X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1690 3100

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam, ze tak wbijam w watek, al mam pytanko do I gave up. Czy ja dobrze pamietam, ze byly u Ciebie betowe zawirowania? Moglabys mi napisać jak to wygladalo?

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 ❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 28 kwietnia, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziewczyny ile kosztuje intralipid w Czechach?
    W klinice 700 zł za jeden wlew 😱 Ja na podstawie recepty kupiłam cały karton 10 sztuk, gdzie jedna wychodzi około 45zł. Płyn więc tani a kasują strasznie za to... Jak będziesz chciała mieć prewencyjnie to dr Rakosova nie zgodzi się raczej, bo nie daje leków na wyrost

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie wytrzymałam 🙈 Tak z czapy zrobiłam bez żadnych emocji i to jeszcze o 7.30 więc nawet pełne 4dpt nie minęło. Ale chyba coś tam przebija
    https://zapodaj.net/plik-hVjYGX66zv

    Na zdjęciu to ciężko uchwycić, na żywo lepiej trochę widać

    Megan07, Mati W., WiosnyFanka, Anka84, The_sleeping_beauty, Magra3, aaaania87, Sas, Mela, I gave up lubią tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 128 387

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Jednak nie wytrzymałam 🙈 Tak z czapy zrobiłam bez żadnych emocji i to jeszcze o 7.30 więc nawet pełne 4dpt nie minęło. Ale chyba coś tam przebija
    https://zapodaj.net/plik-hVjYGX66zv

    Na zdjęciu to ciężko uchwycić, na żywo lepiej trochę widać

    Jest widać 😍😍😍

    Nie dziwię Ci się, ja codziennie robię po dwa no pojebalo mnie już całkiem 😅 oczywiście kreski ciągle intensywność mają ta sama więc już sobie wkręciłam że jakiś biochem itd ale przecież rozsądny człowiek powinien wiedzieć, że wystarczy więcej wypić i już będzie inaczej 🙈

    Milvaaa, Sas lubią tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3133 4683

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Jednak nie wytrzymałam 🙈 Tak z czapy zrobiłam bez żadnych emocji i to jeszcze o 7.30 więc nawet pełne 4dpt nie minęło. Ale chyba coś tam przebija
    https://zapodaj.net/plik-hVjYGX66zv

    Na zdjęciu to ciężko uchwycić, na żywo lepiej trochę widać

    Widać, widać kreseczke 💚 Czekamy na betę 🍀🤞🍀🤞

    Milvaaa, Sas lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    preg.png
  • Woczekiwaniu Ekspertka
    Postów: 176 86

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    W klinice 700 zł za jeden wlew 😱 Ja na podstawie recepty kupiłam cały karton 10 sztuk, gdzie jedna wychodzi około 45zł. Płyn więc tani a kasują strasznie za to... Jak będziesz chciała mieć prewencyjnie to dr Rakosova nie zgodzi się raczej, bo nie daje leków na wyrost

    Dziękuję za informacje. 🙂 Okazuje się, że mam podwyższone komórki NK w macicy, wczoraj miałam konsultacje z Kołodziejczyk-Pyrzyk i ona ma dla mnie dwie propozycje: encorton lub intralipid. Czekam jeszcze na drugi wynik CD56 i zobaczymy czy te komórki nie spadły po wyleczeniu stanu zapalnego. Jak już będę miała wszystkie informacje to chcę też skonsultować to z Rokosova. Według immunolog bezpieczniej byłoby brać intralipid, ale jest to też kosztowne i dla mnie ciężkie do ogarniecia, bo musiałabym na wlewy jeździć ponad 100km. A nie wiem czy znajdę kogoś kto mi poda to w warunkach domowych nawet jeśli przywiozę to z Czech. 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 11:51

    On 33: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 30: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210mm2- badanie w 10dc
  • Woczekiwaniu Ekspertka
    Postów: 176 86

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Jednak nie wytrzymałam 🙈 Tak z czapy zrobiłam bez żadnych emocji i to jeszcze o 7.30 więc nawet pełne 4dpt nie minęło. Ale chyba coś tam przebija
    https://zapodaj.net/plik-hVjYGX66zv

    Na zdjęciu to ciężko uchwycić, na żywo lepiej trochę widać

    Widać!! ❤️ Tak szybko cos na teście może wyjść? Szok. 🙂

    Milvaaa lubi tę wiadomość

    On 33: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 30: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210mm2- badanie w 10dc
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 28 kwietnia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem zaskoczona, że tak szybko coś się pokazało. Ostatnio w 5dpt był cień cienia, ale nawet na zdjęciu nie dało się uchwycić.
    Megan ja dwa razy w ciągu dnia to nie, ale codziennie już tak 😅 na pamiątkę trzymam sobie cały "wór" testów z zeszłego podejścia. Sporo można z nich wnieść o wzroście bety. U mnie wtedy tak średnio rosła, niby prawidłowo ale bez szału, i po testach było to widać.

    Woczekiwaniu kurczę, robiłaś te badania pro forma a ciągle coś wychodzi 😑 lepiej teraz niż później, no ale też kłody pod nogi... A zadowolona jesteś z konsultacji u Pyrzyk? Jak wrażenia ogólnie? Ja mam i encorton i intralipid, to chyba połączenie byłoby najlepsze. Te dwa rozwiązania się nie wykluczają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 12:36

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Woczekiwaniu Ekspertka
    Postów: 176 86

    Wysłany: 28 kwietnia, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Też jestem zaskoczona, że tak szybko coś się pokazało. Ostatnio w 5dpt był cień cienia, ale nawet na zdjęciu nie dało się uchwycić.
    Megan ja dwa razy w ciągu dnia to nie, ale codziennie już tak 😅 na pamiątkę trzymam sobie cały "wór" testów z zeszłego podejścia. Sporo można z nich wnieść o wzroście bety. U mnie wtedy tak średnio rosła, niby prawidłowo ale bez szału, i po testach było to widać.

    Woczekiwaniu kurczę, robiłaś te badania pro forma a ciągle coś wychodzi 😑 lepiej teraz niż później, no ale też kłody pod nogi... A zadowolona jesteś z konsultacji u Pyrzyk? Jak wrażenia ogólnie? Ja mam i encorton i intralipid, to chyba połączenie byłoby najlepsze. Te dwa rozwiązania się nie wykluczają

    Jak już widać kreskę to chyba dobrze świadczy. 🙂

    Powiem Ci, że trochę nam się wczoraj wszystkiego odechciało, bo ciągle coś wychodzi, ale tak jak mówisz lepiej teraz, bo po transferze mogłoby być za późno. Mieliśmy nadzieję, że podejdziemy do transferu w maju, później że w czerwcu, a teraz to już chyba nic nie planuje.
    Z Pyrzyk na chwilę obecną jestem zadowolona, chociaż troszkę jest mi smutno, że nie zaproponowała tylko jednego rozwiązania, bo nie miałabym wyboru. A co do całokształtu to naprawdę super. Mówiłam jej, że jeszcze czekam na wynik z 20dc to mi powiedziała, że mam jej wysłać wyniki na maila, ona na nie zetknie i mi napisze czy na pewno mam zastosować się do jej zaleceń. Chociaż mam cichą nadzieję, że wyniki biopsji jakimś cudem będą dobre. Trochę się bałam, że mi powie: "jak będzie miała pani wyniki, to proszę umówić się na kolejną wizytę".
    A co do Reprofit to teraz też się obawiam, że mi zleca abym powtórzyła badania u nich.... Finansowa studnia bez dna.

    Tylko Ty masz pewnie mniejsze dawki niż ja i z tego co kojarzę to Ty pierwszy wlew z intralipidu miałaś chwilę przed transferem? U mnie zaleca wlewy co dwa tygodnie i pierwszy miałby być już dwa miesiące przed transferem, więc tu też jestem zdziwiona i ciekawe co na to Rokosova.

    On 33: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 30: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210mm2- badanie w 10dc
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak już widać kreskę to chyba dobrze świadczy. 🙂

    Powiem Ci, że trochę nam się wczoraj wszystkiego odechciało, bo ciągle coś wychodzi, ale tak jak mówisz lepiej teraz, bo po transferze mogłoby być za późno. Mieliśmy nadzieję, że podejdziemy do transferu w maju, później że w czerwcu, a teraz to już chyba nic nie planuje.
    Z Pyrzyk na chwilę obecną jestem zadowolona, chociaż troszkę jest mi smutno, że nie zaproponowała tylko jednego rozwiązania, bo nie miałabym wyboru. A co do całokształtu to naprawdę super. Mówiłam jej, że jeszcze czekam na wynik z 20dc to mi powiedziała, że mam jej wysłać wyniki na maila, ona na nie zetknie i mi napisze czy na pewno mam zastosować się do jej zaleceń. Chociaż mam cichą nadzieję, że wyniki biopsji jakimś cudem będą dobre. Trochę się bałam, że mi powie: "jak będzie miała pani wyniki, to proszę umówić się na kolejną wizytę".
    A co do Reprofit to teraz też się obawiam, że mi zleca abym powtórzyła badania u nich.... Finansowa studnia bez dna.

    Tylko Ty masz pewnie mniejsze dawki niż ja i z tego co kojarzę to Ty pierwszy wlew z intralipidu miałaś chwilę przed transferem? U mnie zaleca wlewy co dwa tygodnie i pierwszy miałby być już dwa miesiące przed transferem, więc tu też jestem zdziwiona i ciekawe co na to Rokosova.
    Trochę mnie podniosło na duchu, że aż tak wcześnie się pokazała, bo może te bety tym razem będą lepsze. Jednak staram się na spokojnie, tak jak sobie powtarzałam przed transferem, bo daleka droga przed nami. Jeszcze może być ciąża biochemiczna, a nawet jak dotrwamy dalej, to wciąż nie wiadomo co okaże się na USG.

    Myślę, że z Reprofitu Ci napiszą żebyś szła według zaleceń swojego immunologa, czyli Pyrzyk. Może się wypowie dr R, ale raczej nie każą powtarzać badań, bo respektują zalecenia lekarzy z Polski.

    I wow, aż 2 miesiące przed transferem zaleca? Spotkałam się najwcześniej na początku cyklu transferowego. Ciekawe zalecenie. Ja pytałam dr Rakosovej czy jest jakieś dawkowanie czy zmiana częstotliwości intralipidu w zależności od indywidualnych wyników, to powiedziała, że nie. Oni tak działają, że pierwszy wlew 7-10 dni przed transferem, a kolejne co 2 tygodnie do 12 tygodnia ciąży. Pewnie mają jakieś przesłanki żeby sądzić, że co ma zrobić ten intralipid to zrobi i tydzień przed transferem wystarczy 🤔 Z tymi immunologicznymi kwestiami to ogólnie co lekarz to zupełnie inaczej. Pyrzyk znowu mi powiedziała, że komórki NK z krwi nie mają znaczenia i jak mam w macicy ok, to ona nie widzi problemu. A immunolog z Czech znowu inne podejście co do tego.

    Fajnie, że pozwoliła Ci dosłać wynik. Pod tym względem jest super. Mi szybko odpisała też na wynik morfologii i prowadzi mnie cały czas jeśli chodzi o accofil. Dużo siły Ci życzę, bo ta diagnostyka potrafi dobić... 😔 A dorobisz sobie też KIRy i HLA-C żeby mieć już pełen obraz sprawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 13:10

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Woczekiwaniu Ekspertka
    Postów: 176 86

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Trochę mnie podniosło na duchu, że aż tak wcześnie się pokazała, bo może te bety tym razem będą lepsze. Jednak staram się na spokojnie, tak jak sobie powtarzałam przed transferem, bo daleka droga przed nami. Jeszcze może być ciąża biochemiczna, a nawet jak dotrwamy dalej, to wciąż nie wiadomo co okaże się na USG.

    Myślę, że z Reprofitu Ci napiszą żebyś szła według zaleceń swojego immunologa, czyli Pyrzyk. Może się wypowie dr R, ale raczej nie każą powtarzać badań, bo respektują zalecenia lekarzy z Polski.

    I wow, aż 2 miesiące przed transferem zaleca? Spotkałam się najwcześniej na początku cyklu transferowego. Ciekawe zalecenie. Ja pytałam dr Rakosovej czy jest jakieś dawkowanie czy zmiana częstotliwości intralipidu w zależności od indywidualnych wyników, to powiedziała, że nie. Oni tak działają, że pierwszy wlew 7-10 dni przed transferem, a kolejne co 2 tygodnie do 12 tygodnia ciąży. Pewnie mają jakieś przesłanki żeby sądzić, że co ma zrobić ten intralipid to zrobi i tydzień przed transferem wystarczy 🤔 Z tymi immunologicznymi kwestiami to ogólnie co lekarz to zupełnie inaczej. Pyrzyk znowu mi powiedziała, że komórki NK z krwi nie mają znaczenia i jak mam w macicy ok, to ona nie widzi problemu. A immunolog z Czech znowu inne podejście co do tego.

    Fajnie, że pozwoliła Ci dosłać wynik. Pod tym względem jest super. Mi szybko odpisała też na wynik morfologii i prowadzi mnie cały czas jeśli chodzi o accofil. Dużo siły Ci życzę, bo ta diagnostyka potrafi dobić... 😔 A dorobisz sobie też KIRy i HLA-C żeby mieć już pełen obraz sprawy?

    Cały czas o Tobie myślę i mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze. Czekamy wszyscy na info o Twoich betach. 🙂 Nawet nie myśl o biochemie. Kiedyś czytałam o potędze podświadomości. Dla kogoś może to się wydawać śmieszne, ale w takich chwilach jak ta może warto trzymać się zasad opisanych w tej książce. 😉

    Tak, zaleciła 2 miesiące przed transferem. Czytałam też, że niektórzy mają zalecone cykl przed transferem czyli 1.5 miesiąca. Muszę trochę poczytać o tym, może znajdę na grupach dziewczyny, które miały podobne wyniki do moich. Przy cyklach naturalnych też nie ma pewności kiedy dokładnie do tego transferu dojdzie, więc nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało.

    Boje się robić kolejna badania, więc nie wiem. Warto by było zrobić, chociaż Pyrzyk nic o tym nie wspomniała.

    On 33: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 30: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210mm2- badanie w 10dc
  • Sas Autorytet
    Postów: 1304 1050

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Moja beta niepełne 5dpt to 7,99
    Coś ruszyło zobaczymy co dalej
    Trzymajcie kciuki 🤞🤞🤞
    Gratuluje !!!!!


    Chwile mnie tu nie hylo i tyle czytania i tyle dziewczyn czeka na zrobienie bety super.
    Ja tez czekam ale transfer hyl w pl.
    Mam pytanko bardzo sie oszczedzalyscie po transferze ??? Jest super pogoda majowka i tak sobie mysle czy jakis rower to nie bedzie za duzo ?

    Megan07 lubi tę wiadomość

  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Cały czas o Tobie myślę i mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze. Czekamy wszyscy na info o Twoich betach. 🙂 Nawet nie myśl o biochemie. Kiedyś czytałam o potędze podświadomości. Dla kogoś może to się wydawać śmieszne, ale w takich chwilach jak ta może warto trzymać się zasad opisanych w tej książce. 😉

    Tak, zaleciła 2 miesiące przed transferem. Czytałam też, że niektórzy mają zalecone cykl przed transferem czyli 1.5 miesiąca. Muszę trochę poczytać o tym, może znajdę na grupach dziewczyny, które miały podobne wyniki do moich. Przy cyklach naturalnych też nie ma pewności kiedy dokładnie do tego transferu dojdzie, więc nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało.

    Boje się robić kolejna badania, więc nie wiem. Warto by było zrobić, chociaż Pyrzyk nic o tym nie wspomniała.
    Dziękuję ❤ To bardzo miłe co piszesz. Ja o Tobie też ciepło myślę i wierzę, że jak i dla Ciebie nadejdzie ten moment transferu, to będzie pięknie 🍀
    Tak na marginesie, to masz bardzo dużo zbadane jak na to, że jesteś przed pierwszym transferem 😀 Myślałam, że ja tu rekordy biję pod tym względem 😅😊

    Hm, na Twoim miejscu, gdybym miała tak wcześnie brać jakieś leki, to nastawiałabym się na cykl sztuczny. Pewniejszy i łatwiej zaplanować.

    KIRy są niejako powiązane z komórkami NK, bo to receptory na ich powierzchni. I też nikt nie mówił żeby je zbadać i całe szczęście, że sama pomyślałam. Można łatwo i szybko zrobić to badanie w domu jako wymaz z policzka, więc tu spoko. W dowolnym czasie i wynik już w tydzień. Jedyny minus no to kasa, bo oczywiście swoje to kosztuje 😐

    Sas myślę, że najlepiej zapytać lekarza o taka aktywność fizyczną. Tu wszystkie raczej chuchamy i dmuchamy na siebie po transferach, to wątpię żebyś od nas dostała przyzwolenie 😀

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 128 387

    Wysłany: 29 kwietnia, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta dzisiaj 7 dpt to tylko 16,6
    Dwa dni temu było 7,99

    Wiem że się podwoiło ale jakoś słabo to wygląda 😔

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 1685 2100

    Wysłany: 29 kwietnia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Moja beta dzisiaj 7 dpt to tylko 16,6
    Dwa dni temu było 7,99

    Wiem że się podwoiło ale jakoś słabo to wygląda 😔

    Póki rośnie, jest szansa.
    Sprawdź ponownie za 48 godzin.
    Kciuki!

    Megan07, Anika1983 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019.
    ET zarodek 3-dniowy: beta 0;
    FET 5AA KD (Encorton): beta 0;
    FET 4AA KD (Encorton, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 3AA KD (Accofil, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 4AB KD (Immunoglobuliny, Neoparin, Embryoglue): przy beta 2500 ciąża pozamaciczna;
    FET HB/2 po PGT-A KD (Immunoglobuliny, Neoparin): 8dpt - beta 110; 10dpt - beta 254; 12dpt - beta 468; 14dpt - beta 1024; 17dpt - beta 3987 (pęcherzyk w macicy);
    31dpt (7+2): CRL - 10,5mm i mamy serduszko;
    8+1: CRL - 1,73cm;
    11+5: CRL - 5,00cm (Nifty ok, Pappa ok. Będzie chłopak);
    13+6: CRL - 7,97cm
    21+4: połowkowe (475g Człowieka)


    preg.png
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 29 kwietnia, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megan07 wrote:
    Moja beta dzisiaj 7 dpt to tylko 16,6
    Dwa dni temu było 7,99

    Wiem że się podwoiło ale jakoś słabo to wygląda 😔
    Współczuję stresu i kciuki za powtórkę ✊ Ta kolejna beta już powinna rozstrzygnąć, w która stronę idzie
    Ja mam stres przed moją pierwszą jutro. Dzisiaj test nieco wyraźniejszy wyszedł, więc mam nadzieję, że będzie ładna wartość 🍀
    Mam też wynik posiewu moczu i jest ok. Ewidentnie to musiało być od leków, pewnie proga. Już mi w sumie na szczęście przeszło w znacznym stopniu. Teraz mi co innego zaś doskwiera, a mianowicie ból podbrzusza 🙈 Nie jak na okres, nie są to też skurcze.. ciężko opisać, ale na kartce z Reprofitu jest napisane, że bóle mogą się zdarzać i nie świadczą o niepowodzeniu i tego staram się trzymać

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3133 4683

    Wysłany: 29 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Współczuję stresu i kciuki za powtórkę ✊ Ta kolejna beta już powinna rozstrzygnąć, w która stronę idzie
    Ja mam stres przed moją pierwszą jutro. Dzisiaj test nieco wyraźniejszy wyszedł, więc mam nadzieję, że będzie ładna wartość 🍀
    Mam też wynik posiewu moczu i jest ok. Ewidentnie to musiało być od leków, pewnie proga. Już mi w sumie na szczęście przeszło w znacznym stopniu. Teraz mi co innego zaś doskwiera, a mianowicie ból podbrzusza 🙈 Nie jak na okres, nie są to też skurcze.. ciężko opisać, ale na kartce z Reprofitu jest napisane, że bóle mogą się zdarzać i nie świadczą o niepowodzeniu i tego staram się trzymać

    Kciuki za betę 🍀🤞 🍀 Daj jutro znać 💚

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    preg.png
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1042 1631

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 44,5 😊 ostatnio w 7dpt miałam tylko 36, teraz jest 6dpt 🍀 mam nadzieję, że to dobry początek

    Tu test z dzisiaj jakby ktoś ciekawy był jaka kreska przy takiej becie 😉
    https://zapodaj.net/plik-kZ0suizhoG

    Woczekiwaniu, The_sleeping_beauty, Megan07, WiosnyFanka, Magra3, mlia, Anka84, Mati W., I gave up, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    4dpt ⏸
    6dpt beta 44,5; progesteron 27
    12 dpt beta 425
    14 dpt beta 813
    14.05 USG 🙏🍀
  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 128 387

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Beta 44,5 😊 ostatnio w 7dpt miałam tylko 36, teraz jest 6dpt 🍀 mam nadzieję, że to dobry początek

    Tu test z dzisiaj jakby ktoś ciekawy był jaka kreska przy takiej becie 😉
    https://zapodaj.net/plik-kZ0suizhoG


    Super niech rośnie dalej 💖

    Milvaaa lubi tę wiadomość

  • Megan07 Ekspertka
    Postów: 128 387

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam spokojnie poczekać 3 dni i zrobić betę 10 dpt czyli 2 maja ale frajer ze mnie 🤣
    Akurat w drodze na działkę obok paczkomatu jak spod ziemi wyrósł oddział diagnostyki i zgadnijcie co ?
    No nic czekam 🤷‍♀️ wiem, że nie powinno się robić dzień po dniu ale trudno - kto zrozumie mnie bardziej jak nie Wy ❤️
    testy jakby w końcu zaczęły ciemnieć może jednak ten czeski knedliczek ruszył 🍀🤞
    Zerknijcie bo może ja sobie tylko wkręcam 🙈

    https://zapodaj.net/plik-U44ZFzTFUY

    Anka84, WiosnyFanka, Hania2010 lubią tę wiadomość

‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ