X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba zalezy na jaki dzien taka punkcja mialaby wypasc. Pani koordynator na recepcji powiedziala mi ze nawet sie im kiedys w niedziele zdarzylo przeprowadzac zabiegi.
    Nic sie nie martw, na pewno zapewnia lekarza w odpowiednim terminie:)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka-b5 wrote:
    A punkcje robią codziennie?
    Tak, ale lekarz Ci powie na kiedy masz się szykować :-)

  • anulka-b5 Autorytet
    Postów: 826 245

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    to chyba zalezy na jaki dzien taka punkcja mialaby wypasc. Pani koordynator na recepcji powiedziala mi ze nawet sie im kiedys w niedziele zdarzylo przeprowadzac zabiegi.
    Nic sie nie martw, na pewno zapewnia lekarza w odpowiednim terminie:)
    A czym się zajmuje Pani koordynator?

    anulka
    34 lata
    2017 AMH 3.5
    Słabe nasienie
    09.2017 Start ICSI w Salve
    03.2018 usunięcie torbieli
    05.2018 ICSI
    06.2018 I transfer 4AA udany 8tc:(
    11.2018 II Transfer 3AB
    04.12.2018 BETA HCG 260 6 tc:(
    03.06.2019 III Transfer 3AB z Accofilem Beta nie drgneła:(

    2019 AMH 2.42
    Sierpień 2019 drugie ICSI
    18 komorek - uzyskano 5 blastocyst (3AB, 2x4AA, 2x2BB)
    12 sierpień 2019 I transfer 3AB - beta nie drgnela:(

    Halotyp BX
    Brak ważnych KIR: 2DL5A, 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1, 3DP1
    NK 12%
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 24 maja 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest to stanowisko po lewej w glebi od recepcji. Czasem bylam tam odsylana przez dr koko po wizycie zeby mnie zapisano koniecznie na jakis konkretny termin. Tam tez placi sie za punkcje, transfer, itd.

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam sikańca. Oczywiście jedna kreska (dziś 9dpt). Jadę na betę, ale nie mam absolutnie żadnych złudzeń... :-(

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 24 maja 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wiesz jak to jest z tymi sikancami. Beta prawde powie!! A jesli nawet nie tym razem, na szczescie masz jeszcze blatski.
    Wysylam pozytywne wibracje Kochana!

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki anna83! Moje mrożaki dodają mi otuchy ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam sikańca. Oczywiście jedna kreska (dziś 9dpt). Jadę na betę, ale nie mam absolutnie żadnych złudzeń... :-(
    Olcia te testy sikance to żadna wyrocznia, trzymam kciuki za betę! Bardzo mocno trzymam! <3

    olcia.de lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa, a Ty jak się dziś czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Olciaaa, a Ty jak się dziś czujesz?
    Dobrze :-) Czuję się bardzo normalnie, jedynym moim problemem jest to, że coraz bardziej mnie boli brzuch po zastrzykach. A Ty jak dajesz radę psychicznie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najgorzej psychicznie było przedwczoraj. Wczoraj i dziś jest w porządku. Wszystko sobie w głowie poukładałam i idę dalej :-) będzie dobrze - prędzej czy później się uda <3
    Ps. Co do zastrzyków - mi coraz lepiej idą te heparynowe. Siniaki pojawiają się coraz rzadziej. Schładzam brzuch przed wkłuciem kostką lodu i jest bezboleśnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    U mnie najgorzej psychicznie było przedwczoraj. Wczoraj i dziś jest w porządku. Wszystko sobie w głowie poukładałam i idę dalej :-) będzie dobrze - prędzej czy później się uda <3
    Ps. Co do zastrzyków - mi coraz lepiej idą te heparynowe. Siniaki pojawiają się coraz rzadziej. Schładzam brzuch przed wkłuciem kostką lodu i jest bezboleśnie :-)
    To całe szczęście, bo już się martwiłam. Jestem dobrej myśli, ale z drugiej strony co ma być to będzie, robimy co możemy ale nie mamy na to wpływu.... I tak masz dobrą sytuację, że masz jeszcze maluchy. Ja się boję, że jak się teraz nie uda to następnym razem będę bardzo świrować ponieważ mam tylko jeden zarodek. okazało się ostatnio, że mam 5 oocytów jednak, a myślałam, że 9 więc tez się tym zestresowałam. Mnie brzuch boli pewnie dlatego, że ciągle biorę zastrzyki, po punkcji nie dali mi odpocząć :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest! Co ma być, to będzie. Wczoraj mąż też mi powiedział, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy- teraz nic nie zależy od nas. A Ty też się postaraj nie zamartwiać na zapas... teraz masz swojego Kropka i trzymajmy się tego, że zostanie z Tobą na 9 miesięcy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Tak jest! Co ma być, to będzie. Wczoraj mąż też mi powiedział, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy- teraz nic nie zależy od nas. A Ty też się postaraj nie zamartwiać na zapas... teraz masz swojego Kropka i trzymajmy się tego, że zostanie z Tobą na 9 miesięcy <3
    Staram się i to bardzo ;-) Ale sama wiesz jak jest z tym nastawieniem :-P Ciągle zastanawiam się czy z tymi moimi komórkami jest wszytko ok, czy mąż nie powinien zrobić jakiś badań. W każdym razie teraz muszę myśleć pozytywnie dla mojego Kropka ;-)
    Kochana o której będziesz miała wyniki? Badania robiłaś w salve medica czy czy w innej placówce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 10:07

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia.de trzymam kciuki za bete &&

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania robiłam w Synevo. Wynik będzie po południu (nigdy nie miałam wcześniej niż po 15ej, wiec jeszcze trochę czekania...)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Olcia.de trzymam kciuki za bete &&
    Dzięki Bella <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Badania robiłam w Synevo. Wynik będzie po południu (nigdy nie miałam wcześniej niż po 15ej, wiec jeszcze trochę czekania...)
    Bo ja czasami robię badania w przychodniach salve (ale nie salve medica na szparagowej) i wyniki są najczęściej po 19, więc długo się czeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety ani przeczucie, ani sikaniec nie oszukał. Beta <0,2. Leki odstawione, czekam na @ i szykuję się do kolejnej walki! Nie ma czasu na smutek. Na tym etapie już absolutnie NIC nie zależy od nas... dziękuję kochane za kciuki. Mam nadzieje, ze dla Was los będzie łaskawszy przy najbliższym betowaniu <3

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 24 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de - dzielna jestes! do boju zatem <3

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ