Jak 5 to spokojnie mozesz testowac :)
    Ja bete robilam w poprzednich ciazach w 12dpp i w poprzedniej ciazy juz w 9dpo wiedzialam ze sie udalo

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfica czyli jednak ovu dobrze zaznaczyl owulacje w 21dc

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro dopiero dostalas @

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tego nie wiem ile jednostek dostałam.
    Z jednej strony boje się wcześniej testować bete czy to nie ciąża biochemiczna ale z drugiej strony da to obraz na dalsze leczenie czy zmianie leków. Chyba pójdę za ciosem i sprawdzę

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alfica wrote:

    a u mnie dziś wyjątkowo złośliwa i bolesna @ więc kolejny cykl przede mną
    Oby to była ta ostatnia, @ mówimy NIE !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Mała-90 Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 niestety test negatywny. Ale robiony popołudniu, nie z porannego moczu.
    W poniedziałek pojawiły sie u mnie bardzo delikatne plamienia i ból podbrzusza. Byłam pewna ze @ się rozkręci i nic. Dzisiaj znowu delikatne brązowe plamienia, ale też delikatne i tylko w południe.
    Owulacje miałam 20,21 dc, więc późno w tym cyklu. @ juz powinna przyjść... :-\
    Brałam clo w maju i czerwcu, ale niestety sytuacja była taka sama, nie miałam okresu po clo przez 48 dni. Więc lekarz stwierdził ze cos jest nie tak, zrobiłam wszystkie hormony ktore zlecił, wyszło ewidentne pcos i hashimoto.
    Ale doszedł do wniosku ze kontynuowanie clo będzie dobrym rozwiązaniem... niestety nie zlecil luteiny ani dupka dodatkowo :-\

    m3sx3e3kct2ziiqy.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała-90 dziwne ze nie dostajesz luteiny a mierzysz poziom progesteronu około 7 dni po owulacji?
    Idź na bete ona prawdę powie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ