X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 17 maja 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa100 wrote:
    Dziewczyny pomocy

    Jestem w 7tc, dziś w nocy obudził mnie przeszywający ból brzucha, trwał kilka chwil i przeszło. Czy takie bóle są normalne? Zapowiadają koniec ? czy ja już zaczynam świrować?

    Ewa a bierzesz nospę albo magnez? Moja lekarka twierdzi,że to normalne,bo jeszcze pęcherzyk jest za mały i nie wypełnia całej jamy macicy i macica ma jeszcze sporo miejsca na skurcze więc to ponoć od tego.
    Ja miałam i bóle i krwawienia. Teraz już na szczęście jest lepiej.
    Jak Cię zaboli bierz śmiało nospę.

  • Agulla84 Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 19 maja 2022, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola82 wrote:
    10 dni po transferze beta 100,2
    Progesteron 11,55
    Hej powtarzałaś bete ?

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny 7dpo beta 91
    Progesteron 18
    Estradiok 183

    Alicja!! Kochana!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Patka11651 Przyjaciółka
    Postów: 84 169

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa100 wrote:
    Dziewczyny pomocy

    Jestem w 7tc, dziś w nocy obudził mnie przeszywający ból brzucha, trwał kilka chwil i przeszło. Czy takie bóle są normalne? Zapowiadają koniec ? czy ja już zaczynam świrować?

    Ja jestem w 8tc. Taki bol jest normalny. Macica się powiększa i dzidziuś się w niej rozpycha. Mój ginekolog pozwolił brać nospę no i magnez. Niepokojący jest silny bol jak na okres trwający cały czas i krwawienie. A tak to nie ma się czym martwić... mały musi mieć przestrzeń😊

  • Wiola82 Przyjaciółka
    Postów: 79 62

    Wysłany: 20 maja 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulla84 wrote:
    Hej powtarzałaś bete ?

    12dt 155 progesteron 13
    14dt 255
    16dt 392 progesteron 15


  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 21 maja 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:42

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 21 maja 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:43

  • Wiola82 Przyjaciółka
    Postów: 79 62

    Wysłany: 21 maja 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Wiola zwiekszylas sobie dawke progresronu? Ja mialam 7 dpo progresron 18 9dpo 17 i mam 2 ampułki dziennie prolutexu okis 3x tabketki dopochwowo i 3x1 dufaston


    Tak obecnie biorę:
    Estrofem 2mg 1-0-1
    Progesteron Besins 2 tabletki 1-0-1
    Prolutex 25 mg raz dziennie
    Duphaston 1-0-1

    Jeszcze zwiększyć?

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 21 maja 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:43

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 21 maja 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola82 wrote:
    Tak obecnie biorę:
    Estrofem 2mg 1-0-1
    Progesteron Besins 2 tabletki 1-0-1
    Prolutex 25 mg raz dziennie
    Duphaston 1-0-1

    Jeszcze zwiększyć?

    Wiola bierzesz tylko 2 tabl.Bensis dziennie,czyli rano 200 i wieczorem 200? To mało bardzo. Mi klinika kazała brać 2x2 czyli 400 rano i 400 wieczorem,a później mój ginekolog podokładał mi jeszcze więcej.

  • Gajek1225 Przyjaciółka
    Postów: 78 39

    Wysłany: 22 maja 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Macie może numer do Anety Liszokova?

  • Wiola82 Przyjaciółka
    Postów: 79 62

    Wysłany: 26 maja 2022, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile w Reproficie placiłyscie za kriotransfer.
    Ile leki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2022, 08:24

  • Paulcia1988 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 26 maja 2022, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Możecie mi napisać swoje opinie na temat kliniki?
    Czy jesteście zadowolone z opieki, z podejścia do Was?
    Pisałam już na grupie Eurofertil i dostałam odpowiedzi i bardzo bym była wdzięczna i Wam jeśli byście napisały swoje odczucia co do kliniki:)
    Piszę dlatego, że jestem na wrzesień umówiona do dwóch klinik właśnie - Eurofertil i Reprofit Ostrawa.
    I będę na pewno mieć dylemat, w sumie już mam , bo obydwie kliniki mają dobre opinie.
    A może któraś z Was była w Eurofertil a teraz jest w Reprofit bądź odwrotnie?:)
    Dziewczyny, serio będę wdzięczna! Proszę skrobnijcie coś! Jest to dla mnie bardzo ważne.
    Serdeczne Was wszystkie pozdrawiam i życzę samych owocnych sukcesów :)

  • szarlota96 Autorytet
    Postów: 362 787

    Wysłany: 26 maja 2022, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Możecie mi napisać swoje opinie na temat kliniki?
    Czy jesteście zadowolone z opieki, z podejścia do Was?
    Pisałam już na grupie Eurofertil i dostałam odpowiedzi i bardzo bym była wdzięczna i Wam jeśli byście napisały swoje odczucia co do kliniki:)
    Piszę dlatego, że jestem na wrzesień umówiona do dwóch klinik właśnie - Eurofertil i Reprofit Ostrawa.
    I będę na pewno mieć dylemat, w sumie już mam , bo obydwie kliniki mają dobre opinie.
    A może któraś z Was była w Eurofertil a teraz jest w Reprofit bądź odwrotnie?:)
    Dziewczyny, serio będę wdzięczna! Proszę skrobnijcie coś! Jest to dla mnie bardzo ważne.
    Serdeczne Was wszystkie pozdrawiam i życzę samych owocnych sukcesów :)


    Pierwsze podejśce do ivf miałam w Reprofit. Na początku byłam zachwycona. Potem mój entuzjazm malał. Wspominałam lekarzowi, że stosowałam już kiedyś gonal/puregon i słabo na niego reagowałam. Że dobrze reaguje na menopur. Jednak stwierdzono, że będzie dobry dla mnie na stymulacje. Ok. Kolejna sprawa, która mi przeszkadzała to co chwile inny lekarz. Raz Rokosova raz Vrana. Ta pierwsza mówi, że ze względu na naszą historie starań możemy podać 2 zarodki, Vrana absolutnie odradza. Ostatecznie stymulacja troche się przeciągła, bo pęcherzyki słabo rosły. Pobrano 11 pęcherzyków. 9 dojrzałych się zapłodniło. Ostatecznie w 5 dobie miałam 2 zarodki. Jednej z nich miałam transferowany. Swoją drogą i tak był średniej klasy. A ten drugi padł. Nie obwiniam kliniki za niepowodzenie, ale ich argumentem było kiepskie nasienie męża. Według mojej opinii miałam źle dobraną stymulacje. I tak zakończyła się nasza droga z tą kliniką.


    Obecnie mam za sobą stymulacje i punkcje w Eurofertil. Praktycznie na tych samych wynikach moich i męża co w Reprofit. Na początku spodobało mi się, że dogadam się po polsku z pielęgniarkami i lekarzem(który by ten sam przez całą procedure) bez pośredników. Stymulacja na elonvie, proverze i menopurze. Ostatecznie mamy 5 blastek, które wysłaliśmy na badania <3 Jestem zadowolona, bo te blastki to dla mnie osiągnięcie. Do tego bardzo dobry kontakt z embriologiem, który zaproponował fertile chip. Jedyny minus to częste opóźnienia, ale nie robi to na mnie wrażenia, bo praktycznie w każdej klinice się z tym spotkałam :)

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

  • Malenstwo Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 26 maja 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,mam pytanie odnośnie badań ,czy któraś z Was robiła badania na obecność przeciwciał przeciw zarodkowi ,błonie przejrzystej ,trofoblastowi oraz celiakii? Jeżeli tak to jak je wykonam ,czy mają jakieś skróty ,itp

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 26 maja 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Możecie mi napisać swoje opinie na temat kliniki?
    Czy jesteście zadowolone z opieki, z podejścia do Was?
    Pisałam już na grupie Eurofertil i dostałam odpowiedzi i bardzo bym była wdzięczna i Wam jeśli byście napisały swoje odczucia co do kliniki:)
    Piszę dlatego, że jestem na wrzesień umówiona do dwóch klinik właśnie - Eurofertil i Reprofit Ostrawa.
    I będę na pewno mieć dylemat, w sumie już mam , bo obydwie kliniki mają dobre opinie.
    A może któraś z Was była w Eurofertil a teraz jest w Reprofit bądź odwrotnie?:)
    Dziewczyny, serio będę wdzięczna! Proszę skrobnijcie coś! Jest to dla mnie bardzo ważne.
    Serdeczne Was wszystkie pozdrawiam i życzę samych owocnych sukcesów :)

    Paulcia zależy dużo od tego,czy chcesz się stymulować, czy będziecie korzystać z KD. Myślę, że tu sporo dziewczyn jest zadowolonych z kliniki,pod względem KD. Sporo jest też takich,którym pierwszy transfer przyniósł szczęście :)
    Musisz chyba doprecyzować,co chcecie robić :)

    Paulcia1988 lubi tę wiadomość

  • Paulcia1988 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 26 maja 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAaa wrote:
    Paulcia zależy dużo od tego,czy chcesz się stymulować, czy będziecie korzystać z KD. Myślę, że tu sporo dziewczyn jest zadowolonych z kliniki,pod względem KD. Sporo jest też takich,którym pierwszy transfer przyniósł szczęście :)
    Musisz chyba doprecyzować,co chcecie robić :)


    Chcę podejść na swoich komórkach.
    To moje pierwsze IVF i chciałabym wybrać dobrze:)
    Aczkolwiek wiem, że żadna nie zagwarantuje mi sukcesu i zdaję sobie z tego w 100 procentach sprawę.

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 26 maja 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Chcę podejść na swoich komórkach.
    To moje pierwsze IVF i chciałabym wybrać dobrze:)
    Aczkolwiek wiem, że żadna nie zagwarantuje mi sukcesu i zdaję sobie z tego w 100 procentach sprawę.

    Rozumiem :) masz rację- dla mnie też największą obawą było to,czy wybiorę dobrą klinikę. Ja niestety nie pomogę, bo od razu w kd szliśmy. Z sukcesem za pierwszym razem :)

  • Patka11651 Przyjaciółka
    Postów: 84 169

    Wysłany: 26 maja 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Możecie mi napisać swoje opinie na temat kliniki?
    Czy jesteście zadowolone z opieki, z podejścia do Was?
    Pisałam już na grupie Eurofertil i dostałam odpowiedzi i bardzo bym była wdzięczna i Wam jeśli byście napisały swoje odczucia co do kliniki:)
    Piszę dlatego, że jestem na wrzesień umówiona do dwóch klinik właśnie - Eurofertil i Reprofit Ostrawa.
    I będę na pewno mieć dylemat, w sumie już mam , bo obydwie kliniki mają dobre opinie.
    A może któraś z Was była w Eurofertil a teraz jest w Reprofit bądź odwrotnie?:)
    Dziewczyny, serio będę wdzięczna! Proszę skrobnijcie coś! Jest to dla mnie bardzo ważne.
    Serdeczne Was wszystkie pozdrawiam i życzę samych owocnych sukcesów :)

    Ja byłam na wizycie w Eurofertil i Reprofit. Mnie w Eurofertil zraziła pierwsza wizyta... dr za wszelką cenę chciał mnie namówić ma ministymulacje lekami na które mam uczulenie i wyraźne zalecenie od neurologa, że nie mogę ich brać... poza tym długie czekanie na wizytę I brak kontaktu ze strony lekarza, pomimo że dal nam do siebie namiary to w ogóle nie odpisywał na wiadomości i z tego co mi odpisała Lenka, embriolog która pełni funkcję osoby kontaktowej z doktorem, to dr nie ma czasu na głupoty... wiec wybrałam Reprofit... tu zawsze jest czas. Mi się udało za pierwszym razem. Ale może akurat ja mam takie odczucia bo z tego co piszą na innych forach to dr Lachcina to geniusz jeżeli chodzi o ministymulacje.

  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 605 583

    Wysłany: 27 maja 2022, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny obecnie leczę się w Krakowie
    Przy 1procedurze krótki protokół
    9 komórek
    Do zapłodnienia nadawało się 5
    Zaplodniły się 2
    Finalnie 1 4.2.2– ciąża biochemiczna

    2procedura długi protokół
    10 komórek
    Do zapłodnienia nadawało się 9
    5sie zaplodnilo
    1zarodek walczy morula w 5 dobie ale ma słabe szanse


    Myślicie ze Warto próbować w Czechach tutaj boje się ze będzie to samo
    Endometrioza i czynnik męski

    Doradźcie cos 😘

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ