Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 28 października 2024, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ktory to dzien ?
    12 dpt

    Jeżóweczka, Sas, Lia. lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 28 października 2024, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    12 dpt
    To jest bomba :)

    Magra3 lubi tę wiadomość

  • Lubka Przyjaciółka
    Postów: 100 59

    Wysłany: 29 października 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strelitzia wrote:
    A może chcesz agolitin dostać inpostem ? ;)

    Mam na ODDANIE:
    agolutin 9 ampułek (2 paczki , bez jednego zastrzyku)
    ESTROFEM 1 opakowanie 28 tabletek
    CYCLOGEST -13 sztuk globulek .
    Czy estrogen i cyclogest aktualny?

    2002 rozpoczynamy starania
    2004-2008 - 6 x inseminacja
    12.2008 - ISCI - 5 zarodków (4 zamrożone)
    11.09.2009 - Córcia
    09.2015 - rozpoczynamy kolejne starania
    07.06.2016 - transfer 2 mrozaków, ciąża obumarła w 7 tyg
    23.01.2017 - transfer 2 ostatnich mrozaków
    Beta 0
    16.05.2017 ISCI - transfer + 7 mrozaków
    01.01.2018 - córka
    06.2023 decyzja o rodzeństwie
    08.2023 - endo tylko 5 mm ☹️☹️
    05.2024 - criotransfer przy endo 6,5 - beta 0
    10.20204- criotransfer przy endo 7 mm
    5 dpt - Ii kreski
    7 dpt - 46,30
    11 dpt - 403,6
    14.07.2025- córcia
    5 zarodków oddajemy do adopcji i kończymy przygodę 😊 niech się dobrze zagnieżdżają u kogoś innego
  • Strelitzia Ekspertka
    Postów: 162 201

    Wysłany: 29 października 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubka wrote:
    Czy estrogen i cyclogest aktualny?

    Tak, ale mogłabym je wysłać dopiero za tydzień. Ponieważ właśnie wyjechałam . Czy to nie problem ?

    👩‍🔧- zdrowa w 100 %
    🙎‍♂️- azoospermia

    5 luty 2024 - transfer nr 1

    5dpt - prog. 21,01
    7dpt - prog. 18,84 / Beta 40,4
    9dpt - prog. 33,30 / Beta 106,0
    11dpt - prog. 22,19/Beta 285,7
    15dpt - prog. 25,48/ Beta 1653,9
    17dpt- beta 3014 - szpital , lekkie krwawienie (3h) , krwiak
    19dpt- beta 2971 - szpital
    21dpt - beta 4424 - szpital
    24dpt - prog. 33,60/ beta 8522,0
    30dpt - prog. 33,0 / beta 21708,0
    32dpt beta 20921,0
    Brak serduszka, później samoistne poronienie 😢

    24 czerwca 2024 - transfer nr 2

    4dpt - prog. 22,60
    5dpt - ⏸️
    8dpt - beta 102,0
    11dpt - beta 533,0 prog. 15,56
    14dpt - beta 2513,0 prog. 15,40
    18dpt - beta 7268,0 prog. 25,60
    18dpt - (12.07), 1 usg , jest pęcherzyk ciążowy ❤️ zarodek 2,5mm
    30dpt - beta 49350,0 prog. 38,83
    32 dpt - beta 61918,0
    32dpt - (26.07), 2 usg : jest ❤️

    12+5 prenatalne - dziewczynka 👧

    Estrofem 3x1, cyclogest 400 3x1, prolutex/agolutin

    7 marca 2025 - narodziny Heleny
    Zostały ❄️❄️
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 29 października 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane! Kropuś ma już 3 cm, FHR 186 ❤️🤗

    malina999, Magra3, Sas, Giosiek, Nefertiti89, Joanna1212, Strelitzia, mlia, Lia. lubią tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 29 października 2024, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Witajcie Kochane! Kropuś ma już 3 cm, FHR 186 ❤️🤗
    Cudownie🥰🥰🥰
    Ja chyba zeświruje czekający ma pierwsze USG 😉

    Sas, Strelitzia, Jeżóweczka lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 29 października 2024, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Cudownie🥰🥰🥰
    Ja chyba zeświruje czekający ma pierwsze USG 😉
    Dasz rade :)

    Magra3 lubi tę wiadomość

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 29 października 2024, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Cudownie🥰🥰🥰
    Ja chyba zeświruje czekający ma pierwsze USG 😉
    Magra bedzie dobrze ❤️❤️❤️kiedy planujesz?

    Magra3 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 29 października 2024, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Magra bedzie dobrze ❤️❤️❤️kiedy planujesz?
    Środa za tydzień 🙂

    Jeżóweczka, Sas lubią tę wiadomość

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1375 819

    Wysłany: 29 października 2024, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    12 dpt
    Mega wystrzeliła gratulacje 😉

    Magra3 lubi tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Kiri86 Koleżanka
    Postów: 81 6

    Wysłany: 30 października 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może się ktoś podzielić kosztami takiej procedury w reprovit? Byłabym bardzo wdzięczna

    Kiri
  • Martek.3q Przyjaciółka
    Postów: 88 66

    Wysłany: 30 października 2024, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cennik jest podany na ich stronie. Wszystko zależy jaki pakiet się wybiera, czy na swoich komórkach czy ma być dawca nasienia, więc najlepiej tam patrzeć :)

    29.07 IVF ❄️
    7dpt ⏸️ 83,31 mlU/ml
    9 dpt 176,56 mlU/ml
    11 dpt 526,67 mlU/ml
    07.10. 6,3cm chłopca 💙
    17.02 - 31+5 jestem już na świecie 👶🏻
    event.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 31 października 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ostatni raz zbadałam betę, 15dpt 2887,34.

    Giosiek, KateM, aaaania87, Sas, Martek.3q, Joanna1212, mlia, Jeżóweczka, Lia. lubią tę wiadomość

  • Nanan Ekspertka
    Postów: 168 58

    Wysłany: 4 listopada 2024, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja przygotowuje się do transferu z KD w Reprofit Ostrava, mam mieć podany zastrzyk Diphereline ale w niedzielę, zastanawiam się czy któraś z Was robiła go sobie sama lub za pomocą Męża, bo ciężko znaleźć przychodnie w niedzielę a poniedziałek święto.

  • Nanan Ekspertka
    Postów: 168 58

    Wysłany: 4 listopada 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strelitzia wrote:
    Tak, ale mogłabym je wysłać dopiero za tydzień. Ponieważ właśnie wyjechałam . Czy to nie problem ?

    Witaj, czy estrofem i Cyclogest już oddałaś, byłbym zainteresowana.

  • Aniaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 259

    Wysłany: 5 listopada 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanan wrote:
    Witajcie, ja przygotowuje się do transferu z KD w Reprofit Ostrava, mam mieć podany zastrzyk Diphereline ale w niedzielę, zastanawiam się czy któraś z Was robiła go sobie sama lub za pomocą Męża, bo ciężko znaleźć przychodnie w niedzielę a poniedziałek święto.


    Hej,

    Ja też z Reprofit Ostrava, mąż mi podawał diphereline bez problemu

  • Nanan Ekspertka
    Postów: 168 58

    Wysłany: 5 listopada 2024, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaa wrote:
    Hej,

    Ja też z Reprofit Ostrava, mąż mi podawał diphereline bez problemu

    Zaglądnęłam do opakowania i strzykawka ma pojemność 3 mm a leku jest 3,75, zmieściło się wszystko na raz do tej strzykawki? Miałaś jeden zastrzyk?

    I możesz powiedzieć czy Ci się udało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2024, 19:48

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 5 listopada 2024, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra kciuki za jutrzejsze usg! Ciocia czeka na wieści!

    Magra3, Sas lubią tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 5 listopada 2024, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Magra kciuki za jutrzejsze usg! Ciocia czeka na wieści!
    😘😘😘😘😘😘😘
    Ja głupia jeszcze wczoraj poleciałam na betę i codziennie robię testy, to mnie uspokaja 🙃
    Ps. wczoraj, 19 dpt beta wynosiła 12 tys. Więc mam nadzieję, że kropeczek grzecznie siedzi 🥰

    Jeżóweczka, Aniaaa, Sas, Lia. lubią tę wiadomość

  • Aniaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 259

    Wysłany: 5 listopada 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanan wrote:
    Zaglądnęłam do opakowania i strzykawka ma pojemność 3 mm a leku jest 3,75, zmieściło się wszystko na raz do tej strzykawki?


    Nawet nie patrzyłam na pojemności ale zmieściło się wszystko i nawet nie bolało bardzo 😊 nie stresuj się daj zadanie do wykonania Mężowi i będzie dobrze. Mój ma fajną metodę w momencie jak wbija igłę daje lekkiego klapsa w drugi pośladek i to odwraca uwagę od wkłucia😄 na mnie działa a zrobił mi już dużo zastrzyków. Powodzenia

‹‹ 1008 1009 1010 1011 1012 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ