X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Czy są staraczki leczace się w Salve?

    kaloryferka, MAALINKAA, SmOla, Ana9292, paulutek lubią tę wiadomość

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,ja dopiero zaczynam swoja przygode z salve. Na jesieni bylam na wizycie u dr Stefanowicz, ktora zapisala mi CLO; na monitoring chodzilam do dr Klosinskiego bo przyjmowal w dogodnych dla mnie popoludniowych godzinach i chyba przy nim pozostane na stale.Teraz mialam 4 miesieczna przerwe w staraniach (zawirowania na tle zawodowym i musialam przerwac, bo bylam w tragicznym stanie psychicznym:/) ale od marca zaczynam znow walczyc:) przede mna zastrzyki z gonadotropin bo clo nie zadzialalo, ale przejde sie jeszcze do doktora na konsultacje i konkretny plan dzialania.staramy sie z mezem od 2 lat, jestesmy chyba po wszystkich mozliwych badaniach,zwykli ginekolodzy nie dali rady wiec cala nadzieje pokladamy w salve. ja mam PCO,cykle bezowulacyjne a maz dosc slabe wyniki nasienia:( oby sie udalo cos zdzialac w tym roku:)musi sie udac !

    anisia, Magi88 lubią tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 15 lutego 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się leczyłam w Salve u dr Sobkiewicza powiem wam tylko jedno, jeśli m ma słabe nasienie to nie dajcie się naciągać na inseminacje bo szanse są znikome . Z doświadczenia wiem ,że lubią naciągać na to starające się pary. Wszystkim staraczkom powodzenia.

    józefka, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lecze się obecnie w Salve, u dr. Stefanowicz startujemy właśnie z 2 procedurą :) polecam dr. Stefanowicz bardzo dokładna, wszystko tłumaczy.

    Naadame, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ja również lecze się w Salve. Dostałam CLO Będziemy podchodzić do IUI w marcu. Mam pewne obawy ponieważ mam niskie AMH 1,32 I WYSOKIE FSH 13,21 .Lekarz zaproponował 3 IUI a potem IN VITRO.Tylko kasy brak... :-|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 12:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wrote:
    czesc dziewczyny,ja dopiero zaczynam swoja przygode z salve. Na jesieni bylam na wizycie u dr Stefanowicz, ktora zapisala mi CLO; na monitoring chodzilam do dr Klosinskiego bo przyjmowal w dogodnych dla mnie popoludniowych godzinach i chyba przy nim pozostane na stale.Teraz mialam 4 miesieczna przerwe w staraniach (zawirowania na tle zawodowym i musialam przerwac, bo bylam w tragicznym stanie psychicznym:/) ale od marca zaczynam znow walczyc:) przede mna zastrzy ki z gonadotropin bo clo nie zadzialalo, ale przejde sie jeszcze do doktora na konsultacje i konkretny plan dzialania.staramy sie z mezem od 2 lat, jestesmy chyba po wszystkich mozliwych badaniach,zwykli ginekolodzy nie dali rady wiec cala nadzieje pokladamy w salve. ja mam PCO,cykle bezowulacyjne a maz dosc slabe wyniki nasienia:( oby sie udalo cos zdzialac w tym roku:)musi sie udac !
    Jak chodzilas do dr Klosinskiego na monitoring to ile placilas?

    MoniaS lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    ja lecze się obecnie w Salve, u dr. Stefanowicz startujemy właśnie z 2 procedurą :) polecam dr. Stefanowicz bardzo dokładna, wszystko tłumaczy.
    Józefka a w czym tkwi u Ciebie problem, że podchodzisz do IV

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    Józefka a w czym tkwi u Ciebie problem, że podchodzisz do IV

    W sumie to LUF - nie pękające jajeczka, u męża były słabe wyniki nasienia ale od roku ma wzorcowe.

    podchodziłam do IUI ale z perspektywy czasu było to wyrzucenie pieniędzy.

    jesli chodzi o lekarzy dr. Kłosińskiego mi odradzona, sama raz byłam u niego i negatywnie oceniam wizytę, prof Sobkiewicz małomówny ale konkretny. Najlepsza dr. Stefanowicz czas oczekiwania na wizytę umówioną b. długi ale warto!!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podchodzić do IUI na początku marca. Dostałam CLO. Ale czekam jeszcze na @. I wciąż zastanawiam się właśnie czy jest sens podchodzić do IUI, czy IV. Nie mam na to kasy powiem szczerze i nie chciałabym od razu rzucać się na tak głęboka wodę. Podejde do pierwszej IUI i zobaczę jak będzie najwyżej zrezygnuje z kolejnych i będę zastanawiać się nad IV, które równa się z zaciagnietym kredytem.
    Jak cenowo wychodzi IV w Salve? I z tym LUF o którym mówisz jak to jest ze po podaniu na pęknięcie też nie pęka? Przepraszam że tak dopytuje Ale jestem ciekawa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:03

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przy IUI podawali pregnyl i jajeczka pękały. Przy IVF podawane miałam co innego ale przy IVF wogóle pomijają pękanie jajeczek :)

    ja korzystam z programu rządowego, niestety kończy się ale od lipca ma ruszyć miejski program. Obecnie w programie płacę tylko za leki i część badań musiałam zrobić na własną kieszeń. Wizyty, usg wszystko jest refundowane w programie.

    jak masz pytania wal śmiało :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czemu IUI się nie udało jak pekaly? Przez nasienie? Ponoć żeby podejść do IV rządowego trzeba trzy inseminacje mieć. Ja się nie zalape juz. Moze na miejski mi sie uda.Narazie liczę na szczęście że może wcale @ nie przyjdzie za 3 dni. W tym miesiącu miałam Hsg też w salve więc ogólnie od tego dnia czuje ciągle bóle jak na miesiaczke no może średnio co drugi dzień i jajniki mnie bolą a wszystko drożne wyszło. Nadzieja umiera ostatnia jak co 28 dni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:40

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam robione 2 IUI ale miałam udokumentowane kilku letnie starania bez owocne o dziecko. Na zaświadczeniu od mojego gina była wpisana oligospermia, ale dzięki witaminą jak poszliśmy na kwalifikację było już wszystko ok. na program rządowy praktycznie w chwili obecnej nie masz szans i obyś nie potrzebowała IUI aaaaaaaaaaaa jeszcze jedno nie ma wymogu że masz mieć 3 podejścia nie udane do IUI żeby się kwalifikować do IVF rządowego. Mało tego ja miałam HSG i IUI robione nie w Salve tylko u mojego wcześniejszego lekarza :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero 26 lat a już na podstawie badań lekarz powiedział że jajniki wygasają więc IUI a potem IVF więc nie ma za bardzo co tu leczyć bo rezerwy się nie poprawi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ty bierzesz tyle siły skoro starasz się już parę lat i tyle leczenia już przeszlas? Ja staram się rok czasu a już dawno mam dość :-(

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro masz niską rezerwę jajników to bym z tą IUI tak nie szalała. Sił u mnie czasami brak, załamań nerwowych nie zliczę. Ale ta procedura jakoś wnią wierzę i dr. Stefanowicz też jakoś nie idzie utartym chcematem tylko kombinuje dodała leki, jestem pod opieką endokrynologa. Jakoś obie wierzymy, ze tym razem się uda. MUSI :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego życzę ci z całego serca bo nie jesteśmy niczemu winne w porównaniu do innych kobiet , że tyle trzeba przejść :-(

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka a Kiedy ruszasz że stymulacja? :) trzymam za ciebie mocno kciuki!
    Mam nadzieję dziewczyny ze wam in vitro nie będzie potrzebne, choć sama też uważam że iui to strata pieniędzy ... :/ na pewno w naszym przypadku.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z tym IUI jest różnie jedne zachodzą, drugie nie Ale jak się człowiek nie przekona to nie będzie wiedział. Trzeba być dobrej Mysli, chociaż czasem i jej brakuje. Szczególnie teraz jak IVF przestanie być refundowane i będzie trzeba swoje dziecko "kupić".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 17:13

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Jozefka a Kiedy ruszasz że stymulacja? :) trzymam za ciebie mocno kciuki!
    Mam nadzieję dziewczyny ze wam in vitro nie będzie potrzebne, choć sama też uważam że iui to strata pieniędzy ... :/ na pewno w naszym przypadku.

    ruszam jak tylko przyjdzie @ :) czyli czwartek, piątek i już się nie mogę doczekać, pani Doktor naprawdę czuje, ze się przejmuje nami, dodała nam merional do klasycznego gonalu żeby wiecej było jajcorów i do tego od tej procedury jestem pod opieką dodatkowo endokrynologa bo moje wyniki się pogorszyły. Normalnie czuje, ze tym razem się uda :) czuje wsparce doktorki już wcześniej ją zachwalałam ale teraz :) nie mam słów. jak tylko się uda całą ciąże planuje u niej prowadzić bo jest wspaniała!!!!



    lebiearbuza20 możesz liczyć jeszcze na program miejski bo w Łodzi ma ruszyć od lipca :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki i czekam na info w sprawie rozwoju dalszej sytuacji ze szczęśliwym zakończeniem :-)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ