X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    W sobotę mam pierwsza wizytę u dr Kłosińskiego.
    Nie ukrywam że trochę się denerwuje..
    U męża plemników brak.
    Jakieś rady?
    O czym pamiętać?
    O co pytać?

    Będę wdzięczna za wszystkie słowa!

    Pozdrawiam

    Cześć, jeśli nie ma plemników w ejakulacie, to pewnie dr zaproponuje biopsję jąder, żeby zobaczyć, czy bezpośrednio stamtąd uda się jakieś pozyskać. To będzie chyba teraz najistotniejszy element.
    A Ty miałaś jakieś badania?? Długo się staracie?

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    W sobotę mam pierwsza wizytę u dr Kłosińskiego.
    Nie ukrywam że trochę się denerwuje..
    U męża plemników brak.
    Jakieś rady?
    O czym pamiętać?
    O co pytać?

    Będę wdzięczna za wszystkie słowa!

    Pozdrawiam

    hej,
    ja na swojej pierwszej wizycie dużo gadałam, a pan doktor na to, że jest od zadawania pytań. :D

    Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, potem zlecił aktualne badania- AMH, LH, FSH, itp plus badania dla męża. Wszystko na takiej małej kartce. Zaufaj lekarzowi, wie co robi.
    Pytania warto wcześniej przygotować. :) obecnie do gabinetu trzeba wchodzić pojedynczo, a warto na kilka wizyt iść razem- posłuchać itp. wizyty trwają 10 minut, ale dużo można się dowiedzieć- czasem prosto z mostu. :) Ja straciłam kilka lat na łażeniu po innych lekarzach, którzy nie mieli pomysłu i nie zauważyli nawet niedoczynności :(

    ps.już jestem spakowana i gotowa na wyjście do kliniki na punkcje. stresik jest :(
    dam znać po wszystkim. :)

    zDmVp2.png
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina jeszcze raz powodzenia i kciuki za obfite zbiory ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 08:43

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Jaina jeszcze raz powodzenia i kciuki za obfite zbiory ;)

    przyszedł spóźniony sobotni wynik estradiolu 3610 pg/ml - czy to nie za dużo?

    stres narasta, niestety :(

    zDmVp2.png
  • Madlen03 Przyjaciółka
    Postów: 68 64

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    przyszedł spóźniony sobotni wynik estradiolu 3610 pg/ml - czy to nie za dużo?

    stres narasta, niestety :(

    Ja przed punkcja miałam 9608 pg/ ml ...
    Dużo..
    Tylko że ja miałam hiperstymylacje
    Pobrano 29 oocytów z czego 22 bylo ok.

    j0ywxxw.png
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    przyszedł spóźniony sobotni wynik estradiolu 3610 pg/ml - czy to nie za dużo?

    stres narasta, niestety :(
    Kurcze na wynikach estradiolu przed punkcją to sie nie znam bo nigdy punkcji nie mialam. Z tego co pisze Madlen to miala 6 tys wiecej wiec chyba u Ciebie nie jet tak zle :)

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    przyszedł spóźniony sobotni wynik estradiolu 3610 pg/ml - czy to nie za dużo?

    stres narasta, niestety :(

    Estradiol dobry, napisz koniecznie jak tam po punkcji :D
    Cały czas bardzo trzymam kciukasy :P

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie dostałam wynik bety - 361 mlU/ml :)

    W środę jadę na powtórkę i wtedy też oznaczę progesteron.
    Tym plamieniem trochę się stresuję, ale dzwoniłam już do Salve i mnie troszkę uspokoili.

    Do środy chyba zniosę jajko :o

    Madlen03 lubi tę wiadomość

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi87 wrote:
    Cześć, jeśli nie ma plemników w ejakulacie, to pewnie dr zaproponuje biopsję jąder, żeby zobaczyć, czy bezpośrednio stamtąd uda się jakieś pozyskać. To będzie chyba teraz najistotniejszy element.
    A Ty miałaś jakieś badania?? Długo się staracie?

    Hej,
    Tak, już długi czas, nie potrafię określić nawet ile. Napewno dłużej niz 2 lata bez zabezpieczen. A ok 1,5-1 rok obserwacje dni plodnych.
    Jeśli chodzi o moje badania to tak, miałam robione, zlecone przez ginekologa (AMH, TSH,FT4 i inne) w zależności od dnia cyklu. U mnie jest ok.

    Zastanawiam się jak długo potrwa to wszystko.. I jak mąż to zniesie, bo najbardziej mi jest jego szkoda bo się przejmuje. Chłop jak dąb, a tu taki cios.

    Mąż bierze pod uwagę nawet od razu dawce bo nie chce czekac, tracic nerwow. Tylko nie mam pojęcia jak to wygląda, ile kosztuje, jak czasowo to się da ogarnąć.
    A ja bym chciała o niego powalczyć..

    I mamy klops!

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej,
    ja na swojej pierwszej wizycie dużo gadałam, a pan doktor na to, że jest od zadawania pytań. :D

    Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, potem zlecił aktualne badania- AMH, LH, FSH, itp plus badania dla męża. Wszystko na takiej małej kartce. Zaufaj lekarzowi, wie co robi.
    Pytania warto wcześniej przygotować. :) obecnie do gabinetu trzeba wchodzić pojedynczo, a warto na kilka wizyt iść razem- posłuchać itp. wizyty trwają 10 minut, ale dużo można się dowiedzieć- czasem prosto z mostu. :) Ja straciłam kilka lat na łażeniu po innych lekarzach, którzy nie mieli pomysłu i nie zauważyli nawet niedoczynności :(

    ps.już jestem spakowana i gotowa na wyjście do kliniki na punkcje. stresik jest :(
    dam znać po wszystkim. :)


    Powodzenia! :):)
    Na jakie pytania w szczególności powinnam znać odpowiedzi?

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.
    jestem w domu, to był długi i cieżki dzień.

    1- punkcja nie taka straszna, jak ją malują. nie uśpili mnie i poszło sprawnie. byłam świadoma. niestety było wszystko słychać za ścianą, a doktor od rana był nie w sosie. Sama obsługa- bardzo pozytywnie.

    2- wizyta u doktora Sobkiewicza - jest sześć dojrzałych komórek - to chyba mało. :( było 15 pęcherzyków jakoś, komórek 12, ale 6 w pełni dojrzałych)
    Niestety ten punkt mnie mocno zawodzi- lekarz mało mówił itp. i hm, było tak dziwnie. cieszę się, że nie jestem jego pacjentką.

    3- dostałam reklamówkę leków na po -Acard, Encorton, Fraxiparine, Urogestan itp - 7 łącznie, w tym 2 zastrzyki. czekałam ponad godzinę na wizytę na głodniaka, doktor oschle pow. co i jak. wypisał zwolnienie na 1 dzień , ' tylko na jeden" jak zastrzegł ;)

    4- rozmawiałam z panią Gosią - embriolog.Mam dzwonić jutro, jak się zapłodniły komórki.
    Przemiła kobieta, odpowiedziała na wszystkie pytania.

    Mam świadomość, że może być 6 silnych komórek, a może 3 dotrwają do blastki. co ma być to będzie, teraz nie mam na to wpływu.


    i jestem w domu. zjadłam obiad i odpoczywam :)
    dziękuje za trzymanie kciuków <3

    Maaaa, Mimi87, Jola17a lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi87 wrote:
    Hej, właśnie dostałam wynik bety - 361 mlU/ml :)

    W środę jadę na powtórkę i wtedy też oznaczę progesteron.
    Tym plamieniem trochę się stresuję, ale dzwoniłam już do Salve i mnie troszkę uspokoili.

    Do środy chyba zniosę jajko :o
    Gratulacje Mimi! :) wysoka beta. Bardzo sie ciesze :)

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny.
    jestem w domu, to był długi i cieżki dzień.

    1- punkcja nie taka straszna, jak ją malują. nie uśpili mnie i poszło sprawnie. byłam świadoma. niestety było wszystko słychać za ścianą, a doktor od rana był nie w sosie. Sama obsługa- bardzo pozytywnie.

    2- wizyta u doktora Sobkiewicza - jest sześć dojrzałych komórek - to chyba mało. :( było 15 pęcherzyków jakoś, komórek 12, ale 6 w pełni dojrzałych)
    Niestety ten punkt mnie mocno zawodzi- lekarz mało mówił itp. i hm, było tak dziwnie. cieszę się, że nie jestem jego pacjentką.

    3- dostałam reklamówkę leków na po -Acard, Encorton, Fraxiparine, Urogestan itp - 7 łącznie, w tym 2 zastrzyki. czekałam ponad godzinę na wizytę na głodniaka, doktor oschle pow. co i jak. wypisał zwolnienie na 1 dzień , ' tylko na jeden" jak zastrzegł ;)

    4- rozmawiałam z panią Gosią - embriolog.Mam dzwonić jutro, jak się zapłodniły komórki.
    Przemiła kobieta, odpowiedziała na wszystkie pytania.

    Mam świadomość, że może być 6 silnych komórek, a może 3 dotrwają do blastki. co ma być to będzie, teraz nie mam na to wpływu.


    i jestem w domu. zjadłam obiad i odpoczywam :)
    dziękuje za trzymanie kciuków <3
    Jaina 6 komorek to i tak dobrze. Jesli nie masz powyzej 35 lat czy innych wskazań to i tak wiecej by nie zaplodnili, co najwyzej by zamrozili. Ja z 6 komorek od dawczyni mialam 3 ladne blastki wiec moze u Ciebie tez bedzie podobnie. Wg mnie w Salve maja b. dobre laboratorium nad ktorym czuwa p. Malgosia, ona jest super. A Sobkiewicz taki jest, raczej malomowny. Tez sie ciesze ze mnie nie leczy ;) reklamowka lekow jak u kazdej z nas standardowo. Czyli szykują Cie na swiezy transfer chyba? Teraz masz czas na zasluzony odpoczynek :) zawsze dziewczyny pisza zeby po punkcji jesc bialko i pic duzo wody wiec podpowiadam ;)

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za miłe słowa.
    wczoraj już wypiłam 2,5 litra wody.
    teraz zjadłam obiad- pierwszy posiłek po 16 haha :D
    potem dopije :D
    napisałam też do lekarza swojego co i jak.
    pani Gosia- złoty człowiek - udzieliła mi wszystkich informacji <3 bo wizyta u pana S. była krótka i opóźniona godzinę ponad.


    muszę trochę się zrelaksować i zerknę do leków ;) - dla odmiany dziś zastrzyk znów... z Prolutex. od jutra Fraxiparine - mąż już zaciera ręce do zastrzyków :D
    najem się magnezu, dowcipnie kilka tabletek. ;) :D

    transfer jak coś , to sobota - 9-12. ale nie ma co zapeszać ;)
    uffff. nie było wcale tak źle, jak myślałam, że będzie.

    Jola17a lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny.
    jestem w domu, to był długi i cieżki dzień.

    1- punkcja nie taka straszna, jak ją malują. nie uśpili mnie i poszło sprawnie. byłam świadoma. niestety było wszystko słychać za ścianą, a doktor od rana był nie w sosie. Sama obsługa- bardzo pozytywnie.

    2- wizyta u doktora Sobkiewicza - jest sześć dojrzałych komórek - to chyba mało. :( było 15 pęcherzyków jakoś, komórek 12, ale 6 w pełni dojrzałych)
    Niestety ten punkt mnie mocno zawodzi- lekarz mało mówił itp. i hm, było tak dziwnie. cieszę się, że nie jestem jego pacjentką.

    3- dostałam reklamówkę leków na po -Acard, Encorton, Fraxiparine, Urogestan itp - 7 łącznie, w tym 2 zastrzyki. czekałam ponad godzinę na wizytę na głodniaka, doktor oschle pow. co i jak. wypisał zwolnienie na 1 dzień , ' tylko na jeden" jak zastrzegł ;)

    4- rozmawiałam z panią Gosią - embriolog.Mam dzwonić jutro, jak się zapłodniły komórki.
    Przemiła kobieta, odpowiedziała na wszystkie pytania.

    Mam świadomość, że może być 6 silnych komórek, a może 3 dotrwają do blastki. co ma być to będzie, teraz nie mam na to wpływu.


    i jestem w domu. zjadłam obiad i odpoczywam :)
    dziękuje za trzymanie kciuków <3

    Dzisiaj czekałyśmy razem przed gabinetem po punkcji.. ;)
    6 to bardzo ładnie.
    Ja dziś tylko 3 dojrzałe, a z poprzedniej 2... wiec mam cicha nadzieje ze chociaż 1 będzie ok 😒

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoki poziom cukru ma wpływ na podejście do in vitro? Odebrałam dziś wynik i jest poza normą 😣

  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Gratulacje Mimi! :) wysoka beta. Bardzo sie ciesze :)

    Póki co przez to plamienie jeszcze się nie cieszę, trochę niedowierzam, trochę boję się odetchnąć z ulgą, ale jakiś promyczek nadziei poczułam.

    Bardzo dziękuję za wsparcie:)
    Niech moc będzie z nami!

    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny.
    jestem w domu, to był długi i cieżki dzień.

    1- punkcja nie taka straszna, jak ją malują. nie uśpili mnie i poszło sprawnie. byłam świadoma. niestety było wszystko słychać za ścianą, a doktor od rana był nie w sosie. Sama obsługa- bardzo pozytywnie.

    2- wizyta u doktora Sobkiewicza - jest sześć dojrzałych komórek - to chyba mało. :( było 15 pęcherzyków jakoś, komórek 12, ale 6 w pełni dojrzałych)
    Niestety ten punkt mnie mocno zawodzi- lekarz mało mówił itp. i hm, było tak dziwnie. cieszę się, że nie jestem jego pacjentką.

    3- dostałam reklamówkę leków na po -Acard, Encorton, Fraxiparine, Urogestan itp - 7 łącznie, w tym 2 zastrzyki. czekałam ponad godzinę na wizytę na głodniaka, doktor oschle pow. co i jak. wypisał zwolnienie na 1 dzień , ' tylko na jeden" jak zastrzegł ;)

    4- rozmawiałam z panią Gosią - embriolog.Mam dzwonić jutro, jak się zapłodniły komórki.
    Przemiła kobieta, odpowiedziała na wszystkie pytania.

    Mam świadomość, że może być 6 silnych komórek, a może 3 dotrwają do blastki. co ma być to będzie, teraz nie mam na to wpływu.


    i jestem w domu. zjadłam obiad i odpoczywam :)
    dziękuje za trzymanie kciuków <3

    Jaina najważniejsze, że masz już punkcję za sobą. Już po stresie. Masz 6 komórek - na ten moment to jest 6 szans na dziecko :))) Statystycznie ok. połowa z puli po zapłodnieniu dożywa do blastocysty, ale nie ma zasady - niektórym wszystkie 6 pięknie się zapładnia i rozwija do blastocysty. Życzę Ci, aby te 6 komórek dało 6 dorodnych zarodków.

    Teraz się relaksuj ;) Zasłużyłaś ;)

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Dzisiaj czekałyśmy razem przed gabinetem po punkcji.. ;)
    6 to bardzo ładnie.
    Ja dziś tylko 3 dojrzałe, a z poprzedniej 2... wiec mam cicha nadzieje ze chociaż 1 będzie ok 😒


    będzie dobrze , musi być <3
    trzeba myśleć pozytywnie.


    Maaaa lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Jola17a Autorytet
    Postów: 1473 1429

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    dziękuje za miłe słowa.
    wczoraj już wypiłam 2,5 litra wody.
    teraz zjadłam obiad- pierwszy posiłek po 16 haha :D
    potem dopije :D
    napisałam też do lekarza swojego co i jak.
    pani Gosia- złoty człowiek - udzieliła mi wszystkich informacji <3 bo wizyta u pana S. była krótka i opóźniona godzinę ponad.


    muszę trochę się zrelaksować i zerknę do leków ;) - dla odmiany dziś zastrzyk znów... z Prolutex. od jutra Fraxiparine - mąż już zaciera ręce do zastrzyków :D
    najem się magnezu, dowcipnie kilka tabletek. ;) :D

    transfer jak coś , to sobota - 9-12. ale nie ma co zapeszać ;)
    uffff. nie było wcale tak źle, jak myślałam, że będzie.
    Super! Dzielna jesteś. Teraz odpo zywaj bo to bardzo ważny czas. Wyczerpujący dla organizmu. Jeśli tylko możesz ogranicz się fizycznie, dopieszczaj się i odżywiaj zdrowo.
    Jeśli w sobotę transfer to podjadaj powolutku ananasa 😊

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    3i49df9hlhtx65e4.png
    40 lat, starania od V/2018 SALVE Łódź
    niedrożny prawy jajowód; histeroskopia w XII/18
    AMH 1,38; lewy jajnik torbiel endo.;
    1 punkcja 05.19 3 jajeczka ❄2 punkcja 06.19 1 jajeczko❄3 punkcja 07.19 5 jajeczek. Z 9 szt.
    7 zapłodnionych przestało się rozwijac. W 5 i 6 dobie brak blastek 😢
    A.K. X/19 4 blastki ❄️❄️❄️❄️
    ⚠️XII/19 polip. I/20 histero.
    7II/20 4AA podane. 🍀
    10dpt Beta 427
    13dpt Beta 2173
    14dpt USG jest kropek
    35dpt 13.03.❤️ 7t.6d.
    39dpt ❤️ ma 2cm
    Serce się raduje, dzidzia zdrowa. Dziewczynka 🎠💗 Spotkamy się w październiku 👨‍👩‍👧29.10.2020 Laurunia ❤️
    CC w Salve. Polecam!
    Nie bedzie staran z pomocą med.o rodzeństwo.
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola17a wrote:
    Super! Dzielna jesteś. Teraz odpo zywaj bo to bardzo ważny czas. Wyczerpujący dla organizmu. Jeśli tylko możesz ogranicz się fizycznie, dopieszczaj się i odżywiaj zdrowo.
    Jeśli w sobotę transfer to podjadaj powolutku ananasa 😊

    zdrowe odżywianie to nie problem, bo jadam co 3 godziny zbilansowane posiłki z niskim IG.

    Chciałabym wybrać się chociaż na krótki spacer do parku ;), bo ja z tych aktywnych z ADHD- rower, siłownia,spacery, joga itp. ;) może nie dziś, ale jutro :D

    Niestety dziś i dalej praca zdalna przy laptopie.
    Dziś czuje się ok, brzuch się zmniejszył, czuje lekkie pobolewanie, wczoraj mnie wzdęło jak balon :D

    Miłego dnia , drogie panie <3

    aaaaa po 14 mam dzwonić do pani Gosi, ciekawe jakie bd miała dla mnie wieści ;)

    zDmVp2.png
‹‹ 618 619 620 621 622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ