X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się, kto robi transfery we wtorki? Zapomniałam zapytać, ale wydaje mi się, że Stefanowicz albo Kłosiński...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie u dr Kokoszko. Transfer planowany na wtorek, 15 maja (to będzie mój 20dc). Leki biorę dalej (Acard, Progynova, Encorton), dodatkowo doszły zastrzyki: Prolutex od jutra i Clexane od soboty i Utrogestan dopochwowo (3x dziennie po 2 tabl).
    Cześć Olcia, czyli jednak dostałaś zastrzyki przeciwzakrzepowe, a pytałaś się jej dlaczego dopiero teraz? Jak tam Twoje endo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    A orientujecie się, kto robi transfery we wtorki? Zapomniałam zapytać, ale wydaje mi się, że Stefanowicz albo Kłosiński...
    Chyba we wt i czw właśnie oni robią. Bo Sobkiewicz robi w pon i sb, i jak miałam punkcję w pon to widziałam, że była tam też dr Kokoszko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyki z heparyny podobno dają na tej samej zasadzie co Encorton, czyli profilaktycznie. U mnie to akuray dobrze, bo mam mutacje PAI homo wiec heparyna może pomóc. Ale Ty zapytaj Kłosia w sobotę, jestem ciekawa co Ci powie.
    A ci do endo - wg Kokoszko jest ok, wg mnie mogłoby być grubsze - ma 8-9mm. Teraz powinno podrosnąć jak dowalę progesteron... no ale to sie okaże. Jestem dobrej myśli :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dwa cykle temu (w cyklu przed punkcją). Jeśli teraz transfer się nie powiedzie to pozniej będzie scratching, czyli kolejny transfer za dwa cykle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Ja też dwa cykle temu (w cyklu przed punkcją). Jeśli teraz transfer się nie powiedzie to pozniej będzie scratching, czyli kolejny transfer za dwa cykle
    Czyli jedziemy na tym wózku ;-) A masz teraz robić jakieś badania? Sorry, że Cię tak wypytuję ale widzę, że "prowadzą nas tą samą drogą" a Ty jesteś na przodzie :-)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Zastrzyki z heparyny podobno dają na tej samej zasadzie co Encorton, czyli profilaktycznie. U mnie to akuray dobrze, bo mam mutacje PAI homo wiec heparyna może pomóc. Ale Ty zapytaj Kłosia w sobotę, jestem ciekawa co Ci powie.
    A ci do endo - wg Kokoszko jest ok, wg mnie mogłoby być grubsze - ma 8-9mm. Teraz powinno podrosnąć jak dowalę progesteron... no ale to sie okaże. Jestem dobrej myśli :-)
    Endo nie rosnie w fazie lutealnej

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Czyli jedziemy na tym wózku ;-) A masz teraz robić jakieś badania? Sorry, że Cię tak wypytuję ale widzę, że "prowadzą nas tą samą drogą" a Ty jesteś na przodzie :-)
    Dziś badałam progesteron i w poniedziałek też mam zbadać.

    Bella, nie wiem, nie znam się :-) w dzien transferu chyba tez zrobią usg to się okaże jaki wymiar ostateczny (caly czas mam brac Progynova, nie wiem czy to cos da :-) progesteron dopiero od jutra wiec jeszcze może z milimetr urosnie :-) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 16:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziś badałam progesteron i w poniedziałek też mam zbadać.

    Bella, nie wiem, nie znam się :-) w dzien transferu chyba tez zrobią usg to się okaże jaki wymiar ostateczny (caly czas mam brac Progynova, nie wiem czy to cos da :-) progesteron dopiero od jutra wiec jeszcze może z milimetr urosnie :-) )
    Olcia ja też się nie znam, za dużo tego wszystkiego :-) Ale trzymam kciuki, żeby endo rosło ;-)

    olcia.de lubi tę wiadomość

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 9 maja 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokoszko powiedziala mi dzis ze ona nigdy nie robi punkcji. Natomiast wspominala ze wt i czw to dzien dr Klosinskiego wiec moze u niego bedzie transfer?

    Ja rowniez dzis bylam na wizycie u Kokoszko. Punkcja umowiona na sob, bedzie robil dr Sobkiewicz. Jak u niego wyglada sprawa znieczulenia/narkozy? i najwazniejsze, czy opcja, ktorej uzywa dziala? :D

    Mialam dzis usg, ogolnie idzie ok tylko jeden pecherzyk nas zaniepokoil. ALbo pekl albo sie jakos "zapadl".. Na pewno nie bylo takiego na poprzednim USG, nie bylo tez plynu w zatoce wiec nie wiadomo czy to pekniety czy jakis po prostu niewydarzony:/ w sumie mam ok 12 + jakies drobne.
    W piatek biore sobie wolne zeby juz tylko odpoczywa, nie napinac i poztywnie nastrajac. Bo wewnetrznie panikuje ze jak jutro wieczorem wezme ten zestaw dual trigger to mi pekna przed punkcja :(
    Moj estradiol to ok 1470 wiec dr koko mowi ze wskazuje to na ok 7 dojrzalych ale zobaczymy jak wyjdzie po punkcji.
    Chyba nie mam wielkich oczekiwan, chcialabym miec chociaz jedna druga szanse jak by co.
    Jutro badam progesteron. Podobno wynik bedzie mial wplyw na decyzje czy transfer bedzie w tym cyklu czy nie. Jesli jednak bol piersi swiadczy o jego poziomie to raczej mam wysoki :P Wypadalby mi w czw? czyli dr Klosinski :)

    W ogole zaczelam sie strasznie stresowac ta sobota.



    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, ja i Olciaaa miałyśmy punkcję u dr Sobkoewicza. Kilka postów wcześniej pisałysmy jak to wygladalo :-) nie masz powodów do obaw. Dostaniesz dożylnie ketonal, lek uspokajający oraz "głupiego jasia". Na początku kojarzyłam jakies glosy, ale zadnego bólu nie czułam. A później już ocknęłam się po wszustkim i zaraz przyszedł do mnie mąż. Nawet dr Sobkiewicz tego dnia przemówił ludzkim głosem i jakiś żart zarzucił haha :-) będzie dobrze. Trzymam kciuki za dużo dobrych Bąbli :-) daj koniecznie znac jak już będzie po wszystkim :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaS, a co u Ciebie? <3

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziś badałam progesteron i w poniedziałek też mam zbadać.

    Bella, nie wiem, nie znam się :-) w dzien transferu chyba tez zrobią usg to się okaże jaki wymiar ostateczny (caly czas mam brac Progynova, nie wiem czy to cos da :-) progesteron dopiero od jutra wiec jeszcze może z milimetr urosnie :-) )
    Dlatego Cie informuje ze biorac prg, endo nie rosnie :P zmienia strukture.
    Progynove bierzesz dalej bo estradiol jest potrzebny do zajscia w ciaze, a sama go teraz nie produkujesz :)

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girlz, z progiem na poziomie 4,6 to transfer w tym samym cyklu wchodzi w gre czy raczej nie?

    Update:
    Juz wiem ze nie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2018, 17:04

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna, czyli w przyszłym cyklu kriotransfer... podobny schemat jak u mnie i u Olci. Boziuuuu, tak bym chciała, żeby nam wszystkim sie udało... <3 <3 <3

    Olciaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też trzymam za nas kciuki!!! Musi się udać, nawet nie ma innej opcji. Annna ja do punkcji myślałam, że transfer będę miała w tym samym cyklu. Na początku też byłam zawiedziona ale powiem Ci szczerze, że trochę odpoczęłam i mam nadzieję, że mój organizm ma teraz więcej siły na przyjęcie nowego lokatora ;-) W sb podgląd i też się trochę stresuję czy znów się coś nie przesunie.

    annna83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa, wszystko będzie dobrze, a sobotnia wizyta tylko to potwierdzi :-) trzymam kciuki za tłuste endo <3

    Olciaaa, annna83 lubią tę wiadomość

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam za Was (nas) kciuki!

    A za pol godz robie juz ostatnie szoty! przynajmniej piatek bez zastrzykow bedzie fajny ;)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę, a ja dziś aplikuję pierwszy zastrzyk... ech... ale czego się nie zrobi... :-P

    anulka-b5 lubi tę wiadomość

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ