X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit - po drugiej stronie brzuszka
Odpowiedz

Reprofit - po drugiej stronie brzuszka

Oceń ten wątek:
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlia wrote:
    Pieluchy zamawiałam na allegro ale wpisywałam premium lub podobnie i są ok. Myślałam że przy kotach nie sprawdzą mi się flanelowe bo będą łapać sierść ale jednak są ok. Muslinowe są super, tetrowe wg mnie najgorsze pod tym względem.
    Ręczniki z kapturkiem kupiłam na wyprzedaży w zarahome i jestem zadowolona, ale to po prostu ręcznik frotte (mam dwie sztuki, wystarcza). Ciekawostka, Maks nie jest chętny do spania i spędzania czasu w baby hug, może potem jako krzesełko zaakceptuje.



    Wiem, że z tym baby hugiem może być różnie, ale babcia dala 1 tys, więc uznałam, że zainwestuje jako prezent. Najwyżej tak, jak mówisz, będzie kiedyś krzesełko 😊

    mlia lubi tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 753 1287

    Wysłany: 15 listopada 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Piekne,

    ponieważ mam 3 psy w domu i z racji faktu, że na pewno będą okupować moje dziecię (szczególnie ten jeden, bo jest we mnie zakochany i nie odstępuje mnie na krok 😊), to zamówiłam kokon na łóżko (5w1), żeby Mlody mógł swobodnie leżeć. Pewnie i tak na początku więcej będę trzymała Go w baby hugu, ale będę spokojniejsza mając ten kokon.

    Pytanie brzmi: czy wszystkie te rzeczy typu różki, kokony, podkłady do kokon, czy też wozka/fotelika, poduszeczki, kołderki, koce,.otulacze do fotelika, śpiworki do wózka- też prałyscie? Niby to oczywiste, że pierze się wszystko, ale jak widać, nie do końca 🤣🤣🤣

    Prałam :)
    Ciekawe jak będzie u Was z psiakami. Ja miałam wizje ze po porodzie od razu całe nasze stado bedzie razem. W praktyce my z Lila jesteśmy w jednej sypialni a mąż bernami w drugiej.
    My mamy duże psy, które cześć dnia spędzają w ogrodzie i mimo wysiłków trudno o sterylność. A po drugie w nocy nie chciałam budzić psów 🤪 co do męża mam mniej litości 🙂

    Monika29, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png
  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 753 1287

    Wysłany: 15 listopada 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    I mam prośbę o polecenie:
    1. Fajnych otulaczy ręcznikowych, które będą chłonęły wodę. Upatrzyłam sobie kilka produktów z Baby Mam i zastanawiam się, czy złożyć zamówienie.

    To mi siostra kupiła za granice wiec tu nic nie polecę

    2. Pieluch tetrowych - dobrej jakości, nie zmniejszające się zaraz po praniu, czy wyglądające jak po myciu podłogi. Wolę zapłacić drożej, ale żeby były dobre.

    Firma kamyczek na Allegro. Kupowałam kolorowe we wzory

    I gave up lubi tę wiadomość

    age.png
  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 753 1287

    Wysłany: 15 listopada 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Wiem, że z tym baby hugiem może być różnie, ale babcia dala 1 tys, więc uznałam, że zainwestuje jako prezent. Najwyżej tak, jak mówisz, będzie kiedyś krzesełko 😊

    Lila lubi jak jest trochę podniesione i moze sobie obserwować ulubione światełka na suficie. Ale faktycznie przedmiot pierwszej potrzeby u nas to nie jest choć pozwala zjeść śniadanie bez małej na rękach

    mlia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Pistacja85 Autorytet
    Postów: 579 448

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciała wiedzieć jak zrobić suwaczek

    Magan lubi tę wiadomość

    Ona-37 lat On- 50
    Starania od 2016
    2 laparoskopie- usunięcia cysty na jajniku
    2018/2019 3xIUI
    2020 3x In Vitro Gyncentrum
    I IVF II 2020 protokół długi 5 komórek, 3 zarodki w 3 dobie, 2 nieudane transfery
    II IVF VIII/IX protokół długi 6 komórek, 5 zarodków do 3 doby, 1 blastocysty reszta zdegenerowała, transfer nieudany - accofil wlew, encorton, neoparin
    III IVF XII protokół krótki, 9 komórek, 3 dojrzałe, 0 zarodków do 5 doby
    IV IVF Kriobanku prot. Ultradlugi z HW 6 komórek, 6 dojrzałych i blastki 1aa i 3ac, transfer 13.XII 👎
    Eurofertil 2 mini stymulacje z pierwszej 0zarodkow z 2 7 zarodkow do badania genetycznego (4 prawidłowe, 2 nie udało się zbadać i 1 wadliwy)
    06.02.2023 transfer udany
    ANA1,2,3 +
    KIRy brak 2DL4del, 2DS4norm,2DS4del-22pz, 3DL1,3DP1var
    NK 13,9%
    ALLO MLR 64% po 10 tygodniach od transferu
    Kariotypy ok
    Mutacja MTHFR677C>T MTHFR1298A>C
    age.png[/url]
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pistacja85 wrote:
    Tez bym chciała wiedzieć jak zrobić suwaczek[/QUOTE



    Kliknij w suwak którejś z nas i powinno Cie przekierować do strony, na której wybierasz sobie jaki to ma być. Potem skopiuj link, ktory sie wygeneruje i wklej w swoja stopke. Niestety nie pamietam, który z tych linkow i czy dokladnie w calosci. Zastosuj metode prob i bledow, chyba ze inne panie pamietają 😊 Jeśli nie zadziała na telefonie to spróbuj na laptopie.

    Magan lubi tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The_sleeping_beauty wrote:
    Prałam :)
    Ciekawe jak będzie u Was z psiakami. Ja miałam wizje ze po porodzie od razu całe nasze stado bedzie razem. W praktyce my z Lila jesteśmy w jednej sypialni a mąż bernami w drugiej.
    My mamy duże psy, które cześć dnia spędzają w ogrodzie i mimo wysiłków trudno o sterylność. A po drugie w nocy nie chciałam budzić psów 🤪 co do męża mam mniej litości 🙂


    Maloje pieski mają 75kg, 55 kg i niecałe 30 kg i przyznam szczerze, że nie zamierzam ich separować. Wszyscy muszą nauczyć się żyć w jednym stadzie, aczkolwiek mam świadomość, że mogę zmienić zdanie, gdy sytuacja nie będzie komfortowa. Bardziej boje sie faktu usypiania przez 3 h, a potem naglego zaszczekania ktoregos psa i mój dzieć wybudzi się po 5 min 🙈🙈🙈 Wtedy wszystkie psy i maz beda spac w budzie 🤪 Na pewno widzę, że muszę kupić zapas pieluch tetrowych i ze 2 zabawki niemowlęce dla psów, bo będą podkradać 🤣 Potem może się to unormuje. Zobaczymy.


    Co.do sterylności to ja akurat przywykłam już, że marzenia o idealnym porządku odeszły gdzieś daleko. Przyznam nawet, że nauczyłam się z tym żyć, funkcjonować i nie zwracać uwagi. Inaczej musiałabym biegać wiecznie ze szczota, mopem i odkurzaczem, gdyż wszystkie roboty nie dają rady z sierścią 🤪🤣 Bardziej zastanawiam się, czy Mlody nie będzie miał jakiejś alergii, ale jak uda się, że nie, to możliwe że dokupię 4 miskę, żeby miał i nie wyjadał psom 🤣 Taki mały żarcik oczywiście.

    Myślę, że większy problem z potrzebą separowania psów, ma rodzina niż my jako przyszli rodzice. Po prostu jak potrzebą mieć oczy dookoła głowy, tak przy psach trzeba obracać ja dwa razy szybciej 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2023, 13:41

    The_sleeping_beauty, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The_sleeping_beauty wrote:
    I gave up wrote:
    I mam prośbę o polecenie:
    1. Fajnych otulaczy ręcznikowych, które będą chłonęły wodę. Upatrzyłam sobie kilka produktów z Baby Mam i zastanawiam się, czy złożyć zamówienie.

    To mi siostra kupiła za granice wiec tu nic nie polecę

    2. Pieluch tetrowych - dobrej jakości, nie zmniejszające się zaraz po praniu, czy wyglądające jak po myciu podłogi. Wolę zapłacić drożej, ale żeby były dobre.

    Firma kamyczek na Allegro. Kupowałam kolorowe we wzory


    Dziękuję, popatrzę 😊

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 753 1287

    Wysłany: 15 listopada 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Maloje pieski mają 75kg, 55 kg i niecałe 30 kg i przyznam szczerze, że nie zamierzam ich separować. Wszyscy muszą nauczyć się żyć w jednym stadzie, aczkolwiek mam świadomość, że mogę zmienić zdanie, gdy sytuacja nie będzie komfortowa. Bardziej boje sie faktu usypiania przez 3 h, a potem naglego zaszczekania ktoregos psa i mój dzieć wybudzi się po 5 min 🙈🙈🙈 Wtedy wszystkie psy i maz beda spac w budzie 🤪 Na pewno widzę, że muszę kupić zapas pieluch tetrowych i ze 2 zabawki niemowlęce dla psów, bo będą podkradać 🤣 Potem może się to unormuje. Zobaczymy.


    Co.do sterylności to ja akurat przywykłam już, że marzenia o idealnym porządku odeszły gdzieś daleko. Przyznam nawet, że nauczyłam się z tym żyć, funkcjonować i nie zwracać uwagi. Inaczej musiałabym biegać wiecznie ze szczota, mopem i odkurzaczem, gdyż wszystkie roboty nie dają rady z sierścią 🤪🤣 Bardziej zastanawiam się, czy Mlody nie będzie miał jakiejś alergii, ale jak uda się, że nie, to możliwe że dokupię 4 miskę, żeby miał i nie wyjadał psom 🤣 Taki mały żarcik oczywiście.

    Myślę, że większy problem z potrzebą separowania psów, ma rodzina niż my jako przyszli rodzice. Po prostu jak potrzebą mieć oczy dookoła głowy, tak przy psach trzeba obracać ja dwa razy szybciej 👍


    Parametry piesków macie wiec podobne :)
    Myslalam jota w jotę jak Ty przed porodem. Zycie zweryfikowało mi te wizje bo Bruno sie zbyt ekscytował, Mika bała, ja po cesarce i zakrzepicy potrzebowałam nie mieć tych oczu dookoła głowy a noworodek
    źle reaguje na nadmiar bodźców.

    Teraz już jest spokojniej i psy traktują Lilę jako normę wiec powoli bedzie mozna myślec o konsolidacji stada.

    No ale moje psy to adopciaki wiec ich możliwości adaptacyjne nie sa idealne wiec tez cudów id nich wymagać nie moge

    Co ciekawe Lila nie reaguje na ich szczekanie. Mam hipotezę ze przyzwyczaiła sie do tych dźwięków w ciazy


    I gave up lubi tę wiadomość

    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3038 5428

    Wysłany: 15 listopada 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Piekne,

    ponieważ mam 3 psy w domu i z racji faktu, że na pewno będą okupować moje dziecię (szczególnie ten jeden, bo jest we mnie zakochany i nie odstępuje mnie na krok 😊), to zamówiłam kokon na łóżko (5w1), żeby Mlody mógł swobodnie leżeć. Pewnie i tak na początku więcej będę trzymała Go w baby hugu, ale będę spokojniejsza mając ten kokon.

    Pytanie brzmi: czy wszystkie te rzeczy typu różki, kokony, podkłady do kokon, czy też wozka/fotelika, poduszeczki, kołderki, koce,.otulacze do fotelika, śpiworki do wózka- też prałyscie? Niby to oczywiste, że pierze się wszystko, ale jak widać, nie do końca 🤣🤣🤣
    Ja piorę wszystko, ale ja tak mam , mój mąż np nie widzi sensu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    I gave up lubi tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2852 2742

    Wysłany: 15 listopada 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pralam, tylko z kokonami trzeba miec na uwadze ze potem je trzeba troche przetrzepac zeby tam w srodku sie wszystko ladnie ulozylo. Ale to tez zalezy od firmy bo my mamy dwa. Jeden pranie znosi bez zarzutu- jukki a drugi jakis handmade z allegro potrzebuje lekkiego uformowania po praniu i suszeniu 🙂

    Dziewczyny jak dlugo krwawilyscie po cc ? U mnie juz bylo lzej a teraz duzo sie ruszam, zalatwiam sprawy i mam wrazenie ze sie nasililo.

    I gave up lubi tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Ja tez pralam, tylko z kokonami trzeba miec na uwadze ze potem je trzeba troche przetrzepac zeby tam w srodku sie wszystko ladnie ulozylo. Ale to tez zalezy od firmy bo my mamy dwa. Jeden pranie znosi bez zarzutu- jukki a drugi jakis handmade z allegro potrzebuje lekkiego uformowania po praniu i suszeniu 🙂

    Dziewczyny jak dlugo krwawilyscie po cc ? U mnie juz bylo lzej a teraz duzo sie ruszam, zalatwiam sprawy i mam wrazenie ze sie nasililo.



    Kokon kupilam właśnie w yukki, więc może będzie ok 😊

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The_sleeping_beauty wrote:
    Parametry piesków macie wiec podobne :)
    Myslalam jota w jotę jak Ty przed porodem. Zycie zweryfikowało mi te wizje bo Bruno sie zbyt ekscytował, Mika bała, ja po cesarce i zakrzepicy potrzebowałam nie mieć tych oczu dookoła głowy a noworodek
    źle reaguje na nadmiar bodźców.

    Teraz już jest spokojniej i psy traktują Lilę jako normę wiec powoli bedzie mozna myślec o konsolidacji stada.

    No ale moje psy to adopciaki wiec ich możliwości adaptacyjne nie sa idealne wiec tez cudów id nich wymagać nie moge

    Co ciekawe Lila nie reaguje na ich szczekanie. Mam hipotezę ze przyzwyczaiła sie do tych dźwięków w ciazy


    Tak jak wspomniałam, czas pokaże jak będzie z pieskami i czy moje założenia sie sprawdziły. Weryfikacja na pewno nastąpi 🤣🤣🤣

    The_sleeping_beauty lubi tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 942 1913

    Wysłany: 15 listopada 2023, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Ja tez pralam, tylko z kokonami trzeba miec na uwadze ze potem je trzeba troche przetrzepac zeby tam w srodku sie wszystko ladnie ulozylo. Ale to tez zalezy od firmy bo my mamy dwa. Jeden pranie znosi bez zarzutu- jukki a drugi jakis handmade z allegro potrzebuje lekkiego uformowania po praniu i suszeniu 🙂

    Dziewczyny jak dlugo krwawilyscie po cc ? U mnie juz bylo lzej a teraz duzo sie ruszam, zalatwiam sprawy i mam wrazenie ze sie nasililo.
    Ja krwawiłam przez 6 dni potem plamienie ale takie skąpe, że wkładka grubsza wystarczała.

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3038 5428

    Wysłany: 15 listopada 2023, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja ok tyg, potem było plamienie.
    I give up nie unikniesz wyjadania psom, nawet jak młody będzie miał swoją miskę 🤣🤣🤣🤣🤣 moja córa też wyjadała suce chrupki 🤣 nic jej nie było 😉 młody się przyzwyczai do psów a one do niego. Nam na szkoleniu jak była z córa w ciąży mówili żeby pozwolić zwierzakowi być przy dziecku, podczas przewijania , żeby mąż przyniósł ubranka dziecka że szpitala które są brudne, dać powąchać psu. Nasza suka spala z córka, czy to na łóżku czy na dywanie 🤣 córka kładła się na jej posłaniu a ona nigdy nic jej nie zrobiła. Kochała ja bardzo i bardzo jej pilnowała. Zwierzaki są mądre, będzie dobrze zobaczysz 😘

    I gave up, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika29 wrote:
    Mysza ja ok tyg, potem było plamienie.
    I give up nie unikniesz wyjadania psom, nawet jak młody będzie miał swoją miskę 🤣🤣🤣🤣🤣 moja córa też wyjadała suce chrupki 🤣 nic jej nie było 😉 młody się przyzwyczai do psów a one do niego. Nam na szkoleniu jak była z córa w ciąży mówili żeby pozwolić zwierzakowi być przy dziecku, podczas przewijania , żeby mąż przyniósł ubranka dziecka że szpitala które są brudne, dać powąchać psu. Nasza suka spala z córka, czy to na łóżku czy na dywanie 🤣 córka kładła się na jej posłaniu a ona nigdy nic jej nie zrobiła. Kochała ja bardzo i bardzo jej pilnowała. Zwierzaki są mądre, będzie dobrze zobaczysz 😘



    Wi, że będzie dobrze i też nie zamierzam.je jakoś zbytnio.ograniczac, a powiem szczerze bardziej kontrolować. Wiadomo jednak, że czas pokaże 😊


    Moniś, a miałam spytać, czy Ty po tej heparynie też masz takie zrosty na brzuszku? Zapytałam tutaj, żeby nie straszyć na innym wątku 🤣 Wiesz jakim 😊

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1406 3246

    Wysłany: 15 listopada 2023, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rzeczy wyprawkowych to jakie smoczki, butelki polecacie i jak Wam.sie sprawdzały/sprawdzają laktatory? Póki co zakuoilam podwójny neno camino. Muszę tylko dobrać muszle.do sutkow, ale to ponoć robi się od 32 tc, więc jeszcze poczekam. Zastanawiają mnie te sprawy do karmienia właśnie bo nie wiem, czy np. w smoczki uderzać w 0-2, czy od razu w 0-6, czy butelki jakieś responsywne, czy nie? Wiem na pewno, że chce szklane i tyle w tym temacie. Mam też świadomość, że to metodą prób i błędów i zakupu kilku rodzajów, ale może już wiecie, co Wam się sprawdza, a co nie 😊

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2852 2742

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do butelek to my mamy avent natural response. Calkiem spoko bo z niej nie leci samo, dziecko musi ssac i to calkiem mocno i odpowiednio smoka ujac zeby polecialo. Karmienie trwa troche dluzej ale podobno tak lepiej niz jak doslownie ciurkiem maluchowi mleko wyplywa.

    A na smoczki jeszcze nie trafilismy dobre. Malutka ma tak maciupenka buzie ze kazdy jeden smoczek jest dla niej za duzy. Testowane rozne. I te 0-2 i 0-3. Pluje dalej jak widzi 🤣. Troche szkoda bo jednak jest to uspokajacz a ona nerwusek.

    I gave up lubi tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Pistacja85 Autorytet
    Postów: 579 448

    Wysłany: 16 listopada 2023, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krwawię/planie ponad 3 tugodnie

    Ona-37 lat On- 50
    Starania od 2016
    2 laparoskopie- usunięcia cysty na jajniku
    2018/2019 3xIUI
    2020 3x In Vitro Gyncentrum
    I IVF II 2020 protokół długi 5 komórek, 3 zarodki w 3 dobie, 2 nieudane transfery
    II IVF VIII/IX protokół długi 6 komórek, 5 zarodków do 3 doby, 1 blastocysty reszta zdegenerowała, transfer nieudany - accofil wlew, encorton, neoparin
    III IVF XII protokół krótki, 9 komórek, 3 dojrzałe, 0 zarodków do 5 doby
    IV IVF Kriobanku prot. Ultradlugi z HW 6 komórek, 6 dojrzałych i blastki 1aa i 3ac, transfer 13.XII 👎
    Eurofertil 2 mini stymulacje z pierwszej 0zarodkow z 2 7 zarodkow do badania genetycznego (4 prawidłowe, 2 nie udało się zbadać i 1 wadliwy)
    06.02.2023 transfer udany
    ANA1,2,3 +
    KIRy brak 2DL4del, 2DS4norm,2DS4del-22pz, 3DL1,3DP1var
    NK 13,9%
    ALLO MLR 64% po 10 tygodniach od transferu
    Kariotypy ok
    Mutacja MTHFR677C>T MTHFR1298A>C
    age.png[/url]
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3038 5428

    Wysłany: 16 listopada 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Wi, że będzie dobrze i też nie zamierzam.je jakoś zbytnio.ograniczac, a powiem szczerze bardziej kontrolować. Wiadomo jednak, że czas pokaże 😊


    Moniś, a miałam spytać, czy Ty po tej heparynie też masz takie zrosty na brzuszku? Zapytałam tutaj, żeby nie straszyć na innym wątku 🤣 Wiesz jakim 😊
    Pewnie ze będzie dobrze, my naszej też nie ograniczaliśmy, nasza psina nigdy nie warknęła na core, ale ona też nigdy jej nic nie zrobiła, nie ciągnęła za nic nie dokuczała. A jak inny zaprzyjaźniony pies chciał zabrać córce zabawkę to warczała na niego 🥰 szkoda ze nie doczekała Aleksa 😭 tak mam zrosty , i w połogu ciężko już było mi się wkluwac, robiłam to już na boczkach, zeszłym prawie do pachwin.
    My na początku mieliśmy butelkę lansoinoha ale się nie sprawdzila. Mamy lovi i jest super. Smoczki mamy też z lovi, i mieliśmy z baby dream i też były ok. Ja kupiłam Młodemu 0-3, 3-6. Uważam że nie ma co bdav 0-6, bo dziecko rośnie I lepiej wziąć od 0-3 lub 0-2 i potem większy. Ja chyba już będę musiała zmienić Aleksowi na 6-18, bo widzę że ten 3-6 robi się mały. A u ja mam butelki plastikowe, bo jakbym miała mu trzymac szklana przez kilka minut to reka by mi odpadła 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2023, 10:13

    Magan lubi tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ