Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    457fbc952e27.jpg

    I tego sie trzymajmy!

    Magra3, Salome, Mati W., Księgowa, caryophyllaceae lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego typu historii mam zapisanych naprawde sporo...

    5f444ebd4fa1.jpg

    Mati W., mała, Ewa3bit lubią tę wiadomość

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2940 2943

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na facebooku gruba o ivf kosi wszystkie za niskie bety, nie daja praktycznie nikomu szans i tak tez mi wbily w glowe, ze wyniki musza byc mega zeby bylo dobrze. Tu na watkach widac mase przypadkow z malymi betami, slabymi przyrostami, ktore w duzej czesci przypadkow koncza sie jak najbardziej pozytywnie. Trzeba wierzyc i poki idzie do przodu to jest szansa 😉.

    Magra3, Mati W., mała lubią tę wiadomość

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    9dpt - 43.5
    11dpt - 75.5

    Będzie dobrze ☺️

    Mati W. lubi tę wiadomość

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Na facebooku gruba o ivf kosi wszystkie za niskie bety, nie daja praktycznie nikomu szans i tak tez mi wbily w glowe, ze wyniki musza byc mega zeby bylo dobrze. Tu na watkach widac mase przypadkow z malymi betami, slabymi przyrostami, ktore w duzej czesci przypadkow koncza sie jak najbardziej pozytywnie. Trzeba wierzyc i poki idzie do przodu to jest szansa 😉.

    No i m.in. stamtad wzielam czesc historii skrajnie niskich bet, zakonczonych porodem :)
    Swoja droga w 1szej ciazy, naturalnej, mialam bete 956 15dpo, przyrastala szybko i pieknie, a skonczylo sie zle. Teraz jest niziutko, a skonczy sie cudownie :p :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2023, 13:18

    I gave up, mała, Mati W. lubią tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie 💚💚💚

    Ten mój Kropek to chyba po tacie ma taki drażliwy żarcik 😉 Doprowadzi mnie do zawału tymi przyrostami. Liczyłam na większą betę ale jak widać w lato same leniuch Reprofitowe 🙈

    Podpowiedzcie w ktirym labie zrobić w poniedziałek betę w tym pierwszym czy w tym z dziś?

    Ja zeswiruje w najbliższym czasie to jest pewne 🏥🏥🏥

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    A tego typu historii mam zapisanych naprawde sporo...

    5f444ebd4fa1.jpg

    Sasanka dziękuję 😘😘😘

    Trzeba uznać że mamy reprofitowe wakacyjne leniuchy 🍀🤞🍀🤞🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • mała Autorytet
    Postów: 2819 3948

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie 💚💚💚

    Ten mój Kropek to chyba po tacie ma taki drażliwy żarcik 😉 Doprowadzi mnie do zawału tymi przyrostami. Liczyłam na większą betę ale jak widać w lato same leniuch Reprofitowe 🙈

    Podpowiedzcie w ktirym labie zrobić w poniedziałek betę w tym pierwszym czy w tym z dziś?

    Ja zeswiruje w najbliższym czasie to jest pewne 🏥🏥🏥
    Ja bym zrobiła w tym dzisiejszym, bo przyrost będzie dobrze widać. A i wyniki mega szybko więc duży plus 😊

    Mati W., Ewa3bit lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salome i Milvaaa, dziękuję za pomoc.



    Potrzebuję jeszcze 2 opakowania agolutinu. Gdyby któraś z Was miała, albo wybierała się na transfer do Reprofitu u mogła mi kupić w aptece, to będę wdzięczna za pomoc 😊

    age.png

    2024 🩵
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    9dpt - 43.5
    11dpt - 75.5
    Wtrącę się tu zwby Cię uspokoić. Miałam podobne wartości kilka lat temu a dzisiaj śpi ta betka koło mnie a ja padam na twarz ze zmęczenia 🙈 Beta wydzielana jest skokowo a do tego 2-3 godziny różnicy w pobraniu potrafi zrobić kolosalną różnicę.
    Przepraszam, ze tak Wam się wcięłam w dyskusję. Kilka lat temu tu bywałam często i tak jak większość dziewczyn po urodzeniu dziecka zniknęłam w czeluściach pieluch 😁
    Powiem Wam ze czasami brakuje teraz tej adrenaliny wydzielanej przy staraniach. Wiem jak to brzmi. Nie sądziłam ze kiedykolwiek to powiem, bo podczas starań sporo czasu przepłakałam, ale naprawdę później będzie Wam tego brakować
    ... Czego oczywiście wszystkim życzę.

    A i przedstawię się... Kilka procedur, Kd, Az, laparoskopia, histeroskopie, immunologia, poronienia, szczepienia i pierwsze dziecko po 40.


    A i dodam jeszcze, że kolosalne przyrodty bet zazwyczaj mają dziewczynki. Chłopcy z kolei lubią ślizgać się po bandzie 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2023, 14:50

    Magra3, aaaania87, mała, Joanna1212, I gave up, Ewa3bit, Anika1983, Mati W., Giosiek lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Wtrącę się tu zwby Cię uspokoić. Miałam podobne wartości kilka lat temu a dzisiaj śpi ta betka koło mnie a ja padam na twarz ze zmęczenia 🙈 Beta wydzielana jest skokowo a do tego 2-3 godziny różnicy w pobraniu potrafi zrobić kolosalną różnicę.
    Przepraszam, ze tak Wam się wcięłam w dyskusję. Kilka lat temu tu bywałam często i tak jak większość dziewczyn po urodzeniu dziecka zniknęłam w czeluściach pieluch 😁
    Powiem Wam ze czasami brakuje teraz tej adrenaliny wydzielanej przy staraniach. Wiem jak to brzmi. Nie sądziłam ze kiedykolwiek to powiem, bo podczas starań sporo czasu przepłakałam, ale naprawdę później będzie Wam tego brakować
    ... Czego oczywiście wszystkim życzę.

    A i przedstawię się... Kilka procedur, Kd, Az, laparoskopia, histeroskopie, immunologia, poronienia, szczepienia i pierwsze dziecko po 40.

    Wtrącaj się do nas częściej 😃 Takie informacje są ukojeniem dla mnie teraz 😍

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1375 819

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae wrote:
    A ja dostałam zielone światło i transfer we wtorek!!! Endo 11 mm
    No to razem transferujemy bo ja też wtorek 😉

    Mati W. Jest dobrze 😍niech zdrowo rośnie

    Magra3, I gave up, mała, Ewa3bit, Mati W., Giosiek lubią tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znów piekny wtorek! Mamy dwie transferujące i ponowna wizyta Lilkam 🤞🤞🤞 Pewnie dolaczy MatiW i Sasanka55 z powtórka bety 🍀🍀🍀

    mała, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    To znów piekny wtorek! Mamy dwie transferujące i ponowna wizyta Lilkam 🤞🤞🤞 Pewnie dolaczy MatiW i Sasanka55 z powtórka bety 🍀🍀🍀
    I jeszcze mój Wituś ma we wtorek echo serduszka🙂

    I gave up, mała, Ewa3bit, Joanna1212, Mati W., nick nieaktualny, Giosiek lubią tę wiadomość

  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    I jeszcze mój Wituś ma we wtorek echo serduszka🙂



    Zatem jeszczenkciukqsy za Witusia 😊

    Magra3 lubi tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • mała Autorytet
    Postów: 2819 3948

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    To znów piekny wtorek! Mamy dwie transferujące i ponowna wizyta Lilkam 🤞🤞🤞 Pewnie dolaczy MatiW i Sasanka55 z powtórka bety 🍀🍀🍀
    I jeszcze ja mam we wtorek usg i sprawdzenie szyjki ☺️
    Kciuki za nas wszystkie ✊✊🍀

    Ewa3bit, Joanna1212, Magra3, I gave up, nick nieaktualny, caryophyllaceae, Giosiek lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mamy napięty grafik na wtorek 😊

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    No to razem transferujemy bo ja też wtorek 😉

    Mati W. Jest dobrze 😍niech zdrowo rośnie

    Mocne kciuki za piękny transfer 🤞🍀🤞

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    To znów piekny wtorek! Mamy dwie transferujące i ponowna wizyta Lilkam 🤞🤞🤞 Pewnie dolaczy MatiW i Sasanka55 z powtórka bety 🍀🍀🍀

    Lecę na betę w poniedziałek bo w nuedziele nie mam gdzie zrobić. Może moj leniuch zlituje się nade mną i zaskoczy piękną betą 😍

    A we wtorek będę kibicować wszystkim betujacym, transferującym i na wizytach 🍀🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Ewa3bit, caryophyllaceae lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    I jeszcze mój Wituś ma we wtorek echo serduszka🙂

    Kciuki za Witusia 💚💚💚

    Magra3 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 652 653 654 655 656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ