X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już się wkuwam w udo bo na brzuchu nie ma paradoksalnie miejsca. Ale ja je biorę nadal ze ze względu na ciśnienie dodatkowo łykam gopegyt bo mi ćiśnienie skacze. gdyby nie to już by mi wyeliminowała ( tak przynajmniej zrozumiałam)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w udo jakos nie mam odwagi ;) ostatnio tak sobie zrobilam zasrzyki ze mam siniak na siniaku, wczesniej nic, a teraz slabo to wyglada. A niby robie wszystko tak samo..

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz mam mega zrosty + rozstępy, więc niechciałam już go maltretować. zmusiłam się do zastrzyku w udo. w brzuch było mniej bolesne, albo mi się wydaje... ale cóż. dla mnie fraxiparine = mega tempa igła !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja jak samopoczucie? 3 września już tuż tuż :)

    lubiearbuza a co u Ciebie ?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie dobrze w zasadzie:) bol brzucha codziennie ale taki do zniesienia, nie mam jakis dokuczliwych objawow. zmeczenie, siku w nocy musi byc, zmiany nastrojow,bolace cycki i apetyt ;) odliczam juz dni do 3go:D kropek musi tam byc ;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja 3 już za kilka dni :) dasz radę, ostatnio mówiłam mojemu mężowi o Tobie że się udało, a on na to a co ty taka zdziwiona, najlepsi embriolodzy, lekarze i sprzęt to i sukces jest :)

    a ja dziś oficjalnie startuje z III trymestrem :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ze spokojnie doczekam rozwiązania :) zbieram sie w sobie by powiedzieć w pracy szefowej. Wie ze sie staramy długo ale ostatnio jak z nia rozmawiałam było na 4 dni przed beta wiec za wcześnie było cokolwiek mówić .

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow 3 trymestr:) zaraz bedzie po wszystkim. Jak wyprawka ? Wszytsko juz zakupione ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja kompletnie nic :) łóżeczko dostanę od brata wraz z całymi dodatkami typu przewijak, materac itp. ale ogarniać to będe w październiku :) wózek wybrany kupuje mój Tato pod koniec października. ciuszki planuje kupić pierwsze po 13 września po wizycie bo chce się upewnić co do rozmiaru :) buteleczki, spoczki, itp październik. we wrześniu na pewno skompletuje wyprawkę dla siebie do szpitala bo jest troszkę tego i od tego właśnie chce zacząć, ale pierwsze ciuszki z 2-3 sztuki dopiero po 13 września :) moze dodatkowo kocyk jakiś czy cóś. Mój R. boi się robić wcześniej zakupów najchętniej to by wszystko pokupował jak ja będe już na poródówce a właściwie już Kropek będzie przy cycu, troszkę mi zajeło tłumaczenie że pare rzeczy musimy kupić wcześniej :)

    mam upatrzone stonki na necie z rzeczami bo większość będe chyba przez neta zamawiała :) oooooooooooooooooo wogóle będąc w markecie na zakupach podeszłam na dział dzieciny i nic mi się tam nie podobało oprócz maskotki z pozytywką genialne to też koniecznie muszę kupić :)

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli bedzie szal zakupow :) moja szwagierka przez cala ciaze cod dostawala od rodziny i znajomych, tak ze wszytsko z ciuszkow i wyprawka byla dawno gotowa. Najpierw byla kolorystyka uniwersalna ,bo nie byla znana plec. Na koniec wiec poszly rzeczy typowo dla dzoewczynek. Pokoj za to zrobili na ostatnia chwile, tumbardziej ze mala urodzila sie 1,5 miecha przed terminem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 12:34

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    remont pokoju Kropka myślę, że rozpocznie się w przyszłym tygodniu. remont to chyba za duże słowo, odświeżenie :) pomalować ściany, podwiesić sufit, zamontować drzwi bo wcześniej była to jadalnia połączona z pokojem dziennym. Max tydzień roboty :)

    jak znosiłaś wczorajszą duchotę i dzisiejsze upały? My pojechaliśmy do mojego taty na działkę na basen. Stopy, a właściwie stopę jedną miałam jak balon, więc chłodzenie ją w wodzie przynosiło mi ulgę, a w czasie harcy w basenie z bratanicą Kropek postanowił chyba się przyłączyć, bo pare razy musiałam łapać się brzegu :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znosilam upal calkiem dobrze. Moze dlatego ze w mieszkaniu mielismy chlodno a na ogrodku siedzalam w cieniu. Troche rano sie wystawilam w slonku na lezaku ale to wszystko.Wczoraj bylismy w elektrowni EC1, dawno chcialam zobaczyc jak ja odnowili. Niestety odpuscilam sobie zwiedzanie po 30 min. Ostatni punkt zawieral wchodzenie po schodach kilka pieter.Balam sie o kropka, ze to moze mu zaszkodzic. Wczesniej wchodzilismy jakies 2 pietra w gore i to byl max moich mozliwosci fizycznych rowniez;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie niestety w trakcie upałów puchnie stopa (lewa) wyglada to komicznie. ale kąpiel w basenie wyraźnie dała mi ulgę. dobrze, że u Taty basen jest (ja jeszcze się nie dorobiłam, może na przyszły rok).

    ja dla podtrzymania moich możliwości fizycznych zaczełam chodzić z psami na dłuższe wieczorne spacery. średnio nam to idzie, ale walczymy.

    lubiearbuza co u Ciebie???

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 2 września 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja jutro Wasz wielki dzień <3 jak samopoczucie ?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 2 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie do mnie dociera ,ze jutro jedziemy zobaczyc kropka :) samopoczucie na razie fatalne, 3 dni w pracy po 10-12 godzin w napieciu umyslowym i stresie. na sczescie najgorszy czas minal. Jestem mega zmeczona, wiec w sumie juz szykuje sie spac. Oby przepracowanie nie zaszkodzilo kropkowi ;/ wierze ze jest silny :) jutro dam znac co i jak :) o 9:20 wizyta <3

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 2 września 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 9:20 no moze z kilku minutowym opóźnieniem usłyszycie najpiękniejszą muzykę świata. pikające <3

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 września 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bylo serducha, jest za wczesnie. kalendarz pokazuje koniec 7 tygodnia ale jak widac to nie prawda . najwazniejsze ze wszytsko ok. na pewno tam jest :d w przyszla sobote ide na kolejna wizyte a w piatek mam zrobic bete. I najlepsze, bylo widac jeszcze jedna , malutka kropeczke. mamy podejrzenie blizniakow ;)ale to bardzo niepewne jeszcze. Tak sie ciesze ze ciaza jest !

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja, ale pokazał Ci Twoje maluchy masz zdjęcia dostałaś, jej tak się cieszę. śmigaj na fioletową stronę, pełnoprawna mamusiu.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 września 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, widziałam je, ale nie dostałam zdjeć :( byłam w takich emocjach ze praktycznie o nic nie zapytałam . Ale w poniedziałek ide do medicoveru ( chce tam chodzic by miec bezpłatne badania w razie co ) wiec tam poproszę :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od Stefanowicz zawsze dostaje kilka fotek + u niej pacjentka ma swój monitor na którym widzi to samo co pani doktor. ale jak byłam u Sobkiewicza nie pokazał mi Kropka ani nie dał fotki :(

    jej bliźniaki :) super

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ