X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3241

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Megan to dawaj znać 😉 Ja betę robię we wtorek, czyli 6dpt, bo wtedy mam też kolejny wlew z intralipidu

    Miło Was widzieć i dziękujemy za kciuki 😊 Chyba prawie wszystkie z Was, które startowały w pierwszej połowie tamtego roku są już na tym wątku. Tęskno mi za Waszymi nickami i mam nadzieję, że i mi będzie dane dołączyć. W ciąży przyjmujecie czy, zgodnie z nazwą wątku, dopiero po porodzie? 😁
    I gave up to musi być niesamowite uczucie. Dla mnie to kompletna abstrakcja, że na końcu tej drogi jest dziecko. Chyba trudno mi w to uwierzyć i sobie to zwizualizować przy całej medykalizacji tego procesu. Wspaniale, że u Was wszystko pięknie ❤️


    Milvaaaa, oczywiście że w ciąży przyjmujemy. To tylko kwestia, czy tematy rozmowy będą Cię interesowały. Póki co, ja na razie na każdym wątku mało się udzielam, ale to przez brak czasu, a raczej gdy ten czas mam to i tak "wolę" patrzeć na mojego synka bo tak jak wspomniałam czas szybko ucieka. W słowie "wolę" nie kryje się żadna zła, negatywna wypowiedź, tylko podkreślenie, że można na te nasze dzieci patrzeć godzinami 🙃

    Z pewnością będzie Ci dane dołączyć do nas. Czekamy na dobre wieści!


    "I gave up to musi być niesamowite uczucie. Dla mnie to kompletna abstrakcja, że na końcu tej drogi jest dziecko. Chyba trudno mi w to uwierzyć i sobie to zwizualizować przy całej medykalizacji tego procesu. Wspaniale, że u Was wszystko pięknie ❤️[/QUOTE]

    Kochana pamiętaj, że kazda z nas przeszła te sama drogę co Ty/Wy, że każdej z nas ... kiedyś... ciężko było wierzyć w to, że nadejdą te najpiękniejsze dni w życiu. Każda z nas walczyła tyle, na ile miała siły, na swój sposób, a gdy tych sił brakło to padała, poddawała się... ale potem poprawiała swoją koronę i szla dalej. Każda z nas przeszła trudne chwile, nieprzespane noce, straciła nerwy, przeszła stany załamania, czy stany depresyjne. Sama pamietam, ze nie chcialo mi sie żyć, a rok później- ZOBACZ - moje życie przewróciło sie do góry nogami! Jednocześnie każda z nas stawiała sobie granice, że muszę być w ciąży zanim to czy tamto, że muszę zdążyć do np. 30-tki, bo potem się poddaję, ze to ostatnia procedura, bo nie mam juz sily i kasy, a potem i tak (na szczęście) przesuwamy te granice, idziemy dalej przed siebie, znów walczymy i na koncu drogi dostajemy najswpanialszy prezent w postaci bycia mamą i posiadania potomstwa 🙃 Diabeł tkwi tylko w szczegółach, bo jedna bedzie walczyla o to pół roku, a inna 15 lat. Jedna przejdzie jeden transfer, inna 10 transferow. Niestety każda z nas nie miała łatwo!!!

    Magra3, Milvaaa, Mati W., Tigra, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 927 1502

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Megan to dawaj znać 😉 Ja betę robię we wtorek, czyli 6dpt, bo wtedy mam też kolejny wlew z intralipidu

    Miło Was widzieć i dziękujemy za kciuki 😊 Chyba prawie wszystkie z Was, które startowały w pierwszej połowie tamtego roku są już na tym wątku. Tęskno mi za Waszymi nickami i mam nadzieję, że i mi będzie dane dołączyć. W ciąży przyjmujecie czy, zgodnie z nazwą wątku, dopiero po porodzie? 😁
    I gave up to musi być niesamowite uczucie. Dla mnie to kompletna abstrakcja, że na końcu tej drogi jest dziecko. Chyba trudno mi w to uwierzyć i sobie to zwizualizować przy całej medykalizacji tego procesu. Wspaniale, że u Was wszystko pięknie ❤️

    Pewnie wbijajcie :) mamy nadzieje ze już niedługo w dwupaku :) ❤️

    Milvaaa lubi tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1027 1577

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up pięknie to napisałaś ❤️ Ja już widzę po sobie to przesuwanie granic, bo nie sądziłam, że jestem na tyle gotowa żeby spełnić to marzenie. Teraz wiem, że zrobi się wszystko byle się udało. I w końcu się uda, w ten czy inny sposób 🍀
    Jestem po wizycie u gina i trafiłam na złotego starszego faceta. Bardzo mnie uspokoił, nie zbagatelizował i wszystko wyjaśnił. Według niego to jest wynik wysokiego progesteronu. Powiedział, ze często to jest pierwszy objaw ciąży i wynika ze wzrostu hormonów. U mnie ciąży nie ma jeszcze, ale poziom hormonów przez leki już szaleje. Wyniki moczu dla niego są super, w posiewie wątpi żeby coś wyszło. Infekcji intymnej nie mam na pewno, bo co prawda nie badał mnie tak żeby coś tam ruszać i ingerować, ale zerknął i wygląda wszystko ok. Też powiedział, że jak dwa dni temu był transfer i tam zerkali wziernikiem i było wszystko ok, to czemu teraz nagle by miało coś być. Grzybica w ciąży to podobno norma, ale mam się nie doszukiwać, bo gdybym ją miała to bym o tym wiedziała i byłoby widać od razu. Powiedział wiele praktycznie dokładnie takich zdań jak mój mąż 😅 Mam się nie stresować, nie doszukiwać i uspokoić, bo takie martwienie tylko może zaszkodzić. Odzyskałam trochę nadzieję, że może się uda 🍀

    I gave up, Woczekiwaniu, mlia, Magra3, Hania2010, Mati W., The_sleeping_beauty, aaaania87 lubią tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2739

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak dziewczyny, my mocno kibicujemy i czekamy na Was na drugim watku ! ❤️

    To jest trudna droga, czesto pelna lez, zwatpienia, smutku i takiego poczucia "nigdy sie nie uda" ale czas i zycie pokazuje, ze mamy wiecej sily niz nam sie wydaje. Grunt to walczyc, nie poddawac sie i wierzyc, ze i ja utule swoje malenstwo. Bedzie dobrze, badzcie dla siebie wyrozumiale i same sobie wsparciem. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 14:56

    I gave up, Woczekiwaniu, mlia, Magra3, Milvaaa, Mati W., Tigra, The_sleeping_beauty lubią tę wiadomość

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 126 387

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z nudów sobie nasikałam po 12 h, bo parę osób zasiało we mnie ziarno niepewności - wynik poniżej, górny test z 6 rano dolny z 17:30

    https://zapodaj.net/plik-TjxO7A7bG4

    Milvaaa, Mela, Mati W., Tigra, aaaania87, I gave up lubią tę wiadomość

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1152 1013

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Z nudów sobie nasikałam po 12 h, bo parę osób zasiało we mnie ziarno niepewności - wynik poniżej, górny test z 6 rano dolny z 17:30

    https://zapodaj.net/plik-TjxO7A7bG4

    O rety Kochana, chyba się udało 😁

    Sas lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava- transfer- 2024
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3109 4655

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Kochana pamiętaj, że kazda z nas przeszła te sama drogę co Ty/Wy, że każdej z nas ... kiedyś... ciężko było wierzyć w to, że nadejdą te najpiękniejsze dni w życiu. Każda z nas walczyła tyle, na ile miała siły, na swój sposób, a gdy tych sił brakło to padała, poddawała się... ale potem poprawiała swoją koronę i szla dalej. Każda z nas przeszła trudne chwile, nieprzespane noce, straciła nerwy, przeszła stany załamania, czy stany depresyjne. Sama pamietam, ze nie chcialo mi sie żyć, a rok później- ZOBACZ - moje życie przewróciło sie do góry nogami! Jednocześnie każda z nas stawiała sobie granice, że muszę być w ciąży zanim to czy tamto, że muszę zdążyć do np. 30-tki, bo potem się poddaję, ze to ostatnia procedura, bo nie mam juz sily i kasy, a potem i tak (na szczęście) przesuwamy te granice, idziemy dalej przed siebie, znów walczymy i na koncu drogi dostajemy najswpanialszy prezent w postaci bycia mamą i posiadania potomstwa 🙃 Diabeł tkwi tylko w szczegółach, bo jedna bedzie walczyla o to pół roku, a inna 15 lat. Jedna przejdzie jeden transfer, inna 10 transferow. Niestety każda z nas nie miała łatwo!!!


    Kochana TY jak coś napiszesz to aż się łza w oku zakręci 💚💚 💚

    I gave up lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    preg.png
  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 749 1284

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Megan to dawaj znać 😉 Ja betę robię we wtorek, czyli 6dpt, bo wtedy mam też kolejny wlew z intralipidu

    Miło Was widzieć i dziękujemy za kciuki 😊 Chyba prawie wszystkie z Was, które startowały w pierwszej połowie tamtego roku są już na tym wątku. Tęskno mi za Waszymi nickami i mam nadzieję, że i mi będzie dane dołączyć. W ciąży przyjmujecie czy, zgodnie z nazwą wątku, dopiero po porodzie? 😁
    I gave up to musi być niesamowite uczucie. Dla mnie to kompletna abstrakcja, że na końcu tej drogi jest dziecko. Chyba trudno mi w to uwierzyć i sobie to zwizualizować przy całej medykalizacji tego procesu. Wspaniale, że u Was wszystko pięknie ❤️

    Milvaa Megan pora najwyższa dołączyć do drugiego wątku. Będzie komplet 🙂 bardzo mocne kciuki bo ileż można czekać 🤪

    Tigra Ty też się nie ociągaj :)

    Przyda się Wam też zapewne watek udane invitro ciążowe rozważania. Nie jest reprofitowy ale sporo dobrych poleceń i informacji z niego czerpałam

    Magra3, Tigra lubią tę wiadomość

    age.png
  • Czarna Ekspertka
    Postów: 151 234

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dawno mnie nie było .
    Przyszłam z informacja ze w lutym urodziłam mojego wcześniaczka . Jako ze końcówka ciąży była ciąża i ciągle spędzałam w szpitalu to całkowicie nie miałam głowy zgłaszać na grupę. Cały czad mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki i wierze ze każda doświadczy tego cudownego czasu , który tak bardzo mnie pochłonął.

    aaaania87, The_sleeping_beauty, Megan07, Mati W., Magra3, Milvaaa, Tigra, WiosnyFanka, mlia, Joanna1212, I gave up lubią tę wiadomość

  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1027 1577

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan krew oddana? 😁
    Ja sobie, z nudów chyba i głupoty xD, analizuję co czuję i ciekawą rzecz wychwyciłam. Wczoraj wieczorem złapało mnie takie uczucie w samym dole brzucha jakby ucisk i od razu mi przyszło na myśl porównanie jakby mi ktoś tam ciężarek lekki położył, ale tak od środka. Mam nadzieję, że ten opis ma jakiś sens 😅 I sobie przypomniałam, że chyba ostatnio przy udanej implantacji też tak miałam. I faktycznie 😁 Forum to niezły zapis tych naszych przygód i wróciłam do postów z tamtego podejścia - dokładnie tak samo to opisywałam. Nie nakręcam się, ale ciekawe czy to ma związek i jest takim moim charakterystycznym objawem 🤔 Kusi mnie żeby jutro (4dpt) zrobić Facelle, ale się boję trochę, że się będę martwic jak nie wyjdzie. Wcześnie to będzie, ale ta blastka już wychodziła z otoczki w odróżnieniu od tamtej, więc sobie bedę tak wkręcać

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 126 387

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta niepełne 5dpt to 7,99
    Coś ruszyło zobaczymy co dalej
    Trzymajcie kciuki 🤞🤞🤞

    Magra3, Milvaaa, Anka84, WiosnyFanka, The_sleeping_beauty, mlia, Anika1983, Mati W., Mela, Czarna , Sas, Ewa3bit lubią tę wiadomość

  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1027 1577

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Moja beta niepełne 5dpt to 7,99
    Coś ruszyło zobaczymy co dalej
    Trzymajcie kciuki 🤞🤞🤞
    Mocne kciuki i dokładnie - przyrosty więcej powiedzą 😊 Nieźle, że Ci wczoraj już testy wyszły przy takiej niskiej 😀

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 1660 2003

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Megan krew oddana? 😁
    Ja sobie, z nudów chyba i głupoty xD, analizuję co czuję i ciekawą rzecz wychwyciłam. Wczoraj wieczorem złapało mnie takie uczucie w samym dole brzucha jakby ucisk i od razu mi przyszło na myśl porównanie jakby mi ktoś tam ciężarek lekki położył, ale tak od środka. Mam nadzieję, że ten opis ma jakiś sens 😅 I sobie przypomniałam, że chyba ostatnio przy udanej implantacji też tak miałam. I faktycznie 😁 Forum to niezły zapis tych naszych przygód i wróciłam do postów z tamtego podejścia - dokładnie tak samo to opisywałam. Nie nakręcam się, ale ciekawe czy to ma związek i jest takim moim charakterystycznym objawem 🤔 Kusi mnie żeby jutro (4dpt) zrobić Facelle, ale się boję trochę, że się będę martwic jak nie wyjdzie. Wcześnie to będzie, ale ta blastka już wychodziła z otoczki w odróżnieniu od tamtej, więc sobie bedę tak wkręcać

    Nie rób. Zdecydowanie za wcześnie, szkoda nerwów.
    U mnie 5dpt nic nie pokazał. Betę zrobiłam 8dpt i była 110.
    Moja blastka też już wychodziła z otoczki i to dość mocno.

    Starania od 2019.
    ET zarodek 3-dniowy: beta 0;
    FET 5AA KD (Encorton): beta 0;
    FET 4AA KD (Encorton, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 3AA KD (Accofil, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 4AB KD (Immunoglobuliny, Neoparin, Embryoglue): przy beta 2500 ciąża pozamaciczna;
    FET HB/2 po PGT-A KD (Immunoglobuliny, Neoparin): 8dpt - beta 110; 10dpt - beta 254; 12dpt - beta 468; 14dpt - beta 1024; 17dpt - beta 3987 (pęcherzyk w macicy);
    31dpt (7+2): CRL - 10,5mm i mamy serduszko;
    8+1: CRL - 1,73cm;
    11+5: CRL - 5,00cm (Nifty ok, Pappa ok. Będzie chłopak);
    13+6: CRL - 7,97cm
    21+4: połowkowe (475g Człowieka)


    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 253 187

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 miałeś transfer przebadanego zarodka? Gdzie miałeś podane immunoglobuliny? Jaki koszt immunglobiny?
    Trzymam kciuki za przyrosty🤗

  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 126 387

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Megan07 miałeś transfer przebadanego zarodka? Gdzie miałeś podane immunoglobuliny? Jaki koszt immunglobiny?
    Trzymam kciuki za przyrosty🤗

    Tak przebadanego 😊 immunoglobuliny flebogamma 20g około 5 tys zł
    Podane miałam u siebie w mieście ale z wielkimi problemami i skończyło się niestety na uruchomieniu znajomości żeby doszło to do skutku, więc nie chce mówić co gdzie i jak żeby nikomu nie narobić problemów.
    Dziewczyny na wątku immunoglobuliny podają wiele miejsc gdzie można zrobić w zależności gdzie masz bliżej 😊

    Anika1983 lubi tę wiadomość

  • Tigra Ekspertka
    Postów: 211 255

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The_sleeping_beauty wrote:
    Milvaa Megan pora najwyższa dołączyć do drugiego wątku. Będzie komplet 🙂 bardzo mocne kciuki bo ileż można czekać 🤪

    Tigra Ty też się nie ociągaj :)

    Przyda się Wam też zapewne watek udane invitro ciążowe rozważania. Nie jest reprofitowy ale sporo dobrych poleceń i informacji z niego czerpałam
    Ciążowe rozważania,ale są dwa,ktory bardziej dla nas?Z tym "po drugiej stronie"wstrzymam się jeszcze.



    Zdałam sobie sprawę o zamówieniu letnich sukienek rozmiar M,a mogę w nie juz latem nie wejść,czy jesli teraz chudnę to nie będzie tak źle i zmieszczę się jeszcze?Jak dobrze pójdzie to w lipcu przejdzie w kolejny trymestr.Kiedy zaczęły być widoczne wasze brzuszki?Rodzinie na razie nic nie chcemy mówić.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Tigra Ekspertka
    Postów: 211 255

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Tak przebadanego 😊 immunoglobuliny flebogamma 20g około 5 tys zł
    Podane miałam u siebie w mieście ale z wielkimi problemami i skończyło się niestety na uruchomieniu znajomości żeby doszło to do skutku, więc nie chce mówić co gdzie i jak żeby nikomu nie narobić problemów.
    Dziewczyny na wątku immunoglobuliny podają wiele miejsc gdzie można zrobić w zależności gdzie masz bliżej 😊
    W mrożonym z tego co czytałam wolniej podnosi się hcg na początku.Tak teraz pomyślałam.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 126 387

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    W mrożonym z tego co czytałam wolniej podnosi się hcg na początku.Tak teraz pomyślałam.

    Teraz przyrosty będą najważniejsze, mam nadzieję że wystrzeli wszystko ładnie pięknie 🤞🍀🤞

    Tigra, Magra3 lubią tę wiadomość

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1197 682

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 super że beta już wyszła trzymam mocno kciuki!!!

    Megan07 lubi tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Woczekiwaniu Ekspertka
    Postów: 168 83

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile kosztuje intralipid w Czechach?

    On 33: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 30: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210mm2- badanie w 10dc
‹‹ 935 936 937 938 939 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ