X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    Trzymam mocno kciuki i czekam na info w sprawie rozwoju dalszej sytuacji ze szczęśliwym zakończeniem :-)

    oczywiście :) wysłałam Ci zaproszenie na priv :) jak dowiem się czegokolwiek o programie miejskim dam Ci znać, noi oczywiście Ty też pisz jak postępy u Ciebie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok super już akceptuje :-)

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    ruszam jak tylko przyjdzie @ :) czyli czwartek, piątek i już się nie mogę doczekać, pani Doktor naprawdę czuje, ze się przejmuje nami, dodała nam merional do klasycznego gonalu żeby wiecej było jajcorów i do tego od tej procedury jestem pod opieką dodatkowo endokrynologa bo moje wyniki się pogorszyły. Normalnie czuje, ze tym razem się uda :) czuje wsparce doktorki już wcześniej ją zachwalałam ale teraz :) nie mam słów. jak tylko się uda całą ciąże planuje u niej prowadzić bo jest wspaniała!!!!



    lebiearbuza20 możesz liczyć jeszcze na program miejski bo w Łodzi ma ruszyć od lipca :)
    Super! Ja nie powiem bo w gamecie trafiłam na fajnego wyluzowanego lekarza :) z którym idzie negocjowac i widać że się stara. Mamy 6 mrozakow :) zobaczymy.. Mam nadzieję że któryś da nam zdrowa ciążę. Mojego męża nasienie się pogorszylo :/ a brał fertilman plus... Mam nadzieję że zajde w końcu i więcej nam się to nasienie nie przyda. :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja mój miał zdiagnozowana oligospermię w chwili obecnej ma wyniki wzorcowe wszystko w normie i to z górką, łącznie zdefragmentacja plemnika. Wyniki wcześniejsze nie dawały nam szans, czy raczej bardzo znikome w konfrontacji z moim LUF-em. Kazali mu łykać rózne specyfiki, suplementy - nic to nie dało. I nagle trafiłam do lekarza który dopatrzył się stanu zapalnego w jądrach, jeden antybiotyk i nagle wyniki całkiem całkiem. zamiast tych drogich specyfików kazał łykać cynk i boom. wyniki wzorowe. Dodam że co po specjalistach i magikach się nalataliśmy to już nasze. Kasy poszło multum. a okazało się że głupi cynk na 9 zł + antybiotyk za 6,- zdziałały cuda :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 17 lutego 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mój miał żylaki, zastanawiam się czy nie powróciły.. kupowałam mu ten durny fertilman plus za 160zl i nic nie dało. A u kogo byliście?

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o porawę nasienia to dr. Bielak jako pierwszy i jedyny zwrócił uwagę że wyniki nasienia są słabe z powodu zapalenia i bakterii. Przepisał mu antybiotyk za naprawde kilka złotych i powiedział że te suplementy nie są lekami żeby nie pokładać w nich za dużych nadzieii ale wzmocnienić się kazał cynkiem i selenem i cholera u nas to pomogło :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli przyczyna byla infekcja to na pewno zadzialalo. My robilismy posiew i mamy jaliwy wiec wina zylakow.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Jezeli przyczyna byla infekcja to na pewno zadzialalo. My robilismy posiew i mamy jaliwy wiec wina zylakow.

    nie twierdze, że wszystko da się wyleczyć antybiotykiem, bo napewno nie. Opisałam tylko naszą historię z happy endem :) choć z drugiej strony pewnie nie mam co liczyć przy obecnej procedurze na ICSI z jego wynikami :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    Jak chodzilas do dr Klosinskiego na monitoring to ile placilas?
    pierwsze USG 120,potem po 60 zl,jakos tak

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    jeśli chodzi o porawę nasienia to dr. Bielak jako pierwszy i jedyny zwrócił uwagę że wyniki nasienia są słabe z powodu zapalenia i bakterii. Przepisał mu antybiotyk za naprawde kilka złotych i powiedział że te suplementy nie są lekami żeby nie pokładać w nich za dużych nadzieii ale wzmocnienić się kazał cynkiem i selenem i cholera u nas to pomogło :)

    Kurcze Józefka dajesz mi nadzieje,ze facetowi moga sie wyniki znacznie poprawic:)moj misiek jest zalamany, tymbardziej ze lekarz powiedzial ze mnie da sie wystymulowac do jajeczkowania,a z nim to juz wiekszy problem;/ lyka na razie jakies witaminy, ogolnie zmienilismy diete.Ostatni raz badal sie pol roku temu i byl niewielki postep w stosunku do roku wczesniej.Jakosc w miare ale plemniczkow jest malo;/ moze go wysle do tego dr Bielaka.Przyjmuje w Salve?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :-)

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 17 lutego 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka chyba nigdy za późno na posiew. Co prawda jestem po 3 ivf... Ale gdyby teraz moje groszki znowu nie chciały z nami zostać to zrobimy koniecznie posiew

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja jasne, ze tak :) przy drugiej procedurze tak jak pisałam na innym wątku p. Doktor zleciła dodatkowe badania nam, napoczątku grymasiłam bo kasa ale traf miała dobry. Po rozpisaniu stymulacji wymyśliła sobie wizyte u endokrynologa myślo po cholere jak wyniki w normie. Jednak znów trafiła bo moje wyniki są w normie ale nie dla kobiety starającej się o ciąże. ciesze się, ze Stefanowicz nie idzie raz obranym torem tylko modyfikuje podejście, teraz do gonalu dodała nam merional. kurcze jakoś wierze, ze tym razem się nam uda :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    takasobieja jasne, ze tak :) przy drugiej procedurze tak jak pisałam na innym wątku p. Doktor zleciła dodatkowe badania nam, napoczątku grymasiłam bo kasa ale traf miała dobry. Po rozpisaniu stymulacji wymyśliła sobie wizyte u endokrynologa myślo po cholere jak wyniki w normie. Jednak znów trafiła bo moje wyniki są w normie ale nie dla kobiety starającej się o ciąże. ciesze się, ze Stefanowicz nie idzie raz obranym torem tylko modyfikuje podejście, teraz do gonalu dodała nam merional. kurcze jakoś wierze, ze tym razem się nam uda :)
    Trzymam bardzo kciuki, żeby Wam się udało i kruszynka była już za 9 miesięcy z Wami. Po tylu latach, a co za tym idzie przejściach już to powinno się zakończyć. Cieszę sie, że masz w sobie ta wiare, która jest tutaj najważniejsza. Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji i pozytywne zakończenie :-)

    józefka lubi tę wiadomość

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 18 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam kciuki!:) grunt to pozytywne nastawienie:)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 lutego 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja Bielak nie przyjmuje w Salve jest kierownikiem Instytucie Matki Polski i przyjmuje prywatnie na Teodora u niego robiliśmy inseminacje ale po drugiej nie udanej sam nas namawiał na IVF Rządowe :) nie chciał nas naciągać na kase, u niego też zrobiłam HSG w instytucie na NFZ naprawde fajny facet :)

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co u Was dziewczyny słychać?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA dziś mam 1ds, własnie zrobiłam sobie pierwsze zastrzyki po 3-4 miesięcznej przerwie :) w sobote podgląd kurnika :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam w sobotę podgląd po clo przed pierwszą inseminacja :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    Też mam w sobotę podgląd po clo przed pierwszą inseminacja :-)

    to może się spotkamy :) ja na 9 rano ale tym razem na podgląd kurnika do Kłosinskiego a Ty?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ